Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

sestri
29. dec 2008

ahojte...ja som dnes bola na 2 hodina v robote...no mala som čo robiť, aby som vstala...teraz spávam tak do 10h a to som tam už bola...bude to ťažké zas si po Novom Roku zvykať 😀
moji išli na plaváreň...dúfam, že neprechladnú, dnes je celý deň -3....a to je slušné...škoda, že nesneží...
ozaj od januára nám zvyšujú prídavky o 100sk...nech sa nezbláznia...aj minimálka ide hore...
idem niečo zjesť...akosi ma chytajú hlady...

gucz
29. dec 2008

no hneď aj rozmýšľam čo si za tých 100 sk teda asi 3 euro kúpim 😉

lucxy
29. dec 2008

100 sk no to je fakt vyhra jaj 😒 no to fakt pomoze,,,, 😀
tak u nas bolo cele doobedie -10st 🙂 teraz je -5st

aniel
29. dec 2008

babz materskú nám neyvýšia?Vštko ide hore,ale materská nič a potom bz chceli,abz sa rodilo viacej detí,no babz,ale ja to nevztrhnem aj keď som taká obetavá 😀 😀 😀 😀

lucxy
29. dec 2008

aniel vsak ju mali zvysit a nic ztoho 😠

alka875
29. dec 2008

ahojte,ako sa vám darí? dlho som tu nebola ,ale cey vianoce som porušila všetko,čo sa dalo, ako ste sa držali????

anaret
29. dec 2008

ahojte, no občas si aj ja tak poviem, ale na druhej strane - nikdy by sme nezažili ten pocit, keď cítiš v brušku to malé- ako sa tam hýbe a krúti - to je niečo úžasné! a ešte to kojenie....to bolo síce zo začiatku náročné, ale, na druhej strane už nikdy s dieťaťom nezažiješ taký pocit blízkosti...

/no toľko moje mamičkovské výlevy.../

anaret
29. dec 2008

sorry, ale tento môj predchádzajúci príspevok mal nadväzovať na lucxy z predchádzajúcej strany, že ak sa ešte raz narodí, chce byť chlap....
ja som bola tam prepnutá a hneď som reagovala, preto to vyzerá tak od veci...

gucz
29. dec 2008

Anaret nieje to od veci 🙂.

Baby ste tu niektorá???

Aniel máš pravdu však si obetavá 😀 a dala si Slovensku krásne dietky 🙂 . Ja som potom asi sebec keď mám len jedno, no ale však všetky čo sme na materskej vieme ako je to s korunkami (či skôr už budeme na tom s euráčikmi). Však keby dali nejakú normálnu materskú (napr tých 8500 až 9500) tak si spravíme hneď aj druhé mimi.

maminkatn
29. dec 2008

hojky,,,,,,gucz,,ja som tu,,,,xi xi 🙂

maminkatn
29. dec 2008

boze ani nehovorte o eurax,,,,ani to pomaly,,vyslovit,,neviem,,,,,,je to horor,,,ved preco sa potom,,na cypre,,,,ked presli na euro,,,xceli vratit,,k cyperskym libram,,,ale sa to uz nedalo,,,lebo je to na prd,,,,viem to bo moj synator,,bol na cypre ked prexadzali na eura,,,a nic moc,,,, ☹

gucz
29. dec 2008

maminkatn ja sa eurom zatiaľ nestresujem, však chudobná som a po eure budem tiež 😀 😀 😀 , ale nie, zvykneme si čo sa bojíš.... Len ten január a február budeme ešte rátať dvojmo či sa to oplatí, potom už nie.... no pôjdem už hajať.pa

aniel
29. dec 2008

asi som tu zasa sama,ale nevadí,teraz som sa hrala s fotkami a triedila som ich v počítači,tak možno zajtra už nejaké prihodím 😉

miresta ty,čo robíš celé sviatky.

tinaa ani ty si sa tu už dlho neukázala,Pridáš sa aj ty od Nového roku k dietke? 🙂

maminkatn
29. dec 2008

aniel..... 🙂
asik,,,sme tu len my dve....xi xi 🙂

aniel
30. dec 2008

dobrré ránko,maminkatn-ja som išla večer malú uspať a zaspala som s ňou

lucxy
30. dec 2008

dobre ranko 🙂 uz som dlho hore od 5,40,,,,jaj vonku taka zima -9st 😎

aniel
30. dec 2008

ahojky-práve som pridala fotky.

lucxy aj u nás je taká kosa

miresta
30. dec 2008

ahojky,
aniel - akurát som si ich prezerala, hneď som si všimla že si dokladala. Malinká je už veľká, poriadne vyrástla, mení sa stále. A ty super vyzeráš. 🙂

miresta
30. dec 2008

idem si prečítať čo ste popísali, kým som tu nebola

miresta
30. dec 2008

No tak mala som čo robiť kým som vás prečítala, ale stálo to za to , hlavne to že lucxy by chcela byť chlapo, to že nám zvýšia RP o 100 korún, a aj o eurách 😀

miresta
30. dec 2008

aniel - pýtala si sa čo robím celé sviatky- tak na štedrý večer a 1. vian.deň sme boli na chate, 2. vian.deň boli u mňa segra s mamkou, potom sme boli mi u nich, v nedelu od rána od deviatej sme mali návštevu Kamošku z Čiech, potom ďalšiu segru, a večer ešte kamaráti do pol jednej, tak sme trochu žúrovali, včera som bola pri mamke, na nákup a tak......a dnes sa chystám poratať, mala prísť večer ešte segra, ale že jej to nevychádza tak budeme oddychovať.
Sme totiž chorý, ja hlavne hrozne kašlem, už ma bolia všetky svali pod rebrami, a nie a nie prejsť. A Eťka sa odo mňa asi nakazila, lebo tiež pokašlieva, už aj v noci, to je prvý krát od kedy sa narodila. Tak neviem či s ňou zájsť k lekárke ešte dnes, alebo jej len dám sirup a vyliečime domácou procedúrou. 😕

miresta
30. dec 2008

a kde ste všetky?

miresta
30. dec 2008

Takže píííííííííííííííííííšem si tu sama zo sebou, tak pozriem neskôr. Nič sa mi nechce, som hrozne slabá. Idem si dať čajík na priedušky, a trochu asi posedím pred telkou, a potom sa pustím do upratovania, aj niečo navariť treba- dnes budú asi zemiačiky na kyslo a špekáčik.
Ale dobre je na chorobe, že mi nič nechutí jesť, takže to prejedanie cez sviatky teraz vynahradím nič nejedením. Len pijem ako ťava. 😀

aniel
30. dec 2008

JA SOM TIEž BOLA S MALOU U LEKáRA,ALE NAšŤASTIE TO NEBOLO NIč VážNE A AK Máš DOMA SIRUP NA KAšEL A MED,TAK ANI NEMUSÍš ÍSŤ K k lekárovi.Ja som bola ako začínali sviatky lebo u nás má doktor dovolenku.
Pekne sa lieč a odpočívaj.Ja pôjdem dnes k našim .Danielka má za úlohu zo školy ušiť sukňu,tak jej pôjdem pomôcť.

aniel
30. dec 2008

my máme po oslave doma kapustnicu ,polievku aj guláš.Navarilo sa veľa chodov,aby bolo pre hostí aj na druhý deň.Bola návšteva z východu a ostali aj na druhý deň 😉

aniel
30. dec 2008

idem upratovať,u nás je stále ako po výbuchu ,ale kde je veľa ľudí tam je stále niečo narosťahované 🙂

miresta
30. dec 2008

aniel - akurát som urobila aj domáci sirup proti kašlu - cibuľový, tak dúfam, že pomôže. Akurát že je veľmi nespokojná, už jej tečú aj soplíky, ale mám všetko doma, aj kvapky do nošteka aj sirup. Nespala mi ani hodinku a už je zase hore. Ale zatial leží v postielke a bľaboce si ,možno ešte naspäť zaspí, lebo je unavená. Tak uvidím, najhoršie je že ma začína bolieť hlava. To je strašné keď sa chorá mamička má starať o choré bábo. ☹

aniel
30. dec 2008

si sama doma?Môj muž išiel robiť.Keby ju mal muž ty by si sa mohla vypotiť

simka9122008
30. dec 2008

Ahojte tak aj u vás sa šíria choroby, mne tiež malý pokašliava a dosť mu pomáha cibuľa s medom ale aj cibuľový čaj

aniel
30. dec 2008

to je asi najlepší liek 😉