Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

sestri
17. jún 2009

gucz...myslím, že je to normálne, to ti všetko robia hormóny...

gucz
17. jún 2009

sestri asi máš pravdu
moje milované dieťatko dnes spinkalo cez obed až 3 hodiny, tak som si super oddýchla 🙂 , hneď mi je lepšie

lucxy
17. jún 2009

aniel pekne fotky,,,,mala ja uz fesanda velka 🙂

aniel
17. jún 2009

lucxy-dík,konečne som sa dokopala a idem hajať .Nevládzem ani žiť aká som unavená.

gucz -dnes sme boli na kontrole na očnom ,všetko OK.

gucz
17. jún 2009

aniel riadne podrástla 🙂 a aké má už dlhé vlásky, podarená je 😉 . Som rada že ste dopadli dobre na tej kontrole 😎

gucz
18. jún 2009

halóóóóóóó čo sa stalo? 😀 , kde ste všetky?
Mne je dnes od rána fajn, tak som upratala špajzovú skriňu, povysávala, dusí sa mi zeleninka (baby karotka s hráškom) a k tomu si asi uvarím nové zemiačiky, mňam. Chlebík kysne.... Aj spálňu som dala do pucu, duchienky viseli na okne asi 2 hodinky, tak sú teraz voňavučké....

simka9122008
18. jún 2009

Ahoj Gucz aj ja fičím od rána v prataní, no idem si dať obednú pauzu

gucz
18. jún 2009

tak to fičíme obe 🙂

lucxy
18. jún 2009

http://picasaweb.google.sk/lh/sredir?uname=stre...
vcerajsie stretko,,,Laurinka je ta v tom kity tricku,,,,

gucz
18. jún 2009

krásne fotečky, obe vyzeráte véééééééľmi dobre, krásne ste 🙂

simka9122008
18. jún 2009

Lucxy super fotočky, zlaté ste

dia2006
18. jún 2009

Baby, dnes tu bolo uplne mrtvo, no Lucxy pekne fotky, zlate ste velmi, idem si pozriet aj Sofinku.
Ja som bola na skoleni, potom som ledva dosla domov, bola som v NR, celu cestu mi slzili oci, potom mala
cirkusovala ako uz davno nie, nakoniec zaspavala hodinu, co som komu urobilaaaa??????

gucz
18. jún 2009

dia už asi spinká, že? to je také super keď zaspí, ten kľud...... My sme dnes boli v TT na nákupe, vonku bolo krásne, ale strašne teplo, v aute bolo dusno a horúco, tak mi zostalo zle.... 😝 ako už dávno nie. Ledva som to predýchala aby som sa nepovracala. Doma som si hneď dala vlažnú sprchu a riadne som sa napila vody, potom mi zostalo lepšie. Božinku ako ja prežijem leto??????

simka9122008
19. jún 2009

Dobré ránko kočky

dia2006
19. jún 2009

Dobre ranko, ahojte! Simka, u Vas co noveho?

simka9122008
19. jún 2009

Ahoj Dia, no monentálne je kľud, maľovali sme a dali sme si mesiac pauzu a potom pokračujeme ďalej 😝 😝 😝

dia2006
19. jún 2009

Aj ja som chcela tento rok, uz od jari sme sa chystali. Ale muz tvrdi, ze vzdy vymyslam, ale aj tak je to na viacerych miestach pokreslene, tak som chcela, nech sa mala este vyblazni, neustriehnem ju stale. Simonka nekresi??

simka9122008
19. jún 2009

Nie ešte ju to nenapadlo že sa dá aj po stene

gucz
19. jún 2009

dobré ránečko, či skôr už doobedie 🙂

sestri
19. jún 2009

Ahojte...dnes si užijeme posledný teplý deň...zajtra má byť len 17...budem v službe, tak to hádam zvládnem...vy budete mať pri drobcoch problémy...má 4 dni pršať, bude ťažké ich udržať doma...

malá má dnes tanečnú akadémiu...som zvedavá čo nacvičili, je tam posledný rok, už nechce chodiť...nevadí, nebudem ju nútiť...

pokiaľ ide o kreslenie na stenu, aj mne malá kreslila, myslím, že tým prejde každé dieťa...keď som jej vynadala, nechápala prečo...ona mi len nakreslila obrázok...

gucz
19. jún 2009

aj naša mi popísala perom stenu, ale šlo to vygumovať, je to ešte trocha vidno, ale nevadí, to sa dalo čakať.

lucxy
19. jún 2009

ahojte,,,rano som bola v obchode a potom som hned varila,,,medzitym sa mala hrala s poharikmi ale tak ze vsetko bolo obliate,,,potom musela krajat supku z cukety takze aj to je vsade,,,no a isla som snou vonku,,,zobrala si kolobezku a dotoho som stretla kamosku s malou,,,,lenze akonahle sa chcela jej mala dotknut kolobezky tak moja zurila,,,
tak sme isli do tiena na take koniky a hojdacku jednu samozrejme o vsetko superili a obidve zurili

gucz
19. jún 2009

lucxy tak to muselo byť naozaj veselo
ja varím až teraz, robím pre MM gulášik, malú som dala spať a budem musieť ísť aj poumývať podlahy, božinku, tak sa mi do toho nechce 😝 😝 😝 . ale budem musieť, poobede mi má prísť na návštevu segra aj s priateľom, tak nech sa nezľaknú 😀

lucxy
19. jún 2009

gucz tak sme natom podobne,,,ja idem tiez upratovat tak za 5minut

gucz
19. jún 2009

hotovo, spotená som ako kôň, dusno je strašne.... počkám kým to uschne a idem do sprchy

lucxy
19. jún 2009

gucz tak ja este nemam upratane som si povedala, ze zacnem o 1nej

gucz
19. jún 2009

😀 , aj ja som si tak chcela povedať, len neviem či by som sa potom k tomu vôbec dokopala. Ja keď chcem upratať, tak musím využiť ten čas čo malá spí, lebo inak sa mi moce pod nohami a chce strašne pomáhať. To potom upratujem celý deň, lebo ona je veľká pomocníčka, až moc. No nič, idem do tej sprchy, pa

sestri
19. jún 2009

ahojte...chcela som si kúpiť šaty, ale asi nemám šancu...mám veľký nepomer medzi bokmi a pásom a tak vyzerám vo všetkých strašne...asi sa zbláznim...musím asi pobehať úplne všetky obchody, aby som niečo našla, alebo zas ostanem bez šiat...
mala by som skočiť do posilky a poradiť sa...škoda, že nesmiem orbitrek...

aniel
19. jún 2009

lucxy-krásne fotečky 😉

dia-kedy už dáš aj ty do albumu foto?

sestri-neboj ,niečo splašíš.Vždy sa niekde ukrýva jeden výnimočný kúsok.
simka-moja práve minulý týždeň pokreslila v kuchyni stenu a ešte ma zavolala,že poď tuto,no a pozerala na mňa,aby som ju pochválila.Tak som ju zobrala na ruky dala pusu a povedala,že krásne,ale na budúce musí kresliť na papier a ona si k tomu prikývla hlavičkou a viac ju stena nezaujímala 🙂

gucz-dnes sme boli na kontrole na neurológii a všetko super dopadla,tak na kontrolu až o rok.Ešte nás čaká gastro v Piešťanoch a dúfam,že na tento rok už máme lekárov vyčerpaných 😉
Vôbec ti nezávidím tie stavy,držím palce nech ti je čo najmenej zle.Keby si si torozmyslela ,že nepôjdeš,tak ma upozorni dopredu,OK?Rada sa stretnem a pokecám. 🙂

lucxy
20. jún 2009

dobre ranko,,,u nas hnusne pocasie,,,,nic moc,,,,robim si kavu sme hore od 6tej takze asi tak