Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

sestri
17. okt 2008

kašli na to...niekedy sa treba aj prejesť...

idem ja spať, dajaká som unavená a to som moc neplávala...dostala som kŕče do oboch nôh a bolo po plávaní.

prajem vám pekné sny...

gucz
17. okt 2008

pekné sníčky, ja ešte pletiem, teraz je doma taký božský kľud, malá spí, MM šiel na nočnú, tak si užívam ticho

dia2006
17. okt 2008

Kocky, my sme mali navstevu, malej bolo sice na par hodin lepsie, uz som sa tesila, ze je v pohode, ale vratilo sa jej to, mala vyse 39, tak som zufala... Dufam, ze zajtra to bude lepsie. Ale nebolo to na nej vidiet, ale ako horela, uz som vedela, ze je to vela. Toto je max., co za svojich 26 mesiacov dosiahla /teda aspon vo vyske teploty/

lucxy
18. okt 2008

dobre ranko,,,,ako ste sa vyspali? no mna boli krk dako som zase blbo spala,,,bola som vnoci dvakrat hore a od 5,30 uznadobro,,,,no idem si zaliat kavu a caj, potom trochu popratat veci a pojdem pozriet mamu 🙂

dia2006
18. okt 2008

Ahojte, vcera som citila, ze bude zmena pocasia - zatial neviem aka, ale mala by nastat do 48 hodin - podla mojej migreny. Ale ved v tomto obdobi je pernamentne zmena pocasia.
Kocky, vsetkych pozdravuje hviezda, ukaze sa, len teraz sa jej neda.

gucz
18. okt 2008

čauko už som zasa tu, aj ja som už čiastočne pratala, malá mi vysypala kukuričné chrumky na koberec 🙂 , ona jednoznačne nechce, aby som sa nudila.

gucz
18. okt 2008

dia je už malej lepšie, už jej klesla tá teplotka? Moja je doštípaná, vyzerá to akoby mala kiahne či čo, ale teplotu vôbec nemá. Včera sme zabili ďalších komárov. Neuveriteľné, celé leto nič a teraz sú.

simka9122008
18. okt 2008

Ahojte tak ako sa máte ja už totálne nestíham sem chodiť, idem si vás prečítať, zatiaľ sa my darí no ešte by som chcela tých 5 kíl do decembra.

dia2006
18. okt 2008

Malej bolo vcera vecer hrozne, cela horela, mala vyse 39, aj v noci mala teplotu, rano to bolo lepsie, ale nie je zdrava este zdaleka. Esteze je vikend a muz je doma.
Simka, to mas super, vidiet, ze mas pevnu volu.

simka9122008
18. okt 2008

No Dia to ma mrzí prajem malej skoré uzdravenie

lucxy
18. okt 2008

ahojte, dia dufam, ze malicka sa coskoro vylieci a bude fit,,,,je to strasne ked je nieco s dietatom
no my sme boli s muzom sa pozriet na sobasi v kostole kamarat sa zenil,,,mala je u nasich a ja som sa teraz vklude a fakt vklude najedla pretoze normalne nestiham ani jest mala je taka akcna a este aj to ze sa vobec vklude nevyspim
tak sa majte krasne idem si uzit vecer 🙂

gucz
18. okt 2008

čaute holky, kade beháte? my sme boli dnes u svokrovcov, bolo dobre 🙂
malá sa tam vyjašila, ja som si oddýchla, MM sa narobil....
dia čo je vlastne malej okrem tej teploty? Neterka má teraz zapálené ucho, tiež nič moc 😖

dia2006
18. okt 2008

Ani presne neviem, co to ma byt. Zrejme zapal hornych dychacich ciest alebo nieco take - ma sopliky a chrchle, hlavne v noci. Do toho sa pridruzila teplota, este aj dnes mala. Hned vidiet, ze nieco nie je v poriadku. No ale vcera to bolo ovela ovela horsie. Je to strasne, ked je dietatko chore, tak by som si to s nou vymenila!!!!

simka9122008
18. okt 2008

Dia to poznám aj mne je tých detí tak ľúto keď sú choré mňa to desne ničí a potom sa z toho spamätávam ďalší týždeň, skoré uzdravenie, u nás zase v škôlke zistili čierny kašeľ tak malého tak skoro do škôlky určite nedám, no des čo dnes človek chytí.

erikas
19. okt 2008

ahojte 🙂 ja mám pracovnú nedeľu až do 18:00 😠 to je život toto,ale nevadí vydržím,včera sme boli s drahým na oslave,kamoš otváral reštauráciu vrátili sme sa po polnoci a stále sa neviem prebrať,idem si dať ďalšiu kávu 😎

simka9122008
19. okt 2008

Tak to ti nezávidím po takej oslave do roboty no ďakujem pekne, tak nech ti to rýchlo zbehne Erikas 😉

aniel
19. okt 2008

ahojte babenky,tak som tu .Včera som nemohla,mala som veľa práce a robila som ešte raz uncebens.Včer som bola taká uťahaná,že som šla spať. 😉

erikas
19. okt 2008

aniel ahojček,robila som včera ten jablkový koláč s tým snehom,ale pridala som do cesta aj trocha mlieka,lebo to bolo veľmi tuhé a koláčik je hantastikuuuuš 😝

sestri
19. okt 2008

helo kočky...ako sa máte?...vidím, že niektoré pracujete...ja dnes lem vegetím, pracovala som doma včera...odišla švagriná s mačkou, tak som vyupratovala.moji sa teraz vrátili z plavárne.koláčik mal úspech a robila som šalát z krabích prstov, ten sa zjedol hneď. kde sa všetky túlate?

miresta
19. okt 2008

Ahojte kočky, tak pozerám že sa tu dejú veci.
Dia - nech sa malinká čo najskôr uzdraví

gucz - už som myslela že budete maž prírastok, no ale potom ak osi písala tak nie, škoda.

anaret - ďakujem za pochvalu. Ja s čokoládou, práveže nie veľmi rada pracujem. Keď tak s hoblinami. A marcipán ja robím z sušeného mlieka, práš. cukru, mandľovej arómy a podľa potreby olej a voda. A ešte farbivo, aké chcem. Ale sú rôzne recepty na marcipán pozri na internete - recepty.sk

aniel - tak ty máš stále veľa práce. My sme zase nemali internet, alebo bola veľmi preťažená sieť aj dnes, až teraz mi nabehlo.

Kočky ešte sa večer zastavím, tak dúfam, že tu niekto bude. pa 🙂

anaret
19. okt 2008

ahojky, my sme dnes boli na ranči v Bojnej, bolo fajn, boli tam aj levy s 3 levíčatami...len sme sa vracali domov a po ceste malý zaspal a prišli sme aj s horúčkou...má aj taký suchý kašel, tak to zas bude...

včera som robila jablkovú výživu, idem ešte aj teraz...

mám aj žehliť - 2 práčky.... tak sa držte, pááááá

riana246
19. okt 2008

ahojte...krasny večer prajem....
anaret..aj mi sme boli v Bojnej pred tyždnom...je tam krásne....aj pustili tie male levičata a deti sa tam s nimi hrali....budem musieť hodiť fotku...
inak ja nemam nič take nove..len že som asi prechladla alebo čo..boli ma cely človek..všetky kosti cítim...najprv som myslela, že som to prehnala s cvičenim ale to podla mna nebude ono... 😖 ..uvidim ako mi bude zajtra....
aj ja som dnes prala...4x....takže zajtra mám o zabavu postarane....

lucxy
20. okt 2008

dobre ranko zienky,,,ako ste sa vyspali? no dneska bude vonku pekne ale je riadna zima
riana ako sa citis?
dia a tvoja malicka ako? 🙂

simka9122008
20. okt 2008

Ahojte baby, tak moja malá zase pokašliava a soplí, nevieme sa tej blbej choroby zbaviť, prajem všetkým príjemný začiatok týždňa.

aniel
20. okt 2008

dobré ránko a prajem vám ,aby sa všetky choré detičky čo najskôr uzdravili.

lucxy-idem dať maLEJ PAPAť A ZACVIčIť SI .To zas bude riadna svalovica.Tri dni som necvičila 😵

aniel
20. okt 2008

simka -aj mojej to trvalo mesiac,kým sa zbavila kašla,ale nepomohol jej ani sirup nič.Prešlo to samé.

práve som docvičila ,idem sa spršiť 😉

gucz
20. okt 2008

čavko herečky 🙂 my máme za sebou krásnu noc, malá spala v kuse až do pol ôsmej, hurá

aniel
20. okt 2008

ahojky,tak už mi ide aj ten starý e-mail,nemusíš ho meniť 😉

anaret
20. okt 2008

ahojte, tak my pomaly teplotkujeme, nič príjemné a to mám ísť zajtra na školenie do Nitry... malý je aj trošku zachrípnutý, no nič moc...

gucz
20. okt 2008

čaute kde ste všetky? ja som akurát uložila malú, už bola mrchavá a za všetko plakala. Ona dnes spala len 1x cez deň, tak je to asi na ňu dosť. Ja som si dnes po dlhej dobe piekla pizzu, ešte teraz od nej fučím, a to sme sa boli aj prejsť. Zasa priberám, začínam sa nápadne podobať na slonie mláďa 😀 .
Ale čo už keď sa snažím variť chutne... predvčerom sme dostali pár húb (neviem ako sa volajú ale po nakrájaní zmodrajú - masliaky?). Tak som včera robila krémovú polievočku, so smotanou. Nemala som doma tú 10%, tak som tam švihla smotanu na šlahanie. Tá polievočka bola ako nebíčko v papuľke, mňam. No čo sa zabijem, keď som šikovná....