Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
25. aug 2009

sa ten september nezadržatelne blíži a s ním aj jeseň. Ale zasa aspoň je teraz super vzduch v noci, máme otvorenú vetračku celú noc a taký chladný vzduch ... na parádu.

Cez víkend máme tú svadbu, teda segra sa vydáva, tak mám teraz dilemu čo si obliecť, budem mať biele nohavice a k tomu.... mám blúzku, ale nevyzerám v nej bohvieako, a potom čierne tričko, to vyzerá asi o 100% lepšie, ale zasa tričko... 😒, no neviem čo spravím. Bude to len malá svadba, len najbližšia rodina, na úrade a potom posedenie v reštaurácii. Niečo nové sa mi už zháňať nechce, ja elegantné veci vôbec nenosím, tak je mi to zbytočné. Mám aj čiernu blúzku,m no tú už neoblečiem skrz brucho. inak za posledné dva - tri týždne mi tak vyhuplo brušisko, že vyzerám ako v siedmom mesiaci

gucz
25. aug 2009

no idem si spraviť dačo papať, zase ma začína nadrapovať na zvracanie od hladu 😝

lucxy
25. aug 2009

gucz tak si kup daku tuniku ta je volna na brusku,,,,podla mna to vyuzijes este

sestri
25. aug 2009

hello kočky....ako sa máte?

simka9122008
25. aug 2009

Mi sme boli poobede von, tak teraz sa deti kúpu

sestri
26. aug 2009

hej...kde ste všetky?....za chvíľu to tu upadne...ja dnes idem k alergologičke, aj s malou...ráno sa zobudila a mala takú hnačku, že skoro nestihla ne wc...odniesli si to trochu nohavičky...hádam to nebude nič hrozné...asi sa zľakla očkovania...museli sme ho zrušiť...otras...

gucz
26. aug 2009

chúďa Tinka, nič príjemné veru...

my sme včera boli odcestovaní, boli sme vo Zvolene pozrieť jeden kočík a nakoniec sme ho aj kúpili. Malú mi varovala mama, ale večer kým sme prišli späť, tak zaspala. Už sme ju nechceli budiť, tak som ostala u mamy spať aj ja. No a tu u našich je na počítač viac čakateľov, tak až teraz som sa sem dostala.

sestri
26. aug 2009

To je normálne...aj my sme tu na net 3...niekedy je to sila...

lucxy
26. aug 2009

caute,,,ja som rano isla do mesta nakontrolu,,,,a flakali sme sa po meste smalou a este s jednou kamoskou,,,bolo super,,,,

lucxy
27. aug 2009

dobre ranko 😕

simka9122008
27. aug 2009

Ahojte 😉

gucz
27. aug 2009

čaute 🙂 , no čo babule ako je u Vás??? tu bolo ráno celkom chladno, teda nie moc, ale tak príjemne, potom aj zatiahnuté a teraz svieti slniečko. Chvíľu bolo aj riadne dusno. Do desiatej som bola s malou na prechádzke, kým ešte nebolo horko, boli sme pozrieť vláčik, aj v obchode.... Proste taký "obyč" deň. Poobede by sme mali ísť do Trnavy, v tescu by mali mať zlacnené kuracie prsia a v kauflande zasa mleté mäso a múku, tak asi pôjdeme nakúpiť, lebo mrazák zíva prázdnotou 🙂
A čo Vy? čo porábate dnes?
mne teraz frčí pračka ako o život, potom pôjdem povyťahovať veci čo si oblečieme na tú segrinú svadbu. Prípadne to ešte prežehlím....

sestri
27. aug 2009

Ahojte kočky...dnes vás ešte kuknem a zajtra hor sa s Rianou do Piešťan na víkend...

Prajem vám všetkým krásny víkend...užite si ho ako sa dá...

lucxy
28. aug 2009

dobre ranko,,,,ako sa mate? no ja neviem co mi vcera bolo ale ani pisat som nemala chut,,,,,proste ja neviem ci ztlaku uplne mi bolo blbo,,,,dneska sa este tiez necitim vo svojej kozi

gucz
28. aug 2009

lucxy dúfam že nebudeš chorá.....
u nás to vyzeralo na krásny deň, no ale už to tak nevyzerá, som na nervy, netečie nám voda..... a nikto nevie pre čo, ani dokedy, ani nič, proste len sme ráno vstali a nič, ani kvap. Takže ani umyť sa, ani kafe spraviť, nič.....
Tak sa mi nechce ísť do obchodu pre nejakú vodu...... ☹

lucxy
28. aug 2009

gucz nie chora to citim ze mam ztlaku,,,,,no a svodou to mas fakt hrozne

gucz
28. aug 2009

tak už sme boli v obchode, aj v rozhlase vyhlasovali o tom, takže prasklo vodovodné potrubie na hlavnej ulici, u nás v dedine, že je to veľká porucha, prasklo to v noci. No a nikto nevie, kedy sa im to vôbec podarí opraviť, keďže dnes je piatok a cez víkend.... no som zvedavá dokedy budeme vlastne bez vody ☹ . Zajtra ideme na tú svadbu, tak sa budeme musieť nasáčkovať k našim do sprchy.... už teraz som nervózna z toho, lebo tu máme zasa horko a ja už som teraz spotená, olepená, božinku až do plaču je mi z toho.... proste nechutné. A zatiaľ ani cisternu neposlali s vodou, nemám ani s čím wcko spláchuť

gucz
29. aug 2009

Dobré ránečko
voda už tečie, včera po jednej poobede ju pustili. No a teraz nám kvantum vody padá aj z neba, vonku je tma ako v noci, čo je tak zamračené, a leje strašne..... a to sa mi segra dnes vydáva, bože takéto počasie.... ☹
aby toho nebolo málo, tak od troch v noci mám migrénu, no bude dnes veselo

anaret
29. aug 2009

ahojky, my sme dnes prišli po 10 dňoch z chalupy, no bolo super, totálny veget, hrali sme človeče, nebol tam žiaden signál - super, prečítala som takmer 2 knihy- bože taký luxus, vybalila som, mám plnú kúpeľňu na pranie, viete si predstaviť po takom čase 4 -členná rodina, ale nevadí mi to...

anaret
29. aug 2009

narýchlo Vás prečítam, čo ste písali...
gucz, tak dnes to počko na svadbu asi nebolo ktovieaké, ale na druhej strane nebolo horúco...

simka9122008
29. aug 2009

To je fajn Anaret tak sa odreagovať od každodenných povinností

anaret
29. aug 2009

simka fakt super... boli sme u brata na Morave, vytešila som sa z detičiek - 3- ročná a 5- mesačný, ale na druhej strane som rada, že už moje sú väčšie, i keď na druhej strane taká puberta dá zabrať - dcéra- ale ako sa vraví - malé deti malé starosti- veľké deti - veľké starosti...
vy ešte neviete o čom vravím- máte skoro všetky malé detičky, snáď len aniel už tým prešla...

lucxy
30. aug 2009

ahojte,,,,som tu nebola ste mi chybali,,,,v piatok som bola vonku s dvoma kamaratkami ,,,,bolo super,,,az na neskory prichod domov,,,,ale nelutujem,,,,, 🙂
no a dneska som riadila ako besna 🙂

anaret
30. aug 2009

ja som dnes prala a robila lečo, ešte mám kopec žehlenia... inak po včerajšom daždi bol u nás super dníček...

lucxy
31. aug 2009

dobre ranko u nas je dost teda chladno rano bolo len 7stupnov ale vyzera, ze bude krasne,,,obloha uplne modrucka
pracka perie,,,,no a musim uz aj konecne zehlit 😒

simka9122008
31. aug 2009

lucxy tak žehlenie čaká aj mňa, no asi si ho nechám na večer k seriálom

simka9122008
31. aug 2009

A mám úspech za 4 dni mám 1,5 kila dole, zobrala som to z ostra a tvrdo držím diétku, teraz už vážne

gucz
31. aug 2009

ahojte dievky 🙂
aj u nás frčala práčka na plné obrátky, už je aj vyvesené, aj by bolo treba naplniť práčku znova, len už nemám kde vešať prádlo (strašne mi chýba ten balkón). Teraz varím lečo, akurát som si od rána na chvíľu sadla.
Simka to je super, len tak ďalej, držím palčeky 🙂

lucxy
31. aug 2009

simka tak to je super,,,,aj ja som dneska rano cvicila zase zacinam,,,,mne sa cez leto strasne zle cvicilo

sestri
31. aug 2009

ahojte kočky...hlásim úspešné absolvovanie víkendu v Piešťanoch...som riadne zničená a miesto oddýchnutá...s Rianou sme riadne vyvádzali, ale bolo super, dohodli sme sa, že si to zopakujeme tak aspoň 2x do roka...bol tam aj festival, tak sme sa kôli hluku nevyspali, ale nevadí, zajtra do doženiem, veď je sviatok...

dnes sa pripájam k žehliacim kočkám...aj to treba robiť...

simka...grat... ku kilečkám...my začneme chodiť do posilky...uvidíme čo to s nami urobí...

prajem vám pekný deň všetkým...