Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

sestri
25. máj 2009

ahojte kočky...ako sa máte?...ja som sa v Blave viac unavila, ako som si oddýchla...nakupovali sme, boli sme v ZOO a potom som zas lietala po meste, to všetko v jeden deň...sestrine deti vstávajú o 5.30h...tak som úplne zničená.no nevadí, dám sa do poriadku tento víkend...ale neľutujem, užila som si.
Tinka ide v nedeľu na týždeň na sústredenie, tak nebudem musieť ráno tak skoro vstávať.
inak sa máme dobre... 😉

gucz
25. máj 2009

sestri super 🙂

lucxy
25. máj 2009

sestri tak potom super si si uzila,,,, 🙂 nie je to nic moc ked deti tak skoro vstavaju, ze?

aniel
25. máj 2009

😉
ahojte
😉 ta 😉 ká s 😉 om unavená ,že nevládzem ani písať.Ráno som bola so Sofinkou na očkovaní v TT,potom v banke v zelovoci,tam mi našťastie prespala dve hodinky a potom ju twins odviezla o 12 na varovku.Dnes mi konečne hygiena odklepla,že mám všetko v poriadku.Potom mi ešte priviezli tovar a potom ešte odviesť do škôlky atď ešte okolo toho všetko možné.Skončili sme ,bolo18.00 a išla som pre malú.O19.30 sme s malou išli ešte pozerať na koníky a keď som prišla domov bolo 21.00 hodím.Som total vyčerpaná.Muž si včera zo mňa robil u našich srandu,že nič nevládzem,že ma vráti a ja som mu povedala,že si mal pýtať záručný list,že už sa záruka aj tak nevzťahuje na vrátenie,že je to premlčaná doba 😀
tak ja asi tak. 😵

gucz
26. máj 2009

Dobré ránečko
aniel že premlčaná doba 😀 😀 😀 , máš toho fakt dosť, ešte že je Sofinka dobručká. A čo ste boli na akom očkovaní?

lucxy
26. máj 2009

dobre ranko,,,,aniel dufam, ze neskolabujes vtom teple,,,,ked nebudes vladat tak si aspon na chvilu oddychni 🙂

gucz
26. máj 2009

jáj baby zasa máme za sebou hysák, malá sa nechcela obliecť, tak spustila taký rev...... ako keby sme ju z kože drali. Normálne nemám ani chuť ísť s ňou von keď si predstavím ten hysák zasa čo bude keď poviem, že už ideme domov.

erikas
26. máj 2009

ahojte kočky 😉 dnes je nádherne,tak si to s detičkami užite,od zajtra sa má už ochladiť v piatok dokonca len 10-17 stupňov hlásili..poriadne výkyvy 😒

aniel trošku si aj Ty oddýchni,máš toho veľa veru..aspoň že hygienu máš už z krku a všetko je ok 😀

sestri takže máš za sebou hektický víkend 😎

my by sme mali ísť v sobotu na pečené prasiatko z roboty jednomu známemu na chatu,tak uvidíme aké bude vlastne počasie,ak z toho nič nebude,tak pôjdem na stretávku zo základnej školy....takže sobota bude v spoločnosi buď tak,alebo inak 😀 a teším sa veru,včera som bola cvičiť,pripadala som si ako s prepáčením pocikaná,všetko som mala spotené aj ponožky 😀

gucz
26. máj 2009

erikas uži si víkend tak či tak, určite to bude super 🙂

dnes je to tu riadna pustatina, to nemáte nič nové???

lucxy
26. máj 2009

cau gucz prave krmim malu a pojdem ju dat spat 🙂

gucz
26. máj 2009

moja malá má zasa hysák, vrieska v postieľke, hlavne že tu pol hodinu chodila s plienkou a dudlom a žmolila si oči. Ja to moje dieťa vážne nechápem

anaret
26. máj 2009

ahojte žienky, tak ani ja nestíham, v pondelok a stredu poobede anglina, utorok tréening orient tanec, vo štvrtok a piatok máme vystúpenia, v sobotu ideme na oslavu - 40tka kmotor, v pondelok v práci veľké povinnosti, práve teraz ešte varím na zajtra, nestíham ani ku kaderníčke, ani na obočie, no otras a mám pocit, že zanedbávam malého synčeka...

aniel
26. máj 2009

GUCZ-na TBC.

lucxy-neskolabujem ,tam mám klímu,ale keď sadnem do toho rozpáleného auta ,tak možno aj áno 😉

erikas-normálka mi je ľúto ,že som necvičila,keď som mohla,teraz už nijako nestíham.Normálka ti závidím,že máš na to čas.
To prasiatko by som si dala aj ja.Ale ani tá stretávka nie je na zahodenie 😉

anaret-nápodobne.

miresta-ste v poriadku?Dúfam,že nie v nemocnici? 😨

gucz-moja našťastie ,keď sa okúpe pricucne sa na mňa a do 5 min. spí.Tak pevné nervy 😎

sestri
27. máj 2009

dobré ráno kočky...dnes mám voľno...idem do školy povybavovať dajaké veci...

vidím, že ste riadne zanepráznené...dávajte si pozor, aby sa vám to neodrazilo na zdraví...

doktorka mi zakázala orbitrek, vraj sú tam rotované pohyby a na chrbticu mi to škodí...moc ma nepotešila, ale namám to až také hrozné...len mám trošku vysunuté 2 platničky, našťastie mi netlačia na nervy...ale vraj sa to môže hocikedy zmeniť, mám si dávať veľký pozor...od piatku začnem cvičiť...

prajem vám príjemný, aj keď asi upršaný deň...

lucxy
27. máj 2009

cauko sestri unas uz prsi tak hadam poobede prestane 🙂

simka9122008
27. máj 2009

Pekné slnečné ránko tu od nás, ja si popíjam rannú kávičku a potom idem s malým na logopédiu, cestou späť pôjdeme mrknúť na trh, kúpiť nejaké ovocie, lebo my všetko došlo

erikas
27. máj 2009

ahojte kočky 😉 ,u nás je popršané,ale zatiaľ je celkom teplo,syn išiel k lekárke mandle má ako orechy aj teplotuje,asi angína ho drapla.... 😒

aniel ja mám sedavé zamestnanie a musela som sa donútiť cvičiť aby som nekysla ako knedla 😀 ty budeš mať teraz toľko pohybu v okolo obchodu a rodinky,že budeš zachvíľočku ako prútik

anaret ako ti ide angličtina?ja som uvažovala tiež že začnem niečo,buď výšku,alebo jazyk,ale stále som v štádiu uvažovania....sa mi nechce nooo 😀

sestri
27. máj 2009

u nás ešte neprší, ale vyzerá to všeliako...práve som dojedla...robila som kapustovú polievku a mäso s ryžou...asi sa pôjdem na chvíľu natiahnuť...stále v noci zle spávam, už neviem čo s tým...

marcelka888
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anaret
27. máj 2009

erikas, no s tou anglinou je to dosť ťažko, od strednej som sa jej nevenovala, ale ešte si nejaké slovko pamätám letmo... máme to 2x do týždňa po 2 hod a je to dosť...hlavne sa nestíham učiť tak, ako by som si priala...málo času... a najhoršie je, že neviem rozprávať a mám problém vôbec niečo porozumieť...uvidíme...

lucxy
28. máj 2009

caute,,,,ja akurat popijam kafco u nas vyzera, ze dneska bude lepsie,,,,mala mi tu kresli slniecka,,,,a prehovara ma na bycikel, ale je chladno este 11stupnov tak mozno poobede snou pojdem,,,teraz ked chce nech ide na malom biku 🙂
anaret urcite je toho dost,,,myslim tej anglictiny,,,,jedine sa ucievat do 1nej ved vravim, ze den by mal mat 48hodin vtedy by som vsetko stihala 🙂

gucz
28. máj 2009

čavko

simka máš krásny pas
erikas dúfam, že synovi je už trošku lepšie a angína poľavila
lucxy takže malá je taká náruživá cyklistka? 🙂
anaret angliny sa neboj, určite to zvládneš

u nás je dnes krásne i keď nie tak teplo ako bolo. Svieti slniečko, tak sme boli vonku sa vyluftovať, teraz už malá spí, uvarila som špenát, zemiačiky máme od včera, čakám kým mi vykysne cesto na smotanovo vajíčkový osúch a pôjdem si aj ja trošku ľahnúť na gauč. Keď aj nezaspím, aspoň si prečítam časopis. Máme za sebou zasa jednu nepodarenú noc.... tato šiel na nočnú, malá nechcela ísť večer do postieľky, nakoniec aj dostala dve po zadku, potom zaspala za okamih. No a v noci sa zrazu zobudila, začala pišťať že hopa hopa hopa, tak som si ju zobrala k sebe do postele. Celkom ma to prekvapuje, lebo ona nikdy nechcela spať so mnou. No a túto noc sa len na mňa lepila a ak som sa náhodou otočila k nej chrbtom, tak začala revať. Tak sa ku mne lepila, že ma skoro vytlačila z postele...... No a o pol šiestej bola hore..... ja chcem mať jej energiu

sestri
28. máj 2009

ahojte...slnko svieti aj tu, ale nie je ktovie ako teplo...dnes nemáme veľa ľudí, je taký pohodový deň...zajtra len upratujem ambulanciu a idem konečne začať cvičiť na RHB...
zistila som, že alergie môžu byť aj na niečo dobré...prestala som piť kávu, colu, kofolu a jesť čokinu, lebo po nich veľmi kašlem a mám dole kilo 🙂 ...to človeka poteší
musím zbaliť malú na sústredenie a neviem aké bude počasie budúci týždeň, hádam jej nič nezabudnem dať...v sobotu bude v Trnave na štadióne zas behať...
prajem vám príjemný zvyšok dňa...

aniel
28. máj 2009

ahojte -moja malá sa dnes zobudila a teplota39,5,tak som dnes doma,ale vôbec nemám čas dobieham zameškané .Periem,varím a zy chvíľu idem žehliť. 😉

gucz
28. máj 2009

chúďatko Sofinka, má soplík, či čo jej je? Každopádne Vám prajem, nech je rýchlo fit

lucxy
29. máj 2009

dobre ranko,,,aniel dufam, ze malej je lepsie a teplota klesa 🙂
tak u nas je len 7stupnov 😒

gucz
29. máj 2009

dobré ránečko
u nás je krásne slnečno a 11st.

aniel no čo ako sa má Sofinka?

my sme mali včera večer zasa hysákové zaspávanie, ale cez noc spinkala dobre.

dia2006
29. máj 2009

Ahojte, vcera som bola na skoleni, mala ma zapalene ocko, dostala framykoin, u babky bola ako anjel, mna
vytacala, pistala, proste ako vzdy. Na vcera som spala len 4 hodiny plus to skolenie, taka som bola, ze vecer
som uz ani nevedela, ako sa volam a do toho mala - prehadzovala sa az do 1,hod, ale nebolo jej nic. Nemohla to mat z bananoveho mliecka? Dala som jej frapko s bananovou prichutou a zdala sa mi taka cudna. Nepoznate to?
Inac, najradsej ma obycajne biele mlieko, donedavna som jej davala umele, zboznovala ho, len som nemala poruke.

Lucxy, aj u nas je bicyklik No. 1, ani ju nestiham obcas, tak lieta.

Miresta, co noveho?

Sestri, poslem Ti poobede IP.

Aniel, chudiatko malinka a nevies, co to mohlo byt? A takto zrazu?

miresta
29. máj 2009

ahojte kočky, tak po dlhšej dobe sa zase ozývam. Ja sa už mám dobre, ešte ma trochu trápi kašel, ale inač už som v poriadku. Zo stránky tehu, tak tam všetko uplne o.k nie je, ale dúfam, že sa to zhoršovať nebude.
Len maličkú mám chorú, zase má obojstranný zápal uší, a takže horúčky, plač, sople.....no na zaplakanie.
Inač nič nové zatiaľ. Budúci týždeň v paitok idem na 3D ultrazvuk, tak vám potom dám vedieť že čo to bude ....manžel dúfa, že chlapček. Tak uvidíme.

všetky pozdravujem a držte sa.... 🙂

sestri
29. máj 2009

ahojte...stále problémy s chorobami...čo je to teraz za svet...nepamätám si, že by sme my boli stále chorí...je to teraz otrasné...prajem detičkám skoré uzdravenie 😉

ja si tu v ambulancii upratujem...dnes mám konečne upratovací deň...už to bolo treba...všetky šuflíky a podobné blbosti, ktoré inokedy nestíham...
hnevá ma počasie, neviem ako mám malú zbaliť na to sústredenie...asi jej moc letných vecí nedám...škoda, že bude chladno...
v sobotu na súťaži asi zamrzne...musia behať v krátkych nohaviciach...
dnes jej upečiem slimáky a asi aj mufiny...konečne mám formu...
no idem ďalej upratovať...