Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
3. nov 2008

čauko babulky 🙂 , tak aj my sme boli dnes vonku (v meste), malá je vonku teraz s MM. Ozaj je tam pekne aj celkom teplo a to je už november... 😨 . Aj ja akurát riadim, akurát som poumývala všade parkety, tak čakám až vyschnú (akože). A kúpila som si dve sady žiaroviek na stromček, šli sme pozrieť aj stromček, ale ešte nedostali tam, odkiaľ chcem. Žiarovečky som kúpila hríbiky a také stromčeky. Sú to klasické žiarovky, nechcela som žiadnu čínu ani diódky, tak som rada, že som natrafila 🙂 . Aj malej sme už včera kúpili dva darčeky, tak sa pomaly aj začínam tešiť.

dia2006
3. nov 2008

Ahojte, tak co kupujete na
Vianoce? Ja kazdy rok zhanam a zberam vopred ako taky skrecok, ale vzdy potom este aj na poslednu chvilu. Inac, najlepsie by bolo, keby mali vsetko pod jednou strechou, ale to asi tazko. Tento rok som na hroby kupila vsetko na jednom mieste, proste som nebehala a neporovnavala ceny ako sialena po ine roky. A mala som pokoj, akurat som zabudla na jeden hrob a v nedelu uz nic nebolo, akurat kytica hodnoty 200,-- Sk za skoro 500,-- Sk. Malej kupujeme cely rok, tak som muzovi zakazala drahe darceky, ale on aj tak kupi.

sestri
3. nov 2008

ahojte kočky...riadne vás zanedbávam, ale akosi nestíham.za trest že vás zanedbávam mi stúpa pekne váha...už som skočila na 62 😢 😢 😠 😠 a dobre mi tak.musím trochu pritvrdiť, no neviem sa k tomu dopracovať.

gucz
3. nov 2008

sestri ahoj aj ja som pribrala, ale akosi som s tým zmierená. Zasa sa pustím do dietky, ale ešte neviem kedy, bo sa mi moc nechce.

dia ja som malej kúpila hračky. Akože od svokrovcov (svokra mi dá koruny a ja kúpim) dostane taký telefón na kolečkách čo cingá pri vytáčaní čísiel a hovoriaceho slimáčika náučného, obe veci od fisher price. Od nás dostane tiež slimáka, ale takého kde sa vkladajú rôzne tvary, a ešte som kúpila tú kačičku v guli (pláva vo vodičke). Ako dieťa som takú mala a mala som ju rada. To je zatiaľ všetko, ešte možno (teda určite) naďabím na dačo čo sa mi bude páčiť. S našimi aj so svokrovcami sme sa dohodli, že si nebudeme kupovať somariny, nech kúpia len malej darček. A my s MM si tiež nebudeme kupovať nákladné dary, možno dačo do domácnosti, čo budeme potrebovať, a nejakú drobnosť pre radosť. Mne sa Vianoce veľmi páčia, ale nejde mi o darčeky, skôr sa mi páči keď je napečené (cukrovinky aj slané), pekná výzdoba, dobrá večera, pozeranie rozprávok, návšteva - posedenie s rodinou a hlavne ide o to, urobiť detičkám radosť. Bola by som veľmi rada, keby napadol sneh... zasa som sa rozkecala 😅

anaret
3. nov 2008

gucz - úžasne sa to číta...ako Ti závidím, že budeš mať na toto všetko čas...aj ja by som si to užívala, ale vtedy budem najviac pracovne vyťažená, samé termíny a nestíhačky, vyúčtovania... a to mi je ľúto, lebo takto okrádam seba i rodinu o vianočnú atmošku....

anaret
3. nov 2008

a to som pri tom stráášne rodinný typ...

miresta sa odmlčala, asi sa sťahuje, tak jej držím palce, aby všetko zvládli...

nepíše ani Twins...

aj luciap- asi má novú prácu, tak zarezáva...

a Vy, čo bláznite - chudnúť teraz pred Vianocami????!!! radšej po tom...aj tak neodoláte dobrotám, milé dámy - poznáme sa, či nie???????????????

aniel
3. nov 2008

zoescot-tak som začala aj som cvičila,ale dala som si malý kúsok koláča z oslavy a o ôsmej ma dcéra vyprovokovala s kúskom horkej čokolády,ale nevadí,akože som to zvládla.Uvidíme zajtra.

gucz-ja som ešte nezačala kupovať a nás je tak veľa ,už by som mala lebo naraz to bude veľa peňazí a po troške to nieje tak vidieť.

anaret- pokúšam sa dať do Vianoc nejaké to kilo dolu, aby som po Vianociach nemusela až tak veľmi banovať,že som zo sebou nič nerobila a váha veľa vyskočila.

sestri-to chápem tie nestíhačky,stačí ,že občas prečítaš aj tak si s nami 🙂

dia- my sme tiež so sestrou nakúpili na hroby pod jednou strechou,tiež ma to už nebaví obiehať

lucxy
4. nov 2008

dobre ranko,,,som zase prvaaa,,,mam nervy dneska mala ma hneva a som hore od 5tej tak mam dneska taku blbu naladu 🙂 hadam sa to do hodiny spravi 🙂

simka9122008
4. nov 2008

Ahoj Lucxy mi sme hore už od 6.00, malá tiež by pochodovala po byte a ja nič neviem urobiť, na nervy 😠

zoescott
4. nov 2008

aniel no ja som to vcera tiez nejako zvladla 😀 boli sme na oslave, nic som nezjedla, iba dva deci cerveneho vina som vypila - co je tiez hriech brrrrr .... ach dnes mam kapustovu polievku, recept z tej knihy, hadam to bude dobre. A pre mojho mileho je to iste, lenze s klobaskou 😀 Prave ranajkujem hrozno .... a mozno si dam este hrusku ... drzim ti palce

aniel
4. nov 2008

no deti konečne odišli do školy a malá až na to ,že je umrnčaná je celkom v pohode .Celkom dobre spala.
simka-ja sa ani ničnesnažím robiť,keď je malá takáto.Jednoducho ju musím uspaťalebo jej musím dovoliť ťukať do klávesnice 😉

gucz
4. nov 2008

ahojky tak som sa sem na chvíľku dostala. Moja dnes vstala už o šiestej, na zbláznenie a teraz som ju dala spať, hoci chodieva už len na obed. Ale bola taká umrnčaná a opišťaná, že sa to nedalo vydržať. Asi zaspala, lebo je tam ticho. Ja dnes varím kuracie prsia s omáčkou zo smotany a takou paprikovou pomazánkou a k tomu ryžu. Pre malú mám už navarené, tak pôjdem poupratovať, poobede čakám návštevu. Príde sesternica a bratrancová žena obe so synčekmi. Tak som zvedavá ako sa bude tváriť Laura, keď tu budú iné dve detičky naraz. No idem.pa

twins
4. nov 2008

ahojte konecne som sa sem dostala po dlhom case mame pokazeny pc v jednom kuse nam zamrza tak len na chvilocku lebo nemam na to nervy stale ho restartovat ani som vas este neprecitala co nove svatba bola perfektna dnes mi je strasne zle na vracanie uz od vcera myslela som ze sa vyspim a prejde mi to myslela som ze som prejedena ale figu dnes je to este horsie tak pozdravujem vsetky papa

gucz
4. nov 2008

twins tak sa tešíme na tvoje fotky zo svadby čo si nám sľúbila. Dúfam že nemáš pokazený žalúdok, a dúfam, že Ti bude čoskoro lepšie

aniel
4. nov 2008

ahoj gucz-moja dnes len pospáva alebo plače -neviem ,čo jej zasa je ☹

gucz
4. nov 2008

hmmm, moja bola omrnčaná, potom sa vyspala doobeda, po spánku bola dobručká. Poobede spala zasa, a zobudila sa zasa omrnčaná, ale asi ju bolelo bruško, lebo potom sa vyprdkala tak riadne a už je pokoj. Mala som tu návštevu, tak sa detičky pekne spolu hrali v rámci možností a veku. Papali spolu chrumky a boli zlatunký. Aj ja som si dobre pokecala, tak mi to zdvihlo náladu, super

maminkatn
4. nov 2008

ahojky...babuky...dosla som vas kuk..... 😉
dlho som tu nebola...tak ako sa mi mavate...ja nie moc dobre zdravotne.... 😒
ale ved sa uvidi o dva tyz.....budu vysledky....lem nexcem zas o tom.....vid...admin...
kukam ze dietky...este funguju,,,,aj nie som sxopna,,,,,zatial,,,,sa na to dat,,,,az ked budem vediet,.,,ze som zdravotne..ok....teraz to riesim sladkym.....bo to je na nervy,,,a sniva sa mi stale o sladkom.....slahacke,,,a zakuskox,,,,myslim si ze nie moja dcera je tehu...ale ja....... 😒

lucxy
5. nov 2008

dobre ranko,,,ste vela popisali normalne nemam co robit 😀

aniel
5. nov 2008

dobréránko,len pekne čitkaj,keď nás zanedbávaš.Ale nie- chápem,veď ja som tu tiež málo

simka9122008
5. nov 2008

Ahojte pekné ránko všetkým ja tiež nejako nestíham, malá by len v kuse chodila no vtedy neviem ísť ešte ani na WC a keď spí tak rýchlo idem navariť, popratať a momentálne idem už konečne žehliť.
Poobede sa ešte snažíme využiť to pekné počasie, lebo už potom budeme doma kysnúť ☹
V diétovaní ešte stále pokračujem, snažím sa dodržiavať tie dni, vodové vynechávam, no ale tiež to príliš nepreháňam, udržiavam si váhu a keď sa podarí niečo dať dole tak je to len lepšie.

aniel
5. nov 2008

to ti teda pekne ide,keď sa podarí dať aj dole.
Ja som teraz uspala malú a idem poupratovať.Viete si predstaviť ten výbuch ,keď toľko ľudí vypadne ráno z domu.
Už som prišla na koreň tomu ,čo bolo malej .Vyšiel jej ďalší zub 😀

gucz
5. nov 2008

aniel veď zo Sofinky bude normálne žralok zubatý 😀 😀 😀 , koľko ich už máte? My stále osem.

aniel
5. nov 2008

už máme 10 🙂

lucxy
5. nov 2008

bola som sa smalou prechadzat takze sme sa napeso prechadzali 2 hodiny neviem ci je unavena viacej ona alebo ja 😀 ja som zehlila vcera vecer do 11tej,,,teraz idem uvarit este tarhonu a pospratat to tu 😉 a vy co robkate?

gucz
5. nov 2008

ahoj lucxy, tak moja malá teraz buvá, len neviem dokedy. Ja varím zemiačiky, k obedu budú s rybkou pangasius, mangelovi spravím asi vyprážanú a mne len okorenenú asi na masle. Pohrávam sa s myšlienkou začať zasa 90tku, čím ďalej tým viac, zasa som pribrala, už to vidieť aj to cítim, len neviem koľko, lebo nám nefunguje váha (máme digitálnu, baterka je asi v čudu)
Baby čo tak bežne varievate? mne sa zdá, že jeme stále to isté... už ma ani nejak nebaví variť ☹ . Chcelo by to nejaký nápad na zajtra, mám zemiaky, ryžu, mleté mäso, kurence, rybu, kúsok krkovičky.... Ale neviem čo z toho

gucz
5. nov 2008

A polievky mi MM neje, lebo on sa z toho nenaje... to sú jeho slová. Sem tam zje nejaký prívarok, ale jedine s klobásou... Nuž čo, je rozmaznaný

alex77
5. nov 2008

ahojte ja som len chcela vam napisat ze vdaka 90 dnovej diete som zhodila 20kg a myslim ze hlavne vdaka tomu som uz konecne tehu 😀 🙂 😀 aj ked sa mi toho nieco vratilo (hlavne preto ze som 2.fazu skoncila po mesiaci a zacala sa napchavat sladkostami) stale este nie som na povodnej vahe takze sa tesim.

twins
5. nov 2008

ahoj alex tak to je super tolko tu asi ani jedna z nas nedala dolu

twins
5. nov 2008

gucz ajoj ked budu fotky v pc potom nieco pridam aniel stale cvici a ja sa uz tiez neviem donutit drzat dietku ale teraz ani nemusim lebo mi je poriadne na nic ale nanuk na mna mrkal z mraznicky ze treba ho zjest ale verte tomu ze keby mi nebolo tak plano uz tam neni

inak zdravim vsetky babenky dnes mi zasa asi odnesu pc stale nam nejak blbne tak zasa tu dlhsie nebudem tak papa

aniel
5. nov 2008

no alex ,tak to je super,ta si ju určite držala poctivo

gucz-mne už z toho varenia tiež šibe

lucxy-ja som dnes vôbec nestíhala s malou von ,normálka ti závidím

twins-zasa je včudu(počítač)?