Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

jalao
6. aug 2009

ja sa casto v nejakej zufalej situacii, plnej kriku a "vychovy" obratim na MM a polosmiesne sa ho spytam - Ci to bol vlastne napad, mat 3 😅 ??????

lucxy
6. aug 2009

halo,,,ja som tu ale budem koncit,,,este spime u svokrovcov ale zajtra idem rano domkov,,,tak napisem,,,teraz ide mala spat takze nemam ako pisat lebo pocitac je v izbe kde spime tak pa 🙂

lucxy
7. aug 2009

halooooo,,,,,a tu nikoho fakt?

gucz
7. aug 2009

bré ránko
ja som tu, aj keď len na chvíľku, včera sme neboli doma, bola som pozrieť u kamarátky, má takmer dvojmesačného synčeka, tak som si ho bola popestovať. Taký bol krásny a malinký, normálne sa už teším na to moje malinkavé, aj keď to bude samozrejme iné ako keď som plačúceho Adamka dala jeho maminke 🙂
No a večer som bola nejak unavená, tak sa mi nechcelo zapínať pc.

simka9122008
7. aug 2009

Ahojte kočky, mi o hodinu odchádzame preč, ideme ku krstným rodičom detí, ostávame tam aj spať a v sobotu ideme zase na celý deň k mame
Užite si pekný piatok a začiatok víkendu

dia2006
7. aug 2009

Ahoj Gucz, nemas migrenu? Ja som tak na odpadnutie, hotova som uplne ma skolila migrena,
citim sa na vracanie ☹ .

jalao
7. aug 2009

Ahoj Simka, uzi si tiez volne dni, my ideme zajtra povzbudzovat MM na preteky, som z toho uz teraz nerves...Stravime tam celu sobotu a v nedelu cakame hosti....takze budeme mat perno. 😒

gucz
7. aug 2009

dia to mi je ľúto že Ti je zle, mne nieje, ale u nás je krásne počasie, tak možno preto. Ja mávam väčšinou migrénu (aj keď nie vždy) keď sa moc rýchlo mení počasie. Nad ránom som trochu cítila hlavu, ale ráno už nie.
Si v práci?

anaret
7. aug 2009

dia, veľa pi a daj si aj tabletku, snáď sa Ti polepší...
migrána je striga, aj ja sa občas s ňou trápim...

gucz a kedy máš termín?

jalao
7. aug 2009

joj, dievcata, mna ked ide boliet hlava,nic ine, okrem Ibginu mi uz nepomoze...takze ked to zacnem citit, nevaham, a siaham po ruzovej tbl. 🙂 nastastie ma to stretava len tak raz za mesiac (hormonalne premeny)

gucz
7. aug 2009

anaret 29. januára

jalao
7. aug 2009

gutz, to budes mat divocha...tito vodnari, to su male besne deturence, plne temperamentu, fakt! Mam doma taku! 🙂

lucxy
9. aug 2009

halooooo,,,vsak sme na druhej strane 😨

gucz
9. aug 2009

čavenko, od rána som sa ešte len teraz zastavila. Hádaj čo som robila.....
večer som robila takú zmes na ochucovanie gulášov, ráno fazuľovo lečový šalát, potom uncle bean"s. Teraz sa mi to ešte zavára. No ale už som hotová, unavená ako kôň.... 😝

lucxy
9. aug 2009

gucz ty si riadny zavarac 🙂 ty kokso

aniel
9. aug 2009

ahojte babenky 😉

gucz aj ja som včera zavárala uhorky a tiež ma ešte čaká unclebeans,hoď recept aký si robila 😵

v stredu idem so Sofinkou do Piešťan na kontrolu,vo štvrtok k zubárke a v piatok s mamou do TT na nejaké vyšetrenie a potom už konečne na dovolenku.

S twins sme si kúpili auto na dovoz zeleniny lebo tie naše sme už riadne zničili 😉

gucz
9. aug 2009

aniel pači sa http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16872&use... , nieje to ako originál, ale v zime to bude dobré, hodím si mäso na cibuľku, švacnem to tam a potom možno dochutím a s ryžou.
Potom napíš čo na kontrole, ale však asi dobre nie? Sofinka nemá žiadne problémy, či áno? Ešte pije to špeciálne mliečko? Laura už pije kravské, začali sme nejak po druhých narodkách, som sa aj bála či ho bude chcieť, ale moc jej chutí.

Lucxy som zavarac 😉 , keď mne je to ľúto vyhodiť (zeleninu) a na záhrade jej je kopec. Ešte tu mám asi 4,5 kg rajčín, no budem musieť dačo vymyslieť, teda čo s nimi spravím, nech to nepohnije. Asi dáme večer variť kečup alebo pretlak. Alebo zajtra doobeda, podľa toho ako sa budem cítiť. Tom trochu mimo, poobede ma nahnal MM ľahnúť si, tak som si poležala, nejak som nemohla tuho zaspať, tak som stala ešte viac oťapená ako som bola pred tým. A ešte k tomu je u nás aj zamračené riadne, tak na dobré hlavybolenie.... Ale pršať neprší....

gucz
9. aug 2009

tak už sa mi varí kečup polovičná dávka z tohoto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16517&use... 🤐 🙂 , a ešte mi zostalo 2,2 kg rajčín, božinku, mne už sa nič nechce.....

aniel ak by si robila ten recept, určite tam daj menej tých zaváraných uhoriek, je to tam dosť cítiť. Ale taký bol recept, mám ho od mojej mamy, ale robila ho už dávno.

lucxy
10. aug 2009

ahojte,,,aniel tak si uzi dovolenku ale vsak este dojdes sem nas pozdravit 🙂
gucz ale si aj oddychni tak 2 kila paradajok spapaj 🙂

gucz
10. aug 2009

lucxy však to je ten problém, že mne tie paradajky už ani nechutia ako som z nich už prejedená. Akurát som doraňajkovala chlebík s nátierkou a cibuľkou, rajčinku som si radšej nedala. Možno na večeru. A to mám ešte k obedu plnenú papriku s tou paradajkovou omáčkou 😀

lucxy
10. aug 2009

wauuu a to mate tolko tych paradajok?

jalao
10. aug 2009

mnam, my velmi lubime paradajku, ale nam sa urodi na kazdom kricku 2-3 😒 Lenze ono to chce sa o to starat poctivo, nie ako my, ze zalejeme raz za 2-3 dni..najlepsie by bol sklenik, ze gucz, ci nemate ich v skleniku?

gucz
10. aug 2009

nie nie sú v skleníku, normálne vonku sú

jalao
10. aug 2009

tak to je potom super, nam sa to skratka nedari a neviem preco...

gucz
10. aug 2009

tu u nás je si teplejšie, možno preto

jalao
10. aug 2009

isto ano. my mame rodinu v Trebaticiach pri PN a tam tiez maju vzdy tony zeleninky, ale oni sa aj vytrvalo o vsetko staraju...ale co my, v robote cez rok, decka, povinnosti a sem-tam ta zahradka a kolka radost z kazdej cervenej rajcinky, alebo papricky!! 🙂 No poviem od veci - akurat hlasili, ze v Prievidzi prsi a ty nam svieti slniecko, a co u vas pri TT?

gucz
10. aug 2009

svieti slniečko 🙂 , no idem už dačo robiť, pa

jalao
10. aug 2009

ja takisto... 😉

sestri
10. aug 2009

ahojte kočky...dlho som vás nečítala...vypli nám vodu v robote, tak tu môžem byť...ako sa máte?...nechce sa mi všetko čítať...ja som bola tento vákend na babskej jazde na chate pri zelenej vode...mám za sebou 2 dni diskoték...bol to riadny zaberák, ale odreagovala som sa super..malá je v blave až do budúceho utorku, tak budem vegetiť...na víkend idem zas preč, konečne si chvíľu užívam...

jalao
10. aug 2009

sestri, ved my ti to prajeme....ja milujem taketo vikendy...ale uz som davno nic take nemala ☹ . Stale mam family pri sebe, takze aktivity su uz ine....