Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
23. apr 2009

aniel a odkedy zacinas? 🙂

aniel
23. apr 2009

u nás to vyzerá dnes tiež na zlé počasie a malá teraz vstala a je nejaká soplavá,dúfam,že nebude chorá. 😢

aniel
23. apr 2009

teraz som sa zaúčala asi 2 týždne a od pondelka naplno.Inak kúpila som aj s twins zelovoc.

lucxy
23. apr 2009

no dufam, ze ti nebude,,,,,tipujem ze za chvilu zacne prsat lebo uz aj na horach sa zatahuje

aniel
23. apr 2009

musím ísť pa pa 😉

lucxy
23. apr 2009

wau a ako sa ma twins? tak takto 🙂

gucz
23. apr 2009

čauko a dobré ránko 🙂 , aniel ahojky, lucxy dobré ránko

lucxy
23. apr 2009

no sme sa tu normalne dneska tri stretli 😀

gucz
23. apr 2009

aniel plavky som si musela kúpiť, lebo MM stále prezerá dovolenky, a keď nájde niečo čo sa oplatí so zľavou, tak letíme hoc aj o tri dni no a potom by som ich už nemusela zohnať. Na mňa sa ťažko kupuje, ja som prisebe a ešte aj mám obrprsia. V celom meste som na mňa objavila len jedny plavky, stáli 39€ (nie až tak moc) a chvalabohu sú v čiernej farbe a dva minipásiky sú červené.

gucz
23. apr 2009

lucxy zázraky sa dejú 😉

gucz
23. apr 2009

ja už neviem čo s tou mojou malou, ráno že ona ide hačať na šerbel. Sedela tam pol hodinu a listovala si album, a ani za svet nechcela ísť z tade dolu. normálne mrnčala keď som ju odtiaľ brala. No a potom že plienku nechce, vrieskala ako divá a nechcela ju, tak sa pýtam čo chce, ona že game (gate), tak som jej dala gaťky a za pol minutu sa pocikala. Tak som ju vyzliekla, išla som jej dať plienku a znova rev.... a za tú polhodku čo sedela na nočníku nič

gucz
23. apr 2009

aniel neboj sa pôjde to, pozdravuj twins, a nech sa tu niekedy objaví, už sme ju dlho nevideli.
lucxy u nás je trochu zatiahnuté, ale napodiv svieti aj slniečko´, ale fúka teda riadne. Vonku by malo byť asi 10 stupňov. Dúfam že nebude liať poobede, dnes som s malou celý deň sama doma, MM šiel na služobku do Popradu, tak dúfam že nestvrdneme zavreté doma.

gucz
23. apr 2009

no pekne si to tu tapetujem sama, tak idem.pa

erikas
23. apr 2009

ahojte kočky 😉 ja som zase v práci mám druhý deň po sebe 12tku,do večera do siedmej..u nás je tiež pod mrakom,asi bude každú chvíľu pršať 😒 cvičenie tento týždeň stihnem asi len raz,bola som v útorok zajtra idem na nočnú,tak neviem či pôjdem ráno,chcem si doma porobiť,ale mám aj sobotu voľno,len to budem po nočnej tak sa mi moc nebude asi chcieť..budem sa musieť prekonať

aniel pozdravuj aj twins a držím Vám palce,nech sa obchodík dobre rozbehne a Vy budete mať pravidelný prísun čerstvého ovocia a zeleninky,budete ako lane 😀

gucz aj ja si chcem kúpiť nové plavky,páčili sa mi jedny na nete,také hnedé Mexx značka,ale sa bojím bez vyskúšania,to je riziko 😝 inak na Tvojich zážitkoch s malou sa nasmejem je to šidlo teda riadne 😀

lucxy a druhé bábätko neplánujete? alebo sa chystáš aj ty do práce? 😅

gucz
23. apr 2009

čauko
erikas však aj ja som na nete videla pekné plavky ale na mňa sa fakt bez vyskúšania nedá kupovať, lebo i to čo viem že je moje číslo mi nemusí sedieť....
už máme za sebou vychádzko-nákup, vonku normálne zima, teda ani tak nie zima ako chladný vietor. Malá mala tričko tepláky, a dve mikinky na sebe + deku cez nohy a kým sme prišli domov ruky mala studené ako žaba. Teraz som ju uložila hajať, ani nejak neprotestovala, a mne sa pečie pizza, mňam mňam teším teším 😉
sestri mám tú misku kysku z tupperware a je fakt super, kúpila som si ju za peniaze čo mi dali svokrovci k narodkám + som si doložila, ale nebanujem. Mám aj ten krájač na cibuľu odtiaľ a to je fakt fantastická vec, ja na tom krájam na drobno aj olivy napríklad. čo je od tiaľ ešte také dobré? myslím len na také ozaj bežné používanie... hoď tip prosím 🙂

miresta
23. apr 2009

ahojky babenky,

gucz - tak to máš s malou pestré. Tá moja chvalabohu chce chodiť na nočník, sama si ho donesie, aj posedí, tiež trochu vystrája keď ju chcem znova zabaliť do plienky, ale skoro vždy sa vypiša aj vykaká, vždy vystyhnem dobu asi. A ináč, som si tiež teraz kúpila plavky - celé, tmavo modré s trochou tyrkysovej, no ja som mala problém skôr s dĺžkou, aby mi neboli krátke v sede.

aniel - tak rýchlo porob čo sa dá do toho pondelka, a od pondelka veľká podnikateľka. Pozdravuj twins, a tiež by sa mohla ukazať. A potom budeme nakupovať cez internet priamy dovoz zeleniny a ovocia domov. !!! 😀

No baby pekný deň, u nás inač tiež pod mrakom, sem tam vykukne slniečko.

aniel
23. apr 2009

baby dík za povzbudenie a dúfam,že to bude OK.
žE veľká podnikatelka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucxy
23. apr 2009

aniel este raz drzim palceky,,,, 🙂 inak co vsetky robkate?
u nas je vonku riadna kosa 😖

gucz
23. apr 2009

čauko babule, my sme sa nakoniec boli ešte po piatej vyvenčiť vonku, no ale zimaaaaa, teda ani nie zima ako veter. Drahý mi včera nahodil do notebooku google earth, tak tam teraz šmejdím a pozerám čo kde je a tak. Našla som v los angeles v hollywoode miesto kde natáčali Gilmorove dievčatá, pozerala som si aj hotely v Egypte, aj našu dedinu som popozerala. Naše bytovky sú na tých snímkach zo satelitov ešte neni. Ale je aj mne zimenka, asi pustím kotol. No a čo ešte budem robiť..... neviem, drahý mi volal, že domov docestuje asi o pol noci, bojím sa o neho, tak ho asi budem čakať, kým sa vráti domka.

erikas
24. apr 2009

ahojte,dnes ešte nikto? u nás už slniečko vykúka,neviem či je zima vonku som ešte nebola

vypijem kávu a idem na nákup,upracem troška,navarené je a poobede snáď pojdem cvičiť,večer zase do roboty 🙂

gucz aj ja mám ten google,je to super program,Gilmorovky to bol moj serial,aj teraz si sem tam pustím na nete nejakú časť 😀

gucz
24. apr 2009

dobré ránko, ja som na chvíľku. Máme za sebou o ničom noc, Mm sa vrátil nejak po jedenástej, všetko ok, akurát malá v noci vystájala, tak som šla spať nakoniec o druhej a o siedmej sme boli hore.... trošku som oťapená, ale inak fajn. Gilmorky sú aj môj obľúbený seriál, ja som to pozerala vždy na nove. Tie hefty tam som milovala. Škoda že to nepokračuje ďalej ☹ .

lucxy
24. apr 2009

dobre ranko,,,no gilmorky som pozerala aj ja,,,, 🙂 tak ja dovarievam granadir,,,,a potom pojdem vonku smalou,,,
dneska vyzera, ze bude krasne i ked teraz je este dost zima,,,viete co mi teraz robi mala,,,uces na hlave dava mi tam sponky a prave mi jednu hodila do kavy 😀 nastastie uz je kava skoro dopita 🙂

gucz
24. apr 2009

erikas aj u nás svieti slniečko, ale je len 8 stupňov, v noci sme normálne kúrili.

gucz
24. apr 2009

lucxy to musí byť podarené mať doma takú malú kaderníčku, ja sa na to už tiež teším, ma mám rada keď sa mi niekto hrá s vlasmi. že dovarievaš granadir.... ja ešte ani neviem čo budem variť 😀 😀 😀

lucxy
24. apr 2009

gucz to ma napadlo rano ked som sa prebudila ze co idem varit,,,este tam je trochu zo vcera ryza s kur masom stou marinadou so zazvorom 🙂

sestri
24. apr 2009

ahojte...ale ste tu toho popísali...ja som sa včera pustila do čítania Súmraku a nevedela som sa od toho vôbec odtrhnúť...dnes som to aj dočítala...veď len dajakých 500 strán...už sa teším na pokračovanie... 😉

dnes je celkom príjemne...od rána ma bolí brucho...dostala som...dnes začal deň divne...pacien sa nám hneď ráno povracal do pluvátka...skoro som ho nasledovala...no nič moc 😝 😖 ...ale už je lepšie...tabletky od bolesti zabrala, stihla som ísť na masáž a už len jedna pacientka a idem domov...idem do Blavy...budem do zajtra...

Tinka má zajtra súťaž, ale nahrajú mi to na kameru, tak o nič neprídem...

tento rok všetko strašne rýchlo rozkvitlo...radne so mnou lomcuje alergia...už dávno som tak nekýchala...asi nie som jediná...je to len zvyk...len keby som nemala z toho smrkania červený nos...inak sa to dá zniesť 😀

no dajak som sa rozpísala...idem upratovať ambulanciu, aby sme mohli čo najskôr odísť...prajem vám príjemný víkend... 😉

miresta
24. apr 2009

ahoj kočky,

gucz - tak to ste mali dobrú zimu, u nás bolo dnes pekne, boli sme s malou asi 3 hodiny vonku spolu aj s nákupom. Akurát tiež u nás poriadne fúka, ale slniečko hrialo fajn, tak nám nebola zima. Teraz ešte spí, asi som ju vymordovala. 😀

lucxy - tak aj ja milujem keď mi niekto sa hrá z vlasmi, ja mám sestru kaderníčku, a jej malá keď k ním prídem na návštevu, vždy len povie : "No sadni si dole a ja ťa idem česať, ako mamka svoje zákazničky". Tak už sedím na zemi, a aj dve hodiny ma ščeše, to si užívam.

Moja zatiaľ len ma skôr stále utiera zo všetkým čo jej príde pod ruku, a hrozne mi vyťahuje veci zo skriniek a komody. Už neviem ako jej mám vysvetliť že nemôže to robiť. A keď pokričím, tak spustí veľký plač, a keď idem preč, nech sa ukludni, tak hneď príde za mnou a klipká na mňa s tými svojimi očkami - to asi aby som sa nehnevala. 😀

No ženy, ja som si dnes dala poriadny zaberák na bicykli, potom som ešte cvičila, tak neviem či nebude zajtra svalovica. Pekný večer, ozvem sa asi až zajtra poobede, alebo až v pondelok, lebo pojdeme zas na chatu.

anaret
24. apr 2009

ahojte, všetky Vás zdravím...

Aniel držím palčeky, aby sa Vám darilo....

gucz
25. apr 2009

dobré ránko

miresta zimu sme mali len ráno, postupne sa oteplilo, tak sme šli poobede k svokrovcom a tiež tam malá lietala po vonku asi 3 hodiny v kuse 😉 . Večer zaspinkala krásne. A poobede bolo normálne na krátke nohavice horko na slnku.... len v noci je ešte zima. aj túto noc sme prikurovali trošku 🙂

lucxy
25. apr 2009

dobre ranko,,,gucz co si dneska kedy vstala,,,,mi normalne ze 6,30 😅 o dakej jednej si mala pytala pit,,no a vecer asi dobru hodinu ako sme prisli od svokry tak vystrajala nenormalne dupala nohami pozemi sa pohadzala a nechcela vstat a ked som jej povedala ze nech si ostane na zemi tak este vacsia zurivost,,,, ☹