Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
1. nov 2008

ahojky anaret, ja ze tu uz nikto nie je 😉 ako?

anaret
1. nov 2008

celkom v poho...mala som 2 dni dovču, takže fajn...bola u mňa kamoška zo strednej školy, aj u mňa spala a tá strašne ľúbi papať, chutí jej všetko, takže som spolu s ňou nie jedla ale "požierala" všetko naookolo...mám pocit, že som pribrala 3 kilá...a tak diéta je pomaly fuč.... ale pri nej sa nedalo odolať... to stretnutie bolo super, prekecali sme sa až do jednej po polnoci, úplný relax, je to úžasná žena, veľmi pozitívna, i keď s nadváhou, ale má v sebe niečo...zvláštne a uvoľňujúce...mám ju rada...

simka9122008
1. nov 2008

Ahojte ja som tiež tu malý je na hokeji každú chvíľu prídu domov, a ja učím malú na postieľku tak sa trochu trápime, ale je to na dobrej ceste, teraz večer zaspala v pohode a bez revu. 😉

lucxy
1. nov 2008

no tak potom pohoda, nie? ked si clovek najde niekoho skym sa citi uplne fajn, uvolni sa a moze si pokecat,,,,, 🙂 my sme mali navstevu boli svokrovci aj nasi,,,,, 🙂

anaret
1. nov 2008

my sa stretávame málo, takže je vždy o čom pokecať...
inak ráno to nevyzerala ktovieako, ale cez deň bolo krásne, teším sa na zajtra, dúfam, že to bude tiež tak podobne...
idem osprchovať malého, tak zatiaľ pá....

lucxy
1. nov 2008

dobre tak osprchuj maleho,,,,ja som uz malu ulozila 😉

gucz
1. nov 2008

čauko aj ja sa na chvíľočku hlásim, my sme boli dnes po návštevách (na troch), ale bolo celkom fajn, som vždy rada, ak dakam vypadneme. Idem ešte rýchlo dačo pospratávať a potom asi rovno do postele, normálne som unavená... tak dobrú nocku

lucxy
1. nov 2008

tak dobru gucz a pekne snicky,,,aj ja idem popratat

maminkatn
1. nov 2008

ahojky....moje,,,,s tymi ocami to mam stale....a stžala sa mi taka vec,,,,ZAS,,, ☹
mam nohu v orteze...... ☹
boli sme na hrobox,,,a si som zle stupila....tak na pohotovost,,,,,a boli by mi dali aj dlahu...esteze mam ortezu doma.....takze ako hovorim...na posratweho aj hajzel padne..... 😠 😠
vsetky,,,xoroby sveta idu na mna,,,a asik maju u mna zelenu...... 😠 😠 😠
neviem,,,,ja s problemami aj na wc....hrozne,,,ako pojdem k tomu zenskemu v pondelok...porazi...ma 😠 😠

dannynka
1. nov 2008

maminka ty mas teda smolu,...neboj ale zajtra sa o teba postarame 🙂 😉

maminkatn
1. nov 2008

hm....bodaj by si mala pravdu dcerka moja,,,,,,, 😀

lucxy
2. nov 2008

ahojky, no samozrejme som tu ako prvaaaaa,,,,, 😀 😀 😀
pijem kavu a rozmyslam, ze co idem dneska varit,,,,tak som nasla receptik s kuracim maskom na mimibazare tak to vyskusam,,,,, 😉 a vy ako sa vsetky mate? co idete dneska robit? 😉

simka9122008
2. nov 2008

Ahoj Lucxy ja mám navarené od včera, asi pôjdeme na hroby a zároveň na prechádzku, možno ešte niečo teraz doobedu popratám a zapnem práčku a nič viac, budem koníkovať. 😀 😀 😀

gucz
2. nov 2008

ahojky 🙂 , tak ja periem už druhú práčku, noc sme mali strašnú, malá bola milón krát hore, mrnčala každú chvíľu tak som nevyspaná (to som ešte večer nevedela ani zaspať). Idem piecť to kuriatko na kapuste a poobede? možno dáka prechádzka.

maminkatn ty máš teda šťastie ☹ , dúfam že budeš čoskoro ok 🙂

aniel
2. nov 2008

čaute babenky,tak ja sa hlásim ,ale iba na chvíľu.Včera sme boli na 40dsiatke,bolo super,ale Sofinka sa mi 4 krát prekakala až na nohavice.Chúďatko moje ,ale asi to mala zo zúbkov.Vyšli jej ďalšie dva.

gucz- neskôr napíšemIP 🙂

gucz
2. nov 2008

aniel malá už má určite viac zúbkov ako moja 🙂, teším sa na IP

catjob22
2. nov 2008

🙂 javascript:addEmoticon('🙂','vBody') 😠 😀 😀 javascript:addEmoticon('😝','vBody')

lucxy
2. nov 2008

haloooo,,,kde je kto? 🙂

maminkatn
2. nov 2008

haloooo.ja som tutok.....je mi uz lepsie....uvidim ako v robote,,,som to trozňxa rozxodila...musim do rob,....hadam,,,,,to nejak vydrzim...... 😒

riana246
2. nov 2008

ahojte.....som tu len tak na skok....nejako nevladzem.. 😀 ...som pozerala F1 a vyhral môj....tak som trochu popila šampus....ved na majstra sveta sa aj patrí... 😀 😉 ....juuuuj..ako sa ja budem teraz mamine posmievať... 😀 až do dalšej sezony....
inak neviem či som písala, že moja dieta vydržala až 24hodin....velky uspech, že???..ale od zajtra to už ide na ostro...aj cvičit sa už bude pravidelne...teda aspon dufam...
dia...ved sa ohlas ked ma budeš vidieť na skype.....
teraz sa už lučim....snad zajtra sa ohlasim........prajem dobru noc.....lebo ja už spiiim... 😀 😀 😀

gucz
2. nov 2008

ahojky aj ja som pozerala formulu (posledné tri kolá 😀 ) s manželíkom.
A tiež pojdem čoskoro buvať, tak dobrú noc 😔

aniel
3. nov 2008

dobré ránko-babenky,tak dnes začínam naplno 🙂

gucz
3. nov 2008

čo 90 -tku? či čo?

aniel
3. nov 2008

neviem,ale delenú jednoznačne a cvičiť 🙂

lucxy
3. nov 2008

ahojte babule 🙂

aniel
3. nov 2008

ahoj lucxy,čo porábaš?

lucxy
3. nov 2008

ahojky aniel, no rano som behala po vonku smalou,,,boli sme v obchode,,,vsade uz chodime pesi,,,,no a akurat som jej dala polievocku a isla spat,,,urobila som lasagne 😝 no v celom byte neporiadok neviem kde mam zacat,,,vonku je krasne, totalne teplo normalne nechapem 😉 a ty?

aniel
3. nov 2008

ja ešte varím a teraz idem zacvičiť.Ale je fakt krásne asi tiež vypadneme von 🙂

lucxy
3. nov 2008

co varis? 🙂

zoescott
3. nov 2008

aniel aj ty ides na dietu? od dnes? ja dnes tiez zacinam ... fuuu zvladneme toooo 😝