Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

aniel
1. jan 2009

čaute,ja som sa pokúšala už 3krát sem napísať príspevok,ale Sofinka mi to pokaždé vymazala,tak som už nemala silu to po štvrté opakovať.Tak som to zabalila šli sme sa blázniť.Unavila som ju a teraz spinká,tak teraz už konečne môžempísať v kľude.

lucxy-fakt si na každej fotke iná .Malinká ti pekne rastie a je zlatučká.

gucz-ja sa sem pokúšam dostať stále,ale Sofinka je šikovnejšia ako ja.Tak kedy začíname?Už musím so sebou niečo robiť.Pripadám si po týchto sviatkoch strašne pribratá.

miresta-teraz ešte len uvidíš ,čo je to pohyb.Keď Sofi začala chodiť,tak bola všade,ale teraz je tuším trikrát všade.Dnes somju len tak-tak zachytila a spadla by zo schodov.Moje zlatíčko si myslí,že už vie chodiť aj po schodoch.

dia2006-ja určite začnemčo najskôr.Dúfam,že malinká sa ti rýchl uzdraví.My sme dnes šlina prechádzku k mame a malá tak vymrzla,že mala konečne červené líčka.Už sa mi jej farba nepáčila.Detičkám nevadí či je vonku zima alebo prší oni chcú ísť proste von.tak vám želám rýchle uzdravenie a šup do prírody

miresta
1. jan 2009

čAUKY, ja už idem spinkať som hotová, a manželovi chýbam. 😀

aniel
1. jan 2009

tak babenky ,ja vám poviem,že ja v poslednejdobe nemámčas sa ani namalovať ani ísť ku kaderníčke a už by som mala ísť lebo sa za chvíľu nespoznám 😉

aniel
1. jan 2009

pa pa miresta,pekne sa vyspinkaj

lucxy
1. jan 2009

aniel tak sup sup ku kadernicke,,,, 🙂

lucxy
1. jan 2009

vsetky uz spinkate? 🙂

dia2006
1. jan 2009

No, presne, ako hovorite. Ja ked som v domacom nenamalovana s mastnymi vlasmi, tak obcas ani nechcem
otvorit dvere, ze nech sa ma radsej nikto nezlakne. Na mne uz len tie vlasy urobia vela. Sice super postavicku
budem mat pri hladovani mozno o rok, ked sa vyfintim a zakryjem, co je zakryt mozne, nie je to az take priserne.
Ale zial, byvalo to ovela lepsie. Mozno by som mala prejst na hladovku alebo si pokazit zaludok. Ja proste nespravne kombinujem, 90 dnovka mi velmi sedela, velmi aj som riadne schudla, ale....

gucz
1. jan 2009

ja som tu

gucz
1. jan 2009

lucxy sem tam si čítam v spoločnom termíne júlové bábetká, teda už deti z roku 2007. Malá mala byť augustová, možno i septembrová... no ale narodila sa o 6 týždňov skôr, tak tak chodím sem tam nakúkať a porovnávam čo vedia tie júlovčatá, či nezaostávame, ale nezaostávame.... Malá už všetko dobehla 🙂

anielik však môžme začať aj zajtra, ale musíš mi dať na 100% vedieť, nech ideme zasa narovnako. Ja som vážne ako prasa, už sa na seba nemôžem pozerať 😝 😝 😝 . Teraz som vypila čajík hanasaky , začnem ho piť viac, možno aj to dačo pomôže. A pravdupovediac sa aj teším že už je po sviatkoch, nebudú na mňa číhať až také nástrahy....
ozaj volala mi Božka 🙂 , pozdravuje

gucz
1. jan 2009

tak babulky už tu asi nikto nieje.... ☹ , voláko sa míňame. Idem ja do hajan 😔 , musím dospať minulú noc. papa a dobrú nocku

aniel
2. jan 2009

luczy-budem sa musieť polepšiť, som nejaká šedivá.Pred sviatkami mi farbila vlasy mladšia dcéra ale zle mi ich zafarbila 😒

gucz-,tak povedz ty ,ideme od dnes? 😉 Ešte som nič nejedla,len teraz ma Sofinka kŕmi banánom a pôjdem si spraviť čajík hanasaky 🙂

gucz
2. jan 2009

aniel aj ja si dám banán a tiež pijem čajík 🙂 , tak od dnes

aniel
2. jan 2009

gucz-tak super od dnes 😉

miresta
2. jan 2009

ahojky baby,

gucz, aniel - takže ste to zobrali rázne a začínate, tak nech vám to ide. Mala má ešte V PONDELOK NARODENINY, tak v nedelu bude oslava, aj niečo fajne nachystám. A tortu vymýšľam, že čo jej urobím. Ale myslím, že nebudem veľmi vymýšľať, aj tak ešte to veľmi nevníma.
Behá tu okolo mňa , ale zatiaľ ma neťahá od počítača, tak som zvedavá ako dlho ešte vydrží.

tinaa - a ty si kde? Už si sa dlho neozvala, založila si tému, ale nechodíš sem, chýbaš nám. ☹

gucz
2. jan 2009

miresta hlavne jej tú tortičku sprav krásne farebnú, aby ju to zaujalo, no však Ty máš aj tak talent na torty, takže bude určite krásna. Bože strašne to uteká.... tvoja malinká už bude mať rôčik 🙂

miresta
2. jan 2009

silvestra som ešte sedela s veľkým bruchom a kopala o sto šesť. 😀

gucz
2. jan 2009

Budem končiť, idem vyvešať prádlo a trošku popratať, malá mi zaspala pa

sestri
2. jan 2009

pekný zamrznutý deň kočky....tak vidím, že zas začínate s diétkou...prajem vám veľa síl.
my musíme dať dole stromček...máme živý...a vôňa ma stále viac dusí, tak to je náš posledný živý strom...už aj malú začína dusiť....včera som si dokonca musela dávať aj spray na astmu...no je to so mnou utrasné, tak som ho začala teraz oberať...potom budem vysávať a upratovať.
po obede pôjdem pozrieť ako to vyzerá v obchodoch po nástupe eura...

prajem vám pekný deň...

miresta
2. jan 2009

no kočky, tak mne mala konečne zaspala, dúfam, že aspoň na hodinku, idem zatiaľ niečo uvariť, asi zemiačiky, kyslú kapustu a mám udené pliecko, to bude pre manžela, a ja s malou si dáme slepačiu polievočku. 😝
a potom idem žehliť lebo mi už treba.
tak zatiaľ príjemný deň ....papa 😉

lucxy
2. jan 2009

ahojte tak ja som bola v jednote smalou a katastrofa,,,,total sora pri pokladniach,,,,20minut som tam smalou stala no ja oblecena a malu som drzala na rukach,,,, 😠 ,,,,,ale prizili sme to statie,,,,

miresta
2. jan 2009

a prečo, lebo majú problém s vydávaním, či je toľko nakupujúcich a ošiaľ zo zlacňovania?

lucxy
2. jan 2009

no problem s vydavanim,,,vobec si to nenacvicili platila som 7,90 eur dala som jej 8eur potom si to chuda preratala 3krat,,,no a potom zase rozmyslala ze kolko ma vlastne vydat,,,no ja nechapem ze preco stym maju taky problem

miresta
2. jan 2009

lucxy - tak to teda je až smiešne, alebo skôr na zaplakanie, ja mám sestry a robia ako predavačky, ale oni mali školenia, na to aby sa zabehli a dokonca im majitelia dali domov eurobalíčky, aby si to nacvičili.
Tak to je zlé. A na kasách nemajú, že koľko majú vydať?

lucxy
2. jan 2009

miresta tak ja neviem no to bol moj dneskajsi zazitok,,,,krasny 😀 ja viem ze susedka co maju mensi obchod tak este vcera to tam nacvicovali,,,,ale toto tak nevyzeralo

gucz
2. jan 2009

MM bol v bille dnes a vydali mu v pohodke, tak ja neviem, možno im ozaj mali spraviť školenie. Ja som zvedavá, čo bude u nás v potravinách. Idem s malou na prechádzku, tak sa tam možno stavím, mám nejakých 20 sk v drobných, tak asi malej kúpim tie kukuričné chrumky alebo brumíkov a máme po korunách.... Bože

gucz
2. jan 2009

tak už sme aj doma z prechádzky vymrznuté, a vyvetrané...
strašné, odkedy viem, že som na diete, tak mi škvŕŕŕŕka v bruchu.....
no idem si spraviť opäť čajík, zatiaľ pa

miresta
2. jan 2009

gucz - tak ja som konečne dostala hlad, tak si idem dať zemiačiky a kyslú kapustu. Maličká už papala, aj teraz zjedla 1 1/2 mandarinky, má ju hrozne rada. 😝
Tak ti držím palčeky, nech nie si až taká hladná, najhoršie budú prvé 4 dni, čo?

gucz
2. jan 2009

miresta no ja nie som ani tak hladná, po tom čaji to nejak prestalo, akurát mám na niečo chuť, len neviem na čo.... 😖 . A máš pravdu, aspoň 4 dni (minimálne) bude trvať, kým sa do toho zasa dostanem. dobrú chuť k tým zemiačikom

aniel ako žiješ? čo si nakoniec obedovala?

gucz
2. jan 2009

sestri no čo už je stromček ta-tam? Aj ja som už dnes mala 100 chutí ten náš zrušiť. Malá si k nemu kľakla a zakusla sa do čokoládovej guličky a vôbec jej nevadilo, že je tam zlatko a že tú vykusnutú čokoládu papá aj s tým zlatkom... No neviem koľko nám ten stromček ešte vydrží

sestri
2. jan 2009

ahojte...no už mám aj upratané...teraz sme sa vrátili z obchodu a celkom pohoda...v jednote bol trochu zmätok...platila som totiž lístkami a doplácala korunami...no a už som všetky minula, už máme len eurá.