Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
13. dec 2009

lucxy všetko najlepšie k meninám Ti prajem 🙂

dia2006
13. dec 2009

Ahojte, Miresta, gratulujem!!!! Nech ste hlavne zdrave!
Lucxy, Tebe vsetko najlepsie k meninam!

simka9122008
14. dec 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Ahojte, no kenečne som sa sem dostala, malá mi niečo postláčala a nevedela som sa sem dostať, ani mi albumy s fotkami neukazovalo, ani som nemohla správu odoslať, už som zúrila ako divá šelma

simka9122008
14. dec 2009

Ahojte, no kenečne som sa sem dostala, malá mi niečo postláčala a nevedela som sa sem dostať, ani mi albumy s fotkami neukazovalo, ani som nemohla správu odoslať, už som zúrila ako divá šelma

simka9122008
14. dec 2009

Ja som bola s oboma deťmi u dokiny, zatiaľ ATB netreba, berú calcium, fenistil+pleumolysin, kvapky do nosa a malý kvapky na kašeľ a nejaké homeopatiká, dúfam že sa z toho rýchlo dostanú, lebo v nedeľu oslavujeme malej narodeninky
V sobotu nám už príde tatík, jupíííííííííííííííííííííí
lucxy, všetko naj k včerajším meninkám

lucxy
14. dec 2009

ahojte dakujem,,,aj mala mala narodky vcera,,,nejde nam pocitac,,,tak som sa nemala ani ako ozvat,,,,potom dam niake foto,,,,dneska som bola v praci od 5tej a teraz som u nasich lebo mala bola s mojim ocom,,,,nechcela som ju uz davat do skolky zbytocne aby neochorela ale no zajtra bude musiet ist,,,,, 🙂
dia ako sa mas?

simka9122008
14. dec 2009

Fakt lucxy aj tvoja kočka, včera oslavovala, tak všetko naj jej prajem

dia2006
14. dec 2009

Ahojte, Lucxy, Laurike vsetko najlepsie. Mam sa.... radsej nebudem pisat, minuly piatok
som skolabovala, tyzden som doma lezala, ani si to riadne nepamatam. No, co k tomu
dodam, sama si za to mozem. Malej som zacala davat Hliviacika - neskusali ste to? Je to
pre deti od 3 rokov, ja som si vsimla, ze je odvtedy akosi lepsie. Len to nechcem prerieknut.
Lucxy, kde to vlastne pracujes?

gucz
15. dec 2009

ahojček
dia, že sa aj ukážeš 🙂
o tom hliviačikovi som nepočula, snáď to pomôže 🙂

miresta už si domenka? ako sa máte?

dia2006
16. dec 2009

Ahojte, dievcata, co mate noveho?
Simka, muz je stale prec? Tak myslim, ze cely rok?
Iste Ti je smutno, vsak?

simka9122008
16. dec 2009

Dia MM príde v sobotu, konečne, sa už na neho veľmi tešíme, bude tu do 6. januára

aniel
17. dec 2009

lucxy,gucz-Laurikam všetko naj a nech pekne maminky poslúchajú,aby im Ježiško priniesol veľa darčekov.

simka-to bude radosti

dia2006-a ty si z čoho skolabovala?Si vyčerpaná alebo je toho na teba veľa?

simka9122008
17. dec 2009

No veru, už mám z toho miernu nervozitu, ako drahý dôjde, ani neviem zaspať 😝

gucz
19. dec 2009

čaute babulky

tak už nám do tých Vianoc zostáva len pár dní, už sa pripravujete? My budeme asi zajtra stavať stromček, bo MM je potom na dvanástkach denných v práci stále do vianoc. Tak som zvedavá, či ho malá nebude stále chytať, to ešte len bude adrenalín 😀

simka tak už je tu ten deň, užite si tatíka, a hlavne krásne sviatky, určite sa aj detičky nemôžu dočkať, že??? to bude radosti 🙂

miresta už ste s Jasmínkou doma?

simka9122008
19. dec 2009

Ahoj gucz, no už som riadne nervózna, túto noc som veľmi zle spala, stále som sa zo spánku strhávala 😝 , drahý mi písal ráno o 8.00, že sú v Nemecku, a už majú 5 hodín meškania 😲 , takže ho môžem očakávať tak okolo 21.00-22.00, ak nie neskôr, idem zrobiť deťom raňajky a potom niečo robiť nech sa tu do večera nezbláznim
No ako vidím tebe sa to už riadne kráti 😲

aniel
19. dec 2009

simka-už si sa dočkala,stálo to čakanie zq to? 😵

simka9122008
19. dec 2009

Aniel, ešte nie drahý má 6 hodinové meškanie, kvôli neupraveným cestám, príde až v noci okolo 1.00

dia2006
19. dec 2009

Ahojte, Simka, ja to poznam, mm chodil takto z Nemecka, stale som bola nervozna, ale potom som si "zvykla".
Ak to tak mozem nazvat. Teraz som uz v pohode, ale raz nedvihal a nechodil... tak som bola hotova. Nakoniec vysvitlo, ze mal pokazene zvonenie, ale strasne som sa bala.
Aniel, skolabovala som zo vsetkeho, co bolo, co sa stale, stresy, choroba.... proste vsetko spolu aj s vycerpanim. Ja som zbehla k doktorke, lebo som si myslela, ze mam zapal priedusiek a skoncila som s liekmi do konca zivota s tym,ze do nemocnice som nechcela ist kvoli malej. A lekar sa dal presvedcit, ze som mlada, rozumna a s malym dietatom, ze budem uz teraz davat pozor na seba. Som hlupana riadna, davala som seba na posledne miesto a nakoniec ma to stalo takmer zivot. Ale poucila som sa na vlastnej chybe...

aniel
19. dec 2009

dia-to asi tak skončím aj ja.V pondelok mám ísť na plúcne,už mesiac mám kašel ,ale hrozný a nie a nie prejsť.Teraz ma začalo bolieť ešte aj pod rebrom ,tak mám obavy ,aby som nemala zápal plúc ☹

aniel
19. dec 2009

dia2006.dúfam,že si to nakoniec neodnieslo srdiečko ☹ ?Ale asi všetky choroby sú rovnako zlé,keď berieš tabletky už do konca života 😒

dia2006
21. dec 2009

Treba ist, aj ja som sa na to vykaslala. A ked som tam sedela, tak vtedy by som si tak
priala ten zapal priedusiek... Uz to nevratim, iste sa to vlieklo dlhu dobu, esteze to nedopadlo horsie.

aniel
21. dec 2009

Tak dnes som bola na plúcnom a dala mi dvoje antibiotika a keď mi to za 10dní neprejde,tak potom uvidí ,čo ďalej.RTG-si nebola istá ,že mi tam robí fľlak pravá lopatka a nevie to dobre posúdiť,tak až keď pôjdem na kontrolu ,tak sa uvidí ☹

aniel
21. dec 2009

dia2006-tak ti prajem ako darček pod stromček a do Nového roku ,veľa zdravia,šťastia alásky,lebo aj tie liečia.
samozrejme aj všetkým babám z modrého koníka 😉

anaret
21. dec 2009

aniel tak to nie je sranda, najradšej by si mala byť v posteli, aj keď to je asi utópia v tomto čase a pri takej veľkej rodine...ale fakt by si to mala vyležať, aby Ti nezostali nejaké následky...

aj mne malý dostal teplotu, uvidíme ako bude, ja som seknutá v krku, nejak asi som zle spala... v stredu o 12,00 ideme na pohreb, manželovi zomrela teta...

zatiaľ sa majte krásne

miresta
22. dec 2009

ahojte baby, tak narýchlo vám píšem, aby ste vedeli , že žijeme 😀

Sme doma...zdravé, a pomaly si zvykáme. Malá Esterka na začiatku hrozne žiarlila, ale pomaly si zvyká, a už si ju aj pýta sama že ju pohladká, prikryje a tak....Aj manžel asi mal na začiatku dosť, veľmi bol podráždený, a ja ani nehovorím....ešte slabá, unavená, nevyspatá a k tomu dve deti. No ale všetko pomaly sa zabeháva, a teraz ešte tie sviatky a plno práce, ale teším sa že máme snežík a zimu, lebo ja zimu milujem, a hneď mám aj lepšiu náladu.
Pozdravujem všetky a pekné sviatky. 🙂

lucxy
23. dec 2009

ahojte,,,dlho som sa neozvala,,,nejde nam stale pocitac a ja stale vobec nemam cas,,,,som uplne ko...
dneska musim vsetko porobit doma ani stromcek ani nic,,,,takze len tak vskratke
takze vam zelam krasne vianoce,,,,,cmuk,,,,,potom sa ozvem

dia2006
23. dec 2009

Kocky, aj ja zelam vsetkym Vam stastne a vesele, hlavne pokoj a
pohodu v rodine.

gucz
23. dec 2009

Babulky aj ja Vám želám krásne a hlavne šťastné a pohodové vianočné sviatky. Všetkým veľa zdravíčka, šťastia a lásky 🙂

simka9122008
23. dec 2009

Ahojte baby, tak aj ja vás zdravím aprajem krásne príjemné a pohodové prežitie vianočných sviatkov v kruhu rodiny a blízkych 😵
Tiež nejako nemám času, venujem sa drahému, no a teraz sme dokončili vianiočné prípravy, tak zajtra sa bude už iba variť, mám sa ináč fajn, mali sme dosť vybavovačiek, lebo musíme postíhať, náuky pred svadbou, pokiaľ je tu drahý a 20.12.2009, sme sa zasnúbili

anaret
23. dec 2009

Simka- blahoželám!!!! už to bolo tak dávno, keď som bola zasnúbená!!!
som rada, že sa máš dobre, dúfam, že aj ostatné žienky sú v relatívnej predvianočnej pohode...

Všetkým Vám aj ja želám krásne, príjemné a pohodové Vianoce v kruhu svojich blízkych, užite si ich v láske a porozumení a nájdite si čas pre seba a celú rodinku...

takže šťastné a veselé!!!