Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

aniel
26. feb 2010

Tak u nás sa začínajú prázdniny a deti sú zasa choré .Paťo dostal už tretie antibiotiká a Sofinke kašel tiež neprechádza a to bude mať za chvíľu antibiotiká dobrané 😒

dia2006
26. feb 2010

Ahojte, no co noveho? U nas mala chora, ale teraz sa naozaj nemozem
stazovat, dlho dlho sa drzala. Teraz mali v skolke len 5-6 deti, tak sa niet co
cudovat.

lucxy
27. feb 2010

ahojte,,,tak vidim ze choroby tu utocia v plnom prude,,,,ja som mala predvcerom teplotu ale asi z vycerpanosti,,,,vcera som sla spat o 7mej a vnoci sa mala zobudila 3krat a o 5 40 hore uz ,,,,jezis citim sa ako keby ma parny valec presiel bez energie a vsetkeho ,,,neviem ci si nepojdem este raz dat zobrat krv ci nemam anemiu alebo ja uz neviem

anaret
27. feb 2010

ahojte, aj my sme boli dlhšie chorí, tento týždeň sme boli v Tatrách, tam bolo celkom fajn počasie... mňa už tretí deň bolí hlava, aj som zle spala, tak som taká trošku ubolená...

lucxy
28. feb 2010

dobre ranko,,,,tak nech uz je jar ,,,,vcera bolo poobede tak pekne tak som sla smalou ku rieke krmit kacky ,,,svietilo slniecko no parada,,,,i ked samozrejme ze je este chladno,,,,, 🙂

dia2006
28. feb 2010

Lucxy, len nebud prekvapena, este ma byt ochladenie.

anaret
28. feb 2010

ahojky, aj ja by som brala už slniečko a jar, človek normálne potrebuje na dobitie slnečnú energiu...

lucxy
14. mar 2010

ahojte normalne som nas vytiahla z 8mej strany,,,zijete? 🙂

anaret
14. mar 2010

nikto nepíše, neviem, čo sa deje...ja som práve znechutená z toho, koľko vážim...
je to viac ako pred diétou...

lucxy a Ty ako??? čo nové???

zuzanaca
14. mar 2010

Ahojte 🙂
Ja sa vám tu votriem s otázkou.....ako po 90-dňovke? 😕
Ja som po dvoch mesiacoch dietovania schudla 6 kil a pokracujem..... 😉 , no začínam mať obavy, či po skončení všetko nenaberiem spat 😅

mecunka
15. mar 2010

ahoj zuzanaca,

schudla si iba 6 kil a to si sa 2 mesiace trapila s dietou? Ja by som s nou chcela zacat po porode, ale este neviem ako to vsetko bude.... lebo zda sa mi to dost malo, co si zhodila..... dodrziavala si to presne ako sa ma?

zuzanaca
15. mar 2010

mecunka.....nezdá sa ti to dost? 😕 Mne áno, vieš, ja nechudnem z veľkej váhy (momentálne mám 63kg a 170 cm 🙂 ) a ešte som neskončila! 😀 Pravda je, že nedržím diétu na 100%, ale to ani nechcem, vytvárať si 3 mesiace sterilné podmienky, ako by to potom vyzeralo, keď by som s tým prestala 😕 😅 Radšej pomaly....
Ja som spokojná s tou "diétou", lebo doprajem si teda dosť. Len ma začala trápiť otázka, ako to potom udržím.....

baby, ako dlho sa vám podarilo vylepšenú figúru udržať? 😕

lucxy
15. mar 2010

ahojte,,,no konecne niekto nieco napisal,,,xi xi
anaret no ja celkom v pohode,,,,zmenila som pracu,,,,takze som teraz 2tyzdne v novej tak sa zaucam,,,,a dietovat uz budem stale bo nemozem nic zmuky,,,takze tak no a je to vsade,,,,skor som fakt taka bez energie,,,,ale uz si moje telo zvyka,,,teraz som bola stale len hladna normalne som zjedla obed a ochvilu hladna,,,aj som schudla ,,,,ale chcem zacat uz zase cvicit,,,,mna to zase bavi

zuzanaca,,,,gratulujem k zhodenim kg,,,podla mna je to dost 6kg,,,,a 63 kg pri 170cm je normalne,,,takze uz si to len udrzuj,,,ja neviem kazda znas je ina,,,,takze potom jest normalne a sa neprezierat trosku pohybu a sportu a je to,,,

tak baby piste lebo uz som zvas normalne zufala ze nikoho nikde 😵 cmuk

dia2006
16. mar 2010

Kocky, co mate noveho?
Lucxy, kde teraz pracujes?
A Miresta, Gucz, co je s vami??

lucxy
21. mar 2010

no baby ved kde ste,,,,toto nie je normalne s vami aspon smailika tu poslite ze zijete 🙂

lucxy
27. mar 2010

😕

gucz
29. mar 2010

Čaute žienky
ja nejak nestíham, sem tam pridám foto, ale to je tak všetko. Teraz keď sa oteplilo, som s deckami vonku keď sa dá a večer často krát zaspím už okolo deviatej .... tak asi tak

sestri
30. mar 2010

Ahojte kočky, ale sa to tu pomenilo, len čumím...ja som sa nejak zabudla na facebooku. Máme sa aj s Tinkou fajn, stále makám vo fitku aj s Rianou a trénerom. Konečne to aj vidieť a celkom slušne. Ako sa tu všetky máte???

sestri
30. mar 2010

pridala som vám do albumu momentálnu podobu mojej dcéry...už je taká veľká ako ja...ani neviem kedy sa jej tak podarilo narásť... 🙂

anaret
1. apr 2010

lucxy, čo robíš teraz? a ako Ti prišli na to, že nemôžeš múku?
gucz, ako sa drží malý??? kojíš ešte?
sestri a ako po rozvode? Tinka už dobre????
neviem ako miresta a aniel...

sestri
1. apr 2010

ahojky...jasné, už je všetko v poriadku, až na pubertu, ale tým musíme prejsť všetky...ozaj, gratulujem všetkým novým mamičkám 🙂

aniel
3. apr 2010

🙂 baby ja nestíham,ale sem tam čítam.Hádam sa mi podarí aspoň hodiť fotku teraz cez sviatky 😵

aniel
11. apr 2010

sestri aká zmena 😉

baby asi nemáte čas ,keď ste sa tu tak dlho neukázali

miresta,gucz,tina čo vaše bábätká 😵

gucz
12. apr 2010

Čaute kočky

anaret áno stále kojím a plánujem, teda ak sa podarí, kojiť čo najdlhšie

mala som črevnú virózu, tak mi bolo špatne 😝 😝 😝 , ale už to vyzerá lepšie

gucz
12. apr 2010

hodím pár fotodrobcov, kuk

lucxy
18. apr 2010

gucz maly je zlatučkyyyy 🙂

lucxy
18. apr 2010

sestri pekna fotka v pase 🙂

lucxy
19. apr 2010

baby ved sa preberte a konecne nieco piste 🙂 😵

gucz
19. apr 2010

🙂

čo Vám teda napíšem, už som teda aj ja na diete chtiac - nechtiac, zistili mi , že mám žlčník plný kameňov a čaká ma operácia. Lenže kojím, tak snáď vydržím čo najdlhšie bez žlčníkového záchvatu, aby som nemusela ísť hneď pod nôž a neprišla o mlieko. Navyše mi zistili aj zlé výsledky z pečeňových testov, tak budem mesiac hltať lieky na pečeň a potom idem na kontrolné odbery a potom sa uvidí. Takže tak... veselo. Nemôžem nič dokopy jesť, nič mastné,vyprážané, grilované, a nesmiem ani čokoládu, kapustu, kel, cibuľu, cesnak, reďkovku, papriku, salámy, údeniny, maslo, strukoviny, zrnkovú kávu, oriešky všeho druhu..... proste všetko čo sa dlhšie trávi. Takže momentálne žijem na ryži, rohlíkoch, suchároch, zelenine. No a zasa to všetko okrem zeleniny by som nemala jesť kvôli cukru v krvi, takže sa asi pomaly odučím jesť a bude to vyriešené 😀 😀 😀
no nieje to sranda, ale však prežijem, nie? musím

lucxy
20. apr 2010

gucz no neboj ked som ja prezila a čo ja všetko jest nemozem,,,,ale baby konecne sa mi vratila moja energia,,,a som to znovu ja,,,,,
zajtra idem na krv ešte na alergo testy,,,,a inak moja kamaratka bola včera na tej operacii,,,ma tretie male babo a tiež kojí,,,,ona už mala strašné bolesti