Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

anaret
17. aug 2009

ahojky, minulý týždeň som nepísala, mala som toho veľa, mala som na prázdninách krstných synov, potom tu bola kamoška s dcérou na 3 dni, v sobotu sme išli na 60-tku mojej mamine, takže vyplazený jazyk mám...

gucz
17. aug 2009

ahojček tak aj ja som už naspäť, my sme boli v sobotu na tej oslave tridsiatky (oslavovala sestra MM). Trochu neplánovane sme tam aj prespali, no a v nedeľu sme boli na hodoch. Dorazili sme večer, ale už som bola hotová, neuveriteľné horko bolo 😝 . Boli sme s malou pri kolotočoch chvíľku a hneď ako sme prišli k svokrovcom som sa musela ísť osprchovať, lebo som bola červená ako rak, úplne mokrá a vyzerala som ako pred kolapsom (aj som sa tak cítila). Aj malinkú to horko a slniečko úplne zmohlo, tak bola orevaná.....
Dnes ráno som ešte dávala červenú papriku do pohárov no a teraz pôjdem trošku oddychovať. Dúfam že ste mali pekný víkend, prečítam si Vás až večer, lebo sa mi už oči zatvárajú 😔 pa

jalao
17. aug 2009

lucxy, aj my sme boli vcera v Rajeckych!!! 🙂 🙂 Tiez sa nam tam velice paci. Vzdy lezime pri velkom bazene a vy?

lucxy
17. aug 2009

to fakt ste aj vy boli? my sme boli teda mali deku pri tej smykacke velkej,,,,,ale inak bolo vela ludi

lucxy
17. aug 2009

ale voda bola suprova 🙂

anaret
17. aug 2009

lucxy a na akom kupku ste presne boli???

anaret
17. aug 2009

my sme boli minulý týždeň vo Vyhniach - pri Žarnovici a bolo fajn...

sestri
18. aug 2009

dobré ránko kočky...už sme v druhej polovici augusta...za chvíľu je tu zas škola...strašne rýchlo prešli prázdniny, nezdá sa vám?...zle som v noci spala, ale som celkom v pohode...dúfam, že sa mi konečne podarí dostať na masáž, už mi to chýba...čo dnes budete robiť?...jaj musím ísť na bus, aby mi neutiekol...prajem vám krásny deň 😉

simka9122008
18. aug 2009

Ahoj sestri, no ani my nehovor, malý ide prvykrát do školy, tak mám trochu obavy ako to spolu zvládneme 😒

lucxy
18. aug 2009

ahojte,,,no a moja pojde do skolky,,,,,,prave pijem kavu no a vcera som si privrzla malicek do auta tak som uz ani nepisala

gucz
18. aug 2009

ahojček babulky
dobré ránko , sestri tak Ti prajem aby si sa na tú masáž dostala, to musí byť super, aj ja by som šla.
veru celkom rýchlo to ide, ešte dva týždne a decká sú naspäť v škole, ale ja sa aj trošku sebecky teším, že mi nebudú hrajúce sa deti pod oknami budiť malú cez obedný spánok.
simka neboj sa určite to malý zvládne a aj Ty, určite budeš milo prekvapená zo svojho školáčika 🙂
lucxy Laurika ide do škôlky už od septembra?

ja som si dnes pospala trošku dlhšie, MM bol s malou ráno v obchode, no a zobudila som sa až o ôsmej. Trochu ma pobolieva krk a hlava, snáď to prejde.

miresta
18. aug 2009

ahoj kočky,

tak ja som mala víkend dosť pracovný, zavárala a zavárala.... No včera som bola na kontrole na gynde, tak malinká je v poriadku, a 25.8 idem na 3D ultrazvuk už tretí raz, tak dúfam, že tiež bude všetko v poriadku. Akurát že mám placentu v hroznom stave, preto asi si nevie brať toľko výživy čo by mala a je maličká, ale zatiaľ je to v norme. Mám si dávať veľmi veľký pozor, oddychovať a leňošiť, ...no a to ja neviem, to by ste ma mali vidieť. 😀 Aj keď dnes sa mi akurát ani variť nechce, bolí ma brucho a som tak ospalá, že neviem ani čo je za deň .

sestri - nemyslím ja som tiež veľmi rada chodila do práce.

gucz - takže zase ti Laurinka nedá spať.? Ja som sa vždy čudovala ako vás môžu tak skoro budiť a my sme mali tiež také obdobie asi Dva mesiace že vstávala už aj o pol šiestej, ale od dovolenky spí stále do osmej.....a chodí mi už spať len raz denne. Do dovolenky ešte stále chodila dvakrát, tak uvidíme či to už tak ostane.
Inač mne od žaludka príde zle ešte aj teraz...to je hrozné. 😝

lucxy - jééj boli ste v Rajeckých Tepliciach, odtiaľ mi pochádza kamarátka, a teraz žije v Púchove, rada by som šla k nej, a aj sa vykúpať do Rajeckých, už o tom uvažujem teda poriadne dlho. 🙂

Tak holky pekný deň, a ozvem sa zase.

Idem variť francúzske zemiaky, kým malinká spinká. papa 🙂 🙂 🙂

sestri
18. aug 2009

ahojte...tak a nával v robote máme za sebou...ale to rýchlo ubehlo...masáž som tiež stihla...teraz poupratujem a šup domov...

simka9122008
18. aug 2009

Sestri, no ty si šikula, ja som tiež požehlila polovicu prádla a stihla som aj zacvičiť, kým malá hajká, večer zase pokračujem v žehlení 😝

gucz
18. aug 2009

čavenko

miresta to máš pravdu, že je nejaký divný deň dnes, mňa pobolieva hlava, nie nejak moc, ale cítim to.
moja malá spáva len raz za deň už dlho, nejak po prvých narodeninách tak začala spinkávať, spí mi 1,5 - 2 hodiny. Teraz sem-tam dokonca aj protestuje, že nejde spať (cez obed), ale to by bola večer upišťaná a ja na nervy z nej 😀 , tak ju dám aj nasilu. Chvíľu plače, ale potom nakoniec zaspí. Ale nieje to každý deň, dnes napríklad zaspala bleskovo, ani mlieko nestihla všetko dopiť, ja som pri nej vešala prádlo a nič jej nevadilo.
No a ráno vstáva okolo šiestej, sem tam skôr, mááááálo kedy vstane po siedmej, to už je u nás sviatok vtedy. musím ísť, lebo sa nejak hnevá a neviem čo chce, zatiaľ pa

gucz
19. aug 2009

dobré ránko, dnes to u nás vyzerá na pekný slnečný deň, včera sme mali na večer aj mraky (bolela ma gebula). No a hore sme dnes od 5.30, ale som celkom svieža, zaspala som večer už o deviatej (ako mimino 🙂 )

aniel dúfam že si užívate krááááásnu dovolenku, aj počasie Vám vyšlo, tuk ťuk ťuk nech to nezakríknem. Keď sa vrátite čakáme na referencie 😉

lucxy
19. aug 2009

ahojky tak vcera som bola smalou na kupku bolo dobre lebo bolo dokopy asi 20 ludi,,,,odtial som prisla o 15tej domov malu som supla na chvilu sa prespat lebo sme potom isli este ku kamaratom,,,,bolo super,,,,mala sa hrala oni maju dve deticky a cakaju tretie,,,,, 🙂
no a teraz idem upratat a asi pojdem zase na kupko 🙂

simka9122008
19. aug 2009

Mi ideme na kupko zajtra do Maďarska

sestri
19. aug 2009

dobré ránko...zobudili ma 😢 ...a už neviem spať...idem si uvariť kávu, dať sa do poriadku a niečo povybavovať, dnes nerobím...

jalao
19. aug 2009

Sestri, ty sa mas, ze nic nerobis 🙂 🙂 Tiez by som brala taky vegac.
Simka, kam do Madarska sa chodite kupat? Daj tip!

miresta
19. aug 2009

ahojky kočky,

lucxy - tak to si mala super deň. Ja sa na kupko chystám zajtra, aj keď asi len sama s malou, lebo všetkých známych mám teraz na dovolenke, ale nevadí mi to. Dúfam, že počasie bude pekné aj zajtra.

gucz - no dnes na počudovanie mi malinká už spinká a ja idem rýchlo požehliť nech mám čo najviac za sebou, ale ešte predtým si zabicyklujem aspoň 20 minút.

sestri - tak si uži voľný deň 🙂

Všetkým pekný deň ,papa 🙂 😎 🙂

gucz
19. aug 2009

čavenko miresta aj moja akurát hajá, no rátam tak o pol hodinku bude aj hore. Ja akurát varím v jednom hrnci kečup, v druhom pretlak, no ale už to mám aj rozmixované aj prepasírované, tak len odparím trochu vody a hor sa do pohárikov a zavariť.
jááááj ako by som sa išla aj ja okúpať kebyže nie som tehu..... no ale nedá sa, už ani plavky asi neoblečiem....
inak u nás je dnes pekne, ale nejak horko nieje, na nete mi ukazuje, že je tu nejakých 24 stupňov, čo je super, lebo je teplo, ale nie horko

lucxy
19. aug 2009

caute,,,no tak kupko sa nekona,,,utekala som smalou na chirurgiu,,,viete co spravila? vopchala si malicek do pantov z vnutra skrine a nesiel jej vonku tak cely nechet ma prec,,,boze ja som myslela ze skolabujem,,,tak teraz to ma obviazane a v piatok na kontrolu 😢

simka9122008
19. aug 2009

Ty kokso lucxy až ma striaslo, čo sa stalo, dúfam že je malá vporiadku, chúďa malé

gucz
19. aug 2009

fúúúúúha lucxy až ma zamrazilo keď som to čítala, chúďatko Laurika, dúfam že sa jej to rýchlo zahojí.

sestri
19. aug 2009

lucxy...to je strašné...viem si predstaviť čo si prežívala...ako keď si Tinka odrezala prst...nech sa jej to rýchlo zahojí...

anaret
19. aug 2009

často stačí chvíľka nepozornosti a je hneď úraz... a moja puberťáčka mi stále vraví: Bože, čo sa stále o mňa bojíš?!

lucxy
20. aug 2009

ahojte,,,,nikoho nikde? ja som rano zehlila potom som sla smalou do obchodu potom varila a teraz som malu ulozila a vybuch vsade 😠 na prst hovori teda obcas povie ze ju boli ale skor si chce ten obvaz dat dole

gucz
20. aug 2009

ahojček
my sme sa doobeda hrali a keď malá zaspinkala, tak som si šla ľahnúť aj ja. Pôjdem dačo uvariť, teda zemiaky a obalím pangasa. To je za chvíľku hotové

sestri
21. aug 2009

pekný deň kočky....čo robkáte?....ja som pred chvíľou vstala, idem si urobiť kávu a šup na trh pre zeleninu...dnes si chcem urobiť minestrone polievku...včera som ožehlila, tak dnes ma čaká vysávanie...zajtra aj v nedelu slúžim na pohotovosti a vsobotu má Tinka tú pyžamovú párty...bude sranda