Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

anaret
25. jan 2009

aniel, najskôr dám tak 3dcl mlieka na kvások a potom pridám podľa potreby, keď miesim cesto...tak neviem presne...od oka...

dia2006
25. jan 2009

Jaj Simka, Ty si tu z nas hadam najmladsia, vsak?? A este som sa zabudla opytat, to som uz davnejsie chcela - v albume si mala fotky z krstin - to ste malu krstili? A Tvoj partner tam nebol? Na fotkach som nevidela. A mala si pekne saty a bola si aj pekne opalena. Len som sa k tomu nikdy nedostala Ti to oznamit.

simka9122008
25. jan 2009

ďakujem, Dia, áno to boli malej krstiny a môj partner tam nebol preto, lebo bol vonku v Anglicku a na vtedy mu nedalo voľno.

aniel
25. jan 2009

anaret-už som napiekla a sú fantastické 😉

sestri
25. jan 2009

ahojte...dia, to sa nedá opísať, bol to taký zážitok, že ho neviem opísať...
kočky, dnes mi kamoška hodila na vlasy zosvetlovač, už nebudem tmavá, pekne zosvetliem...po farbe som bola krásna ryšavá a teraz mám na tom ešte farbu, budem zázvorová...

anaret
25. jan 2009

aniel, Ty sa nezdáš -Ty si ale riadne akčná žena!!!! super, som rada, že Vám chutia

aniel
25. jan 2009

anaret-teda poviem ti boli fantastické.Skóre v miske 1 kus a neviem ,či ho syn teraz nedojedá alebo manžel.Sú v kuchyni,tak ešte raz za tú 😝 dobrotku ďakujem 😵 Neviem či z toho nepriberiem .Dala som si to v 90dňovke namiesto pizze a nezostalo pri jednom kôsku 🙂

gucz
26. jan 2009

dia ja som asi najmladšia tu z nás... budem mať 27 teraz na jar.

erikas pečieme na pekárničke stále, som spokojná, cheba sme odvtedy čo ju máme kupovali len raz, lebo sme boli celý deň preč a vracali sme sa domov hladní, tak sme kúpili polovicu, ale inak papáme len pečený. Teraz som do chlebíka pridala naposledy k ľanovým semienkam aj slnečnicové, a je mňam.

aniel čo čom sa to bavíte? langoše? či pizza? či čo? pizzový závin?

lucxy
26. jan 2009

gucz nie si najmladsia zabudla si na mna ja budem mat tento rok 25 😨

sestri
26. jan 2009

ahojte kočky...ale vám závidím váš vek...len si to užívajte... 😉

dia2006
26. jan 2009

Lucxy, tak to som nevedela, tak potom by som povedala skor tak, ze pomaly som tu jedna z najstarsich 😉 . Aj ja zavidim!!!

lucxy
26. jan 2009

dia pridala som foto ta prva je zo svadby,,,no vidno mi len hlavu 🙂 dneska som zacala s90dnovkou

simka9122008
26. jan 2009

Lucxy pekné fotky aj ja idem 14. februára na svadbu sa veeeeeeeeeľmi teším.

erikas
26. jan 2009

všetky sme mladé a krásne 😀 😀 😀 a inak to nebude

lucxy strašne dávno som nebola na svadbe,držím palce v 90 ke 😉 ja som dnes bola v posilke už o 8:30,budem sa snažiť ísť aj vo štvrtok 😎

aniel
26. jan 2009

gucz-pozri recept čo napísala anaret 🙂

lucxy
26. jan 2009

no vidis simka tak sa tiez zabavis,,,,ale tancovala som az tak na konci lebo ma sral dj nechcel mi nic fajne pustit do rytmu 😀 😀 😀

lucxy
26. jan 2009

ozaj sestri pridaj fotku tvojej novej farby? ok? a chytilo ti to dobre? 🙂

sestri
26. jan 2009

lucxy...hej chytilo mi to, som taká ryšulka... 😀 ...musím sa odfotiť a potom dám...

lucxy
26. jan 2009

sestri a aku chces mat farbu vlaskov? 🙂

sestri
26. jan 2009

tak to ešte netuším... 🙂 ...teraz som zatiaľ spokojná, no uvidím dokedy, ja som taký vymýšlač...asi si dám do tohto najbližšie melír, ale musím počkať, včera dostali ridne zabrať...zosvetlovač a na to hneď farba, to je riadna záťaž...celú noc som si nechala na nich masku...

miresta
26. jan 2009

ahojte kočky,

nečítam vás teraz, ale potom neskôr prečítam, lebo sme sa ešte len teraz vrátili domov. a musím uvariť ešte manželovi večeru, dať prať a tak pobehať po byte s handrou. Neboli sme doma, boli sme na chate, takže mám čo prať aj odkladať. Boli s,e aj dnes u kekárky, maličká mi ešte stále nie je uplne v poriadku, tak nám dali terza Calcium sirup - no som zvedavá.

zatiaľ pa, potom neskôr prídem pozrieť. 🙂

aniel
26. jan 2009

miresta-čerstvý vzduch je najlepší lekár,tak dúfam,že budete čo najskôr v poriadku.Inak dietka zatial v pohode.Tak keď tu diskutuje o tých rokoch,tak asi najstaršia som ja. 😎

gucz
26. jan 2009

anielik Ty si duchom mladučká 🙂 žienka 😉

inak ako sa mi mávate všetky? my sme dnes boli v TT, zháňam nejakú policovú skrinku malej na hračky, čo by potom zostala v obyvke. Aj sme jednu vybrali, tak ak MM zajtra nenarazí na dačo krajšie, tak ju zajtra vezme. Inak nič nového, dnes som sa odvážila odvážiť 😎 😝 😖 a mám od diety 4,2 kg hore. No vyzerá to teda na viac.

lucxy
27. jan 2009

dobre ranko zenusky,,,my sme hore od 5,40 tak sa mi nechcelo vstat ze az

dia2006
27. jan 2009

Ahojte kocky, tak my sme nespali takmer vobec. Mala je velmi chora, uz som zufala, celu noc strasne kaslala a uz
to vyzeralo celkom dobre. Tak ideme k doktorke, potom dam vediet. Ale fakt velmi zle, takto sme este neboli.

gucz
27. jan 2009

dia potom napíš ako ste dopadli, chúďa Lea, to je nepríjemné, choručká a ani ste sa nevyspali ☹

my sme ok, vstávali sme o siedmej, akurát malá nejak piští, MM spí po nočnej, tak ideme von, aspoň sa trošku vyluftujeme.

aniel
27. jan 2009

gucz-to som,ale v poslednej dobe mám moc starostí a pripadám si o 100 rokov staršia ☹
tak budeš mať ďalší kus nábytku 🙂

dia2006-potom napíš čo lekárka povedala.Ja sa hrozím,keď sa u nás začne kašlať,tiež sa kašlu ťažko zbavujeme 😠

aniel
27. jan 2009

gucz-tak začni odznova 🙂

dia2006
27. jan 2009

No, kocky, tak nic dobre. Celu noc sa dusila, naozaj nic nepomahalo, uz som bola v koncoch. Chudiatko, nespala
takmer nic. Sedeli sme s nou v obyvacke a pozerali sme televizor. Sedela na nocniku a pozerala DVD, my s nou.
Tak ma zuzene priedusky a nadychnut sa vie, ale problemy su pri vydychnuti. Nasa doktorka mi to vsetko dopodrobna povysvetlovala - zlata, ale ta harakača na pohotovosti mi nepovedala ani slovo a nedala jej ktovieake
lieky. Tak, uz je to nachylne na nemocnicu, ale dali jej injekciu, aj zajtra pojde a dufajme, ze sa to zlepsi. Ja uz
okrem svojej doktorky nepojdem nikdy k inej. Inac, fakt nebola ina moznost. Uz sa nam toto raz stalo a tiez
sme dopadli podobne.

aniel
27. jan 2009

dia2006-dúfam,že nemocnici sa vyhnete a injekcie zaberú 😉