Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
23. feb 2009

baby čo Vás zasypalo? my už sme aj z prechádzky doma, boli sme so sánkami a potom sme ich odložili do vchodu a išli sme ešte pešo. Chumelí ako divé, domov sme sa vrátili celé mokré, malá revala ako divá, nechcela ísť domov.

miresta
23. feb 2009

ahojte baby, tak ja som mala dosť rušný víkend, v sobotu u mamky, včera na chate u svokrovcov, a k pc, som sa večer už nedostala, bola som akási unavená.

gucz - u nás tiež poriadne nasnežilo, a najhoršie že zase poriadne fúka, takže s malou dnes von nepojdem.

no idem si prečítať čo ste zažili.

gucz
23. feb 2009

miresta u nás práveže vôbec nefúka, čomu sa veľmi čudujem. Hodila som pár fotiek z prechádzky kuk

gucz
23. feb 2009

miresta hoď nejaké fotky tvojej malinkej, určite zasa riadne vyrástla, že? 🙂

miresta
23. feb 2009

gucz - hodím, akurát včera a dnes ráno som ju fotila, ako sa kúpe a tiež ako mi pomáha pri prezliekaní posteľného. Len ju idem dať spinkať, zabicyklovať si, lebo keď je hore tak sa nedá a potom sa do toho pustím.

gucz
23. feb 2009

tešim tešim 😉

lucxy
23. feb 2009

caute,,,,no aj u nas vkuse snezi,,,doobeda som bola v obchode a varila som no a nestihala som ,,,,,mala zaspala idem riadit 🙂

gucz
23. feb 2009

tak my už sme aj z druhej prechádzky doma a tu stále nikoho..... 😕 🙄 u nás stále sype

anaret
23. feb 2009

aj u nás krásne nasnežilo, teší ma to, len zajtra mám ísť na školenie do Nitry, tak mám obavy....

aniel
23. feb 2009

tak ja som mala dnes výjazd autom .Mama mala 2 krát pohotovosť do rána,taksom ju viezla obvodnému a odtial do TTna kardiológiu.No ,čo vám poviem cesta strašná .Fujavica ,šmýkalo sa,išla som asi 40dsiatkou,ale naspäť celkom v pohode.=Pred chvíľou som prišla domov,tak si vás pôjdem troška počitkať 😉

sestri
23. feb 2009

ahojte...no moc ste tu toho dnes nepopísali...ja som prišla pred chvíľou domov, práve večeriam activiu s pomarančom...vonku prší, či čo to robí...z roboty sme odišli okolo pol12,opravár neprišiel,bál sa ísť na cestu...tak hádam zajtra príde, máme naobjednaných kopu ľudí...a potom ešte služba...samá sranda 😀 ...odkedy som zmenila stravovanie a prestala piť kávu...miesto nej mám hanasaki...zistila som, že mám oveľa viac energie ako predtým...tomu som veľmi rada.
kde sa vlastne všetky túlate?

dia2006
23. feb 2009

Ja som tiez prestala pit kavu, mne to 3 v 1 nerobilo dobre, neviem, ci preto, lebo to bolo silne alebo pre nieco ine.
Pijem hlavne caj a citim sa ovela lepsie.

maminkatn
23. feb 2009

ahojik,,babulky,,,,xi xi som vas,,,dosla,,,pozret,,,ako,sa mi tu mavate,,,,,,zdravim,vsetky,,,sestri,,anaret,,,dia,,,gucz,,,,aniel...ako..sa mi mavate,,,hm,,,,mne sa operacion,,blizi,,,uf,,,aby bolo,,po,tom,,hm,,,a drzim stale kavovu,,,dietku,,mam dolu,,,12 kilov,,zatail,,,a vy ako,,,,

aniel
23. feb 2009

ja som sa sem dostala len teraz a už by sa patrilo aj ísť spať 😔 Zajtra asi tiež začnem s čajíkom HANASAKY,už som ho dlho nepila a mám akosi málo energie 😖 kávu vôbec nepijem a ani som nikdy nepila,teda len keď som mala ozaj nízky tlak.

maminkatn-tak to si teda dobrá,ide ti to pekne dolu a na operáciu držím palce 😉

lucxy
24. feb 2009

dobre ranko zenusky,,, 🙂

gucz
24. feb 2009

dobré bielunké ránečko.
maminkatn ahojky, akurát som včera rozmýšľala, čo je s tebou. A kedy máš presne tú operáciu? Inak 12 kg... si fakt super, klobúk dolu.
Ja som riadny kávičkár, budem to musieť trošku obmedziť asi, ale ja to ani tak nepijem kvôli kofeínu, ale skôr preto že neska s mliekom mi strašne chutí a som schopná tých káv vypiť za deň xy. Ale zasa na druhú stranu mi to nič nerobí, teda myslím nespavosť a tak, vypijem v kľude o šiestej kávu a o deviatej večer si v pohode zaspím.
sestri no super 🙄 že neprišiel..... tak napíš potom ako to dnes dopadlo s tým opravárom.
aniel a čo je maminke? dúfam že nič zlé, čo má dačo so srdiečkom? Môjho deda vzali minulý týždeň na onkológiu a začali u neho s chemoterapiou... ☹ , tiež nič moc....

inak u nás napadlo toľko moc snehu, sa teším ako malá. ešte stále sneží. Konečne to vyzerá teraz ako zima keď som bola malá a zo snehu sme si stavali iglu. Len to nechcem vidieť keď sa to začne topiť, to bude masaker na n-tú

dia2006
24. feb 2009

Ahojte, tak ja sa tomu snehu vobec netesim, uz by som bola najradsej, keby bola jar.
Mohlo takto byt v decembri. Presne pred rokom o takejto sme boli na vylete a bolo tak
pekne, ze som bola bez kabata - mala som len taku vestu. Ani by som tomu neverila,
ale na 100% bolo 25.02. a pricestovali sme 24.02. - cize dnes je presne rok. A mala
mala tiez dole vetrovku a behala len vo veste.
Maminka TN, tak Ti gratulujem, ja sa nemam s cim chvalit, aj ked som sa velmi polepsila a
nejedavam piate cez deviate aj ked nie som hladna.

miresta
24. feb 2009

ahojte, tak u nás tiež nasnežilo, ale prestal vietor, tak dúfam, že zase nezačne, chcela by som ísť dnes s malou na prechádzku. Inač v noci sme boli hore asi 4 krát neviem prečo, a nakoniec sa ešte prepišala, tak som ju o štvrtej ráno prebaľovala. No vôbec som sa nevyspala.

gucz - tie fotky dám až dnes, včera ma prepadla nečakaná návšteva a nestihla som už večer.

dia - aj mne sa už zdá že minulý rok bolo teplejšie. No ale veď aspoň príroda si oddýchne.

lucxy
24. feb 2009

miresta krasne fotky,,,teda mala je uz riadna baba 🙂

miresta
24. feb 2009

gucz - takže pridala som foto do albumčeka

lucxy - ty si teda rýchla, ďakujeme, no mala je nielen riadna baba, ale aj poriadna nezbednica.

lucxy
24. feb 2009

ha som vedela ze budem rychlejsia ako ty,,,bola u mna kamoska s malou apotom sme boli vonku no a teraz mala zaspala tak idem obehnut byt 🙂

lucxy
24. feb 2009

ozaj si kocka,,,tie foto co si nanich som predtym nevidela inak by som ta pochvalila,,,krasne oci myslim namalovane,,,,, 🙂

gucz
24. feb 2009

miresta ozaj je Esterka už riadne veliká , keby že neviem, že má 13 mesiacov, tak na tej fotke kde je v rifľovej bundičke by som povedala, že je už aj škôlkarka.

lucxy
24. feb 2009

no vyzera tam starsie,,,,strasne sa zmenila, ze? 🙂

gucz
24. feb 2009

lucxy máš pravdu 🙂

miresta
24. feb 2009

lucxy - ďakujem za pochvalu , a maličká sa mení zo dňa na deň

gucz - no to čo má na seba, má po sesternici a ona to nosila keď mala 2 roky, no Eťka je vyššia aj vyzerá staršie, to nám každý hovorí.....no bude to kočka 🙂

anaret
24. feb 2009

zdravím, dnes sa u nás topil sneh, večer ideme na pochovávanie basy, ešte som to nevidela, tak som zvedavá, nemôžeme byť dlho, lebo ráno idem do práce.... teraz varím polievku zeleninovú na zajtra...

sestri
24. feb 2009

ahojte...ja som od rána až teraz prišla domov...robím si ryžu so zeleninou na zajtra k rybe, ale ešte som nejedla, tak si asi z toho zelen. rizota dám.na pohotovosti sme mali 6 ľudí...no stačilo mi to...v robote nám prišiel opraviť lampu, ale sťažoval sa na zlé cesty...hlavne, že ju opravil.idem sa najesť a ešte vás pozriem.

lucxy
24. feb 2009

caute,,,ja akurat varim kura a ryzu,,,zajtra rano idem ku tej zubarke takze sa bojim ale radsej nato ani nemyslim,,,,

lucxy
24. feb 2009

kde ste vsetky? co spite?