Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
20. apr 2009

oki pojdem aj ja zacat 🙂

sestri
20. apr 2009

ahojte...ja som si na bicykel kúpila špeciálne nohavičky...v strede sú vystlané...sú síce dosť veľké, ale nevidieť ich pod riflami...zas mi štrajkuje chrbtica, tak musím končiť s cvičením na orbitreku a začať konečne cvičiť na chrbticu...rehabilitačná ma naučí cviky...mám tušenie, že skončím naozaj pod skalpelom...

inak ja som žehlila včera hodinu 😖

erikas
20. apr 2009

Ivetka aj ja som včera veru hodinu žehlila,dúfam,že problémy s chrbticou sa vyriešia,cviky špec. na chrbticu sú dobrá vec,veľa ľuďom pomohli,aj keď je pravda,že nie všetkým,dúfam,že sa Ti to dá do poriadku aj bez operácie

sestri
20. apr 2009

ahojte...máme tu chaos paniku...z jednej strany zateplujú a z druhej je už lešenie na balkóny...je tu riadny bordel

gucz
20. apr 2009

chaos panika 😀 😀 😀 , ja som si konečne na chvíľku sadla, žehlila som tú kopu, potom poskladať, upratať, vysávala som celý byt, potom som pozmývala podlahy, spravila som drahému obed, mne kafe.... a čo teraz. MM bol s malou vonku a je tam riadne teplo, celý prišiel spotený, pod šiltovkou vlasy mokré, na čele kropaje potu.... tak ma aj prešla chuť ísť von, ja nejak horko nemusím..... 🙂 ale asi sa obetujem a pôjdem tú našu malú trošku unaviť behaním po vonku

sestri kedy ideš na tú rehabilitáciu?

lucxy
20. apr 2009

ja som bola smalou vonku tri krat a som unavena ako pes,,,,upratane dako nemam no couz 🙂

gucz
20. apr 2009

ahoj aj ja som bola s malou vonku (do siedmej), potom som ju okúpala a malá sa sama vypýtala spať. spala tuším do 5 minút, riadne sa vonku vybehala (a ja za ňou)
asi aj ja omdliem rovno do postele, nejako sa mi pusa otvára.... 😲 😕 😔

sestri
20. apr 2009

gucz...ak stihnem tak zajtra...mám to v rámci pracovnej doby, ale vraj by som nemala vôbec cvičiť, kým nebudem vedieť, čo mám s chrbticou...spýtam sa zajtra doktorky...v dedine je raz do týždňa...

gucz
21. apr 2009

sestri tak daj potom vedieť ako si dopadla 🙂
ja som dnes vstala sama od seba o šiestej ráno, som normálna??? 🙄
Tak som sa tešila, že kým malá vstane mám chvíľu pre seba, ale nie, ona zacítila že som hore a chvíľočku po tom čo som vstala už vykrikovala maminá, maminá....
tak na ú dovolenku asi pôjdeme 🙂, ale stále sa nevie presne kam... 😕, mali by sme ísť nejak po 15tom máji, vtedy budú hotové pasy, aj sa teším, aj nie.... asi som divná, že? teším sa na dovču a neteším na nakupovanie (nemám žiadne schopné plavky, potrebujem nejaké tričká, krátke nohavice...... 😝)

lucxy
21. apr 2009

dobre ranko,,,,no gucz mala si pekne lezat,,,to moja ma taky spanok nadranom ze sa radsej ani nehybem lebo je hned hore,,,,taky ma spanok,,,idem rychlo spravit francuzske a paradajkovu polievku,,,,uz tu mala vymysla ze ide na piesok,,,a pred chvilou je chytil amok revu,,,o nervy 🙂

lucxy
21. apr 2009

kde je aniel a simka? 🙂

gucz
21. apr 2009

lucxy však keby si ma videla ako som sa z tej postele plížila, tak by si sa usmiala k smrti 😀 , vyzeralo to ako gepard krížený s tuleňom keď sa plíži....

aj moja už vymýšľala s tým že ideme von, ale má smolu, musím si najprv umyť hlavu 😅

ani miresta tu už dlho nebola... , ani anaret ☹

inak som nešťastná z malej a jej kadenia.... do plienky, to moje dieťa sa tuším nikdy nenaučí na nočník.... už som na nervy. Teda mne ako zasa nejak extra nevadí, že má plienky, i keď by som bola radšej keby bola bez. Moja mama povedala, že my sme nikto neboli tak dlho s plienkami a také tie podobné reči.....
ja ju posadím na nočník, ona tam aj sedí, ale absolútne nič nespraví. Vie že tam kaká, sem tam aj zahlási že je pokakaná, prípadne keď má moc plnú plienku tak tiež povie kaka. Vie aj že my chodíme na wc, aj tam už pár krát sedela, ale nič... ja fakt neviem. Včera som bola taká odhodlaná, že sa začneme učiť, dala som jej gačky, ale mne sa zdá že ona nejak často cvrká do nich, však som ju len prezliekala stále. A nakoniec bonus, mala také nafúknuté bruško tak jej hovorím že poď ideme kakať, a ona že nie, a utiekla a pri tom behu kadila do gatí...... .......
ja fakt neviem, mám sa na to vyprdnúť nech má ešte plienky?

gucz
21. apr 2009

kde ste dievky? 😉 my už sme aj vyvenčené, malá uložená hajať, v byte ako tak poriadok, tak idem rozmýšľať čo budem robiť.....

sestri
21. apr 2009

ahojte, tak cvičenie mám zakázané až kým nebudú výsledky magnetu...ani rehabilitačná nechce so mnou cvičiť...ale aspoň na základnú zostavu som ju nahovorila...ešte budem čakať 3 týždne...ak by som chcela termín skôr, musela by som ležať v nemocnici a to určite nechcem...kašlem na to, ja to vydržím.

gucz...ona sama na to príde, aby kakala na šerbel...kamoška malej dávala plienku len na to a časom to prišlo aj samo.

anaret
21. apr 2009

gucz, jednoznačne sa na to "vyprdni" a nechaj jej ešte plienočky...ono to potrebuje ten správny čas, každé dieťa na to inak dozrie... moja dcéra skončila s plienkami až keď mala 2,5 roka a najväčšie nervy som mala, keď som ju takú veľkú prebaľovala a ona medzitým recitovala a spievala pesničky...na to bola šikovná ale na nočník nie...ešte aj povedala: maminka, na nočník Ti nepôjdem vôbec... a ani nešla, ale potom to prišlo zo dňa na deň, aj cez deň, aj na noc...
a tiež som počúvala tie múdre reči, nechaj ju v nohavičkách, alebo holou riťkou v lete, ona sa naučí - no pravda, precikala všetky papučky, topánočky a sandálky, potom som jej už nemala čo obuť, tak som povedala DOSŤ!

a počkali sme si na ten správny čas...

a syn sa tiež neskoro pýtal...
tak sa navzájom nestresujte...asi tak odomňa...

simka9122008
21. apr 2009

Ahojte žienky, dlllllllllllllllho som tu nebola, mala som to trochu pestré, celé sviatky malá preteplotovala a ja mám teraz zapálené dutiny tak sa doma liečim
Čo sa týka diétky, nejako sa neviem dokopať, možno keď sa vyliečim sa do toho naplno pusím aj na cvičenie som nejak nemala čas, malá v kuse na mne vysela a teraz sa ja necítim na to zdravotne
A vy ako čo tu máte nového?
Pridám nejaké aktuálne fotky z mojej postavy

simka9122008
21. apr 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
Takto nejako momentálne vyzerám bleeeeeeeeeee 😝 😠

gucz
21. apr 2009

ahojte kočky, simka vyzeráš dobre, čo ja by som za to dala 🙂 . Dnes som si bola kúpiť plavky, ešte že viem kde majú plavky na tulene 😀 , kúpila som si celé čierne, aj mi sedia, ale nepáčim sa sama sebe v nich, ale ani bez nich. No ale som rada že tento nákup mám za sebou, o starosť menej

anaret no však aj ja si to myslím, že na to cikanie a kakanie musí dozrieť v hlavičke, len už som taká zblbnutá z tých rečí....., ale nechám jej plienky, však snáď do 18tky v nich behať nebude, nie? 😀

gucz
21. apr 2009

sestri tak sa šetri aspoň do tej magnetickej rezonancie, nevymýšľaj ani s tou základnou zostavou aby si si to nezhoršila, alebo cvič ale len opatrne, chrbtica je predsa len dôležitá

sestri
21. apr 2009

ja viem, veď budem....teraz som dopiekla buchty malej na obed a dovarila zemiakovú kyslú polievku...zajtra v škole nemôže obedovať...už aj ochutnávam... 😉

sestri
21. apr 2009

😉 simka...vidím, že aj teba skolila choroba...v tomto počasí to musia byť muky...rýchlo sa vylieč..... 😉

dia2006
22. apr 2009

ahojte, aj ja sa hlasim po dlhsej dobe. Je po pohrebe, bola som z toho hotova, dnes je to uz trocha lepsie, na pohrebe bolo tolko ludi, ze bol uplne plny cintorin, hadam aj no tisic, mozno aj viac, netrufam si ani odhadnut.
Tak som sa konecne dostala k fotkam a neviem, kde treba upravit tu velkost.
Aniel, Ty si mi to raz pisala, len neviem presne, kedy. Mne vypisuje, ze 700 mb je velkost suboru a viem, ze
pravym tlacitkom mysi, ale neviem kedy ani kde. Prosim o pomoc.

Simka, Ty si z postavy nemusis robit nic, Ty vyzeras aspon v rifliach k svetu, ale ja... skoda reci.
Ale teraz uplne vazne, ja fakt malo jem, ziadne sladkosti, takmer ziadne pecivo a priberam - ja uz fakt
neviem, co mam robit. Mala by som si dokoncit tie vysetrenia, ale neviem sa dokopat. Ja teda nieze by
som stagnovala na hmotnosti, ale naberam a naberam.

A tie zmeny, co som spominala sa tykali uplne vsetkeho - robota, sukromie, proste viacej casu budem
do seba investovat a nebudem v rebricku na poslednom mieste.

gucz
22. apr 2009

čauko babulky
dia ahojky, tiež máš toho dosť ☹ . Ja fotku zmenšujem cez program irfanview, myslím že tak sa to píše ale nie som si istá. Alebo si daj www.picnik.com, tam si stiahneš fotku a dá sa tam rôzne upravovať, rámiky, text, zmenšiť, obrezať, vyretušovať....

ja som sa dnes pustila do mierneho prevetrania skrine, tak som pár (dosť vecí) nachystala na vyhodenie, lebo máme plné skrine a ja nemám čo nosiť. Ešte je tam aj teraz dosť adeptov na vyhodenie, ale zase je mi to aj ľúto, tak to si nechám na druhé kolo 😉. Oprala som tenisky, teraz sa mi perie várka červeného a ešte tam mám na dve práčky prádla, len neviem kam to vyvesím..... Chytil ma upratovací ošiaľ, dúfam že ma to čoskoro prejde 😀

miresta
22. apr 2009

ahojte baby,

prepáčte, že vás tak zanedbávam, no mám toho poslednú dobu veľa, a vôbec nie som doma. Chodím stále k mamke, podporiť ju hlavne po psychickej stránke, aj keď je už na tom lepšie, a k tomu už sa začalo sadiť, a keďže máme záhradu, tak aj tam. Som uplne vyšťavená a momentálne moje telo uplne štrajkuje, všetko ma bolí a vôbec nevládzem a to mám isť zajtra zase na záhradu.

Inač sme zdravé, malinká je hrozne zlatá, už ju musím nafotiť a pridať niejaké foto. Je veľmi šikovná a len ma zlostí.

Tak ako sa bude dať, tak budem prispievať. No idem makať okolo nášho príbytku, lebo mám toho veľa, keďže som málo doma.

Majte sa fajn, a držte sa. papa 🙂

aniel
23. apr 2009

gucz-tak malá sa ti pekne ušpinila.Minule keď Sofinku varovali ,tak tiež dopadla podobne a veci čo mala na sebe všetky kompletskončili v práčke.

erikas-nemám čas cvičiť a popravde teraz kašlem na cvičenie,večer padám do postele ako podťatý strom.Myslím aj tak,že som 1kg schudla,ale trasem sa aj tak ako huspenina,ale keď sa mi to tošku vykludní ,tak začnem cvičiť.Hádam už od budúceho týždňa nabehnem na nový režim.

lucxy
23. apr 2009

cau aniel co je stebou hmmm? 🙂

aniel
23. apr 2009

anaret -aj ja sa dodatočne pripájam ku gratulácii a tortička bola určite pekná aj dobrá.

gucz-ja som tú nehodu nevidela,ale nerada pozerám negatívne správy lebo si vždy uvedomím,že ja môžem dávať pozor a nejaký šialenec to môže do mňa napáliť .

lucxy-ty si tušim hyperaktívna ako tvoje dieťa.Ráno máš už navarené ,stíhaš cvičiť a potom sa čuduješ po kom to má.

tak baby aj ja by som už mala začať uvažovať akú sedanu dám malej na bicykel.Mám aj takú na zadné koleso,ale asi si kúpim do predu,tiež si myslím,že jeto bezpečnejšie a asi aj tú prilbu pre malú.

aniel
23. apr 2009

ahojky lucxy -začínam podnikať ,tak stále vybavujem 😎 😨 😵

lucxy
23. apr 2009

aniel tak to je super,,,,gratulujem nech ti to vynde s podnikanim 🙂
u nas riadne fuci a je 10 stupnov vyzera to ze bude prsat,,,,ja som tu vcera nebola lebo mala zase vstala 5,20 a potom sme isli ku zubarke no a spala len hodku bola nervozna,,,,nebola vo svojej kozi nic nechcela jest,,,,tak aj tato noc bola taka no couz,,,a rano o 3tej som smalou sedela v kuchyni lebo bola hladna,,,super, nie? ale aspon ze uz jedla

aniel
23. apr 2009

sestri,simka poriadne sa vyliečte.
simka- vyzeráš super.

gucz-ani moja nechce na nočník a kašlem na to.
ja nemám odvahu kupovať plavky,vyzerám ako valec.

miresta-šetri sa ja tiež budem chodiť len priebežne,ale myslím na vás ,na všetky.