Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

maminkatn
18. júl 2009

ahojko,,,gucz,,,ham to bolo,,strasne,,,ti ludia,,tam uplkne dezorientovani,,,,,,si,,,pomyslim,,ze keby som,tam mala,,synov,,,,,,brrrrrrrrrrrr ☹ ☹ ☹ ☹ minuly,,,rok,,,bol,,ten najmladsi,a,tento mal,,ist,,hrat ako didzej,,,ako,dobre ze mu to nevyslo,,,,,,naco,,vojny,,,boze ludia,,,sami vyhynu,,,,ked budu taketo katastrofy,,,ta plaxta,,mala,zevraj 4,,,tony,,,,,a jaky,to bol,,vetrisko,,hruzam,,,ked to zobralo,,,,a,,padla,konstrukcia,,na ludi,,,,,, ☹ ☹ ☹ ☹

lucxy
19. júl 2009

ahojte 🙂 co robkate,

gucz
19. júl 2009

čauko
ja špízujem po nete hore dole, pečiem kuriatko, a čakám kedy sa zobudí malá. A ty?

miresta
19. júl 2009

Čaute kočky, ja sa vám ozývam len aby som vám dala vedieť že žijem. Práve odchádzame na chatu na týždeň, tam nebudem mať internet, takže sa zase neozvem a hneď nato v nedeľu ideme na dovolenku 😎 do Talianska, takže tu budem vlastne až o tri týždne.
Všetkým pekné dovolenkovanie a prázdninovanie. papa 😀

gucz
19. júl 2009

miresta krásnu dovolenku Vám želám, užite si voľno 🙂

simka9122008
20. júl 2009

Dobré ránko 😉

lucxy
20. júl 2009

dobre ranko,,,miresta krasne dovolenku,,uzite si,,,, 🙂 isla som spat o dakej 12hej sme pozerali film a mala sa zobudila 6,10 🙂 a nemohla som uz ani lezat lebo vkuse revala,,,,sibalka jedna a ako som vstala usmev vsade 😠

gucz
20. júl 2009

dobré ránko , lucxy u nás tak isto, 6.10 už bola hore. Teraz sedí a čumákuje na telku, pozerá vove a bove (lolek a bolek išli na prázdniny).

lucxy
20. júl 2009

ja som pustila bambulku to nebolo dlho pustene teda moja dako nepozera,,,,tv,,,,ale vcera ju to asi 10minut zaujalo,,,,,prvy krat,,,,tak som to teraz vyuzila,,,, 🙂

gucz
20. júl 2009

no moja to pozerala asi 20 minút, potom zavelila že nuky a potom že nie.... tak som jej pustila lilo a stich a to pozerá s prestávkami kedy odbieha. Tak som si popratala v kuchyni, večer sa mi už nechcelo, spravila som si raňajky, v klude som sa napapala a teraz rozmýšľam, že pôjdeme von.

gucz
20. júl 2009

tak už sme sa aj vrátili z vonku, už tam začína byť aj dosť teplo. Malá sa vypýtala doma spať, tak som u dala, ale či z toho dačo bude.....

lucxy
20. júl 2009

no ako zaspala ti? moja teraz a akurat som dojedla a spravila torticku taku jednoduchu 🙂

anaret
20. júl 2009

lucxy, to ste mali aké stretko?

ozaj, aj u nás bola v sobotu búrka, takže sme nevystupovali, no včera už bolo lepšie, tak sme navečer boli aspoň na kolotočoch...

lucxy
20. júl 2009

anaret kocky z konika 🙂

gucz
20. júl 2009

lucxy hej zaspala po pol hodine vymýšľania v postielke. Zobudila MM, bol po nočnej a bola spokojná a zaspala. Spala však len niečo vyše hodiny, tak bola potom poobede taká omrnčaná (neznesitelne), že som sa ju pokúsila ešte raz uložiť, ale nič z toho nebolo. Ale teraz je už dobručká, akurát sa hrá s vláčikom.

gucz
20. júl 2009

lucxy super vyzeráš, kočka je z teba 🙂

anaret čo ste mali hody? Alebo jarmok? nejak mi to uniklo 😕

simka9122008
20. júl 2009

Ahojte, dnes mám deň horor, už som si aj poplakala, lebo som už na pokraji z nervami 😠 😢 ☹

lucxy
20. júl 2009

simka ja ta upokojim,,,,mne sa to stalo asi tak pred 5dnami tusim som sa rozrevala poobede od nervou fakt vazne,,,,,viem ako sa citis

dia2006
20. júl 2009

Simka, ja Ta tiez upokojim, ja som tiez mala minuly tyzden takyto den - viacej dni, uz som nevedela, co dalej, ale preslo to, myslela som na ine veci, aj ked som nevedela v noci poriadne spat, ale uz som ok.
Ja som nikdy nebola s nervami takto zle ako teraz. Drzim v sebe vela veci, potom sa to vo mne kopi a raz
za cas ro vykypí.

Lucxy, zlata si, ale zasa podotykam - stale ina - na kazdej fotke.

simka9122008
20. júl 2009

Tak potom nie som sama čo má také stavy, dnes to u mňa tiež prepuklo

lucxy
21. júl 2009

dobre ranko,,,simka uz je lepsie?dufam, ze uz sa citis psychicky lepsie,,,a ak nie tak prid na pokec 🙂

anaret
21. júl 2009

gucz mali sme hody

lucxy
21. júl 2009

cau anaret 🙂

anaret
21. júl 2009

zeny, s tými nervami - to nie ste samé...ale aj psychológovia radia, že treba občas emóciám pustiť uzdu - vyplakať sa, vyrevať, vyzúriť ...a bude lepšie... aspoň nás to nezhrýza zvnútra...

lucxy
21. júl 2009

idem asi spravit rychlo rizoto 🙂

simka9122008
21. júl 2009

Už ma to prešlo, no včera to bola sila, fakt, normálne som plakala a nevedela to zastaviť, ale už som o.k., dnes idem na obed mrknúť do jedného obchodu a blízko býva kamoška, tak idem k nej na kafčo, bez detí, aspoň sa trochu odventilujem

sestri
21. júl 2009

ahojte kočky...idem plakať s vami...už týždeň riadne nespím, asi to na mňa dolahlo...čakám, kedy ma to zlomí a pri tom si pripadám v pohode, len telo pravdepodobne protestuje...nechutí mi jesť, sladké sa mi protiví...nie som až tak v poriadku ako som si myslela... kedy explodujem?...dúfam, že tento víkend mi konečne vyjde a odreagujem sa

simka9122008
21. júl 2009

No vidím že sa to tu rýchlo šíri, tie naše stresy a depky, vychádzajú navonok, no úprimne vám poviem že sa my uľavilo po tom včerajšom uplakanom dni, netreba to dusiť, ale dať von

lucxy
21. júl 2009

neboj sestri cas to vylieci,,,,,urcite budes natom lepsie za rok,,,,ale kludne pis ze ako ti je vsak nato sme tu 🙂 😵