Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
4. feb 2009

simka a co tento? 🙂

simka9122008
4. feb 2009

No ešte lepší, mňam, dávaš dobré typy, díky

lucxy
4. feb 2009

no take mne chutia 🙂

simka9122008
4. feb 2009

Tak to aj ja také lúúúúúúúúbim, len som nevedela recept. 😒

simka9122008
4. feb 2009

Lucxy máš nádhernú dcérku, krásne oči má, no ona bude chalanov oblbovať ostošesť

lucxy
4. feb 2009

no diky simka nakoniec som pridala fotky 🙂

simka9122008
4. feb 2009

Hej, ihneď som si všimla tak som si dovolila mrknúť

lucxy
4. feb 2009

ok koncim vypinam sa lebo nic neurobim tak pa

simka9122008
4. feb 2009

Pa a dobrú noc 😉

aniel
4. feb 2009

lucxy-malá je nádherná aj ja som pridala foto a receptíky sú super 😉

lucxy
5. feb 2009

dobre ranko,,,, 🙂

miresta
5. feb 2009

dobré ránko, sme hore od siedmej, ale až teraz som sa dostala k pc. Musím si vás prečítať aj dozadu aby som bola v obraze,čo ste prežili za tie dva dni čo som nevedela sa dostať k vám. Zatiaľ pekný deň 🙂

aniel
5. feb 2009

ahojte 🙂

simka9122008
5. feb 2009

Ahojte, lucxy už som kúpila všetky ingrediencie na ten kapustový šalát, tak si ho dnes idem urobiť, sa teším jak malé deculo, lebo ja také zbožňujem.

gucz
5. feb 2009

čaute babulky, tak vidím že včera sa tu varilo vo veľkom 🙂 , pôjdem aj ja preštudovať tie receptíky

baby krásne fotečky 😉

gucz
5. feb 2009

nikto tu nieje?

simka9122008
5. feb 2009

Ja som tuuuuuuuuuuuu

gucz
5. feb 2009

aj jáááááááá 🙂

lucxy
5. feb 2009

kde ste zdrhli,? 🙂

simka9122008
5. feb 2009

haloooooooooo, ja som tu, len som malá na mobile horúcu linku 😀 , práve pijem kávu a malá ešte spinká
Lucxy robila som ten šalát, bol fajnový.

dia2006
5. feb 2009

Ahojte, ja som tak zle, ze sa uz nechcem ani stazovat, idem si dat kavu. Lucxy, mne je to tak luto - tej malej
a pedstav si, ze ta moja mala opica nevie bez kolektivu vydrzat, je na neudrzanie. Ale neboj, bude to dobre,
chodievajte medzi deti, ona potom s radostou pojde od septembra. Ja som myslela, ze ked je blazniva a ziva
ako moja, ze to bude ok. A ten tarhonovy salat mozem skusit aj s obycajnymi cestovinami?

gucz
5. feb 2009

čavenko aj ja som musela odísť, lebo sa mi malá zobudila. Boli sme aj v obchode, vonku je celkom teplo, ale vlhko.
Aj mne tuším začína tiecť z nosa, ale zatiaľ nie moc. Malá sa mi zobudila na kašeľ, sopeľ jej tečie z nosa potokom.... strach a hrúza

dia už je malej lepšie? Ty si chorá?

dia2006
5. feb 2009

Tak malej je lepsie, hadam nieco vydrzi v jaslickach - dufam, ze aspon tyzden-dva uz nie som optimista ako na
zaciatku. Mne je neviem co. Som trocha chora, ale to nie je v tom. Myslela som, ze to je migrena, ta presla a
stale sa citim ako po opici, nieco velmi cudne ma obchadza. Do toho sa mi toci hlava a nemam stabilitu a nepila
som samozrejme nic.

aniel
5. feb 2009

aj mne je akosi čudno,ale tiež som málo pila 😉

sestri
5. feb 2009

ahojte kočky...ja mám dnes také oddychové poobedie...okrem umytia riadu som nerobila nič...teraz si idem napustiť vaňu a čítať v nej Dietu...
...rozhodla som sa, že si urobím vodičák...u mňa veľmi ťažké rozhodnutie, veľmi sa bojím, ale som rozhodnutá, že bude...ešte neviem, ktorú autoškolu...šéf má v jednej kamoša majiteľa,tak uvidím...hádam to na niekoľko krát zaplatím...a potom budeme musieť kúpiť auto...ja to zvládnem... 😠 😎 🙂

s pití vody mám tiež problémy...keď som si to zapisovala, dávala som si pozor, ale akonáhle som prestala, neviem sa ustrážiť a potom sa divím, že ma bolí hlava...dobre mi tak... ☹

simka9122008
5. feb 2009

No základ všetkého je udržiavať pitný režim a to jedno v ktorom ročnom období

dia2006
5. feb 2009

Ani nehovor, aj ja vobec nepijem. Rano si dam kavu alebo kapucino a potom cely den nic. Ked ideme niekde na obed, tak vacsinou nic alebo zasa len kapucino. No, strach a hroza. V lete som si davala pozor, lebo mi velmi kolisal tlak a otec tvrdil, ze som odpadla. Ja si to nepamatam, ale iste je to pravda. Ja kazdeho upozornujem, hlavne, ze sama zabudam.
A vodicak Ti mozem len odporucat, je to vec na nezaplatenie, ja si uz bez toho neviem predstavit zivot.

dia2006
5. feb 2009

Kocky, mala zahlasila, ze ide pozerat Panelak! A to sa vyhybam, aby pozerala telku. 😀

gucz
5. feb 2009

čavko baby tak to s tým pitím máte pravdu a všetky sme asi rovnaké. Dakedy sa pristihnem pri tom, že mám za sebou aj tri kávy s mliekom a možno len 2 poháre vody a je pomaly neskoré poobedie. A tiež je mi potom podivne, točí sa mi hlava, šumí v ušiach, vtedy sa uvedomím a nalejem do seba aj 2-3 poháre a potom mi žblnká v bruchu. Minule sa mi tak nevoľno spravilo na prechádzke s malou, najprv som sa pevne chytila káričky, no potom som si musela čupnúť čo sa mi tak všetko točilo, no kto ma nepozná si mohol myslieť o mne, doobedie a cudzia ženská sa tam motá ako opitá.... 😝 Musím si zasa začať variť čaj do čajíka, keď sa naň pozriem, väčšinou ma trkne to pitie.

dia a napadá ma že ten stav čo si opísala môže byť aj z nedostatku železa v krvi. Nie si anemická? Ak si bledá, daj si spraviť rozbor krvi.

asi sa Vám budem zdať šialená, ale lucxy ma tak navnadila tými receptami, že som aj ja šmejdila po mmb. Pozerala som recepty na zaváranie, už sa pomaly psychicky pripravujem na leto. Čo som zavarila minulý rok je už takmer všetko zjedené, a je mi teraz aj ľúto, že som toho nenarobila viac. Dnes som robila ešte detskú výživu. Neviem koľko je ešte jabĺk u svokrovcov, ale naposledy ich tam moc nebolo, tak som možno výživu robila aj naposledy.