Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

dia2006
1. mar 2009

Ja ani neviem, ale myslim si, ze do nemocnice uz nepojdeme. A to vcera este vyvadzala za usko - vobec nechapem spojenie, tak to som sa vyplasila, stale si pytala kvapky do usi. Sama neviem, ci od nervov alebo mohlo naozaj boliet. Doktorka na pohotovosti popozerala aj usi, ale vsetko bolo ok. Simka, vy ste boli tiez s malu a co jej vtedy bolo? Uz sa nepamatam?

aniel
1. mar 2009

gucz-majú dosť pozlacňovaných,ešte majú jedny za takú cenu sú biele a na nich sú motýlikovia,taký malí po celej bote a sú trblietaví.Nevedela som sa rohodnúť a nakoniec si malá vybrala.V každej ruke mala jednu a nakoniec tú s motýlmi pustila na zem,tak som zobrala tieto,ale fakt nevedela som sa rozhodnúť.Ja som kupovala21notky,ale mali aj väčšie,tuším po 24,ale aj mänšie.
Dnes si sa lepšie vyspala?To je hrozné mať také bolesti ☹

simka9122008
1. mar 2009

Dia najprv sme si mysleli že je to alergia na ATB a v nemocnici jej zistili z krvi že chytila nejaký hnusný vírus, bola po celom tele vysypaná.

dia2006
1. mar 2009

Aha, uz sa pamatam a skadial to mohla chytit?? Ale esteze dobre vedeli a zistili to.

simka9122008
1. mar 2009

No pravdepodobne to doniesol malý zo škôlky, jemu nebolo nič, u mňa sa vyskytli 2 fliačiky a najviac to chytila malá, vraj kvôli nižšej imunite

aniel
1. mar 2009

dia-hlavne nech pije veľa tekutín,sestrina,keď to mala bola v nemocnici kôli tomu ,že bola dehydrovaná 😒

dia2006
1. mar 2009

Ved aj nam to hrozilo, toho som sa najviac bala, ale musela som jej davat len po lyzickach, pretoze vsetko
z nej islo von. Teraz spinka, tak hadam, ked sa zobudi, bude zasa o nieco lepsie.

gucz
1. mar 2009

dia chúďa malá, dúfam že jej je už lepšie, ja neviem ako by som to u Laury zvládla, či by som nehysterčila..... dúfam že už budú všetky deťúrence zdravé.
A čo rameno??.

simka9122008
1. mar 2009

Dia ako je malej?

aniel
1. mar 2009

gucz-volala som s MONIKOU malá jej už poskladá 2-3 slová .(napr.tato robota príde,Miško moj brat).Moja sa tiež rozkecala,ale počínsky 😉

gucz
1. mar 2009

aniel bola som v tom deichmane. Nič sme však nekúpili, mali 20, 21, 22, 24. 22ka bola malej tak akurát, aj jej tam predavačka merala nohu a potrebovali by sme tak 22,5 - 23. Tú 22ku by mala tak možno 3 týždne. Tak sme pobehali všetky možné obchody čo boli dnes otvorené, a nikde nič schopné nemali. Chcela som malej kúpiť dajaké dievčenské tenisky, ale nič sa mi nepáčilo, a v kope obchodov ani nemali detské čísla. Tak možno nakoniec vybehneme do Pandorfu a kúpime tam malej nejaké nike alebo adidasky a bude. Tam to vychádza lacno ako tu obyčajné tenisky. A aj mne by bolo treba nové a to nehovorím o MM, jemu sa takmer všetky tenisky potrhali, ale zasa ich aj dlho nosí. Toľko z našej dnešnej veľkej Tour de topánky.
Inak aj Laura sa rozkecala, tiež aj čínština, mala by si ju počuť ako telefonuje, normálne do telefónu vykrikuje. Hovorí zatiaľ len dvojslovné vety a niektoré slová si riadne schomolí alebo skráti aby sa jej ľahšie hovorili. Napríklad chleba je EBA alebo BA, a napr. pavúk hovorí ako papúk, papuče sú papupe, alebo papuce, pupok je pupe(k). Monikina Hanička už ako ročná dosť kecala, pamätáš si v tom parku už cez leto povedala že sa volá Hana.
Laura si aj začala dosť vyberať ľudí, napríklad komu dá pusu a aj niektorých prosto ignoruje, akoby hanbí sa. Napríklad keď sa jej prihovorí predavačka v obchode u nás v dedine, tak otočí hlavu nabok, pozerá akoby na strechu v káričke a hotovo, tú dotyčnú osobu ignoruje. Prípadne sa ešte otočí, prštekom ukáže na mňa a povie MAMA, ako spôsobom že len so mnou sa bude baviť a otočí sa nanovo nabok a ignorácia. Také to je smiešne aj milé zároveň 🙂.

dia2006
1. mar 2009

Ahojte, vyzera ovela lepsie, ale strasne malo pije, robim, co mozem. A s ramenom je zle, musim ist tento tyzden na neurologiu. Neviem, co to ma znamenat, aj mi to cele ocervenelo, akoby som to mala popalene.

gucz
1. mar 2009

dia no čo ako je malinkej???

dia2006
1. mar 2009

Pisali sme skoro spolu, vsak? No, vsetko by bolo ok, aj trocha zemiakov varenych jedla, len s tymi tekutinami je to velmi biedne, no robi hroznu show. Ona by do seba liala len sladeny caj, nesmakuje jej lucka.

gucz
1. mar 2009

veď slabý neosladený čierny čaj je na takú dietu dobrý, alebo ak máš, tak nechaj pepsikolu vyprchať a to jej dávaj po lyžičkách, ja som takú pepsinu pila včera pri tej migréne, lebo ma napínalo na zvracanie. A pomohlo mi to . V tom ramene budeš mať asi zápal, potom písni ako si s tým dopadla.

dia2006
1. mar 2009

No, nemozem jej to davat, ona bola na tom vcera velmi zle, vyvracala este aj lyzicku lucky. Ja som rano skusala pepsi, ale v momente vsetko vyvracala. A ten caj nechce ani za svet, horko tazko par hltov z lucky. Uz som bola zufala, trocha som jej tam dala med, viem, ze by sa nemal, ale vypila, nastastie bez nasledkov. Mam doma hipp caj granulovany, ale tiez je sladeny.

lucxy
1. mar 2009

ahojte,,,no dia presne sme to mali aj my vtedy,,,mala mi vracala 3dni najhorsie je ze to sa siri vzduchom takze nechcem ta strasit ale aby ste to nedostali aj vy dvaja s muzom,,,na mna to doslo po 3dnoch vtedy takze fakt drzim palce ja som si tym tiez vtedy presla,,,proste bolo to strasne,,,,,

dia2006
1. mar 2009

ja som toto absolvovala v oktobri, takze presne som vedela v sobotu rano, ze to ma. Tak beriem probiotika, ale uz to na mna bude fakt moc, ved ledva zijem s tym ramenom, k tomu ma neustale nafukuje, zajtra idem aj k zubarke aj na pohreb aj na zapis do skolky a este k tomu aj toto? Tak to potom neviem, radsej zajtra nevstanem z postele!

dia2006
1. mar 2009

Vidis, mala Ti vracala 3 dni a nam povedali na pohotovosti, ze ked po injekcii este bude vracat, okamzite mame naklusat a ostane na infuziach. Sice vracala, ale nesla som hned, je to dnes lepsie, aj papala. A nebala si sa, ze bude mala dehydrovana? Pamatam sa velmi dobre, tusim tomu nie je ani mesiac.

lucxy
1. mar 2009

dia neboj sa zvladnes to,,,, 🙂 no baby mna vcera tak bolel ten zub ze to bolo strasne ani som tu nebola,,,,od rana od 7mej do 4tej,,,,a ked som sa nahla tak som mala normalne tlaky,,,,
tak na zapis nechod zajtra zober si len prihlasku 🙂

dia2006
1. mar 2009

Este nebude pre nu miesto 😉 , idem tam hned na 8.hod!! Ja viem, ze to znie strasne, ale bola by som nerada, keby sa tam nedostala, ved ona uz doma neobsedi.

dia2006
1. mar 2009

Tak, chcela som zmenit fotku - konecne a dopadla som nasledovne. Tak v buducnosti, proste mi to nezobralo velkost, tak som tam dala fotku, ktoru zobralo, ale tam malu nevidiet, len jej napadnika a to bolo tak trocha od veci.

gucz
1. mar 2009

dia ak chceš tak mi pošli na email fotku a ja Ti ju vystrihnem aj upravím veľkosť a pošlem Ti ju naspäť. Keby si teda chcela tak Ti pošlem do IP emailovu adresu

aniel
1. mar 2009

dia-keď máš veľkú fotku,tak na ňú klikni pravím tlačítkom a daj upraviť,vyskočí titam toho viac,ale ty si daj obrázok ,klikni a vyskočia možnosti,daj roztiahnuť alebo skosiť,vzskočí tabulka a ja si to dávam na 30% obe možnosti dáš OK a máš to. 😉

lucxy
2. mar 2009

dobre ranko,,,,tak ako dia uz je malej lepsie? 🙂 my sme vstali 6,30 tak parada, ale isla som spat neskoro,,,,
neviem co si idem uvarit na dietku tak porozmyslam 🙂

gucz
2. mar 2009

dobré ránko žienky
lucxy na ktorom si dni? ja som posledné dni dosť ničila, keď mi bolo na figu tak som nejedla nič moc a včera zasa všetko nakopu. Dnes by som mala mať uh.

lucxy
2. mar 2009

no gucz ja som moc nejedla a vcera som to trosku tiez dokazila vecerom ale nie moc,,,,tak rozmyslam ze co dneska

lucxy
2. mar 2009

no a inak dneska mam mat skroby,,,,tak si asi pojdem kupit hlivu a daku mraz. zeleninu a spravim si to s ryzou to mi dost chuti

aniel
2. mar 2009

ahojte,tak ja dnes začínam s MM ,tak som zvedavá ako to dopadne už po 150krát,dúfam,že sa už konečne prepracujem aj k vode 😉

gucz
2. mar 2009

aniel tak aj ja sa pridávam ZASA, a snáď naposledy. Momentálne mám mrchu a zjedla by som aj klince 😖