Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

aniel
8. dec 2008

nemá celiaku? 😉

lucxy
8. dec 2008

a to ma tie vyrazky len na tvari alebo vsade?

aniel
8. dec 2008

ahoj lucxy-ja chodím po tom čaj na WCko,tuším každých 20 min 😉

lucxy
8. dec 2008

aniel cauuu,,,no aj ja chodimmm, teraz som si spravila kavu a pol litra caju a rano som to uz raz takto mala a zatym este vodu 😀 tak si to vies predstavit 😀

sestri
8. dec 2008

len na tvári a v hlave

lucxy
8. dec 2008

hm vies co skus,,,,moj oco toto mal ale uz je to davno,,,,vies co mu pomohlo? ovsene vlocky povarit s vodou a natriet sa tym normalne mu vsetko zmizlo,,,,ako vazne,,,a bol u koznej ktora je perfektna ona sa pozrie nateba a vsetko vie,,,a mal to ztoho ze ked zjedol daku kombinaciu kyslych jedal 🙂

sestri
8. dec 2008

ja už naozaj neviem, z čoho to môže mať...

lucxy
8. dec 2008

vies naco som ja teraz prisla? ked sme boli smuzom v irsku tak sa mi robili vyrazky akolo ust a dost,,,,bola som ztoho dost nestastna tak som vylucila vela veci potom mi zmizli,,,no a teraz som si sem tam zacala robit toast a predstav si zase to iste nie az tolko ale uz som vedela ze to je ztoho tak to uz nejem a zmizli 🙂

gucz
8. dec 2008

ahojte bambulky kde ste všetky? ja som akurát dopiekla suché kokosové pečivo, krásne mi vonia celý byt. Pôjdem to pozlepovať džemom a potom asi hajde do hajan, dospať ten včerajšok.

lucxy
8. dec 2008

gucz si sikulka 🙂

sestri
8. dec 2008

ahojte...konečne som doma...službu sme mali kludnú a potom som bola na mítingu a pre tovar z Tupp....v januári budú perfektné veci v akcii, teším sa.
práve sa kŕmim rohlíkom so syrom a šunkou...dosť skoro večeriam... 😀

lucxy
9. dec 2008

dobre ranko,,,idem si dat kafe a cajik a potom konecne naten rontgen zuba 🙂

lucxy
9. dec 2008

a aby som nezabudla simonke prajeme vsetko najlepsie k 1-vemu rocku 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 posielame pusinky 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

simka9122008
9. dec 2008

Jéééééééééééj Lucxy ty si si spomenula si zlatáááááááááááááá ďakujeme, aj ja pijem kávu a o 9.00 idem s malým na logopédiu, no potom som už doma, lebo za obedom prídu naši, ešte dnes nebudeme oslavovať no tortičku takú malú som jej už urobila, nedalo my to že má narodeniny prvé a nič nedostane, chcem aby to bol výnimočnejší deň aj keď ona to tak nebude vnímať ale teším sa za ňu, ja sa celkovo teším keď môžem hlavne deťom urobiť radosť

gucz
9. dec 2008

Všetko najlepšie Simonke k rôčku prajeme 🙂 , no už je z nej oficiálne slečna a nie miminko 😉 Dúfam, že jej bude tortička chutiť, hlavne ju veľa pofoť, nech má pamiatku, aj keď oslavu bude mať neskôr.

Moja malinká konečne spinkala celú noc v kuse, tak som vyspaná ako už dávno pred tým nie.

lucxy čo máš so zubom? Ja som mala ísť dnes k zubárovi, ale včera som to odvolala, už sme prechladnutý komplet rodinka, tak tam nepôjdem nakaziť lekára 😎 nový termín mi dali až koncom januára, ale nevadí, momentálne ma nič nebolí, takže to počká.

anielik kade blúdiš?

erikas
9. dec 2008

ahojte 😉

simka ja sa tiež pripájam a malej želám len to najlepšie k prvým narodeninám 😵

včera som umyla všetky okná mala som dosť poviem Vám,kamoška ma ešte zvliekla aj cvičiť...normálne ma to prebralo,necítila som sa tak unavená 😉

gucz ja chcem dnes upiecť medvedie dlabky,uvidím ako budem stíhať....

gucz
9. dec 2008

erikas Ty máš energie na rozdávanie 🙂 , medvedie labky by som si tiež dala, ale nemám na ne tie formičky. Ale hoď recept ak máš dobrý, popýtam sa svokry či nemá tie formičky (požičať). Malinká chodieva spať po siedmej a o ôsmej už naisto spinká, tak môžem piecť o dušu.
A okná ja ešte nemám umyté, aj som ich chcela umyť dnes, MM má dovolenku, tak sa ako mal venovať malej, ale všetci sme chorí, tak z toho nič nebude. Možno cez víkend, alebo na druhý týždeň.

erikas
9. dec 2008

Medvedie labky:

25 dkg hl múky špeciál
15 dkg Palmarínu
7 dkg orechov
1 žĺtok
7 dkg práš. cukru

Všetko spolu zamiesime a plníme do suchých formičiek!Po upečení obalíme v pr. cukre.

Tieto mám overené a sú naozaj dobré.

gucz
9. dec 2008

erikas a nedáva sa tam žiadny kypriaci prášok alebo čosi také? ďakujem za recept, odpísala som si ho. Ja som rýchlo poomáčala tie kokosové tyčinky v čokoláde, dala som piecť fašírku na plech, dovarila som špenátik a o chvíľu pôjdeme obedovať.

erikas
9. dec 2008

gucz nie nedáva,formičky ale neplň až po okraj len tak do 3/4,oni sa troška nadvihnú
😝 ja som už dnes dett,vyvešala som záclony,rozmrazila a umyla chladničku s mrazákom,prezliekala periny a doteraz som žehlila 😖 idem si pozrieť panelák v archíve a idem k susede na víno,dnes si ozaj zaslúžim 😎

lucxy
10. dec 2008

dobre ranko,,, 🙂

erikas
10. dec 2008

ahojte 😉 nejako je tu mrtvo,kde ste všetky?

gucz
10. dec 2008

ahoj, dobré ránko 🙂

lucxy
10. dec 2008

ja som tu ale robim vanilkove rozky a dotoho mi nervaci vkuse mala takze mam toho dost a musim ist do obchodu,,,,trucuje a trucuje,,,,to som zvedava ako ju obleciem zase sa bude hadzat o zem,,,ako vcera,,,, 😠

gucz
10. dec 2008

baby ako to u Vás vyzerá vonku? Ja som sa ráno zobudila, pozriem z okna a všetky strechy biele. Tak som sa v prvom momente potešila, že snežilo, ale bola to len námraza, teda ešte je. Nepozerala som predpoveď počaia, tak ani neviem ako má byť, ale už by konečne mohlo aj nasnežiť poriadne no nie? Veď tá moja malá ani ešte nevie čo je to sneh....

gucz
10. dec 2008

lucxy aj moja malá to začína robiť, predvčerom na poliklinike sa praskla o zem a rev, nechcela sa obliecť, do toho nervózny MM (neznáša doktorov natož čakanie), som myslela že ich riadne vybijem , oboch. A keď sme išli z nákupu z Tesca tak nanovo, Do auta som ju niesla v nezapnutej vetrovke a čiapku tiež mala nakrivo, nervy moje.

lucxy
10. dec 2008

hej gucz moja uz rozprava cele vety tak si vies predstavit ake to je tazke ked si hovori len svoje a dotoho sa hadze,,,,no idem sa obliekat vypila som kavu a pol litra caju hannasaky,,,,,mala akurat tiez pije caj v postielke,,,,,najlepsie to je v obchode vcera mi vsetko hadzala do kocika ze,,,,mama aha knedla bum do kocika, potom aha cajjj tak isla brat pat naraz,,,ked som isla platit tak mi zdrhla naspat dnuka do jednoty 😠 😠 😠

aniel
10. dec 2008

ahojky,my sme včera boli na neurológii,kázala nám ,abysmeSofinke kúpili boty s ortopedickou vložkou,že má ploché nohy a chcela jej dať nejaké tabletky,že málo rozpráva a ešte,že jej máme kúpiť nejaké farebné kocky,aby sme zistili,či nie je farboslepá 😉 😒 ☹

aniel
10. dec 2008

inak moja malá má niekedy tiež dosť takéto nervičky

simka-malej dodatočne všetko naj

gucz
10. dec 2008

aniel akože či nieje farboslepá? to má už akože podľa tých kociek vedieť farby či čo? Však to je strašne skoro!!!!! Moja rozpráva toľko či tvoja, asi na rovnako a na neurológii sa ma doktor nikdy nepýtal, či rozpráva a koľko. Dokonca ani detská doktorka sa ma nepýtala a teraz mi povedala ako sme tam boli, že malá je podľa nej veľmi šikovná a že ju mám pekne vychovanú (tvárila sa tam, že pekne poslúcha 😀 )
No nakúknem sem neskôr, lebo to moje vychované dieťa reve ako o dušu, tak až keď zaspí ... pa