Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

simka9122008
21. nov 2009

Vitaj maminkatn 😵

lucxy
21. nov 2009

tak dobru nocku ked uz tu nik nie je,,,,maminkatn a drzkaj sa nech ti uz je lepsie i ked sa to lahko pise, ze?
simkaaaaaaa cauu 🙂

lucxy
22. nov 2009

dobre ranko,,,,gucz kde si zijes? 🙂 u nas zase vonku total hmla,,,,

lucijja
22. nov 2009

ahojte baby. tak vy ste vsetky po 90 dnovke? Mozem sa opytat ako ste dopadli s priberanim? Ja som ju teraz zacala drzat, len sa bojim co to spravi ked skoncim...Hrozne sa bojim jojo efektu. Je mi jasne ze sa budem musiet aj potom obmedzovat ale dufam ze ju nebudem musiet drzat naveky aby som sa udrzala, ci hej? Ake s tym mate skusenosti?

gucz
22. nov 2009

Dobré ránko
lucxy žijem 🙂 , len nejak nič nestíham, už som s brušenom pomalá ako korytnačka 😀 . Ale nevadí, hlavne nech drobec vydrží kde má až do konca

maminkatn ahojček, no teda, takáto bývaš chorľavá... nič moc. Snáď Ťa už budú choroby obchádzať 😉

lucijja po každej diéte priberieš ak sa vrátiš k pôvodnému stravovaniu, skôr či neskôr. Ja som pribrala všetko, ale pomaly a mám výhovorku, som tehu 😀 .

simka9122008
22. nov 2009

Jééééééééééj Lucxy super foto

aniel
22. nov 2009

lucxy-ty si nejaká moc chudučká

maminkatn -to teda nie je bohvie čo ,keď si stále chorá

gucz- to je dobré ,že korytnačka.

lucijja-ja som pribrala asi všetko a stále sa neviem akosi naštartovať držať znova.Aj začnem a po týždni s tým seknem.

simka-ahoj 😉

sestri
22. nov 2009

ahojte kočky....od zajtra budem mať týždeň prázdnin...Tinka je zdravá, tak môže ísť na sústredenie....
Včera som si natĺkla nos...obzerala som sa a nejak som si nevšimla stĺp....tak sme sa zrazili...mám tam hrču a začína sa mi to pomaly sfarbovať....hehe, stará koza sa obzerala za chlapom.... 😀

držte sa to všetky, ja sa ešte ozvem... 😉

lucxy
22. nov 2009

sestri som sa zasmiala,,,bol ten chlap aspon k svetu teda ci stal zato? 😀
no aniel schudla som 🙂

lucxy
22. nov 2009

idem si pochystat veci rano vstavam o 4tej,,,a mala ide konecne do skolky,,,uz sa aj tesi,,,,sa uz nudila doma
to som sa vcera fotila mam novy mobil a dobre foti este pridam fotku malej

simka9122008
22. nov 2009

Lucxy vyzeráš fakt supeeeeeeeeeer

lucxy
22. nov 2009

simka fakt diky za pochvalu,,,padne to dobre,,,,,no konecne som malu spacifikovala do postele

miresta
24. nov 2009

Ahojte žienky, no konečne vam môžem napísať. Mame totiž notebook v oprave a nemala som prístup na internet ale od včera mam novy mobil, kde mam aj internet tak vam hned pišem. Mame sa fajn, akurat že sa citim ako slon, už by som prijala aby sa malinka narodila. Bola som na kontrole tak konecne pribrala a ma reraz 2,3 kg .
Všetky vas pozdravujem a držte sa... Papa

simka9122008
24. nov 2009

Jééééééééééj miresta, super že je všetko s vami vporiadku, drž sa a ešte to nejako vydrž do konca, už je to blízko 😵

lucxy
25. nov 2009

halooo,,,kde ste kto?

simka9122008
25. nov 2009

ja som tuuuuuuuuuuuuuu, dávam malú spať, no nejako skúša moju trpezlivosť

lucxy
25. nov 2009

hej moja uz doskusala 😠

gucz
25. nov 2009

ahojte žienky

miresta ahoj, som na Teba myslela, som rada že si ešte 2 v 1 a malinká pekne rastie

simka, lucxy čo sa tie deti dohodli? Boli sme na nákupe a malá mi tam začala vyvádzať, vrieskala, vymýšľala v košíku, že tam nechce byť, potom zasa z neho nechcela vyliezť, potom nechcela ísť domov.... no neviem čo jej bolo, ale bola ako čert zlá, mala som 100 chutí ju vybiť. No ale to by mi nepomohlo, keď chytí hysák, tak je najlepšie si ju nevšímať. Keď sa navečerala, tak sa razom premenila na moje dobručké dievčatko, tak sme sa ešte hrali chvíľu a teraz už šla spinkať. Tak ma vynervovala, že mi normálne aj brucho tvrdlo ako divé...

simka9122008
25. nov 2009

Gucz len veľa trpezlivosti pri malej, nerozčuľuj sa nech ti bruško veľa netvrdne, ešte tam musí malý vydržať, tak moja vôbec nespí, tu je pri mne v obývačke a pozerá rozprávky, no o chvíľu pôjdeme spolu hajať, vtedy zaspí v pohode, potvorka malá 😠

gucz
26. nov 2009

simka to bola včera Simonka dlhšie hore ako ja 🙂 , išla som si ľahnúť k telke, ale nič ma nebavilo, tak som už od deviatej šla do postele oddýchnuť si. Som myslela, že ani nezaspím, ale odkväcla som hneď. No ale moc dobre som sa nevyspala, malá mala omrnčanú noc, tak som k nej asi 6 x vstávala... Asi jej už zoberiem dudel, lebo ona ho má len na spanie, teda na zaspávanie. No a keď ho po tme nemôže nájsť, tak piští. Len si neviem predstaviť tie revy keď jej ho nedám ☹

simka9122008
26. nov 2009

Ahojte, tak mi sme mali hrozné zaspávanie, išli sme spať niečo po 22.00, no slečna začala cirkusovať, vychádzala s postieľky, potom prišla ku mne, nepáčilo sa jej, tak išla budiť malého, potom špacírovala po izbe, tak toto urobila asi 3x, do tej 23.00, keď ma prešla trpezlivosť, dostala po riti a išla spať s revom , ráno vstala o 7.00, no asi je slečna nevyspatá, lebo je taká nemastná, neslaná

aniel
26. nov 2009

baby ja som bola seknutá,nemohla som sa poriadne zohýbať a musela som byť sama sama v obchode lebo twins chodila na kurz,ale našťastie už mi to prechádza.

baby želám vám ,aby detičky poslúchali 😉

anaret
27. nov 2009

ahojte, som rada, že tehuľky sa držia v kope, tak to má byť...ja som v jednom kole... práca, deti rodina, angličtina a tanec a k tomu nemám chuť na diétu... chcela by som ešte raz schudnúť ale asi to nebude také ľahké...

aniel
27. nov 2009

baby ,aj ja by som chcela schudnúť,ale pustím sa do toho až po sviatkoch.Viem ,že cez sviatkz by som to aj tak nedodržala 😉
Ozaj videli ste aké má tinaa pekné bábätko? 🙂

simka9122008
27. nov 2009

ja som videla, nádherná je

gucz
28. nov 2009

ahojte žienky
idem aj ja nakúknuť na Tininu malinkú.

lucxy
30. nov 2009

Ahojkajte,,,dlho som nebola ,,,mala mi mala 40tky a nemohli sme sa ich zbavit ale chvalabohu uz je fajn uz nema teplotu,,,bolo to strasne nic nepomahalo
dneska idem na nocnu mame inventuru hadam tam nezaspim niekde 😀 tak sa drzkajteň
no a inak ten ekzem co sa mi robil na dlaniach tak budem musiet ist na testy,,,lebo som prestala jest vsetko z hladkej muky,,,ktora je podotykam vsade,,,,,tak mi to pekne pomizlo,,,,takze no co uz

simka9122008
30. nov 2009

Ahoj Lucxy, tak aj tvoja malá bola chorá, chudinka malá, užili ste si to, no som rada že už je dobre, držte sa

aniel
30. nov 2009

lucxy-nebudeš alergická na lepok?
Moja malá je našťastie fit,to bude asi tým,žeteraz konzumujeme veľa ovocia 🙂

sestri
30. nov 2009

ahojte, čítam, že choroba neobišla nikoho...už aj ja sa hlásim do klubu...mám nútenú dovolenku, aby ma to čo najskôr prešlo...držte sa všetky, papa