Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

anaret
17. apr 2009

ahojte, ja som piekla malému tortu - akože nákladné auto.... nevyšla celkom podľa mojich predstáv a nie je ako mirestina, ale dúfam, že aspoň bude dobrá...

gucz
18. apr 2009

čauko baby, sestri tak ja som tých templárov nevydržala, ale moc mi to nevadí, čítala som to ako knižku.
anaret určite je tá tortička krásna 🙂

neviem či ste včera videli tú dopravnú nehodu v správach, tak to sa stalo asi o dve dediny ďalej od nás.... chudáci, v ocovej robote teraz majú tie autá, a to zelené ibiza, tak také máme aj my ale s metalízou. No poviem Vám keď som to videla, nebolo mi všetko jedno i keď tých ľudí vôbec nepoznám

erikas
18. apr 2009

ahojte kočky!dnes po 12 Temlárov na Jojke opakujú 😅

gucz videla som to v správach....hrozné ☹

pekný deň,idem vytiahnuť francúzske zemiaky z trúby a večer idem na nočnú..u nás krásne slnečno,gucz neposielaj žiadne búrky 😀

lucxy
18. apr 2009

caute,,ja som rano varila,,,tarhonu+maso a hovadziu polievocku,,,,no a akurat som si dala polievku a teraz jem mozarelu so zeleninou 🙂 vcera som spravy nevidela
anaret no tak malemu vsetko najlepsie zelam,,,,a netrap sa tortou teda ja si netrufnem asi naziadnu,,,uvarit uvarim vsetko ale torte eeee 🙂

anaret
18. apr 2009

ahojky, dnes bolo celkom pekne... posušila som prádlo a posedela na terase na slniečku...idem vytiahnuť mäso, zajtra spravím na prírodno a asi ryžu k tomu...

lucxy
19. apr 2009

dobre ranko to tu uz nik vcerra nebol? a ja ze budem citat,,,,jaj spinkala by som este daku hodinku,,,,akurat pijem kavu a spravila som si caj hannasaki 🙂

gucz
19. apr 2009

ahoj lucxy 🙂 my sme boli včera celý deň mimo domu a večer sa mi už nič nechcelo. A dnes ideme zasa preč, poobede na opekačku, tešim tešim 🙂 , takže teraz frčí práčka, rýchlo hodím upiecť kura a spravím ryžu a je to 😉
Kafíčko mám už v sebe, ale ten hannasaky je dobrý nápad, idem si ho zaliať. v poslednej dobe pijem pu-ert od teekané s citrónovou príchuťou a je mňam

sestri
19. apr 2009

ahojte...my sme mali včera búrku a treslo nám sem...vyradilo nám router a susede celý počítač...už sme dali všetko do poriadku...teraz ideme na obed...dnes som nevarila...vonku je neskutočne teplo...prajem vám všetkým krásny deň. 😉

sestri
19. apr 2009

haló kočky...všetky víkendujete vonku?....ja sa chystám na orbitrek...musím sa prinútiť...na obede som si polovicu zabalila domov, nevládala som to zjesť a to som mala len šalát s kuracím mäsom...a rajčinovú polievku, aj tej bolo strašne veľa...aspoň mám obed na zajtra...

gucz
19. apr 2009

čauko babulky, na opekačke bolo super, pila som po 100 rokoch aj pivko. domov sme prišli až večer, to už som len osprchovala malú a hneď šla spinkať. Pôjdem posťahovať fotky, a potom asi aj hajať, som dajaká unavená.....
sestri rajčinovú polievočku som nejedla ani nepamätám, ale dala by som si, mňam 😉

anaret
19. apr 2009

ahojky, malý mal dnes oslavu, viete 5 rokov to je teda okrúhly "výročník" tak bol celý happy!!!! a potom sme boli ešte na bicykli - teda on sa učil bez koliesok a ja som bežala vedľa neho ale myslím to nebolo pre mňa na škodu...

lucxy
20. apr 2009

dobre ranko zenusky,,,ja som isla vcera skoro spat uz o 9tej,,,,tak som konecne vyspata 🙂 no a dopijam kafco a chystam sa upratat a ist vonku 🙂

gucz
20. apr 2009

dobré ránko žienky, tak aj ja sa nadájam kávou. Anaret drobcovi všetko najlepšie k orúhlemu výročníku prajeme aj my 😀
asi aj my pôjdeme von, no najprv musím spratať tú bombu čo spadla do kuchyne 🙄 , len furt neviem, kto nám tam tie bomby hádže keď je tam ako po výbuchu 😕 😀

matamm
20. apr 2009

Dobré ránko prepačte že vám sem leziem ale nemohli by ste mi poslať tu 90 dnovu dietu ako sa to ma drzať a recepty alebo ak máte knihu v elektronickej podobe dakujem Vám pekne aj ste schudli ste spokojne. Dakujem za odpovede. Maťa prajem pekný den

gucz
20. apr 2009

matamm pošli emailovú adresu cez ip

erikas
20. apr 2009

ahojte kočky,tak som po dni voľna opäť v práci do večera 😒 ale včerajšok som si užila parádne,mali sme babinec so susedami na chate,grilovačka,hrali sme badminton,robili si nechty,obočie xixi no bolo nám úžasne,boli sme tam až do večera,dobre mi to padlo 😀

gucz
20. apr 2009

matamm máš to poslané 🙂

gucz
20. apr 2009

erikas máš chatu? muselo tam byť fantasticky 🙂

erikas
20. apr 2009

gucz nie ja nemám chatu,to má suseda,ale často tam chodíme,naloží nás do auta a jedeeeem 😀 ,ale chodí tam aj autobus,ak nás je viac dá sa tamľahko dostať aj mestskou dopravou a je tam naozaj nádherne

lucxy
20. apr 2009

matamm chod to temy 90dnova II tam su baby ktore ju prave drzia,,,moj nazor je to dobra dietka a hlavne sa tam normalne je,,,,,
gucz tak keby si teraz prisla ku mne tak by si uvidela bombu v celom byte neviem kde mam zacat a som zase daka unavena zmalej vkuse si vsetko vydobija no mna to uz nenormalne nebavi,,hhmmmm 😠 rano som snou bola v obchode a potom sme isli na bycikli na piesok lebo kebyze mam ist pesi tak pridem o nervy tak som zobrala bike a hned sme tam boli ,,,,,, 🙂

gucz
20. apr 2009

🙂 ja tiež rozmýšľam že si sem vezmem bicykel od našich z pivnice, len neviem akú sedačku naň kúpiť...? mám starý bicykel nie horský, tak uvažujem nad tou sedačkou čo je vzadu, len neviem či je to dobré...

lucxy
20. apr 2009

a aky bicykel mas? no ja mam tu dopredy aby som Laurinku videla no a mam ztoho lepsi pocit,,,ze ju mam pred sebou,,,kupila som ju v sporte za 600 sk +prilbu

gucz
20. apr 2009

no ja mám dámsky, takže tá tyč je šikmá a nemám tam jednu hrubú tyč, ale dve tenké, dúfam že chápeš čo myslím. Mám aj horský bicykel, ale na tom vôbec nechodím, ani som nechodievala, ten mal tyč rovno, ako pánske a zle sa mi naň vyliezalo, ja som moc krpatá. Aj ja by som najradšej mala sedačku vpredu, len sa bojím že potom na ten bicykel nevysadnem

lucxy
20. apr 2009

no takze ked chces dopredu na damsky bike tak si vsporte vypytas na takyto,,,,maju aj takuto sedacku,,,, 🙂

gucz
20. apr 2009

no budem tam musieť teda skočiť, lebo ja mám na tom bicykli také tenké tie tyčky.... škoda, lebo inak u našich sedačka na bycko je, ale na taký čo má hrubšiu tú tyč. Alebo popozerám dačo na MMB

gucz
20. apr 2009

no ja mám takýto podobný bike, teda nie až takú rakovinu 😀 , ale tento rám.
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2579769

lucxy
20. apr 2009

gucz viem aky myslis,,,chod do sportu a pytaj si na takyto damsky,,,,najlepsie natom je ze ma boli total zadok zo sedla a to som si minule v lidli kupila take gelove nasadenie na sedlo a aj tak 😀

gucz
20. apr 2009

😀 , nepotí sa Ti na tom zadok??? Asi 5 rokov dozadu som robila v jednom obchode v oddelení s bicyklami a záhradnou technikou a nám sa dosť sťažovali zákazníci, že sa im na tom potí pozadie... 😀 , inak aj môj otec si tú gélovú podložku kúpil v lídli a on si to chváli

lucxy
20. apr 2009

nie vobec sa mi nepoti natom zadok len ma boli zadok zo sedla lebo som nebola zvyknuta takto ma to bolelo aj minuly rok ked som si kupila sedacku 😀

gucz
20. apr 2009

no idem dačo robiť kým malá spí, musím požehliť i keď sa mi nechce, tak nakúknem neskôr, pa