Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

sestri
8. jan 2009

ahojte...dnes ráno bola riadna zima...nešiel mi autobus do roboty a kým po mňa prišiel šéf, totálne som vymrzla...
normálne som si pridala 5 min na orbitreku...ku podivu ti išlo ľahšie ako včera...a dnes som v Lidli objavila stepper...chcem si ho ísť kúpiť...normálne sa teším...

moja malá v škôlke nemala problém...hneď prvý deň sme ju nevedeli dostať domov...to bol jediný z problémov...chodila tam veľmi rada

aniel
8. jan 2009

sestri-ja som si ten steper kúpila,zatiaľ šlapem len po 5min.Pri malej saviacej nedá 😉 😉

dia2006
8. jan 2009

Sestri, teraz su tam rozne steppre aj orbitrek aj posilnovacie zariadenia - teda aspon u nas v LV, len neviem kvalitu. Mate niekto skusenosti?? Inac, ceny su tam velmi lakave.

dia2006
8. jan 2009

Aniel, ved Ty si tu skolku uz parkrat absolvovala, nie? Ci stale je to ako prvykrat? Ja som to hrozne prezivala, ale to asi musi dozriet v kazdej matke, ze prichadza jedno nove obdobie, nase babatka - miminka sa stavaju pomaly osobnostami a aj skolka ci jaslicky ich posuvaju niekde.
Ja, ked som ju tam nechala 1x, stala som pri okne a pocuvala som, slzy v ociach, muz cakal pred budovou, pretoze sme sa obavali, keby isiel, robila by show, ale ona nic. Potom sme isli na nakup, ale stale som na nu musela mysliet. Kocky, ale po case chodenia som raz otvorila potichu dvere a chvilku sa mi ju podarilo pozorovat, vtedy som pochopila, ze ona tam proste patria a citi sa tam velmi dobre. Ja som jej uz jednoducho nestacila.
Teraz stale spomina aj cez vikendy, ze chce ist do jasliciek a rozprava o detoch, ucitelkach...

lucxy
8. jan 2009

ahojte,,,no my sme este poobede boli na ockovani,,,myslela som si ze to bude horsie ale prebehlo to celkom v pohode,,,samozrejme bol plac ale dalo sa,,,,no som zvedava zajtra rano co bude 🙂

sestri
8. jan 2009

aniel...ako sa šlape do boku...vraj je to super na stehná...

sestri
8. jan 2009

dia...my máme odtiaľ písací stôl a je dobrý...nie je to síce cvičiaci stoj, ale som spokojná...u nás majú len stepper a lopty

gucz
8. jan 2009

čauko baby

aniel tak mojej sa už rozväzuje jazyk, za tento týždeň sa naučila asi 3 slová, normálne sa čudujem, teda nieže by rozprávala nejaké súvislé vety, ale rozpráva si aj keď "číta" knižku, tak si brble, no zlatá je pri tom. Neboj aj Sofinka sa určite čoskoro rozkecá aj nám to bude liezť na nervy, uvidíš.

sestri ešte že pre teba prišiel šéf, v takej zime... brŕŕŕ. U nás bolo cez obed 0 stupňov a teraz je -11. Dobrý výkyv tiež, už by ma nikto von nedostal. Dakujem MM že ma naviedol na tú pekárničku, ráno v takej zime ísť po chleba.... fuj ha 🙂

lucxy no čo pôjdeš do práce??? Čo to bolo za očkovanie? Aj nás čaká v dvoch rokoch, ale ani za svet si nespomeniem proti čomu to očkovanie je.

dia super že je malá taká spoločenská, máš o starosť menej 😉

ozaj čo hovoríte na tú plynovú krízu? my máme kotol na plyn, kúrime aj ohrievame vodu, dokonca aj varím na plyne... Dúfam že sa to čoskoro vyrieši, už sme s MM aj pozerali len tak pre zaujímavosť čo stojí elektrický radiátor, len tak pre informáciu. Dúfam že to tak ďaleko nedôjde a nebudeme ho musieť kupovať... ☹

dia2006
8. jan 2009

Elektricky radiator nie je drahy, ale ta spotreba!!!!!! Dufajme, ze z krizy nic nebude.

lucxy
8. jan 2009

baby kupila som maso v tescu hovadzie a je tam proste normalne zelene blleeeeeeeeeee 😖

gucz
8. jan 2009

dia ja viem že je tam nechutne veľká spotreba, ale ak by nebol už plyn, tak to tu budeme musieť nejako zohriať. Mám taký malý ohrievač, čo som používala keď bola malá mimino po kúpaní ale to je nič. Však dúfam, že sa unormálnia a bude normálne plyn. Nech si krízujú cez leto, čo teraz v zime..... V správach bolo, že máme plyn už len na 11 dní 😒

lucxy bolo balené? Ja si radšej dávam zabaliť za pultom mäso, aby som ho videla, a úplne najradšej nakupujem mäso u jeného predajcu tu v TT, nie v tescu

lucxy
8. jan 2009

je to tu bieda so vsetkym,,,co mam nato povedat,,, ☹

gucz
8. jan 2009

Baby čo už všetky hajáte? no nič idem teda upratovať, dobrú nocku a krásne sníčky prajem.papa

lucxy
9. jan 2009

dobre ranko,,,,vonku je -19c,,,,no dobra mrznuca zima,,,,,dneska mala vstala zeju boli rucicka a stale je na mne zavesena,,,,idem jej dat obklad 🙂
gucz co si isla tak neskoro upratovat,,,to uteba nie je zvykom 🙂

miresta
9. jan 2009

Dobré ránko, no idem si vás prv prečítať.

miresta
9. jan 2009

lucxy - tak to je hrozné s tým mäsom, ale oni nemajú nikdy problém niečo zabaliť.

gucz, aniel - tak moja malinká rozpráva toľko že sa až čudujem, povie všetko: čajík, môže byť, dobre, daj, nechcem a samozrejme, mama, tata, baba, dedo, mňam, papa......a čo ja viem čo ešte. Nie je to zrozumiteľné ale vykecáva sa až sa všetci z rodiny čudujeme. Dúfam, že keď bude mať začať rozprávať normálne nebude s tým problém.
Inač s tým plynom som zvedavá , že ako dopadneme. Ale gucz - ani elektrina všetko nevyrieši, veď aj s tým už je problém. Včera Fico hovoril, že ak bude nutné tak rozbehne na novo Bohumice.
Asi príde koniec sveta, všetko ide dolu vodou.

miresta
9. jan 2009

No idem poupratovať a raňajkovať a potom nakuknem. 🙂

gucz
9. jan 2009

ahojky lucxy no šla som večer ešte pospratávať umytý riad (robila som malej zasa jabĺčkovú výživu lebo sme už nemali) pohádzať rozhádzané hračky do nádoby a tak. U nás je stále čo upratovať. Aj teraz je obývačka plná hračiek, a pár sa ich povaluje aj v kuchyni...

U nás je - 11 stupňov

miresta koniec sveta to snáď nie.... no však uvidíme čo sa bude diať, v najhoršom prípade strávime zimu u svokrovcov. Tiež majú síce kotol na plyn, ale im sa dajú dať do domu aj kachle na drevo, komín majú. A teraz sú na kachle aj akcie, aspoň u nás. Ale myslím si, že sa dohodnú s tým plynom.
A malá je teda riadne ukecaná 🙂 , no ale je to tak, každé dieťa je iné. Mne mama hovorí, že ja som začala kecať nejak po desiatom mesiaci, tiež sa všetci čudovali a svokra hovorí, že MM zasa do dvoch rokov nehovoril takmer nič, a potom keď začal, tak im liezol na nervy. Aj neterka tak bola, do dvoch rokov len hmmm a hmmm a ukazovala prstom čo chce a potom začala rozprávať rovno celé vety, ale tak rýchlo, že sme jej ani pomaly nerozumeli a doteraz rozpráva móóóóc aj za celú rodinu toho nakecá 😉

aniel
9. jan 2009

mne povedala neurologička,že môže rozprávať neskôr aj kôli tej operácii,čo mala ,keď sa narodila. 😒

miresta
9. jan 2009

gucz - to máš pravdu, že každé dieťa je iné, ja som začala rozprávať až po dvoch rokoch.
U nás je -12°C , bŕŕŕŕ, zima poriadna.

gucz
9. jan 2009

Tak už aj u nás je -12, malú som uložila a neviem čo mám robiť, keďže nejdem variť 😒 . Malej som vytiahla z mrazáku rizoto, MM tam má tvarohové buchty (tiež z mrazáku) a aj čerstvý chlieb a polovicu štangle salámy, tak sa normálne nudím. Aj upratané je.... Že by som si tiež ľahla?

miresta
9. jan 2009

gucz - no moja je zlá, je unavená a nechce spinkať, tak sa z ňou zlostím. A tiež by som si najradšej ľahla, tak môžeš za mňa.
😀

gucz
9. jan 2009

🙂
aj moja je niekedy taká, že plače, unavená, spala by a ľahnúť ani za svet. Ak v postieľke vymýšľa dlho, tak jej capnem po riti, vyreve sa a zaspí v momente. (Capnem po riti nemyslím že ju zbijem, ale len tak výhražne).

sestri
9. jan 2009

ahojte...tak u nás bolo, keď som išla do roboty - 15 a to sme na juhu....teraz je príjemných - 2....dnes sme mali dosť perný deň a navyše som bola ešte na vakcíne, tak som sa len pred chvíľou vrátila domov. so stravou sa ako-tak držím...cvičiť dnes nesmiem, lebo tá vakcína mi to dnes nedovoľuje...
inak nezávidím predavačkám , ani nikomu, kto robí s peniazmi...teraz po 3 dňoch mám z toho mierny guláš...platia nám aj eurami, aj korunami, no proste srandy kopec...
zajtra idem do BA a vrátim sa až v nedeľu...trochu vypnem mimo domu...a tento mesiac ešte idem na koncert, tak bude zaujímavý mesiac...teším sa...
vidím, že všetky asi oddychujete...

miresta
9. jan 2009

gucz - tak ty si bitkárka, hej? 😀 Presne to som urobila, ale ani som jej necapla len som jej ukázala, že či chce po riti. A zaspala o dvanástej a spala do pol štvrtej, normálne som si aj ja ešte pospala. 🙂 A vstala úplne vysmiata.

sestri - tak ty sa máš, samé príjemné veci, tak si to uži, a hlavne ten koncert. A na aký vlastne?

lucxy
9. jan 2009

ahojte no teraz som si zapla pc,,,mala cely den knuci ze ju boli ruka a vkuse je namne,,,,tak uz sa tesim normalne ked bude vecer a bude klud 🙂 uz mam toho celkom aj dost

sestri
9. jan 2009

miresta...ja som už asi taká vykopávka, lebo idem na ešte väčšiu vykopávku,...na Ricka Astleyho.... 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=3HrSN7176XI
miresta
9. jan 2009

sestri - veď to je perfektné, je super a stré jeho hity tiež. A ty určite nie si stará vykopávka, keď chodíš po koncertoch. 😀

dia2006
9. jan 2009

Sestri, vobec nie si vykopavka ☹ !! To ja sa povazujem za mladu zienku a tiez sa mi paci, kedy je koncert?
Ja si pamatam, ze si to spominala. Inac, vsetko ok?

Lucxy, dnes mala ako?? Ja tie zaciatky nezavidim, aj ked moja mala ani raz neplakala - naozaj. Vsetci
sa velmi cudovali, ale kedze ona je taka max spolocenska, ani sa nedivim.

Ja som z prace taka vystavena, ze ledva stojim na nohach. Sestri, keby len eura, my menime a pracujeme
so vsetkymi menami, naozaj na par vynimiek a teraz sa aj dost menia kurzy a zorientovat sa na EUR-USD a
podobne, ked sme boli roky zvyknuty na USD-SKK, tak to vam poviem.

dia2006
9. jan 2009

Asi tu uz nie ste, nevadi, tak zajtra.