Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
27. dec 2008

simka krásne fotečky, aj ja som dnes pridala pár fotiek 🙂

anielik uži si tú oslavu, dúfam že deťúrencom sa polepší. Mojej soplík trochu ustúpil a našla som jej dnes dve prerezané stoličky. Nie sú ešte celé vonku, ale kúsky už sú. Tak je zahlienená možno aj z tých zúbkov, lebo teplotu nemá vôbec, aj kašeľ ustúpil.

simka9122008
27. dec 2008

Gucz to bude určite zo zúbkou, ja si popíjam poobednú kávičku, kapustnica sa konečne dojedla no šalát už nemôžem ani vidieť 😝 , totálne som sa z neho prežrala, už nech je po silvestri a horsa na diétku viete ako sa na ňu už teším ako malé decko.

gucz
27. dec 2008

ja už tiež uvažujem opäť nad dietkou, už som ako prasa s prepáčením, riadne som od augusta pribrala. Musím končiť, malej sa nepáči, že tu sedím

miresta
27. dec 2008

ahojte kočky, tak konečne som sa dostala za pc. Ako ste sviatkovali, no mi fajn, aj na chate aj doma, ale na chate bolo lepšie, ten vietor vonku a zima ma z bloku nevytiahne.
Som ináč trochu chorá, ani nemám teploty, len nevládzem a hrozne kašlem. Už zase ma ťahajú preč o d počítača, že maličká už chce spinkať, no to sú naši manželia, trochu su s detičkami a už poď k nám. No tak nazriem neskôr, keď uložím maličkú, či tu niekto ste. papa 🙂

gucz
27. dec 2008

miresta si tu?, mna sem MM veľkodušne pustil 😎

maminkatn
27. dec 2008

cavcik,,,babule....ako pisala....simka,,,a aj gucz,,,aj ja idem,,na dietku,,,sa tesim,,aj ja ,,,som teda eiňňriadne pribrala.....normalne to potrebujem,,,,,aj moj zaludok,,,,tesim,,,sa uz nex je to tu,,,,,som jak slonica,,,si tak pripadam,,,,,
:
totalne prezrata........-( ☹ ☹

dannynka
27. dec 2008

maminka- 😅 😅 😅 😅 tak to sme dve 😅

miresta
27. dec 2008

no som tu teraz, kde ste?

maminkatn
27. dec 2008

xi,,,xi dcerenka,,,moja,,,ale ty nesmies,,,,dietovat,,,,,,, 😠 😠
bo,by malinkemu cvosika,,,xybalo..tak sa musis,,zdravo stravovat.....
a jest vela,,,,,ovocia,,,a zeleniny,,,,,,moja,,,,ved ste....DVAJA,,,,,,,

miresta
27. dec 2008

simka - krásne fotky, a malej všetko naj ku prvému rôčiku

gucz - teba som si tiež pozrela, lepšie povedané malú. Je krásne, tak nádherné veľké okáté dievčatko. Veľmi pekné fotky.

Inač čo píšete, tak ja som prejedená tiež a strašne. Ale nejem ani tak veľa zákusky skoro vôbec, len šalát som si dopriala, ale je mi z neho nanič. Sokra robí aj taký jednoduchý len zemiaky a cibuľa a sladkokyslý nálev, tak u nej som si dala len ten a bolo mi fajn, no prišli sme domov, bola aj mamka a sestri, tak som spravila zemiakový a fajne som sa z neho napraskala- hanba mi . Až som na seba nazlostená. 😠

miresta
27. dec 2008

maminkatn - v tom máš pravdu dannynka dietovať nemôže, len dávať pozor na veľa bielkovín a sladkostí

Baby takže pojdeme zase hura na dietu??? 😀

maminkatn
27. dec 2008

NIC SI Z TOHO NEROB,,JA AJ TERAZ HUTAM,,,SLANE ARASIDY,,,,ALE SLUBUJEM,,,POLEPSIM,,,SA PO NOVOM ROKU,,,,OD 12 IDEM NA DIETU....slubujem,,,,,,---URCITE,,,DAVAM SI ZAVEZOK,,,,BO SOM,JAK VELRYBA,,,,,HANBA,,MI,,,

miresta
27. dec 2008

a akú si dáme? 90 dňovku, ostaneme verné overenej?

miresta
27. dec 2008

Tak kde ste všetký. Halóóóóóóóóóóóóóóó ☹

gucz
27. dec 2008

tu som len som sa začítal v inej téme

gucz
27. dec 2008

začítala.... 😉 no asi 90tku, a tiež chcem zasa začať po novom roku, len neviem kedy. Baby by chceli prvého, zasa ožila téma 90 dnová II, ale my sme prvého neni doma, budeme u svokrovcov na Silvestra a poobede prvého ideme zasa k našim. Tak neviem či by som sa hneď prvého vedela ovládať 😀 😝

miresta
27. dec 2008

no teraz som čítala zase ja trochu. Hej aj mne by to vyhovovalo až neskôr, až niekedy 6 - 8 januára.

gucz
27. dec 2008

však uvidíme ako začneme, nemusíme všetky naraz, hlavne aby sme mali dni narovnako. Ja som prvý krát začínala o 4 dni neskôr ako aniel. Musím na chvíľku odbehnúť o 10 min som tu

lucxy
27. dec 2008

ahojte ahojte,,,,no pozeram, ze vsetky ste odhodlane velmi dietkovat,,,,my sme dneska smalou boli doobeda sa sankovat/bola som snasimi/potom sme boli na kave,,,,a prisla som domkov o 12,30 dat malu spat ale samozrejme nespala,,,,tak medzitym co sa rozculovala v postielke tak som cvicila,,,potom sme si dali kapustnicu spolu a isla som do tesca,,,,mm bol v praci,,,, 🙂 tak mi ubehol dnesny den
gucz zacni prvehoo,,,ked si odhodlana tak vydrzis vsak to robis pre seba a kasli na ostatnych nech sa pchaju vsetkym co vidia je to ich vec 😉

miresta
27. dec 2008

gucz - ano to máš pravdu, dáme si potom do kopy aspoň dni. Aj keď nemám v poriadku ten žalúdok, a posviatkoch idem k lekárke, tak uvidím čo mi povie, ale aj tak to asi vyskúšam. Začnem, ak budú problémy, tak prestanem.
Ja už idem spinkať, lepšie povedné pred telku k manželovi, si ľahnúť a určite zaspím. Tak zajtra, som unavená, pa 🙂

lucxy
27. dec 2008

dobru nocku miresta 😔

gucz
27. dec 2008

dobrú nocku miresta

lucxy vy máte sneh? aj ja scéééém 🙂 . No malá má objednané oteplovačky s bundičkou z mimibazáru a ešte neprišli, tak keď prídu tak by mohlo navaliť aj meter snehu

lucxy
27. dec 2008

gucz no teraz je u nas vonku -6 stupnov 🙂

gucz
27. dec 2008

no veď to ja odhodlaná som ale niesom si istá svojou pevnou vôľou a len kvôli mne budú piecť kačicu. Ja ju lúbim, teda nieže by som ju zbožňovala, ale okrem mňa a svokra to nikto nemá rád, tak kvôli nám to idú piecť. Ale vlastne keby som si dala len chudé mäso z pŕs bez kože tak by sa to aj mohlo nie? len s kapustou

lucxy
27. dec 2008

no to si mozes dat 🙂vidis a mas to vymyslene 😵

gucz
27. dec 2008

no tak možno začnem 🙂 🙂 🙂

lucxy
27. dec 2008

no vidis ja ta podporim 😉

gucz
27. dec 2008

ešte že Ťa mám

twins
27. dec 2008

ahojte gucz lucxy ako sa mate

lucxy
27. dec 2008

no tak nato su internetove kamosky, ze? ja som napriklad taka ze ked sa odhodlam tak ma zase nic nezastavi proste mozu dat predo mna hocico a ja to nezjem proste mam daky sek vhlave 😀