Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

zanab
20. nov 2008

Ahojte, aniel vytajjjjjjjj, 15 som sa nemerala nemám odvahu

aniel
20. nov 2008

ani ja -pošlem nabudúce 😉 ň

gucz
20. nov 2008

ahojky 🙂
tak sa mi pečie pizza, neviem sa dočkať, mňam 🙂 , lucxy aniel ako pokračujete? čo varíte?

ja mám za sebou neplánovaný nákup v tescu (kamarátka Danka ma vytiahla). Kúpila som tam okrem iného aj ďalší vianočný darček pre malú. Mali tam za 108 korún posledné balenie pyžama. Sú to dve súpravy nohavice a tričenko, a veľmi sa mi páčia, ani to nevyzerá ako pyžamo, tak to bude mať malá ako domácu súpravu. Teda dve súpravy 😉

lucxy
20. nov 2008

no gucz tak ja som si teraz zacvicila,,,,a mala som v plane ist do obchodu ale som nesla lebo zacalo prsat,,,,no tak som si spravila trochu cestovin a dam si to so struhankou lebo nic ine nemam ,,,takze asi tak ,,,, 🙂 ale zatial v pohode nemyslim najedlo mala ma vkuse zamestnava takze som rada ze vypijem kavu a caj rano,,,,no a potom som mala jablko,,,,
no uz by som mala aj aj daco zacat nakupovat,,,, 🙂

sestri
20. nov 2008

ahojte kočky...mám chvíľu čas, konečne som sa sem dostala...diéta je fuč, ale je mi dobre...včera sme malej v Tescu kúpili župan, no veľkosť 164...je to divne očíslované...tie pyžamá som tam videla aj ja, tiež jej musím kúpiť, akosi vyrástla, už sa chystá nosiť moje veci, to bude zábava.

gucz
20. nov 2008

ahojky sestri 🙂 , ak už máš doma malú ženu 🙂, koľko meria cm? U nás v TT sú tie pyžamá už vypredané, kamoška zobrala 2 balíky a ja posledný. Celkom sa to oplatilo. Však Vianoce sú tu o chvíľku, už len nejaký mesiac a to tak utečie ako voda 🙂 . Po tej pizze som prejedená, je mi ťažko, tak mi MM šiel kúpiť kolu light a aj minerálku, snáď mi to pomôže.

sestri
20. nov 2008

malá má 153 cm...malá žena?.....superveľká pubertiačka...budem rada ak sa pri nej dožijem staroby.
ja som si práve otvorila ananás a idem robiť kapustovú polievku.

aniel
20. nov 2008

ja som robila palacinky deťom a pre muža do jánskeho skla som dala kapustu na to pečené mäso,ryžu klobásu ,slaninku,a syr.
Vidím ,že tu sa o dušu chudne 😉

sestri
20. nov 2008

to muselo byť perfektné...všetko, čo je z kyslej kapusty milujem...

gucz
20. nov 2008

sestri ja meriam 155 cm, takže tvoja Kristínka je skoro tak vysoká ako ja, takže malá žena 😉
aniel palacinky by som si aj ja dala 🙂 , možno o 4 dni, však uvidíme 😵

simka9122008
20. nov 2008

Ahojte baby malá my dnes začala sama chodiť, huráááááááááááááááááá

sestri
20. nov 2008

gucz...tak z pohľadu výšky máš pravdu...ale ako sa hovorí...dobrého veľa nenarastie 😉

sestri
20. nov 2008

simka...gratulujem, to ešte len bude zábava... 😉

lucxy
20. nov 2008

simka no aj ja gratulujem malej ku krocikom,,,,no mne mala nechce spat ☹

lucxy
20. nov 2008

halo kde ste kto? 🙂

simka9122008
20. nov 2008

Lucxy pozerám ružovú záhradu a potom panelák

lucxy
20. nov 2008

no to ja viem ze vsetky pozerate ale popritom mozte aj nieco napisat 🙂

lucxy
20. nov 2008

gucz uz sa tesis na zajtrajsok? ovocicko mnam mnam,,,no ale na obed si dam zeleninku 🙂

lucxy
21. nov 2008

dobre ranko,,,,u nas prsi takze bude fakt super den 🙂 pijem kafe a mam spraveny cajik,,,,,

gucz
21. nov 2008

ahoj lucxyaj u nás je také skvelé počasie 😝
Ovocíčko neviem ako zvládnem, MM mi skoro všetko pojedol, mám len dve jablká a grep. Tak budem musieť vybehnúť so obchodu. Ale inak sa na to aj teším, zatiaľ... 😎

gucz
21. nov 2008

A v prípade hladomoru mám v mrazáku špenátový pretlak, tak by som zjedla ten (nezahustený, len ochutený cesnakom)

aniel
21. nov 2008

simka-malá je šikulka
lucxy-aj ty si na 90-dňovke?
gucz-tak dnes ovocko

sestri
21. nov 2008

ahojte kočky...dnes je otras deň...Tinka má vyhádzanú tvár a ja netuším z čoho...išla s babkou k alergologičke,a keby to nestačilo pátrame po príčine jej hnačiek a bolestí brucha...tipujem to na mlieko, ale testy boli negatívne, tak musíme ísť na ďaľšie...už som z toho na nervy...odkedy prešla do puberty, sú stále dajaké problémy...keď bola malá, ani sme poriadne nechodili k doktorke a teraz chýba v škole každú chvíľu...asi sa zbláznim... ☹

lucxy
21. nov 2008

sestri no tak ked som bola v puberte tak som sa teda pekne potrapila s pletou,,,,mala som strasne vyrazky,,,,neskor sa mi zacali robit aj flaky a nakoniec vysvitlo ze to bola alergia na macky,,,,no a potom zrazu ked som nato vsetko prestala mysliet tak jednoducho ani neviem ako vsetko moje problemy spletou presli,,,,,ale bolo to hrozneeee 🙂
ako sa drzkate aniel, gucz? no priznavam dala som si paradajkovu polievku 😒

sestri
21. nov 2008

no chúďa musí držať prísnu diétu...to je pre ňu asi najväčší trest, aký kedy mohla dostať...snáď rýchlo zistia, čo jej je....
ja som si kúpila Hanassaky...idem si zaliať...uvidím ,čo to so mnou urobí...dnes idem k Riane robiť prezentáciu, hádam sa tam nepo.... 😀

lucxy
21. nov 2008

no sestri tak nech jej to cim skor zistia,,,,hannasaki pijem ale zattial som sa zneho nepoto,,,,pozdrav rianu a odkaz jej ze nech uz konecne zavita do klubu 😀 a ziadne vyhovorky sa neprimaju 😀

sestri
21. nov 2008

jasné poviem jej...

aniel
21. nov 2008

ahojte babenky-ja som zistila,že málo pijem.

sestri-ja som rozmýšlala,čo som ešte chcela z lekárne a predstav si Hanasaky,tak zesa som zabudla,ale určite sa z neho nepo.....

lucxy-ešte som necvičila,ale s jedením v pohode,práve som si otvorila dynové jadierka,dúfam,že večerať už nebudem 🙂

sestri
21. nov 2008

aniel...o nedostatočnom pití by som ti vedela rozprávať...ja to riadne zanedbávam a potom sa divím, že ma bolí hlava...

erikas
21. nov 2008

ahojte baby 😉 aniel vitaj po dlhej prestávke,už máš opravený PC konečne? ja pijem riadne min.2 litre určite hlava ma bolieva naozaj len výnimočne

sestri pozdravuj Rianu 😀 aj ja sa chystám na Hannasaki ale asi po Novom roku,mám veľa Pu erthu musím ho zdolať

včera som bola v posilke a veru cítim riadne ruky aj nohy,ale som rada,že sa mi darí chodiť 2x do týždňa,dúfam že mi to vydrží aniel Ty určite makáš každý deň,že? 😉