Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

anaret
1. júl 2009

ahojky všetky Vás zdravím, no dnes by som rada začala s diétkou, ale nemám takú pevnú vôľu ako vlani, tak neviem, či si to do večera nerozmyslím.....
inak deti mali obe zapálené oči, ja mám nádchu a kašeľ a to som zmrzlinu nejedla ani nepamätám, ani studené nápoje, ani bublinky, tak neviem...

gucz, Ty sa drž a uvidíš, v druhom trimestri bude lepšie...

sestri, už by sa patrilo, aby Ti začalo lepšie obdobie, lebo asi je toho už dosť - samé choroby...

dia, neboj angína za pár dní prejde...

neviete, čo je s mirestou? dúfam, že nie je v nemocnici....

aniel+twins- ako ide obchod????to ste na dedine???

sestri
1. júl 2009

ahojte...fúúúúj ale je dnes teplo...v noci tu bola strašná búrka...

dia...všetko naj k meninám...a menej starostí....

dnes mi je konečne lepšie a zajtra budem ťahať od rána až do šiestej...zas máme pohotovosť...nevadí, v piatok už ideme do blavy...

lucxy
1. júl 2009

ahojte,,,,nikoho nikde? 🙂

dia2006
1. júl 2009

Dakujem za zelanie. Ja som tiez hotova z tychto teplot.
Tak Ivetka, aspon sa mas na co tesit.

lucxy
2. júl 2009

dobre ranko,,,vidis dia zabudla som ti vcera zablahozelat,,,,uz som ztoho tepla paf,,,,,takze vsetko najlepsie 😵 😵 😵
idem doobeda konecne riadit lebo to tu vyzera strasne

simka9122008
2. júl 2009

Ahojte kočky, pomooooooooooooc moje deti sú už hore od 5.00 😝 😲 😠

lucxy
2. júl 2009

simka to je super, ze?

lucxy
2. júl 2009

mna tu uz teraz slak triafa,,,,ja neviem co to za obdobie sproste ale mala robi len zle ☹

simka9122008
2. júl 2009

No u nás je to tiež to isté, len s tým rozdielom, že mám už doma čertov 2, s ktorých mi už rastú rohy

lucxy
2. júl 2009

no simka ale ten starsi uz je aspon trosku rozumny ,,,ci nie?
gucz chudatko moje asi ti je zle ked nic nepises 🙂

simka9122008
2. júl 2009

No teraz má obdobie keď žiarli, no poviem ti že niekedy mám z neho viac dosť ako z malej 😝

gucz
2. júl 2009

čau čau

nieje mi zle, len som upratovala (vysávala som byt, handry, hračky ....atď), nech môžeme vypadnúť von kým nieje horko, lebo teplo mi nerobí dobre. Inak aj mňa šľak triafa, dala som malej gaťky, že keď je teplo, tak nech sa jej riťka luftuje a ona sa mi behom dvoch hodín 4x počúrala. A to som sa jej každú chvíľu pýtala či nepotrebuje cikať. Chvíľu aj sedela na nočníku, sama od seba, nič nespravila a dve minúty na to mi spraví mláčku.... tak som jej nacapila naspäť plienku... 😒 , mám poocikávanú celú kuchyňu aj chodbu, tak keď zaspí môžem umývať.

dia všetko najlepšie k meninám 🙂

keď malá zaspí na obed napíšem viac, papa

dia2006
2. júl 2009

Ahojte, dakujem za dalsie blahozelania 🙂 .
Gucz, toto nam nerob!! My sme sa bali, ze co je s Tebou! A byva Ti zle? Inac, naraz budete mat s jednym mojim
kamaratom - teda jeho priatelkou!

Moja mala je lepsie, nic na nej nevidiet, len je trocha bleda, to ja hned zbadam. To je trocha take blbe prirovnanie,
ze moja mama zbada na otcovi aj jeden alebo dokonca aj pol poharika a to len ked vojde.

gucz
2. júl 2009

ahojky konečne som sa sem dostala. Dia to je fajn, že malej je už lepšie

včera som bola s malou na Kramároch v detskej nemocnici. Ráno sme vstávali o pol piatej, MM nás odviezol k našim a letel do práce. Do Blavy nás viezol môj tato. Malá má na krku hrčku, tak nás tam poslal náš krčný, nech sa v Bratislave na to pozrú. Tak jej tam robili sono krku, ale samozrejme malá nespolupracovala, plakala a metala sa. Asi o rok pôjde na operáciu, v januári máme prísť, pozrú jej to a dajú nám termín operácie. No nieje to nič vážne, vyzerá to na malú cystu, aspoň podľa tej krčnej doktorky čo tam bola. No a keď už sme tam boli, tak sme šli aj na kontrolu na detskú chirurgiu, malá mala ako bábenko veľký pruh na pupčeku. Mali ju aj operovať, ale nakoniec sme operáciu odvolali, lebo ju očkovali a vtedy sa operovať nesmie. No tak ju pozrel pán doktor a povedal, že pruh tam ešte stále je, teda ako dierka medzi svalmi, ale netreba to hneď operovať, že je to dobré. Stačí to spraviť neskôr, ale že je to ani nemusíme dať spraviť, len keby chcela robiť nejaký šport a tak.
No cestou z Blavy tak strašne pieklo slnko a bolo horko, že som myslela, že sa uvaríme v aute, sa mi zdalo, že ani dýchať nemôžem. Domov sme prišli pred dvanástou, ale to som bola tak unavená z toho horka, že som bola rada že vlastne som. Malá spala chvíľu v aute, tak potom doma spať nechcela ísť, tak som ju dala spať až o troch, aj ja som zaspala a spali sme do piatej. No a potom sa mi tiež nechcelo nič, som teraz akási lenivá.....

gucz
2. júl 2009

No a pokračujem....
Dnes ráno bola malá už o pol piatej hore, tak som rýchlo poupratovala a šli sme von. Strašné horko bolo hneď zrána, malá spotená, ja tiež... Boli sme pozrieť u nás na stanici vláčiky. Chúďa malá, spotili sa jej nožičky a odreli ju botky, tak som ju potom musela niesť. Ešte sme sa stavili aj v obchode na nákupe a tak som potom vliekla aj nákup aj malú.... a zasa som prišla domov unavená ako kôň.
Malá konečne zaspala, tak som sa tešila, že sa osprchujem, poumývam tie podlahy a ..... netečie nám voda. Na nervy, ani nič nehlásili v rozhlase, že nebude tiecť, tak ani nemáme žiadnu vodu na splachovanie ani nič. Ešteže som ráno kúpila dve malinovky a v kanvici bola ešte trocha vody na kafe.... tak keď netečie, asi si pôjdem aj ja ľahnúť.

A ešte k tým nevolnostiam, posledné dva dni je to celkom fajn, zle mi je akurát keď zostanem hladná a hneď sa nenajem

lucxy
2. júl 2009

gucz vidim, ze si mala perno,,,ale este ze je to s malou ok 🙂

dia2006
3. júl 2009

Ahojte, dobre ranko.
Gucz, moja mala pruh v slabine, vlani ju operovali, odvtedy je pokoj --- klopem si.
Moja chodi najnovsie spavat o 23,hod, je chora, takze to ma dovolene, cely den ma posunuty.

lucxy
3. júl 2009

dobre ranko,,,dia cau,,,uz si v praci? no tak to musi byt ze o 23hod

gucz
3. júl 2009

dobré ránko dievky... vyzerá to znova na horko

dia o jedenástej sa ja prehadzujem na druhý bok, včera som šla spať o štvrť na desať 😔 , už som ledva pozerala. Keď teraz chodí malá tak neskoro spinkať, kedy vstáva ráno? My sme dnes vstali AŽ o pol siedmej 😉

sestri
3. júl 2009

ahojte...tak my dnes odchádzame...teraz som ešte v robote...držte sa tu...keď sa vrátime, ozvem sa...ak sa dostanem k internetu, sestra nemá, napíšem aj skôr...

dia2006
3. júl 2009

Teraz vynimocne vstava tak okolo 8,hod, ale to zrejme z tych liekov. Za normalnych
okolnosti ide spat neskoro a vstava uz v normalnej jej hodine, cize 6, max 6,20 - to je
jej cas a odvtedy ma vrtulu v zadku.

simka9122008
3. júl 2009

Ahojte kočky, ako sa tu máte, ja som dnes mala blázinec, už ráno som bola na krv na endokrinológii, mala som nejaké zdravotné problémi, tak som začala kardiológiou, potom ma poslali na endo, no všetko vyzerá byť o.k., tak to bude asi vyčerpanosťou 😝
Ináč aj okolo bytu mám toho trochu viac, dala som si ešte na krk výmenu okien, tak dnes nám boli merať a ešte nás čaká maľovanie, no čo k tomu dodať 😀
A dnes som dostala pochvalu, že ma skoro mojej krstnej syn nespoznal že som kočka a vyzerám super, diétu neriešim, veď aj tak v tých horúčavách nemám chuť jesť a mám plno iných programov, tak nemám čas myslieť na jedlo 😀 😀 😀

dia2006
3. júl 2009

Ahojte, zajtra tu nebudem. Este nemozem ist s malou von, tak to bude peklo doma, musime
to nejako vydrzat, hadam podvecer sa s nou pojdem poprechadzat.

iluska6
3. júl 2009
gucz
4. júl 2009

dobré ránko

sestri prajem krásne prázdniny v Blave, užite si to 🙂

simka máš teda toho naozaj dosť, trošku sa snaž aj odpočívať

dia dúfam že to zvládnete..... byť doma myslím, s malým nudiacim sa dieťaťom je to riadna záťaž aj na rodiča

u nás je hneď z rána strašné horko. Vstali sme, prezliekla som malú, dala som jej papať a povešala som oprané prádlo a už som spotená ako myš. MM musel ísť do práce, bude tam asi aj celý deň, tak som s malou skysla doma. Škoda, kebyže sme u svokrovcov, tak sme celý deň vonku v záhrade pod stromami v tieni..... no nič, budeme to musieť nejak zvládnuť. Najhoršie je, že tie naše bytovky sú novostavby, nemáme tu nijaké väčšie stromy, tak keď ideme von, tak sme len na tom pražiacom slnku. Možno dnes ani nikam nepôjdeme až navečer..... to bude 😝

gucz
4. júl 2009

lucxy aniel anaret erikas čo je s Vami?
nakoniec sme sa predsa len dostali poobede k svokrovcom, MM prišiel z práce poobede. Sedeli sme na hojdačke v tieni pod stromom a bolo super. Obrali sme si aj marhule, mňam, tak som ich aj dosť pojedla a teraz večer som aj nejaké zavarila. Vyšlo mi 11 pohárov, to by nám malo stačiť na zimu 🙂 . Pri tej práci (pri zaváraní) som mala toľko energie 🙂 , ale už ma trošku láme spať

simka9122008
5. júl 2009

Haloooooooooooo, kočky kde ste všetky?

dannynka
5. júl 2009

asi si vychutnavaju slniecko 😀

lucxy
5. júl 2009

caute,,,,ja som uz tu,,,dneska mala vstala 5,30,,,,a nechce spat a ja som znej na nervy co robi

gucz
5. júl 2009

zdravím 🙂

dnes sme boli na výlete v zoo, boli sme v Hodoníne v CZ a bolo tam fakt super, páčilo sa nám tam dokonca viac ako v Bojniciach, i keď Hodonínsky zoo je dosť menšia. Malá bola zvieratkami nadšená, moc sa jej to páčilo 🙂
Hodím pár foto do albumu, tak kuk