Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

sestri
12. okt 2008

pozeráte všetky talent?

aniel
13. okt 2008

dobré ránko- baby už mám dve kilá dolu,Som normálne prekvapená.No možno sa mi podarí mať za chvíľu tých 68 ako po90dňovke. 🙂

aniel
13. okt 2008

babenky,čo spíte? 😉

simka9122008
13. okt 2008

No super aniel ja som mala doobedu vybavovačky no už teraz sedím a pchám do seba obed, z váhou sa držím aj keď sa priznám že sem tam sú nejaké prehrešky 😒
Aniel ináč gratulujem že ti to ide tak dole, supeeeeeeeeeeeeeeeer.
Kde ste všetkyyyyyyyyyyyyyyyyy?

miresta
13. okt 2008

tinaa - super nápad, takže kočky už som tu aj ja.
A dúfam, že nám táto téma bude slúžiť aj na stále povzbudzovanie sa, napr. : k cvičeniu.
Ako sa máte všetky? 🙂 😉

aniel
13. okt 2008

ahoj miresta-tak už sa tu pekne zbiehame,čím nás bude viac,tým lepšie aspoň tu vždy niekto bude,keď je niektora mimo domu.Ja som niekedy nešťastná ,keď nikto nie je na témach na ktoré chodím ☹ Ja som už normálne závislá 🙂

gucz
13. okt 2008

ahojky aj ja som závislák, ale počítač máme bohužial len jeden ☹ , ako sa Vám darí? Ja som si konečne na chvíľku sadla, doobeda vybavovačky, potom meganákup, vyložiť to, medzi tým som žehlila, periem.... no proste koniec sveta. Ale MM má celý týždeň nočnú, tak nebudem môcť doobeda buchotať, aby sa vyspal, tak som to musela porobiť všetko dnes. Ale okolo 10 sem budem chodiť, to chodí aj malá spinkať. Tak zatiaľ papa

aniel
13. okt 2008

gucz,čo zajtra ,ideš s nami? 😉

aniel
13. okt 2008

tinaa,miresta,twins ,gucz,lucxy,erikas,jesika,simka,sestri.....halóoooooooooooooo,kde ste všetky.Malá mi spí.Tak dobre ,idem cvičiť keď vás neni 😉

aniel
13. okt 2008

ešte som zabudla anaret a polarku 🙂

erikas
13. okt 2008

ahojte všetkyyyy 😀 ja som dnes hodinu cvičila Pilatesa podľa DVD,môj puberťák sa ohromne bavil 😀 😅 ,ale zaberačka je to riadna,ani sa to nezdá,cítim brucho aj stehná 😎

riana246
13. okt 2008

ahojte...tak už aj ja som tu....zdravím vás všetky....aj ja som teraz docvičila...kalanetiku....

aniel
13. okt 2008

ja som tiež docvičila,babenky.Na mne sa tiež väčšinou deti bavia 😀 😀

erikas
13. okt 2008

aniel musím sa prinútiť,keď to dokážeš stíhať Ty pri 4 deťoch,tak sa nebudem stále na niečo vyhovárať a basta,som ako huspenina a to sa musí zmeniť 😎

aniel
13. okt 2008

erikas-ty si určite ako huspenina neni,ale keby si videla tie moje špeky,to by si sa zasmiala.Zajtra sa meriame,tak som zvedavá či nebudem v pluse 🙂

erikas
13. okt 2008

aniel vážne mám špeky,váha síce nie je "abnormálna",ale telo mám ochabnuté,vážim 61 kg,po 90 dňovke som 3 kg pribrala 😒

riana246
13. okt 2008

tak tie špeky mám aj ja..... 😀 ...čo už....

dia2006
13. okt 2008

Ahojte, ja som si takmer nevsimla, ze sme tu 🙂 a samozrejme, mojej partii zasa nechybam. Ale uz som tu, o diete sa samozrejme nemusime stale bavit. No, tam mal byt trocha iny slovosled, ale pochopili ste, vsak?

riana246
13. okt 2008

ahoj dia....chcela som ti napísať...ale potom som to napísala do tej témy....aby to vedeli všetky.... 😉

dia2006
13. okt 2008

A koho to bol napad - ako ste sa sem vlastne dostali a preco sa uzvrela nasa??? Kto to spiskal? Asi mi nieco uslo. Sice som aj cez den sem-tam nakukla, ale pisat nebolo casu.

riana246
13. okt 2008

no dia....ja tiež neviem...tiež som tu bola teraz pomenej.....a všetky baby už písali sem....tak som sa aj ja dnes pridala...a tuším sa so mnou bavíš len ty.... 🙂 ...a pred chvilkou som dala uzamknuť temu....

dia2006
13. okt 2008

Kocky, tak som nasej hviezde napisala nevtieravu sms-ku s textom, ze ju vsetky kocky z partie pozdravujeme a ze nam chyba. Tak uvidime.

riana246
13. okt 2008

super.....snád odpíše.....dufam, že len nema net alebo niečo podobne.....nič horšie.....nemala sa ona aj sťahovať??..či to sa mi len zdá??...a mýlim si to???

dia2006
13. okt 2008

Ozvalllllaaaaaaa ssssááááááááá!!!! Pride medzi nas, tak som jej napisala, kde momentalne sme a aj to, ze ju cakame. A velmi sa potesila, ze sme si na nu spomenuli.
Mala sa stahovat, ale ci je v tom len net, to neviem.

No co Ria, chystas sa na ten vikend?

hviezdaa
13. okt 2008

Ahojte moja babuľky! Možno mi neuveríte, ale sms ma dojala až k slzám... Ani si neviete predstavit ako ste ma potešili... Predsa ma má na tomto svete ešte niekto rád a niekomu chýbam... A kde ste zohnali moje číslo?

riana246
13. okt 2008

SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEER......som rada, že sa ozvala....

jasne...už len doriešiť ako sa tam dostaneme....teda ani nie tak tam ako spät.....ale asi pojdeme na autach...zatial je to na 50%

dia2006
13. okt 2008

Ak sa nenahnevas, ja viem meno, lebo si mi posielala mail - a pamatala som si, odkial si, tak som si to vyhladala cez internet a kedze nie je utajene, tak mi ho ukazalo. Ale velmi sme o tom diskutovali, nech neurobime nejaky zasah do sukromia, ale fakt si nam chybala, nedalo sa inac. Tak sme hlasovali a vyslo to za sms.

riana246
13. okt 2008

ahooooooj..hviezda.....no píš čo nove...ako sa máš.....prečo si tu tak dlho nebola??....si nám tu velmi chýbala....a dufam, že sa nehneváš, že sme to takto riešili....

lucxy
13. okt 2008

hmmm, hviezda no ja neverim vlastnym ociam ze si tu,,,,to je jasne ze si nam chybala cmuky cmuk 🙂

hviezdaa
13. okt 2008

Vôbec sa nehnevám, ste ma milo prekvapili. Mám toho teraz veľa, prerábame byt, od stredy nastupujem do práce, s mužom na bode mrazu, tak som sa radšej prestala ozývat, nech Vás nezatažujem so svojimi problémamy a nekazím Vám náladu. Vy sa pochváľte ako sa máte?