Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

erikas
4. jún 2009

ahojte kočky 😉 ďakujem za gratulácie,včera som troška pooslaovala so susedkami a dnes som v robote,tak po fajronte si kolegovci dajú na moje zdravie 😝

nič som si včera v meste nevybrala,ale pôjdem si kúpiť nejaký dobrý fén a niečo na krk.....asi mašľu xixi

dia malá musí byť podarená,ja už len spomínam 😵 syn bude mať 18 v auguste tak mu pôjdem dať spraviť prsteň,chcela som retiazku,ale radšej že prsteň si povedal,tak retiazka bude za maturitu.....ak ju urobí 😎

simka raz som bola bez hlasu,je to hrozné,len som šepkala...kalciové injekcie mi pomohli 😔

sestri
4. jún 2009

ahojte kočky...dnes je zimšie ako včera a aj sa zaťahuje...zajtra nerobíme, len ja idem na chvíľu...po obede sa vráti Tinka a idem jej piecť poschodovú-jahodovú tortu na sobotňajšiu oslavu...v sobotu budem robiť ešte mini pizze...budem tu mať asi 11 kočiek a 1 chlapca...kúpili sme jej loptu, čo reklamujú...dá sa do nej balón napustený vodou a keď skončí časovač na niekoho vyprskne pri hádzaní, potom pokra a hru.som zvedavá, či bude spokojná.
ja som sa po dvoch mesiacoch túto noc konečne vyspala...ani raz som nebola hore...chodím už cvičiť a postupne zisťujem, že mám aj také svaly, o ktorých som predtým nevedela 😀 ...mám slušnú svalovicu a to sú len špeciálne cviky na chrbticu...

kočky, vyzdravte sa... 😉

idem na nákup...

dia2006
5. jún 2009

Ahojte, tak vsetkym Laurikam vsetko naj k meninam - Lucxy, Gucz, chystate aj oslavy?
Lea nemala meninovu oslavu, lebo nikto nebol doma a v podstate my mame casto
oslavu aj bez menin.

Sestri, aj Tinke zelame vsetko naj, ja som sa chcela aj opytat, ci sa jej neblizia narodky, tak
som dobre tusila. Iste bude rada darcekom a aku tortu ides robit? To Ty? U nas sa mozem
snazit, kolko chcem, vsetci lubia len smotanovu alebo tvarohove so zelatinou a ovocim.
Takze je to dost narocne, nechcem stale to iste.

gucz
5. jún 2009

ahojky,

dia díky za malú, lucxy všetko najlepšie tvojej malej k meninkám 🙂
my oslavu nerobíme, malá tomu ešte nerozumie... moja segra jej blahoželala minulú nedeľu keď k nám prišli na návštevu s priateľom, naši tu boli predvčerom na návšteve zablahoželať, ale tá návšteva nebola ohlásená, tak sme nemali ani nič nachystané..... Dostala odrážadlo, tak sa moc teší, hovorí mu bigo, v preklade bicykel. A cez víkend ideme k svokrovcom, tam asi dostane nejaké € (aby sme jej niečo kúpili) a bude. Ale asi kúpime aspoň nejaké zákusky... no však uvidíme

gucz
5. jún 2009

hodila som do albumu meninové foto

erikas
5. jún 2009

ahojte kočky 😉 aj ja sa pripájam a želám malým Laurinkám všetko najlepšie k meninám a Ivetka Tinke všetko najlepšie k narodeninám 😎

dnes som si upratala,povysávala,navarila a idem poobede do fitka no a večer hor sa hej sa.. do roboty 😠
zajtra po nočnej sa mi určite nebude chcieť upratovať,tak junior poumýva podlahy a schody ja budem robiť len vysmážaný syr s hranolkami alebo zemiakmi ešte uvidím,dnes som spravila lečo sme veru dávno nemali a máme ho radi..pekný deň kočky 😵

lucxy
5. jún 2009

ahojte,,,,dakujeme za gratulacie 🙂 gucz a aj tvojej Lauruske vsetko najlepsie k meninam a Ivetke a Tinke tiez vsetko najsamlepsie 😵 😵 😵
neuverite baby ale dneska rano mala vstala 7,30 prvy krat,,,,,jupiiiiiii tak som si rano zacvicila a potom som isla smalou vonku no a teraz som ju ulozila a ja obedujem ryzu so zeleninou a potom idem upratat 🙂

gucz
5. jún 2009

lucxy 7,30 supééééér, moja vstala o siedmej a tiež som bola veľmi rada že až o siedmej 😉

sestri a kedy má presne Tinka narodeniny? Samozrejme jej prajeme všetko naj, nech sa jej darí v škole, v športe, nech je zdravá 🙂

gucz
5. jún 2009

a ryžu so zeleninou som mala na obed včera 🙂 , mňam, dnes robím zemiakovo mliečny prívarok a na to navrch trošku duseného mäska na tanier a k tomu chlebík alebo rohlík. To tiež môžem. Pôvodne som chcela mlienu polievku zemiakovú, ale to by mi MM nezjedol, tak som zmenila plány

lucxy
5. jún 2009

ja som mala vyvar a vtom por,,,,a este perkelt teda mala s mm to jedli 🙂

sestri
5. jún 2009

ahojte...tak už ju mám doma...narodky má v nedeľu...začala som pomaly piecť torty, jedna mi splasla...uvidím, čo s tým...

sestri
6. jún 2009

ahojte...nik tu nebol???.....vonku je zatiaľ celkom teplo, len aby to tak ostalo keď tu budú dnes deti...chcem ich poslať aj von...idem dokončiť tortu, potom hodím foto...a nachystám na pizzu...teda budú malé pizze...

lucxy
6. jún 2009

ahojte,,,,no kde ste vsetky? dako sme sa sekli spisanim,,,,sestri hod fotku
gucz kde si?
ja som prave zjedla pohankovu kasu 🙂

twins
6. jún 2009

ahojte vsetky miresta aniel gucz.................. a vsetky ostatne
miresta co to citam gratulujem

aniel
6. jún 2009

ahojte všetky.
Laurikám želám všetko najlepšie aj Tinke k 12 narodeninám 😵 Dúfam,že oslavy zvládnete bez úrazov.
😎
simka-hlas v poriadku?
erikas -ty už musíš mať riadne svaly a sestri ťa tuším nasleduje.
lucxy -ako dietka?Ešte držíš 90-dňovku?
gucz -už si bola u lekára? Asi ešte nie?Ten čas ide tak rýchle,že ani neviem či to malo byť tento týždeň alebo budúci.Zub ešte bolí?19.6. idem so Sofinkou na neurológiu na kontrolu a ešte sa musím objednať do Piešťan na gastro,tak možno už budeme chodiť len raz za rok 😉

gucz
6. jún 2009

ahojky dievky 🙂
celý deň od skorého rána sme boli u svokrovcov, robilo sa okolo domu, tam nemáme internet 😉
akurát varím jahodovo kiwový lekvár mňam

o chvíľu sa ešte zastavím, teda dúfam, ženie sa k nám riadna búrka, tak neviem či nebudem musieť vypnúť počítač

gucz
6. jún 2009

aniel 19.06. idem k tomu zubárovi, už som tam bola, vyvrtal mi to, dal mi tam vložku a toho 19teho mi tam dá plombu. A tento týždeň (v stredu) idem s malou na očné, dúfam že už posledný krát, a chcela by som zbehnúť aj na gyndu na ročnú prehliadku, od šesto nedelia som tam nebola, no však uvidím či mi to vyjde. Tak asi tak.

twins ahojky, ako žiješ???

sestri tortička vyzerá byť super, určite je skvelá, hneď by som si z nej dala

lucxy pohankova kaša? ako sa to robí a ako to chutí??? v živote som také dačo nejedla....
ja som dnes po strašne dlhej dobe jedla červenú kapustovú polievku (varila svokra) a bola super a potom neskôr ako druhý chod bolo pečené mäsko (ale chudunké) s ryžou a k tomu hlávkový šalátik z ich záhradky. Ten šalát bol super, tak sme hneď vyfasovali aj domov. Zajtra varím kurací perkelt (pre MM aj so smotanou) a k tomu cestovinu a ešte upečiem kura (polovicu) pre mňa a malú a k tomu ryžu s tým hlávkovým šalátom. To mám teda v pláne, ale nieje to na 100%, však ešte uvidíme.

aniel
6. jún 2009

čau moja,keď budeš na poliklinike,tak by sme sa mohli stretnúť,ja som objednaná medzi 11-12hod.
miresta ako sa darí,si v poriadku?

gucz
7. jún 2009

aniel idem o 8.50, ale nie na polikliniku, ale pri figare. Uvidím ako mi víde varovanie malej, lebo MM robí, a ak sa bude dať, tak rada prídem na polikliniku

a včera tá búrka u nás nebola, prišli strašné mraky, padlo pár kvapiek a mraky sa posunuli ďalej

gucz
7. jún 2009

kde ste všetky? vyvárate o dušu? mne sa varí ten perkelt, kuriatko sa pečie, pračka frčí o dušu... a vonku je konečne pekne. O chvíľu dám malú spať, poupratujem chalupu a pekná nedeľa za nami.... spala som až do 9.15, malá v noci vymýšľala, tak ráno keď vstala ju vzal MM aby som sa aspoň trochu vyspala. Ja to moje dietko občas nechápem, ona sa tvári, že vôbec nepotrebuje spánok, či čo......

lucxy
7. jún 2009

caute ,,,ja neviem preco ale cez vikendy ked rano prispievam tak mi to nechce odoslat,,,,

aniel
7. jún 2009

ahojte baby -ja som nenormálne prežratá.Od zajtra sa musím už donútiť so sebou niečo spraviť. 🤐 🙄 😵

ja som robila knedlu mäso s omáčkou a ešte plnené palacinky s psíčkami a syrom .Tosom obalila a vysmažila a k tomu ešte polievočku. 😝

Po obede som sa zastavila u mamy aj s twins lebo sestrina malá mala narodky a tam som pojedla toľko koláčov ,že asi prasknem 😲

lucxy
8. jún 2009

dobre ranko,,,,aniel inak vcera bol spln 🙂
akurat pijem kafco,,,a spravila som si liter cajiku,,,,obed navareny tak aspon nemusim varit,,,,mala ma tu uz presviedca ze snou mam ist vonku sa hojdat hadzat loptu a kolobezku zobrat jojoj,,,,,

gucz
8. jún 2009

lucxy tak máš veselo, denný plán navrhnutý 🙂 , ja tiež akurát pijem kafe, obed tiež navarený.... ja pôjdem upratovať byt, včera som sa k tomu nedostala, poobede som šla k našim aj s malou a večer sa mi už nechcelo. Volakto nám do bytu hodil bombu asi, nejaký je tu výbuch... 😕

lucxy
8. jún 2009

gucz nic si ztoho nerob 🙂

lucxy
8. jún 2009

no a z90dnovky som znovu upustila,,,,nebolo mi dobre ,,,,mam moc nizky tlak

gucz
8. jún 2009

lucxy však ja si z toho nič nerobím, ja len nechápem, že jeden deň neupracem a už je tu takýto binec.... a to si MM po sebe aj upratal kuchyňu včera, lebo on zostal doma pozerať formulu v kľude (rozumej spať pri telke). A prach a špinu na parketách nám sem fakt vážne asi dakto tajne nosí, inak si to neviem vysvetliť 😀 , no nič, pôjdem vyvešať prádlo a potom hor sa na tour de čistota 😉

janka_pn
8. jún 2009

caute dievcata 🙂 , rada by som sem trosku nakukla, kedze som zacala s 90 dnovkou, ale do tej temy sa dako prestalo pisat ☹ a ja nemam odkial cerpat podporu. zostali sme tam uz tusim len dve 😖. chcela by som sa spytat, kolko ste a za aku dobu, pochudli? mimochodom este kojim, je tu aj niekto s tymto "problemom" 😉 kujeeeem

lucxy
8. jún 2009

ahojt janka,,,,ja som ju tiez nedavno zacala drzat lenze mam nizky tlak proste je mi na hovno,,,,,
ak chces mi ta tu vtejto teme podporime a poradime 🙂

janka_pn
8. jún 2009

tak dakujem 🙂 aj ja mam tusim nizky, lebo dnes som normalka ze videla dvojmo 😕 az som musela jedno oko prizmurit 😀 ved naco 4x to iste ? 😉 a mam svoj prvy vitaminovy den... 😝 , priznam sa, na obed som si dala k veeelkeemu salatu aj kusok celozrnneho rohliku 😅