Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

aniel
12. júl 2009

gucz som tu len na skok ,aby som nezabudla všetko najlepšie malej ak by som sa 15.7 neukázala a aj všetkým ostatním detičkám a mamičkám ,ktoré majú alebo mali sviatok.

lucxy
13. júl 2009

ahojte,,,,sestri myslim na teba,,,zvladnes to posielam ti silu,,,cmuk 😵 neboj vsetko zle je na nieco dobre a znovu vykukne slniecko a ty budes stastna 😵
anaret vsetko naj dcerke k narodeninam 😵 a samozrejme aj sofinke k dvom rockom/ pekne fotky/ 😵 😵

ja zase vcera trapenie s tym mojim druhym zubom,,,,odlomilo sa mi zneho no a vcera rano bolesti a tlaky take do hlavy,,,,tak si ho pojdem dat zajtra vytrhnut

gucz
13. júl 2009

fuha lucxy takto Ťa trápi zub? no nič moc.
ja mám od rána nejak energiu, ktovie do kedy, tak som rýchlo navarila (červenú kapustovú polievku mňam), ďalej som robila taký mrkvovo kapustový šalátik čo sa zalieva takým vareným nálevom a ešte som robila uhorkový šalátik, ale len trochu, 4 poháre čo sa mi teraz zavárajú.
Malá mala akurát hysák, lebo som jej vzala poháre na zaváranie, sa s nimi chcela hrať.... No už je ticho a sedí na šerbli. Tak uvidíme..

dia2006
13. júl 2009

Ahojte, Gucz, tak ta mala je stale viac a viac na Teba, to Ti stale tvrdim
aj ked uz po neviem kolky krat. Ale zlatucka je velmmi!

Sestri, myslim na Teba, IP.

Sofinke vsetko najlepsie, zlatucka milucka!!!

Ja tento rok nezavaram, u nas to nikto neje, ked zavaram, mame v dome 100 stupnov,
takze je to zbytocne. Moja mala to ani neochutna, ja tiez nie a muz zjedol za celu zimu
2 pohare marhul.

lucxy
13. júl 2009

cau dia ani ja nezavaram,,,,jedine co robim je leco a aj to u nasich a potom ked chcem si zoberiem

sestri
13. júl 2009

ahojte...už to máme za sebou...všetko prebehlo za asi 15 min...ono to bola vlastne už len formalita...teraz to začne byť zaujímavé...budeme musieť začať riešiť bývanie a ceny bytov sú nízke, tak budeme musieť spolu bývať, kým trochu nestúpnu...zatiaľ spolu vychádzame dobre...hádam to bude čo najdlhšie takto...uvidíme...

ja tiež nezaváram...radšej si kúpim kompót...milujeme síce uhorky, ale už to nie je až také drahé ako predtým a radšej si dám čerstvú zeleninu...

lucxy...nič horšie ako bolesti zubov...dajako to vydrž...

dia...budem čakať...

simka9122008
13. júl 2009

Ahojte kočky ako sa tu máte, čo máte nového, ja som dnes pratala, prala, žehlila, vysávala, no skoro všetko, lebo cez víkend sme neboli doma, tak to trebalo všetko dobehnúť, bolo suprovo a vy ako ste trávili víkend a začiatok týždňa?

aniel
13. júl 2009

čaute ďakujeme za blahoželania .
gucz -malej k zajtrajším 2 rôčkom všetko naj ,naj.

lucxz -ja tiež behám po zubároch ,tiež sa mi odlomilo zo zuba,no neskutočná bolesť.

sestri a možno vám to bude klapať lepšie ako v manželstve.

simka-môj byt by už tiež potreboval generálku,môžeš sa yastaviť aj u nás.

anaret-malej všetko naj.

dia-tebe sa ozaj neoplatí zavárať 😵

miresta
13. júl 2009

ahojte kočky, ako sa máte? My celkom fajn, bolasom si robiť pas, lebo som nemala na nové meno, a aj dať zapísať malú, tak som bola zhrozená s fotky, ale to len tak naokraj.
Inač som dnes zavárama čučoriedky, aj ked mi ostali ešte od minulého roka, ale vraj sú teraz požehnane, tak budúci rok nemusia byť.
Tento týždeň má byť horúco, tak už zajtra ideme konečne na kupko aj v stredu a potom na chatu na Dva týždne, svokrovci mi totiž idú na dovolenku v piatok a mám sa starať o mačičky, záhradku a tak. Tak som zvedavá ako to budem zvládať, a ako bude mojej mamke, či nebudem lietať hore dole.

My ideme na dovolenku 26.júla......ale dovtedy sa ešte ozvem.

aniel - ušlo mi že Sofi mala sviatok, tak všetko naj, nech je zdravučká a k mamičke vždy milučká. Ako sa máš? Ako ide podnikanie? Zvládaš?

gucz - a čo ty , ako ? Nešla by si znova na dovolenku?

anaret, lucxy, dia, sestri, twins, simka - všetky pozdravujem!!! 😀

dia2006
13. júl 2009

Miresta a nepojdete nakoniec do toho Chorvatska? Ty si sa vtedy pytala na to ubytko,
ja ani neviem, ci som Ti poslala kontakt, ale pre istotu posielam - www.villamarija.se,
tak ak som to neposlala, tak sa nehnevaj, ja uz ani neviem, kde mam hlavu, ale
istotne uz mate vybrane, vsak??

Sestri, ako?

dia2006
13. júl 2009

Dnes sme sa boli s malou bicyklovat a zistila som, ze uz nie je mala a uz len krocik a bude chodit
von sama s kamoskami, tak mi je to luto. Este teraz bola babatko a teraz je babatko len vtedy,
ked spi alebo pije z flasky mliecko. Uz je to taka slecinka a este ked je tak vyobliekana na styl
dospelakov.....

dia2006
14. júl 2009

Ahojte, dobre ranko, dnes bude 100 stupnov a ja sprosta som si dala rano dlhe cierne nohavice. Uz o hodinu
mi bude teplo.

lucxy
14. júl 2009

dobre ranko,,,ja som sa akurat najedla dala som si musli s mliekom som mala daky hlad ani kavu som este nemala,,,,

dia2006
14. júl 2009

Mala s muzom sa chystaju vlacikom na vylet, tak im musim vydat instrukcie, aby nedostala upal.

lucxy
14. júl 2009

cau dia ja sa chystam smalou na bycikli ale mojom ku mame do roboty tam maju bazen,,,,a poobede na kupko na dake 3hodky to staci

lucxy
14. júl 2009

no ved ti chlapi to ani moj jej neda nic na hlavu, ze naco

sestri
14. júl 2009

dobré ráno...dnes idem pre veci do roboty, od zajtra začínam robiť s druhým doktorom...príšerne ma bolí hlava, dala som si lieky a idem si zas ľahnúť, hádam ma to prejde...zobudila ma malá, zajtra príde konečne domov, už sa na ňu teším...kočky užite si pekný teplý deň... 🙂

gucz
14. júl 2009

čavte dievky, dáko ste sa rozkecali nie? 😉 🙂 😉
ja som bola dnes od rána aj s malou v Trnave u mamy a vybehla som aj do mesta, no ale pravdu povediac by som sa na kupko neodvážila, strašne tam je horko. Pri behaní po meste som mala pocit že vyschnem.

miresta na druhú dovolenku by som šla rada, keby bolo za čo, ale už asi nie k vode ale dakam do hôr do chládku, mne by ku šťastiu úplne stačilo, keby mi niekto zakaždým navaril a upratal, to by bola dovolenka 🙂 . A vy idete kam?

sestri pekne si pospi nech Ti tá bolesť rýchlo prejde. Zubára si zmenila a aj pracovisko? či je to v tom istom stredisku?

aniel diky za gratuláciu, drž mi palce, pôjdem piecť tortu asi večer, zajtra potom spravím krém a ak sa podarí aj poťah z maršmelow cukríkov, no uvidím čo z toho víde. Akosi som neobjednala tortu, stále som to odkladala, tak to teraz zostalo na mne. No ale snáď sa vydarí

lucxy užite si kupko aj s malinkou, dúfam že sa nespálite, to slniečko je dosť silné

dia aj ja si myslím, že malá sa podobá aj na mňa, ale každý mi to vyvracia, že ona je celý manžel. Teda on vyzeral skoro rovnako v detstve až na noštek. No ale kto ho nepozná, tak povie že celá ja. No ale však je nás oboch, tak má z nás oboch niečo...

sestri
14. júl 2009

ahojte kočky...spinkala som pekne do 11h...musela som si dať budík, inak by som zaspala...robotu nemením, ja mám 2 zubárov, ten jeden je na dôchodku a robí 2x do týždňa...keď ide šéf na dovolenku on ho zastupuje a ja šéfujem.. 😅

všetkým čo mali sviatky dodatočne gratulujem...

malej som na zajtra podľa želania uvarila boršč...miluje to a ja tiež...čakám na rianu a ideme sa pozrieť do posilky, chcem začať chodiť a vravela, že sa pridá...musím spevniť chrbtové svaly a ostatok popri tom...začala som sa aj inak stravovať...vlastne mi začína nová etapa života...

vonku je dnes strašne horko, nedá sa tam existovať...nevadí, večer skončím pri žehličke, mám toho dosť napratého...

gucz...neboj, torta sa ti určite podarí...

aniel
14. júl 2009

ahojte babenky

Ja som dnes bola u zubárky ,ešte mi stále preliečuje zub,tak to mám na dlhšie.Odtiaľ som šla na nákup do skladu,potom rýchle vykladať tovar o 17.00 som skončila a utekala pre Sofinku,aby mal muž na 18.30 auto doma .Išiel s ním na počítač ,niečo nám tam svieti a neviem či nebude treba zasa nejaká väčšia investícia.

miresta-som rada ,že ste v poriadku,mám strašne málo času,ale iste sa ti ozvem.Ešte musím chvíľu vydržať ,kým už konečne twins odíde z roboty.

gucz-Ja by som tiež prijala dovolenku,že niekto by ya mňa stále upratoval alebo tiež tie hory.

lucxy-vy ste asi vodné živly,keď sa tak radi člapkáte.

sestri-tak k tomu novému štýlu ,z teba sa stane kočka na nepoznanie a kto vie možno nájdeš znova lásku.

dia-aj mne sa zdá,že ten čas tak strašne rýchlo beží.Sofinka už tiež začína byť strašne samostatná a niekedy sa mi zdá ,že ma ani nepotrebuje. 😒

maminkatn
14. júl 2009

jeej,,a,hojky,,babulky,,,,som vas dosla,kuknut,,,,, 🙂 🙂 🙂 🙂
hlasim,,ze mam za dva tyzdne 7..kilov,,,,dolu,,,a este som na diete,,takej svojskej,,,este tento tyzden,,,,,,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
uvidime,,,,,na bud,,,tyzden a,,aj potom mam dovolenku,,,tak,uvidime,,,ako,to,bude,,dalej,,,,, 😉 😉

lucxy
14. júl 2009

no poobede som bola smalou na kupku same dve teda,,,,jaj no skym som si to tam vyslapala to bolo,,,,ufff
ale bola hlava na hlave,,,uz sa mi ani rozmyslat neda som unavena,,,este aj pivo som si otvorila tmave s olivami,,,,

maminkatn
14. júl 2009

hgm,,,,tak,to,teda,,,,nic,,moc,,ked hlava na hlave ale co xces,,,v takomto upeku,,je kazd na plavke,,no,nee 😉 😉 😉
dcera,,mi kaurat hovorila,,ze by si trufla,,,,aj s malinkym,,a aj s vnucenkou,,ist,,na plavku,,,ale museli by sme byt dve ja mam,na bud.tyzden dovolenku tak,to mozeme skusit,,, 😀 😀 😀

lucxy
14. júl 2009

maminkatn tak drzim palceky,,,,a krasne ze 7kilov wauuu to teda riadne az moc,,,,
no pre take male babo to podla mna nie je ,,,,,to je fakt strasny upek,,,my sme dosli na kupko az po 15tej

simka9122008
14. júl 2009

Maminkatn, tak gratulujem že ti to tak skvele ide dole, myslím tie kilá ako to robíš, daj typ, prosíííííííííííííííííím

lucxy
14. júl 2009

inak pridala som dve fotky

maminkatn
14. júl 2009

lucxy,,,,,,ved nie,,hned,,rano,,,ale az poobede,,,,by dosla,,s malinkym,,a ja by som mohla aj s babulkou,,,skorej,,,a oni by dosli za nami ked budeme mat dobry flek,,,, 😉 😉 😉 😉
tie kila,,,ja viem ze je to dost,,ale ked ti poviem ze som xlaba ani rozky,,nevidela,treti,tyzden tak mi nebudes,,verit,,,,,,, 😒 😒 😒 😒 drzim,,dietu,,,s temy,,,za 4..dni ..4..kila,,dolu,,,,kukni,,,,simka,,, 🙂 🙂

simka9122008
14. júl 2009

Díky idem mrk

lucxy
14. júl 2009

co vam sibe to nie je dieta ale tyranie

dia2006
14. júl 2009

Ahojte, ja som tu temu videla a obcas tam nakuknem, ja som tak tiez chudla,
aj som schudla, ale mne sa vsetko vratilo, cize musim dietovat cely zivot.