Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

aniel
29. jún 2009

asi spí,keď jej je celý deň nevolno,no nezávidím.

mňa ten zub strašne stále bolí už ,aby bol vonku.

lucxy -aj u vás bola taká prietrž ako u nás.Susedovi buchlo do antény a skoro vyhoreli.

gucz
29. jún 2009

ahojte,
nie nespím, aj keď poobede som chvíľu ležala. Bola tu riadna búrka, malá spala, tak som si ľahla aj ja na chvíľku. Poobede sa mi polepšilo, záhadne s tou búrkou aj bolesť hlavy odišla, tak už mi je lepšie. Akurát keď sa zabudnem najesť (na nič nemám chuť), tak mi je na zvracanie 😝 , čo je ako za trest. Dnes som nemala nejak chuť variť, tak som z mrazáku vytiahla pre MM guláš a nám som spravila špenát.
aniel ten zub Ťa bolí že Ti rastie, alebo tam máš kaz? Ja ešte zub múdrosti ani nemám komplet vonku a už tam mám vŕtané a plombu.To sú také nanič zuby, akurát čo človeka potrápia 😠

koncom augusta sa vydáva segra, dúfam, že vtedy mi už nebude bývať zle...

lucxy
29. jún 2009

gucz nezavidim ti tie stavy,,,mne bolo strasne zle pomahal mi len grep ani neviem preco
a natahovalo ma z masa blleee a este z brokolice
aniel aj u nas bola riadna burka
konecne isla mala spat ja mam neskutocne nervy co vystraja

dia2006
29. jún 2009

Ahojte, kocky, co to znamena, ked z nicoho nic mala Malá 38 teplotu a dala som jej panadol baby a za pol hodku uz nema, mam sa obavat? Teraz sa sprava, akoby jej nic nebolo.

maminkatn
29. jún 2009

ahojko,,kocky,,pekne od vas ze ste na mna nezabudli,,ja som sa zas dala,,na dietku,,tentoraz,,,4,,dnovu,,,,je to podobne jako,,na kavovej,,,,uvidime,jako to dopadne,,, 😉 ale ja ked sa zatnem tak,vydrzim,,hm,,troska,som,sa rozozrala,tak to treba napravit,,,xi,xi,,,este raz vdaka,ze ste si namna spomenuli,,,,,je pekne vediet ze niekde,,na nete mam kamosky,,,,xi,xi,,,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucxy
29. jún 2009

cau dia poslala som ti ip
maminkatn,,,,hej som ta videla ze si pisala do tej diety ta obdivujem podla mna to ma opacny efekt,,,,,a ako v praci uz lepsie? 🙂 a to je jasne, ze sme nezabudli 🙂

maminkatn
29. jún 2009

hm,,myslim ze ako u koho,,ten opacny efekt ja som nepribrala,moc,,nejakyx,,,5 kilov,,tak aby to bolo,jak,pred tym,,ale ja som si uz zvykla,ze modelka,so mna nkdy,,nebude,,,,, 😀 😀 😀 😀 😀 a dedo,,ma ma rad taku aka som,,xi xi 😉 😉 😉 😉 a tie nase vnucence ,,ze su zlatunke,,a ta gabulka,,a maly domi,,,boze zlaticka,moje,,,obidve,,,,,aj s ix maminou,,,aj,manzelom,,, 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gucz
29. jún 2009

dia s tou teplotou neviem, možno sa malá stretla s nejakým vírusom alebo chorobou a telo zabojovalo. Ak nemá žiadne príznaky okrem teploty, tak počkaj tri dni a potom choď k lekárke. Môže to byť šiesta choroba, ale i iné choroby... Však uvidíš ako sa bude zajtra cítiť. Naša tak mala v januári dva dni horúčky (až do 40stupňov), ale aj zle spinkala a vykľul sa z toho obojstranný zápal uší, ale ušká si nechytala. No v každom prípade dúfam, že to nebude nič hrozné.

maminkatn nezabudli sme, však príď častejšie 🙂. Inak ja si tiež myslím že tá 4dňová dieta nieje moc dobrá, rýchlo zhodíš, rýchlo priberieš... ☹

maminkatn
29. jún 2009

gucz,,,,ale vyskusat treba vsetko,,no neeeeeeeee,,,a hlavne,,,NEPREZIERAT SA,,,,,,,, ☹ ☹ ☹
to je najhlavnejsie,,,a to som si dovolila,,bo sme mali krstiny,,,a bolas,som,,tri mesiace,doma,,,takze treba si dat na sladkosti,pohov,,,a aj veci,,inaksie,,,a aj moj,,zaludok,,sa zacinal,uz ozyvat treba to zas precistit,,,,xi,xi 😝 😝 😝

sestri
29. jún 2009

ahojte...môj zub dnes ostal, ale zajtra musí von...dnes som dostala antibiotiká...

aniel...s osmičkami sú len problémy...dobre urobíš, že ju dáš von...

gucz...aj tebe sa toho dosť nakopilo...dávajte si pozor...

maminkatn...zdravím...s tými krátkymi diétami pozor...len škodia telu...zistila som to na vlastnej koži...

dia...aj Tinka to mávala...na druhý deň jej nič nebolo...

gucz
29. jún 2009

maminkatn máš pravdu 🙂

babulky ja sa pre dnešok lúčim, vytiahnem mazanec z pekárne a idem hajať, prajem Vám dobrú nocku 😔

dia2006
29. jún 2009

Lucxy, diky.
No, este tak 6 choroba nam chyba. Ja mam tusaka, ze z toho nieco bude, no ale
nepredbiehajme. A maminka, v robote ako??
Gucz, ja ked som bola tehotna, ja som to hned pocitila, mna tak nadranom cudne naplo a zatocilo
sa so mnou vsetko a potom vobec nic, az raz, ked bolo v kaviarni velmi nafajcene, tak ma vonku
naplo, to bolo vsetko a uplne sa mi zmenili chute, ale uplne. Napr., ked som bola par dni tehotna,
objednala som si na obede chilli con carne a sestra nechapala.... Dovtedy som stiplave neznasala,
odvtedy len stiplave, ledva som dokojila.

lucxy
29. jún 2009

dobre gucz chod spinkat a rano ti prajem aby ti bolo fajn,,,inak vies co davali ze pomaha tycinky dru a coca cola
mne sa dako toci hlava
maminkatn radsej si sprav jedalnicek a jedz pomenej lebo toto fakt nema zmysel a ked chces precistovaci den tak trebars jedz jeden dva dni len ryzu
sestri ach jaj tie zuby sproste

lucxy
29. jún 2009

tak kocky dobru nocku 😔 😵

dia2006
29. jún 2009

Dobru Lucxy, zostal tu este niekto, Sestri?

aniel
30. jún 2009

dobré ránko.

gucz-dúfam,že dnes ti bude lepšie.

sestri-ja ten zub nejdem dať teraz von,on sa mi začína len prerezávať.Kúsok je vonku,tak ani neviem,či je pokazený ako sa pýtala gucz.

lucxy-ty sito s malou poriadne užívaš.Moja je taký pokojný anjelik 😵 Je strašne dobručká,ale niekedy sa vie aj riadne zaťať a potom ani nehovorím,aký je u nás poplach,ale väčšinou je dobrá 🙂

dia2006-tak konečne si pridala foto-pekné.Toje malá v pozadí?

maminkatn-ja tiež stále na nejakej dete 😝

gucz
30. jún 2009

dobré ránko
jééé dia má fotku 🙂 , no čo ako sa má malinká, aká bola noc???

ja som sa zobudila a nič mi nieje 🙂 , teda zatiaľ, ale aj tak sa teším, a na kafe som mala chuť, tak som si spravila....

sestri a čo sa stalo, že máš problémy so zubami tak naraz? Nejaký zápal? Alebo málo vápnika, alebo čo? či ani sama nevieš? tri zuby naraz, to je dosť....

lucxy to s tou kokakolou som počula, ale teda my používame na takéto stavy pepsi. Aj som si predvčerom dávala pepsinu a sucháre, lebo som do seba nič iné nedostala. Teda nie sucháre ale clever knekebroty (neviem ako sa to presne píše 😅 ).

lucxy
30. jún 2009

dobre ranko,,,no dia ma fotku aku peknu 😵 hod este dake nech poobzeram,,,,dufam ze malej je dobre 🙂
my sme vstali presne o 6tej ako hodinky,,,no a vcera som bola po troch asi rokoch na korculiach ale len chvilku lebo som potrebovala ist daco zobrat domov od nasich tak som utekala na korculiach,,,,,no a teraz som musela dat malej korcule na nohy a vozit ju po kuchyni a uz vymysla, ze chce take aj ona 😀

dia2006
30. jún 2009

Ahojte, vcera sa mi ten obrazok podaril zmensit, tak som sa vytesovala, este pridam aj aktualnejsie,
uz ked to mam v pc, tak to zvladnem, ale neviem to dostat to pc, pretoze muz ma kabel v Rakusku
a stale ma odpinka. Ale da sa to aj z karty, vsak? Kocky a z fotaku? Mam tam pekne fotky aj z Tatier,
ved ja som taka truba, tak rada pozeram fotky, stale si prezeram aj albumy, co tu mate a ja tam
nemam nic. No ale na muza sa spoliehat nemozem, stale ma odpinka.

Mala bola uz potom dobre, bola som ju parkrat skontrolovat v noci, tak uvidime dnes, do
jasliciek som ju pre istotu nedala.

Lucxy, aj moja stale pyta korcule, tie dve by si rozumeli, asi nie nadarmo sa mi snivalo, ze bola
Laura v LV na navsteve vlakom u nas! 😉

dia2006
30. jún 2009

V pozadi je mala, len hodim aktualnu fotku, tato bola poruke v notebooku.

sestri
30. jún 2009

ahojte...tak mám zatiaľ len provizórnu plombu a uvidíme...všetko mi to robí imunita...dlhodobo som brala antiboitiká...chystám sa dať si vyšetriť kosti...v auguste budem mať zas dovolenku

aniel...to nevadí, že ti trčí len kúsok...ale možno ti vyrastie a nebude problém...bodaj by...osmičky sú hnusné...

kočky, pekne si užívajte s detičkami...aj ja by som chcela, ale už môžem zabudnúť...

dia2006
30. jún 2009

Kocky, kde ste, co sa deje?
Mala ma anginu - takze, toto sme este nemali, cela som bola hotova, ale na nej to vobec nevidiet, ked jej vystupi teplota, trocha je "menej ziva", inac funguje ako zvycajne, dokonca sa po byte prehana na bicykli.

dia2006
30. jún 2009

Co sa deje? Nikto nikde???

maminkatn
30. jún 2009

ale ja som tu nemboj,,,,hi,hi,,,ordinace,,ma prazdniny tam som zasurfovala,,semka,,,,inak,s tymi dietami,je to tak ani jedna neni zdrava ale raz za cas to treba aj ked s mierou ja nebudem xciet urcite sxudnut,,,20kilov,,ked som uz 44 sxudla,,,,takze a xuda nikdy nebudem bo to mame v genox,,ale som s tym zmierena ze si musim davat cely zivot pozor lebo,priberiem aj zo vzduxu,,,,, 😝 😝 😝

dia2006
30. jún 2009

Maminka, preboha! Ty si schudla 44??? To vazne? Inac, ved na fotkach v albume vyzeras dobre.

maminkatn
30. jún 2009

mno,na fotkax,,som po sxudnuti,,pred dvoma,rokmi,,,xi,xi,,ale mna je stale dost,,,hm,,myslim,,si,,,aj ked to uz nie je ako,,pred tym,,,ked si pomyslim,,ze by som mala,,na tele,,vlacit,,,40kilov,,,slaniny,,,,brrrrrrrrr,,je mi zle 😝 😝 😝

dia2006
30. jún 2009

Aj mne z toho, ze kolko je jej na mne, brrrrrrrrr, len vydrzat - hovorim si, ono to musi dozriet v hlave a mam velmi zle obdobie a to s tym u mna suvisi,tak len vyckavam... Ale citim sa pod psa.

maminkatn
30. jún 2009

NIC SI S TOHO NEROB AJ NA MEN JE JEJ este dost ale ja nikdy xuda nebudem,,,,, 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒
co uz musime sa matz radi taki aki sme,,,,,,,mas male dieta...tak neviem o com rozmyslas,,,, 😉 😉

lucxy
1. júl 2009

dobre ranko,,,akurat som sa prebrala,,,vcera vecer som tu nebola lebo mala nechcela spat,,,,a potom prisla kamaratka sa rozlucit lebo dneska ide do anglicka a sme klabosili skoro do pol jednej no a mala vstala 5,30

dia2006
1. júl 2009

Dobre ranko, aj ja som klabusila s kamaratkou, ale iba do polnoci a potom som o 5 vstavala.
Lucxy, tak si predstav, mala ma anginu. Ja som jej aj pozerala do hrdla, ale nic som nevidela,
ma aj teploty, nastastie nie velmi vysoke a naozaj na nej nic nevidiet.