Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

anaret
11. nov 2008

dobrú noc gucz...

lucxy
12. nov 2008

dobre ranko 🙂

erikas
12. nov 2008

dobré ránko 😉 včera som absolvovala posilovňa a zajtra idem znova.. celkom ma to chytilo,2x do týždňa sa musím dostať aj keby tanky padali 😀

simka9122008
12. nov 2008

Haloooooooooooo kde ste všetky, ja som doobedu vybavovala tak som nestihala sem mrknúť, idem si dať kafčo kto sa pridá?

erikas
12. nov 2008

simka,aj mne rozvoniava,ja som v službe do 19:00 a 😉 dnes na to tuším všetky kašlú 😒 ale chápem to mávam dni keď si PC ani nezapnem

sestri
12. nov 2008

ahojte...ja som tiež v práci...dnes som začala znova s détou, zas aj s manželom.bolí ma hlava, ale hádam si zvyknem.
kávu budem až doma, tam si ju vychutnám v rozbombardovanej kuchyni...mangel prerába špajzu.

lucxy
12. nov 2008

no ahojte,,nedalo sa mi skorej mala ma musela hnevat,,,vobec nechcela spat a to bola hore od skoreho rana o nervy
upiekla som kolac tak sa chladi a este peciem zemiaky a kura,,,,,idem si dat granadirsky s uhorkou,,,,este som ani nestihla jest,,,,,, 🙂 no a potom pride na rad kava v poradi dneska tretia 😀

lucxy
12. nov 2008

inak pijem ten caj hannasaki a citim sa fakt lepsie 😉 a davam si aj to psyllium a vobec nemam take brucho 🙂

sestri
12. nov 2008

už som o tom čaji čítala, čo ste popísali...kamoška je lekárnička a pozrie sa mi na to a podľa toho si ho možno kúpim.

lucxy
12. nov 2008

sestri ako zvladas prvy den? ale ked ste na to dvaja tak to bude dobre nie? 🙂

erikas
12. nov 2008

sestri ja má 62 kg tak som začala cvičiť,inak by som musela byť na diéte asi celý život,pijem pu erth,kolegyňa mi objednala asi 1/2 kg verco cez net,až ho dopijem idem aj ja na hanasaki,čítam tú diskusiu aj ja

lucxy psyllium je čo?probiotikum alebo niečo na detox? 😝

sestri
12. nov 2008

zvládam to celkom dobre...mangel ma podporuje a to mi pomáha...sama by som to nezvládla...akurát mám veľmi nízky tlak, normálne sa potácam.

erika...asi budem na diéte celý život...sem-tam zhreším...inak tiež mám 62kg....ale už cítim na nohaviciach, že mám kilá naspäť a nemienim si kupovať väčšie.ten čaj by som chcela skúsiť tiež.

gucz
12. nov 2008

čauko baby tak ja som sa dnes konečne odvážila, váha mi ukázala + 3 kg, čo nieje až také strašné, ale cítim to teda riadne, ešte k tomu som dostala mrchu, tak som nafúknutá ako balón a bolí ma brucho. Aby toho nebolo málo, tak mám pocit, že na mňa niečo lezie. Teplotu mám zvýšenú a začína ma bolieť hrdlo. Tak asi tak, je zo mňa hotová kalika. Ani som dnes nič nevarila, a dojedali sme zvyšky 😀 😀 😀 . Aj u Vás sa tak ochladilo? Normálne som bola aj prekvapená, taký zimný vzduch bol a malá mala aj fusak vonku, keď sme sa boli prejsť.

o tom čajíku tiež uvažujem, prečítam si tú diskusiu, lucxy máš teda pocit že pomáha? Chodíš po tom častejšie na wc?

lucxy
12. nov 2008

ahojte,,,,akurat som malu ulozila spat,,,,boli sme vtescu a v draciku,,,no ponahanali sme sa po tescu ,,,mala mala ztoho srandu,,,,stale sa nam schovavala do oblecenia,,,,, 😀 😀 😀
psyllium je vlaknina a podporuje travenie,,,dala som zato 80Sk 🙂 a potom caji chodim na wc teda dost casto ale mam pocit taky ako keby som bola odlahcena alebo no neviem ako to mam napisat 🙂

dia2006
12. nov 2008

Ahojte, nestiham, ale snazim sa aspon citat. Ja sa nemozem ani odvazit, neviem zohnat baterku do vahy - je taka digitalna, ale ma taku zvlastnu baterku, nikde ju nemaju. Ale ani to nie je potrebne, asi omdliem, ked sa odvazim - proste blbe obdobie, blba vaha, vsetko zle. Citim sa ako balon, fuuuj

lucxy
13. nov 2008

dobre ranko,,,ako ste sa vyspali? ja mam svalovicu na rukach vcera vecer som natierala skrinku v kuchyni,,,,,akurat si robim kafe a cajik,,,dneska ja spln,,,,, 🙂

dia2006
13. nov 2008

dobre ranko, ja sa citim "vyborne" - spala som 3,5 hodiny z tohto dazda mam migrenu, v robote ma caka tazky den, proste chaos, este k tomu ma palia aj oci. Moze byt nieco aj horsie??? Inac, kazdemu pekny den. Aj napriek pocasiu - no vyberieme si??

maminkatn
13. nov 2008

cauko....babule,,, 🙂
sestri...sme na tom rovnako..... ☹ aj ja citim ze mam kila nejake naspet,,,,zacala som s dietkou,,,sice neviem s akou,,,ale rano som vypila iba kavu s mliekom,,,,a uz jeden caj zeleny,,,,malinovy,,,a mam urobeny...druhy,,,,,zeleny,,,broskynovy,,, 😒 😒 😒
som tiez toho nazoru,,,ze si nebudem kupovat vecsie veci...a na diete budem asik cely,,,zivot,,,,a aj ma boli zaludok,,,vyskusam nieco...take ze sa troxen precistit....ale nie az moc drasticky,,,,bo idem v utorok,,na krv....a malo by to byt aj predoperacne vysetrenie krvi,,,a aj na interne,,,,,neviem ci pojdem na tu operaciu,,,,ale krv,,,mozem mat urobenu.....tak aby mi nieco nexybalo...... ☹ 😒 😒 😒 musim sa zas dat nejako do kopy,,,,s tym zaludkom,,,troxa diety,,,a aj stridmosti mi nezaskodi,,,,, 😒
necitim sa bohvieako,,,,ale hadam to bude,,,,lepsie,,,,este sa ozvem,,,

sestri
13. nov 2008

ahojte chuduľky...dnes mám druhý deň...ráno mi riadne škŕkalo v žalúdku a to aj po ovocí, ale káva to napravila.akurát obedujem, mám hrachovo zeleninovú polievku, hádam ma to zasýti, nevzala som si k nej chlieb, nepasoval mi k tomu.inakpijem vodu, čaj a divím sa, že ma nelákajú sladkosti...uvidíme dokedy.a ke´dže sa mi nedaprí predať orbitrek, začnem asi zas na ňom cvičiť...nič iné mi neostáva. 😠 ...dnes sme robili ako včeličky, ale skončíme skôr, sná´d mi mangel dokončí špajzu, aby som ju mohla konečne upratať.mám na to len dnešné poobedie.

dia...si riadne vyťažená...opatrne, nie že ťa to položí.dávaj si na seba trochu bacha. 😉

lucxy
13. nov 2008

no maminkatn len sa pekne aj napapaj radsej jedz pomenej a castejsie,,,,lebo to zase nie je dobre ked nejes nic,,,,
sestri ja som akurat dotrela este konstrukciu ruky mi idu odpadnut,,,,,akurat pijem kavu,,,,

sestri
13. nov 2008

ja pijem kávu teraz...už som doma...zajtra robím moju prvú prezentáciu, tak mi začínajú trochu pracovať nervy, ale hádam to zvládnem.ešte som sa vôbec nepripravovala.príde aj Riana a ona ma potom ohodnotí 😀 ...vypijem kávu a musím malej kúpiť ponožky...a asi aj čižmy.

sestri
13. nov 2008

no a som o tisícku ľahšia...ponožky a čižmy...a to som si nekúpila čižmy ešte pre seba ☹

lucxy
13. nov 2008

no sestri vsak tie ceny su take,,,,ja tiez este malej musim kupit jedny a to tiez ratam do 1000 a je to male dieta 🙂 za chvilku z toho vyrastie 😠 jaj dneska super den som myslela ze ma vyruti,,,,mala nechce spat a robi zle strasne,,,,,idem teraz varit,,,,, 🙂

dia2006
13. nov 2008

Sestri a co je s Rianou? Ty budes mat tu prezentaciu - tupeware ci ako sa to pise?? Ja som mala hrozostrasny den, zajtra idem do BA sluzobne, vobec sa netesim. Inac, teraz je to v praci hrozostrasne. Ani neviem vystiznejsi nazov - proste nestiham ani WC. Ja som malej kupila cizmy aj zimne topanky, takze je vybavena ovela lepsie ako ja.

lucxy
13. nov 2008

ozaj a o hviezde uz nevieti nic? dia nepisala ti?

dia2006
13. nov 2008

Myslim, ze lepsie, ale podla mna nema naladu na net, ale iste pride neskor. Ja mam nenormalnu migrenu, uz som hotova, neviem, co si mam dat.

sestri
13. nov 2008

dia...hej tú prezentáciu......s Rianou som v kontakte stále, ale nejak sa sem nevie dostať. inak sa má dobre, stále robota a robota, asi ako my všetky...niektoré trochu viac.tak hlava trieska aj mne, už som si dala tabletku.teraz ešte pečiem pizzu na zajtra a idem žehliť, no mala by som.

dia2006
13. nov 2008

Ja upratujem, cez vikend tu budu svagrovci - asi sa pamatas. Muz nastastie pride domov len v sob v noci. Ani neviem, ci sa tesim, potom napis, ako to dopadlo. Su tie vyrobky drahe?

sestri
13. nov 2008

ako sa to vezme...pre niekoho hej, ale keď ich poznáš a používaš, tak sa ti potom nezdajú.hlavne sú veľmi kvalitné a za kvalitu sa platí. 😉

erikas
13. nov 2008

ahojte všetky 😉 ja som dnes absolvovala posilovňu 2x v týždni a mám teda riadnu svalovicu na nohách,v útorok dostali zabrať 😀 dnes som sa venovala bruchu

sestri držím palce v pokračovaní s manželom sa môžte navzájom podporovať,to je super 😵

lucxy dnes som v lekárni videla to psylium,asi si ho kúpim aj ja,nech ma spaľuje 😎 má z čoho

dia2006 ak si v kontakte s hviezdou Jankou pozdravu ju 🙂

maminkatn držím palce,nech si zdravá a nech všetko dobre dopadne,na Tvojom mieste,by som neexperintovala s diétami,hlavne sa daj do poriadku 😉