Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

sestri
27. jún 2009

ahojky....nám tu už stále hučia lietadlá...začína sa celkom pekne vyčasovať...je mi už lepšie, bolí to ale už sa to dá vydržať bez liekov...ale stále neviem jesť...dnes som si myslela, ako sa vyspím a už o 8h som bola hore...

v utorok je vysvečko a v piatok ideme do Blavy na týždeňa pol...na víkend ide s nami aj Riana s deťmi...

asi pôjdeme ku kamošom do záhrady...malá ide na oslavu...ešte uvidím...mám tu kopec žehlenia... ☹

simka9122008
27. jún 2009

No super sestri tak si to v Blave užite a pozdrav Rianu

lucxy
27. jún 2009

sestri povedz riane, ze nech uz konecne napise,,,,ze mi chyba dobre?
no a dufam, ze sa ti tam nic nezapali a bude to lepsie,,,ja som dlho nemohla jest
simka pekne fotky

dia2006
27. jún 2009

Ahojte, jaj sestri, ved dnes je ten letecky den, vsak?
No, pocasie o nicom, inac rano bolo velmi teplo a dusno. A ja - v robote,
zmizlo mi nieco, nikto nevedel povedat, ako sa to mohlo stat, bola som
v koncoch, ine mi neostava, len to dohodit, mam na to 2 dni. Smola -
cely rok od zaciatku ma prenasleduju same taketo blbosti a to som
si zelala velmi velmi, aby tento rok bol lepsi ako minuly, uz nebude,
mam za sebou 3 pohreby a v robote neustale neustale dookola blbosti
a blbosti, ani pravda to nemoze byt.
Sestri, pozdrav aj od mna Riu, ze fakt by sem mohla nakuknut aspon
par vetami, ze by ju to nezabilo, ze vazne by to mohla urobit, aj
ked neviem, ci by bola v obraze, ale nech sa ukaze!!! 😉
A pred Blavou sa este iste ohlas, jaj ci Vam je dobre.........

aniel
27. jún 2009

simka-pekné fotečky malý je,ale fešák a ty si zastupovala rodičov? 😉

sestri-tak aj tebe začínajú prázdniny,ty sa máš 😉

dia-aj to zlé raz pominie a určite prídu lepšie časy.

gucz,miresta,tinaa-ako zvládate tehu?Je to počasie pre vás asi dosť náročné ,také zmeny ani nám ,čo sme neni tehu nerobia dobre.

lucxy,erikas-ešte stále cvičíte?

anaret-už je malému lepšie?

anaret
27. jún 2009

aniel malý je celkom o.k. dnes bol u nás brat aj s rodinou, majú bábo - 3-mesačné - tak som sa vytešila a vybozkávala som mu malé tlsté nôžky, je krásny!!!!!!!!!

anaret
27. jún 2009

dia, ozaj, tíe poznávacie zájazdy sú super- to by sa aj mne páčilo- a čo s kým by si šla - pozvala by si drahého????

aj ja mám taká sen ísť aj s deťmi do Disneylandu /neviem, ako sa to správne píše/ ale je to trošku drahá sranda, lebo autobusom je to ďaleko, neviem si predstaviť sa trmácať tam toľko hodín a potom celý deň behať....a zasa lietadlom pre 4 - člennú rodinu - no je to dosť...ale snáď niekedy...

aniel
27. jún 2009

anaret-no veru pre4 dosť drahé a my keby sme chceli ísť celá rodina ani nehovorím 😉

simka9122008
27. jún 2009

Ahojte, ku nám sa valí brutal búrka 😝 😲
Aniel díky, áno ja som zastupovala rodičov, nie veľmi mám rada takéto úlohy, nie som veľmi na také príhovory, ale zvládla som to na jednotku aj organizáciu z mojej strany, lebo to bolo podelené, ale bolo skvele a všetci boli spokojný

aniel
27. jún 2009

tak si ako profík,ja v takýchto situáciach zmätkujem 🙂

simka9122008
27. jún 2009

Tak z búrky asi nič nebude

maminkatn
27. jún 2009

ahojko,,babulky,,,,dosla,,,som vas..ku,,,,,zdravim,,vsetky,,zname,,,aj nezname,,,,xi,xi,,akurat mam,,,u seba,,vnucenku,,,uz buvka,,,odbremenila,,,som,,jej maminku,,takze,,u nas,,zarezava,,od,,vcera,,,starame sa aj,,,s dedom,,,xi,xi,pripadam si jak,,na materskej,,, 😀 😀 😀

simka9122008
27. jún 2009

Jeeeeeej maminkatn, pozdravujeme Danny a tvoje vnúčence, užívaj si ich

dannynka
27. jún 2009

simka aj ja tu 😅 jednym ockom a druhým na domiho lebo akosi nevie zaspat 😅

simka9122008
27. jún 2009

Ale ako už vyrástol, zlatunký je, veď len nedávno sa narodil, ale to letí 😲

dannynka
27. jún 2009

simka ani nehovor,ved mi to pripada ako keby som predvcerom rodila 🤐

dia2006
27. jún 2009

Ahojte, ved cau Dannynka, ved si fakt len teraz rodila! Zlatucky je, aj Gabika je podarena velmi.
A maminka, vitaj, ako sa mate?

lucxy
28. jún 2009

dobre ranko,,,maminka ahojky,,,no ze sa tu aj ukazes,,,co nic nenapises ,,,,

aniel
28. jún 2009

ahojte- včera som akurát pozerala dannynka tvoje fotky a dnes ste sa tu aj s maminkatn objavili ,aká náhoda 😵

dannynka
28. jún 2009

dobre ranko,to je ale vonku otras pocasie 😝 Este dobre ze je malinka u nasich aspon jej neni dlho doma 😅

aniel-no fakt nahoda.

dia-a Vy sa ako mavate?

gucz
28. jún 2009

ahojte babulky, dannynka maminka ahojte, že sa aj ukážete, pozerám že deťúrence rastú ako z vody 🙂, krásne sú

ja dnes umieram hneď od rána. Zobudila som sa s bolesťou hlavy, zvraciam kade chodím, otras počasie 😝 no neviem ako prežijem dnešok....

idem si ľahnúť, zatiaľ sa majte krásne

aniel
28. jún 2009

ahojte aniel gucz lucxy miresta tina anaret .................dnes je zasa ake skarede pocasie tak som si vas sla trosku pocitat co mate nove ked sa neda ine robit

twins
28. jún 2009

ahojte to pred tym som pisala ja tak sa necudujte preco aniel pozdravuje seba asi bola na mojom pc a nevie sa odhlasit

lenka386
28. jún 2009

Ahojte kocky! Len som sa Vas chcela spytat - ja sa tiez chystam na 90-dnovku, len sa akosi nemozem dostat ku knizke.. 😒 Nechceli by ste sa jej niektora "zbavit? 😉 "Ak ano, napiste mi, prosim, do IP, budem velmi vdacna.. Dakujem..

aniel
28. jún 2009

lenka veď ti ju môžeme poslať v elektronickej podobe .Napíš e-mailovu adresu a my ti ju pošleme.

twins-nevymýšlaj,veď som u vás nebola.

sestri
28. jún 2009

ahojte kočky...asi ma porazí...bolí ma ďaľší zub...takto budem mať za chvíľu protézu...

lucxy
29. jún 2009

dobre ranko,,,sestri,,,,inak aj mna pred 4mi dnami bolel ten zub co som snim mala problem ze mitam nasli kaz vnutri tak zase som ho citila a bolela ma hlava 😖

gucz
29. jún 2009

dobré ránko, či skôr doobedie 🙂
sestri, to ma mrzí že Ťa rozbolel ďalší zub, to je na nervy. Ja mám opravené všetky, ale zaujímavé je, že keď mám migrénu, tak cítim jeden zub, aj mi ho doktor spravil, aj minule pozeral, a hovoril, že tam nič nieje. No a cítim ho len keď ma bolí hlava. Je to normálne?

inak ja neviem, ja som nejaká divná, doteraz mi takmer nič nebolo a posledné dni mi je zle. Dnes ma znova ráno napínalo na zvracanie, hlavu cítim ešte od včera, už nech to prejde, lebo ma švihne. Od rána je u nás pekne, o pol siedmej sme boli s malou v potravinách a normálne bolo teplo

aniel
29. jún 2009

gucz-asi to bude vlasaté bábo.

mne sa tlačí zub múdrosti a strašne to bolí a už aj celé ucho ☹

lucxy
29. jún 2009

gucz zijes? 🙂