Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

anaret
20. feb 2009

sestri, tie nočné pohotovosti Ti nezávidím...ako často???

sestri
20. feb 2009

to nemám nočné, ale denné...zubná už nočná neexistuje...ale aj denne stačia...víkend tak raz za pol roka a inak každý mesiac jednu cez týždeň, ale mám 2 doktorov, tak víkend mám 4x

lucxy
20. feb 2009

sestri hodila som fotos meliru

sestri
20. feb 2009

dobréééééééééé...ja nie som schopná sa odfotiť...musím poprosiť cez víkend mangela... 🙂 😉

lucxy
20. feb 2009

no sestri to som fotila total bleskurychlo ,,,v kupelke totizto dochadzali baterky

sestri
20. feb 2009

no idem spinkať, už som sa sprchla...ozaj, zajtra ideme kupovať podprsku...jednu malá dostala a pýta si druhú, vraj sa jej tak netrasú, keď ju má...trochu väčšie lentilky...čo ma ešte čaka? 😀

sestri
20. feb 2009

prajem pekné sny, zajtra sa ozvem...papa 😉 😔

aniel
20. feb 2009

lucxy a zasa si iná 😉

lucxy
21. feb 2009

dobre ranko,,,sme hore od 5tej nie a nie spat,,,no vonku stale snezi,,,,dneska je to cvicenie so zorou czoborovou tak uvidim ze ci pojdem,,,,mali ist aj baby odtialto z modreho konika ale nejdu tak uvidim ci nepojdem radsej sa lyzovat 😵 a vy co idete dneska robkat? idem este uvarit ryzu a maso ,,,,,

simka9122008
21. feb 2009

Ahoj lucxy my sme hore od 6.45, práve popíjam kávu a pôjdem sa pustiť do varenia, zapnem práčku a tak trochu tu popratám, veľké pratanie som už robila v strede týždňa

simka9122008
21. feb 2009

Lucxy ten melír je super pasuje ti si kočka. 😉

aniel
21. feb 2009

ja pôjdem upratovať,ale musím sa rozhýbať ,mám strašnú svalovicu 😉

gucz
21. feb 2009

ahojte kočky 🙂 lucxy pekný melír 😉 si kočka
my sme včera boli zasa u svokrovcov a dnes poobede pôjdeme k našim. U nás nasnežilo v noci asi 1cm snehu, ráno bola hmla a teraz krásne svieti slniečko a je 0st.
vstávali sme 6.20, malá vymýšľa ako o život a ja .... včera som popratala, a teraz neviem čo pôjdem robiť. Asi si spravím druhé kafíčko 😎
aniel čo si cvičila keď máš svalovicu, bola si na steperi? či celé telo?

aniel
21. feb 2009

gucz-celé telo,včera som si ani nevládala dať steper 😉

aniel
21. feb 2009

no idem upratovať,je tu ako po výbuchu,Sofi už od rána všetko vyhadzuje z políc,teraz sa pustila do skrine ,kde má svoje veci.-Potvorke aSI DáM NA ZADOK 🙂

lucxy
21. feb 2009

baby diky,,,,no konecne vyzeram zase ako clovek chodim kazde 3mesiace,,,,ja sa idem lyzovat tak sa tesim 😅

gucz
21. feb 2009

babule kde ste všetky? ja že tu bude toho popísaného, že si vás pôjdem prečítať a musela som našu tému loviť z druhej strany 😕 😒 😎 😉

simka9122008
22. feb 2009

Dobré ránko 🙂

simka9122008
22. feb 2009

Halooooooooooooooo kde ste všetky? 😕

gucz
22. feb 2009

ahojky simka ja som nejak nestíhala sem prísť, varila som obed pre MM, druhé zasa pre malú, k tomu som prala atď ..... však to určite poznáš. Teraz som si na chvíľu sadla. Keď malá vstane, prídu po ňu moji rodičia, chcú ju vziať do Smoleníc, ja zatiaľ poumývam sanitu a podlahy kým sa vrátia a potom čakám návštevu. Takže taká kľudná nedeľa 🙂 Teraz nám tu do toho aj začali nejaký susedia vŕtať, no veselo, dúfam že sa mi malá na to nezobudí

sestri
22. feb 2009

ahojte kočky...akosi tu je prázdno...ja mám 2 služby za sebou, ešte ma čaká utorok poobede...v piatok budem mať voľno...dnes varil mangel asi 3 druhy a ja sim si teraz hodila prsia z pácu do parného hrnca so zemiakmi a pridala som do tretieho koša rybu s grilovacím korením.pustila som práčku a ešte by som mala robiť koláč...no uvidím, trochu mi stúpa teplota,nechcem ochorieť, ale chodia k nám aj chorý pacienti a nechcú si nechať vysvetliť, že by nemali.

gucz
22. feb 2009

sestri Ty toho stíhaš 😉 , nezabudni si aj oddýchnuť, aby si naozaj neochorela 😒
aniel kade lietaš?

sestri
22. feb 2009

veď oddychujem, hrám sa na počítači... 😀

nufka
22. feb 2009

ahojte dievcata ..tak ja som drzala 90-dnovu pred letom ale vydrzala som podctivo len 50 dni ... 😒 schudla som 9kg a teraz mam 7kg uz naspat ... Od zajtra zacinam nanovo bo vsetky letne veci som si nakupila po dietke nove a teraz sa do nich nevtrepem 😀 tak drzte palceky 😉

anaret
22. feb 2009

nufka, Tvoja dcéra má nádherné meno....

ahojte, ja som dnes mala poobede návštevu a potom sme boli na vychádzke.... trošku sneží a to sa mi páči...

inak tá nehoda pri Brezne je strašná vec....nemôžem na to nemyslieť...

nufka
22. feb 2009

anaret dakujem 😉

gucz
23. feb 2009

Babýýýýýý u nás tááááák nasnežilo 😕 😀 😉 , pozriem von a tam 10 centi nového snehu, také je všetko krásne. Inak dobré ránko, ja len že ma to riadne prekvapilo, takže vyhrabeme sánky a fičíme von

gucz
23. feb 2009

tak to bola malá meteorologická vsuvka, inak ranovstajky kde ste?

sestri
23. feb 2009

dobré ránko...10cm?...tu máme 20...snežilo celú noc a stále sneží...dúfam, že sa dostanem do roboty...dnes sme sa vychystali akosi skoro, už sme s Tinkou obe hotové...do roboty nám príde opravár na stroj, šéf bude celý nervózny, radšej by som tam ani nešla.zmena stravy mi celkom ide, ešte sa musím rozhýbať a to je už horšie. 😖 ...prajem vám krásny deň.

gucz
23. feb 2009

20.... dobre veľa 😕 , u nás tak moc nesnežieva, ani teraz nesneží, ale je zatiahnuté, tak uvidíme. Sestri dúfam teda, že Ti to v tej práci aspoň rýchlo ubehne.