Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

riana246
13. okt 2008

hviezda....sme tu preto aby sme si pomahali..a podporovali sa.....vo všetkom....takže kludne si mohla písať....i ked viem ako ti asi je.....

sestri
13. okt 2008

ahojte kočky...ja som sa pred pol hodinou dostala domov a konečne k netu.prinesiem si sem jogurt a budem čítať.

hviezda...no vitaj, konečne si späť.neboj, všetka máme dajaké problémy, ale treba sa vykecať.ak nechceš tu, pošli niektorej IP. určite ti to pomôže.

dia...dnes som ti chcela volať, že určite prídeme, ale vôbec som nemala čas.tak určite prídeme.

erika...sme na tom viacmenej rovnako, ja som tiež už mala pod 60 a teraz behám tak 60-61.asi nám to je už súdené. 😀

dia2006
13. okt 2008

Sestri, iste sa stretneme /jediny pripad nie, keby mala bola chora a mala vysoku teplotu-tak to je jasne/, ale z mojej strany je to iste.

dia2006
13. okt 2008

Hviezda a s muzom byt na bode mrazu nie je vynimocne, skor uplne normalne. A takych obdobi v zivote este bude asi viacej - teda u nas je to tiez striedavo oblacno a pod. Ked si myslim, ze aha, teraz je to ake ok, tak mi povie taku vec, ze mam chut ho poslat kade lahsie.

sestri
13. okt 2008

na ja som sa pred týždňom skoro rozvádzala, ale našťastie sme to zvládli a dúfam že to úplne prekonáme.

dia2006
13. okt 2008

Ja som sa tiez uz chcela parkrat rozviest, no keby sme spolu len chodili, tak nechodime, ale asi je to manzelstvo na nieco dobre.

riana246
13. okt 2008

babyyyyyyyyyy 😒

lucxy
13. okt 2008

ja este pobehujem po kuchyni a upratujem ale chce sa mi spat 🙂

riana246
13. okt 2008

ja som okupkala decka.....idem ešte umyť riad a chcela by som pozerat profesionalov.... 😉

lucxy
13. okt 2008

ja mam pustenu kobru

lucxy
13. okt 2008

hviezda kde si zase zmizla? 🙂

lucxy
13. okt 2008

idem spat lebo nenormalne zivam, to sa mi uz dlho nestalo 😔

gucz
13. okt 2008

Baby je tu niekto?

anaret
13. okt 2008

ahoj gucz... dobrá téma, len neviem, či nie som moc mimo, zdá sa mi to tu ako nezmáma krajina, nepoznám baby... a kde sú všetky tie naše?

gucz
13. okt 2008

naše asi už hajajú. Tieto babenky sú tiež po 90tke, boli v téme 90 dnová II. Nuž čo, nás zúfaliek pre postavu je viac 😀

anaret
13. okt 2008

to je asi večný problém žien... pravda?

riana246
13. okt 2008

ja neviem...ale mohli sme sa k vám pridať??? 🙂

sestri
13. okt 2008

myslím, že sme si niekedy písali aj na 90tke...podľa mien vás poznám.

riana246
13. okt 2008

tak podla mien aj ja.....

sestri
13. okt 2008

už som sa aj sprchla a mala by som hajať, ale chcela by som dohnať dnešný deficit. normálne mi chýbalo, že som tu nebola. 😉

gucz
13. okt 2008

samoška, čím je nás tu viac, tým lepšie, aspoň je si s kým pokecať nie? Ja žijem ako stroskotanec (opustená), na dedine, kde nikoho nepoznám, MM stále v práci a s malou sa ešte kecať nedá, tak je modrý koník moja záchrana pred zbláznením sa 😀 😀 😀

gucz
13. okt 2008

No lúčim sa aj ja idem hajať. papa

sestri
13. okt 2008

prajem vám všetkým dobrú noc...

gucz...aj ja som tak bola, keď sme sa sem nasťahovali a MM chodil na týždňovky.a to sme ani nemali počítač.nezávidím ti, ale s malými deťmi sa na ihrisku dobre zoznamuje.sme tu 11 rok a máme už kopu super kamarátov.a pár som ich získala aj vďaka koňovi. 🙂

anaret
13. okt 2008

všetkým dobrú noc...

maminkatn
13. okt 2008

ahojky,,,babulky,,,,som tutok,,,aj ja,,,,inak anjel.....nexce sa ti mi dat tu tvoju mliecnu dietu do rp...... 😉
akosi ma stale boli zaludok,,,ale nie od diety,,,ale asi od toho co som mu povolila..... 😖 😖 😖 😖
dobre,,,,velmi by si ma potesila....a mam aj v robote trak troxa nervy,,,zas tak jak minule,,,nic neobvykle... ☹
tak sa tesim ze budem dietovat s tebou teda ak mi das tu dietu,,,ok..... 😀

erikas
14. okt 2008

ahojte kočky 😉 hviezdaaaaaa no vitaj,tak si nám chýbala 😎 som rada,že si sa ozvala,už som mala strach čo sa s Tebou deje ☹

lucxy
14. okt 2008

dobre ranko zienky,,,,erikas cauko, si v praci? no ja som si spravila kavu a caj ako kazde rano,,,,a idem makat 🙂
gucz to si sa odstahovala niekde kde byva tvoj muz? ty si prec od svojej rodiny? 🙂

aniel
14. okt 2008

ahojte babenky

maminkatn-máš to poslané 🙂

erikas
14. okt 2008

lucxy,pred chvíľkou som dorazila s práce,po nočnej,idem si upratať,navariť a asi troška zdriemnem,nech vládzem poobede cvičiť 😝

aniel ako ide diétka? 😉

aniel
14. okt 2008

pol kila až kilo dolu-super,ani sa mi nezdá,že menej jem.aSI PRETO,žE SA TU JE 😵 častejšie 😵