Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

sestri
4. mar 2009

haló kočky, kde ste?

aniel
4. mar 2009

sestri -ja som sa sem dosta len pred chvílou.Malá ledva zaspala.

gucz-bolasom vTT,niečo povybavovať aj s twins a predstav si čo sami stalo:Ako som nastupovala do auta asi som šliapla do H.... .Keď sme vystupovali z auta malá bola ospalá a nechcela vystúpiť ,tak sa hodila v aute na zem a zhodila aj kabelku.Dávali sme ju do káry a ona ti mala celú bundu zababranú a strašne to smrdelo a ja kabelku a čižmu.Našťastie som mala so sebou vlhké obrúsky a ako -tak sme to vyčistili.No ale poviem ti,že keď si na to spomeniem ,tak to H.... cítim ešte teraz.Dala som Milke tvoje číslo,dúfam ,že nevadí.

lucxy-asi tú polievočku spravím zajtra malej ,ona má polievočky rada 😉

lucxy
5. mar 2009

dobre ranko zienky, no aniel vidim, ze si mala rusno,,,,polievka mojej malej chutila,,,,
inak u nas je vonku 6,5 stupna, celkom sa fakt oteplilo 🙂 mala mi tu rozhadzuje plastelinu asi ma sibne a este ktomu strihala s noznickami tak je to vsade pozemi

gucz
5. mar 2009

dobré ránko
aniel samozrejme že nevadí, aj mi volala poobede ako sme sa vrátili z prechádzky. A z toho H.... si nič nerob, aspoň budeš mať šťastie 😉
Ja som mojej asi 2 týždne dozadu kúpila dvd s rozprávkami Nouky a jeho priatelia a veľmi sa jej to páči. Tak jej to sem tam pustím a mám chvíľu čas na inú robotu. Veľmi sa jej to páči, normálne som z toho prekvapená, lebo krtko ani iné rozprávky ju vôbec nebavia

aniel
5. mar 2009

ahojte
lucxy- zistila som ,že mi chýba pór do polievočky,tak musím ísť ešte do obchodu a neviem ,čo uvariť,keď polka rodinky máme dietku 😒

gucz-moja pri telke neobsedí,ale skúsim jej pustiť dokument o zvieratkách to zaberá alebo keby šli v kuse reklamy ,vtedy ani nedýcha 🙂

gucz
5. mar 2009

tak reklamy sú aj Laurine obľúbené, ani ona vtedy takmer ani nedýcha, môžem jej hovoriť čo chcem, vtedy ani nereaguje, je zhypnotizovaná. Ale ten nouky ju vážne zaujal, písala to tu na koníkovi jedna baba, tak som vyskúšala kúpiť, a baví ju to. MM malej stiahol druhé pokračovanie, ale to ju už tak nebaví.

dia2006
5. mar 2009

Gucz,nevola sa nahodou NODY?? Tak moju malu nebavili rozpravky ale absolutne do 2,5 roka a teraz ako keby utalo. Ledva otvori oci a uz krici - Nody, nodyho zapni, prosiiiimmmm! Toho myslis??

gucz
5. mar 2009

no to čo máme doma sa volá nouky a jeho prátelé. Chodieva to sem tam aj na minimaxe a je to rozprávka o kravičke lole, somárikovi pacovi a mackovi nukim

gucz
5. mar 2009
aniel
5. mar 2009

ahoj cucz a kde si to kúpila?

gucz
5. mar 2009

normálne to mali v novinových stánkoch a ja som to kúpila u nás v potravinách.

gucz
5. mar 2009

skús povedať Paťovi nech Ti to stiahne, určite je to aj dakde na nete, len neviem kde.

aniel
5. mar 2009

a ty už nechodíš na 90dňovku 😉

dia2006
5. mar 2009

Aha, tak Nody je nieco ine - ale tiez je to Nody a jeho priatelia a ma rozne casti. Malu tieto az tak nebavia - myslim so zvieratkami. Ten Nody je taky chlapcek - nieco ako animovane 3D.

gucz
5. mar 2009

hmmm poviem drahému nech to mrkne na internete či sa to dakde nedá pozrieť, možno by sa to malej páčilo 🙂

aniel máš pravdu nechodím, nejak nestíham cez deň ani dýchať.... a dietu posledný týždeň ani nedržím, nemám nejak náladu na dietovanie..... nemám doma ani ovocie a pravdu povediac naň ani nemám chuť. Nejak na mňa doľahlo to hnusné počasie, včera ma honila mlsná, tak som zjedla aj čokoládu, aj rohlíky s maslom a kadečo iné, no hanbím sa, ale nemám nejak pevnú vôľu......

aniel
5. mar 2009

no to nič načo by si to silila,však keď budeš na dietku pripravená,tak sa do toho pustíš 😵

lucxy
6. mar 2009

dobre ranko,,,,ja mam doma asi 40cd ciek z jednoty a znovinovych stankov,,,,,moju malu bavi natom len vymyslat,,,,chcem bambulku pustim jej ju a o minutu uz ju nechce,,,,
no pojdem s malou zbehnut tu do obchodu kupit marinadu zazvorovu,,,,ryzu a daku prilohu kedze ja mam dneska ryzu 🙂

aniel
6. mar 2009

lucxy-také niešo ako mari náda zázvorová som ešte nepočula,kde sa to kupuje? 😉

sestri
6. mar 2009

dobré ránko...konečne piatok, u nás stále prší...už sa pomaly vylievy Nitra, zas budú zaliate záhrady, otras.
našla som u nás v Zámkoch infrasaunu a chystám sa tam chodiť, musím sa objednať, potom vás budem informovať aké to má účinky, ale vraj to je super na detox a aj na chudnutie...som zvedavá, treba tam chodiť raz do týždňa.

z chrbtom je to celkom dobre, chodím na RHB a mám stále lieky, už ich chcem vysadiť, so po nich stále ako ožran.

snažím sa jesť zdravo, len tie sladkosti mi akosi nechcú prestať chutiť... 😀 ...dúfam, že aj to prejde...po 2 týždňoch som si včera urobila ráno kávu a musela som ju vyliať, lebo mi vôbec nechutila...neviem ako som ju mohla piť.

ako sa máte?...dúfam, že už vás všetky choroby opustili.

aniel
6. mar 2009

my sme naštastie bez chorôb.Tiež sa snažím jesť zdravo .V 90dňovke henducka alebo tak nejak dala stránku na kalkulačku jedla ,keď satam pozriete,tak super si tam nájdete jedlá ktoré vám chutia a ešte aj schudnete len si upravíte množstvo 😉

aniel
6. mar 2009

hendunecka oprava stránka je www.obezita.sk 😉

lucxy
6. mar 2009

aniel tu marinadu maju v jednote,,,,zazvorova,,,,ta je najlepsia stoji 13sk,,,dam nakrajanu cibulku + nakrajanu kuracinu nalozenu vtej marinade dusim podlejom trochou vody a je hotovo 🙂

dia2006
6. mar 2009

Co sa tyka marinady, tak tieto robievame, co Lucxy - su znacka avokado u nas to predavaju
v kauflande a v lidl, ale zvyknem kupovat aj knorr - napr. horcica+cierne korenie alebo cesnak+chilli
alebo bazalkovo neviem aka alebo pikantna s medom. Inac, naozaj su dobre, len tam pridavam pred
koncom maslo na zjemnenie, robievam tak aj kuracie stehna + ryza.

lucxy
6. mar 2009

inak u nas vlidli ju uz nemavaju som sa pytala,,,,nemaju snimi uz zmluvu,,,,,a tu od knoru som este nemala vyskusam,,,,ta pikantna smedom nam nechuti 😖

miresta
6. mar 2009

ahojte kočky, tak ja som sa dlhšie neozvala, ale len preto, že som mala strašne zaneprázdnený tždeň, bola som u sestry, teraz som mala jej malú na dva dni a noc doma, tak mám dosť, ale viem, že by som hravo zvládla aj dve deti.

No idem si teraz zacvičiť, lebo pri nej sa to nedalo, a mala mi teraz spí. Potom si prečítam, čo ste zažili. 🙂

dia2006
6. mar 2009

Lucxy, to si pamatam, ze ta medovo-pikantna vam nechutila, nam ta najviac 😀 , od knorr su tiez velmi
dobre, to su viac take neutralnejsie chute, tusim aj ta mexicka bola velmi dobra, len nemoze byt velmi suche
maso. A predstav si, ze nas lidl s nimi zrejme ma zmluvu, ale vsetky maju vacsinou stale v kauflande, u nas
v jednote takmer vobec.

dia2006
6. mar 2009

Miresta, aj ja by som asi zvladla 2 a viac deti, uz som to skusala, ale zatial som len pri skusani 😉 , nazivo
si to este nechcem predstavit. Ked je u nas niekto s mojou malou, odchadza kazde dieta uplne spotene, znicene,
vacsinou s mensim urazom, ale nastastie zive.

miresta
7. mar 2009

Ahojte kočky, tak kde ste dnes všetky? My sme sa dnes zobudili už o šiestej, ja som v noci dostala kramy, tak mi je nanič, bolí ma hlava a strašne ma bolí brucho. Meškali mi zase 9 dní, neviem čo ale nieje to normálne, od tehotenstva som kramy ešte presne na daný deň nedostala.

dia - no tak aspoň že živé. My keď sa stretneme u mamky s deťmi, tak tiež to niejak takto vyzerá ako u vás. No a ja tiež radšej zatiaľ len postrážiť detičky. 😀

tak idem porobiť niečo, potom do obchodíku, lebo malinká mi už teraz zaspala, keďže také skoré vstávanie absolvovala. A poobede máme návštevu. Takže ešte niečo pripraviť. Zatiaľ pa a všetkým pekný deň 🙂

sestri
7. mar 2009

ahojte kočky...dnes asi všetky relaxujete....ja som sama, manžel išiel plávať a malá je na oslave u kamošky...hodila som si masku na tvár a nič nerobím...mala by som vysávať, ale nechce sa mi, asi si to nechám na zajtra...
užite si víkend... 😉