Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

twins
27. dec 2008

aj ja sa chystam po novom roku na dietku lebo taka som stale plna ze by si moj zaludok uz zasluzil oddych

lucxy
27. dec 2008

no tak to uz by ste mali zacat teraz trosku odbremenovat bruska aby to zase nebol velky sok,,,,kupte si pekne cajik hannasaki a psylium podla mna to pomaha 🙂
twins a ty ako? co sa tu neukazes? 🙂

gucz
27. dec 2008

ahojky twins ako sa máš? Dlho si tu nebola

super čím viac nás bude tým lepšie

lucxy
27. dec 2008

no wawwww normalne sme tu tri ja ziiirammm 😀

gucz
27. dec 2008

lucxy nechce sa mi čítať celú tú tému o tom čaji, môžeš mi to tak po lopate vysvetliť o čom to je? čo to stojí a tak? popri písaní sem totižto ešte opravujem fotky (červené oči) a cez deň pri malej to nemám šancu čítať

gucz
27. dec 2008

haló kde ste sa vyparili?

twins
27. dec 2008

ja som tu

twins
27. dec 2008

pozeram fotecky

twins
27. dec 2008

ja v poslednej dome nejak nemam ziadny cas tak sa sem vobec nedostanem

lucxy
27. dec 2008

je to zmes japonskeho cierneho a zeleneho caju a je to nachudnutie,,,,mozes ho vypit pocas dna kolko chces,,,ja vzdy ked si robim kavu tak aj tento caj,,,,ja sa citim lepsie proste nemam take brucho nafuknute a tak celkovo tak lahsie,,,,a inak je tam pisane vela veci naco tento caj je aj na ekzem,,,,
dostat ho vlekarni je baleny v takej papierovej krabicke v ktorej su 4 sacky tohto caju/240 sk/ ale ja si kupujem len 2sacky tie vyndu 120sk,,,,no a mozes ho zalievat dva krat,,,,a vynde ztoho dost vela caju
a este urychluje metabolizmus, zlepsuje creva 🙂
no takze asi tak v skratke 🙂

gucz
27. dec 2008

a koľko sa z toho sáčku dáva do šálky?

twins
27. dec 2008

caj hanasaky je na chudnutie na cholesterol aj kto ma problem s cukrovkou a stoji nejakych sto korun mozno menej uz neviem dlho som ho nekupovala

lucxy
27. dec 2008

do salky si das polku lyzicky toho caju a zalejes horucou vodou 🙂

gucz
27. dec 2008

nie je na krabičke taký zlatý drak? ja som si dakedy dávno kupovala čaj so zlatým drakom, ale neviem ako sa to presne volalo

lucxy
27. dec 2008

nie, nie je tam drak 🙂

gucz
27. dec 2008

tak to bolo asi dačo iné, ale tiež to bol čajík, neviem či nestál ale 300 - 500 korún a tiež prečistil a aj som vtedy riadne schudla. Musím sa na to spýtať mojej mamy ako sa to volalo.

lucxy
27. dec 2008

alebo sa spytaj v lekarni no maju tam kadeco 🙂

lucxy
27. dec 2008

dneska som malej kupila zase triko a nohavice teda tie si vybrala sama zlacnene a ja som si sal 😀

gucz
27. dec 2008

kde si bola v tescu? my sme boli 26teho a kúpila som malej takú tenučkú prikrývku do káry na jar. Inak tam nič moc nemali, teda aspoň u nás v TT. Ja chodievam na také predajné akcie čo vozia veci z anglicka a sú po 20 korún, tam sa vždy vybláznim

lucxy
27. dec 2008

hej v tescu no take tricko chutne,,,a nohavice za 200sk no a ja som si sal z 260 na 130

gucz
27. dec 2008

pekne 🙂. Kedy hodíš nejaké nové foto?

lucxy
27. dec 2008

no uz budem musiet,,,,tak snad sa uz konecne ktomu dokopem,,,,

gucz
27. dec 2008

🙂 máš čas, to som len ja taká zvedavá na tvoju Laurinku

lucxy
27. dec 2008

ale dneska to nebude 🙂 to ta nepotesim,,,,dufam ze zajtra uz

gucz
27. dec 2008

lucxy budem už končiť, aj MM che ísť k PC, tak sa pomaličky lúčim. Dobrú nocku 😕

lucxy
27. dec 2008

no dobre tak pekny vecer,,,, 😔 idem uz aj ja 😅 spat dufam,,,dneska bol ranny budicek 5,30 tak snad dneska potiahne dlhsie

sestri
27. dec 2008

ahojte kočky....práve sme dohrali hru Carcassone...kočky sa išli sprchovať a my sa ešte chystáme na žolíka...budeme hrať o hrach, z ktorého bude zajtra polievka...dnes spíme v jednej posteli... 😀 😀 😀 ...ale nikomu ani muk.my spíme spolu v spálni...kočky spia spolu v obývačke a manžela sme nasťahovali k bárbinám...je nám veselo...ale to ste asi pochopili... 😀 ...ak sa chcete pridať cez IP pošleme adresu... 😀 😀 😀

riana246
27. dec 2008

ahojte kočky...práve sme dohrali hru Carcassone...kočky sa išli sprchovať a my sa ešte chystame na žolika...budeme hrat o hrach, z ktoreho bude zajtra polievka...dnes spíme v jednej posteli.... 😀 😀 😀 ...ale nikomu nani muk...my spíme spolu v spalni....kočky spia spolu v obyvačke a Peťa sme nasťahovali barbinam...ja nám veselo...ale to ste asi pochopili... 😀 ...ak sa chcete pridať cez IP pošleme adresu... 😀 😀 😀

simka9122008
27. dec 2008

No baby vy ste to ale rozšoupli, tak si to užívajte a zajtra nech sa hrachová vidarí 😉

lucxy
28. dec 2008

dobre ranko zienky,,,,no teda sestri a riana vy sa cinite 😀 no napiste ako dopadlo vase zurovanie,,,,,
riana a uz sa konecne ukaz 🙂