Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

miresta
31. dec 2008

tak asi už nie si tu, tak neskor, idem baliť veci na chatu, aj drobec už je hore, tak ju idem vybrať.

gucz
31. dec 2008

čaute babulky aj my sme hore 🙂 , malá sedí v trojkolke a púšťa si pesničky čo to vyhráva, tak som využila chvíľku že sem nakúknem. Tiež pôjdem pomaličky baliť veci, malej fľašky, perinu, senzor dychu, oblečko a nejaké hračky..... no pôjdeme ako na týždeň, už to vidím

miresta
31. dec 2008

Napadlo ma, že keď už začnem baliť, tak už aj pomaly pojdeme, tak sa tu už asi nezastavím, preto

PRE VŠETKY BABENKY:

NECH ČERTI OD VÁS SMOLU ODNESÚ,
CHOROBY NECH STRATIA VAŠU ADRESU.
VEĽKÉ PRÍJMY, MALÉ DANE,
OSTATNÉHO PRIMERANE.
DO POHÁRA ŠAMPANSKÉ, DO SRDIEČKA LÁSKU,
K TOMU BOŽTEK PRE ŠTASTIE, ZDRAVIA PLNÚ KAPSU.
VŠETKO NAJLEPŠIE VÁM VŠETKýM PRAJE ESTER S CELOU SVOJOU RODINKOU 🙂

lucxy
31. dec 2008

ja som tu len tu bol ocino,,,,akurat ranajkum drahy siel do prace ale dneska nie je dlho 🙂 ja som isla spat o pol jednej o pol 4tej sa zobudila mala ze cikat a pit no a 6tej budicek,,,,

lucxy
31. dec 2008

no a vonku je -11st 🙂
miresta aj tebe stastny novy rok,,,,aj tvojej rodinke a samozrejme vsetkym zienkam co tu chodia 🙂

gucz
31. dec 2008

Miresta krásne prianie 🙂

ja sa pridávam a tiež Vám všetkým prajem do Nového roku len to najlepšie, veľa zdravíčka, lásky a šťastia, pre tie čo sú veriace aj Božského požehnania. Nech Vám detičky robia len radosť a manželia nech poslúchajú, a tým čo pracujú nech sa darí v práci 🙂

lucxy ty budeš normálne prespaná... nemala by si toľko spať 😀

lucxy
31. dec 2008

gucz vies otom ze sa normalne citim lepsie ako ked spim dlhsie vtedy som taka otapena a teraz nic pohoda 😀 😎

gucz
31. dec 2008

no ja neviem či by som aj vstala po takej dávke spánku i keď je pravda ako píšeš, že keď spím dlhšie, tak som viac oťapená..... no idem sa osprchovať a ozmýávať a pomaličky začnem baliť. O jedenástej a tu má zastaviť ešte sesternica s nejakými vecami a potom vyrážame. Ak sa mi podarí, tak ešte nakúknem, ak nie, tak sa mi teda majte všetky krásne. papa

evita266
31. dec 2008

prajem vam krasne prezitie posledneho dna v roku a uspesny rok 2009 🙂

aniel
31. dec 2008

lucxy-nie v Deichmane

miresta tak si to užite a rýchle uzdravte ,aby ten Nový rok lepší bol .Bez chorôb a smútku,len samé dobré správy
veľa lásky,šťastia,zdravia a tiež Božieho požehnania.

gucy- aj vy si to užite a pekného Silvestra

lucxy- a ty tiež ,uži si ten starý rok a od nového ideme na to

aniel
31. dec 2008

evita266-aj tebe pekné sviatky 🙂

dia2006
31. dec 2008

Ahojte kocky, vsetkym zelam veseleho Silvestra a STASTNY NOVY ROK!!!! Mala ma este stale soplik, uz naozaj neviem, ci niekedy bude uplne zdrava, ja kaslem ako tuberak. Tu je strasna zima, ale iste lepsie ako na severe. Lucxy, ja Ti zavidim akurat Martinske hole!!

lucxy
31. dec 2008

ozaj evita vitaj,,,a kde byvas v zahranici? 🙂
dia nemas co zavidiet,,, 🙂

evita266
31. dec 2008

lucxy som vo FRA na juhu,takze k nam az tak velmi sneh nezavial,je tu prijemne okolo 12 stupnov,len niekedy od mora vanie taky studeny vietor a vtedy je celkom chladno 😉

erikas
31. dec 2008

ahojte kočky 😉 aj ja sa pripájam a želám krásneho Silvestra a všetko dobré v Novom roku,my máme ísť s darhým na Silvestra do jednej reštaurácie k známemu,ale veľmi sa mi nechce tak uvidím,majte sa

sestri
31. dec 2008

ahojte kočky....krásneho Silvestra a všetko dobré v Novom Roku...všetkým prajem... 😉

dia2006
31. dec 2008

Ahojte, ahoj sestri, pozdrav aj Riu. Vsetkym zelam veseleho Silvestra!!!!!!!!!!!!!! A hlavne nech deticky spinkaju zajtra aspon do 8.hod. Moje zelanie by bolo splnene, aj keby spala mala do 7.hod!

riana246
31. dec 2008

ahojte kočky....aj ja Vám prajem krásneho Silvestra a všetko dobré v Novom roku......
dia.....tie moje spia bežne do 8- 8/30....niekedy aj dlhšie.....teda ked nejdu do školy......
no idem ja pozerat telku....v správach na jojke by mal byť môj sused.....tak som zvedava... 😉

aniel
31. dec 2008

ahojte babenky,tak vy sa už určite zabávate.My sme zostali doma ,malá chodí okolo 20.30 spinkať.Mali sme ísť k twins,ale kôli malej budeme tentorok doma.Dvaja najstarší išli Silvestrovať s kamarátmi,dúfam,že niečo nevyvedú.Bol u nás veľký boj.Nakoniec sme ich pustili,ale s určitými podmienkami.Bojím sa o nich ako ,keď boli malý možno aj viac.

maminkatn
31. dec 2008

AHOJTE BABULKY,,, 🙂 🙂
prajem vam prijemne prezitie silvestrovskeho vecera,,,,,a vela,,zdravia,,stastia..lasky,,,,a penazi,,,v novom roku,,,,aby sa nam to nase xudnutie,,,,,podarilo....a boli sme krasnejsie a srastnejsie,,,ako v tom starom roku,,,,,,to vam prajem z celeho srdca,,,,a stastny NOVY ROK 2009....a aj s eurom,,,,,,, 😒 😉

dia2006
1. jan 2009

Ahojte, my este raz zelame vsetko naj naj naj v Novom roku!!!
U nas sa stal zazrak, mala este spi /sice isla spat az pred 22.hod, ale aj tak je to zazrak/.

Aniel, ja Ta obdivujem, ze mas 4 deti, je to krasne, mat taku velku rodinu. A iste to bolo tazke, ale
vies, ake to bude super, ked sa vsetci spolu stretnete a Tvoje deti budu mat deti a tak? Moja
mamina je jedinacik, starka tiez, nas je naozaj velmi malo, esteze ja mam sestru, jedinackom by som
nechcela byt. A pozerala som album, len som nestihla prispiet. To mi nechces povedat, ze tie torty si
robila TY????? To tu hned skolabujem. Tu mame same sikulky!

simka9122008
1. jan 2009

Pekné dobré ránko prajem všetkým a do nového roku 2009, len to najlepšie 😉

dia2006
1. jan 2009

Simka, ahoj, no tak ako, co povedal muz???? Bol prekvapeny??

simka9122008
1. jan 2009

No jasné že bol ešte teraz o tom hovorí, že vyzerám fantasticky a že som sa zmenila 🙂

aniel
1. jan 2009

dia2006-ja som len plnila,oblievala čokoládou a zdobila ružičky,tortu piekla mama a cifrovala teta

aniel
1. jan 2009

baby,tak kedy začíname 🙂

dia2006
1. jan 2009

Tak tie torty su fakt nadherne.
Uz vcera bolo neskoro na zaciatok. Ja osobne - ale smrtelne vazdne asi od dnes-zajtra.

Simka a Ty si mu nic za tu dobu ani nespomenula?? Ak sa dobre pamatam, tak dlhsie bol prec. Uz asi od zaciatku
nasej 90-dnovky tak cca 04/08 tu uz nebol, vsak?? Ty si kolko schudla celkom?

lucxy
1. jan 2009

ahojte ahojte 🙂

dia2006
1. jan 2009

Ahoj Lucxy, ja som si prave vsimla, ze mas nove fotky, velmi pekne. Hned mam niekolko pripomienok - ako stale - mala je strasne zlatucka, vidiet velky rozdiel, strasne je chutnucka, taka buduca skolkarka, ziadne babatko. Ty si na kazdej fotke uplne ina, ale velmi dobre vyzeras. Myslim, ze teraz si fest stihla. Dalsia pripomienka - moja mala ma taky isty rolacik - pasikavy ako Laurika. A este jedna otazka na zaver - tie papucky, tusim su z barana ci ovecky, vies, ktore myslim. Kde sa to da kupit?? Volakedy sa to nosilo z Polska, ja som to tu vobec nevidela. Mala by nieco take potrebovala, mame same podlahy a dlazby, je zima od podlah.

lucxy
1. jan 2009

ahoj dia no ano konecne som pridala fotky,,,,to vies na kazdej som ina niekde upravena a niekde len tak to vela spravi,,,,a diky za compliment 🙂 tie papucky su z polska,,,,a fotky z druhych narodenin su u mami takze este ich nemam