Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
6. okt 2009

ahojte
hlásim že žijem 😀 , ešte stále mám nádchu a cítim sa slabo, ale inak sa už konečne máme lepšie. Som zvedavá koľko ešte bude trvať, kým budeme s Laurikou fit.

simka svadba 🙂 , júúú to bude super 😉 , sa teším na leto s tebou

lucxy no čo ako bolo v práci?

aniel som rada, že si sa objavila, píš častejšie a pozdravuj twins

miresta no čo ako bolo na kontrole? Ja som bola včera na poradni a všetko je v poriadku 🙂 . Najbližšie (20.10.) ma čaká ten glukózový test na cukrovku.

anaret no čo ako? 😉

gucz
6. okt 2009

anaret ozaj záhradka je už spravená? To by ma bavilo piplať sa v záhradke, keby že nejakú mám 🙂 , a na tie ďasná mne pomáhala paradontax pasta.

anaret
6. okt 2009

Bože, Simka, ty sa ideš vydávať??? to je super!!!!! držím palčeky, aby to bolo všetko nádherné!!!

gucz, záhradka ešte nie je,vieš, chodím do práce, tak sa nedá, 2 - krát do týždňa na anglinu, raz na brušné a večer je už hneď tma, tak akosi to nevychádza...

lucxy
6. okt 2009

ahojte,,,tu som aj vcera som citala len som dako uz nepisala tak pisem dneska,,,,,dnes som bola v praci od 5tej do 14,15,,,potom na kase ma rozbolela hlava no ale co uz zajtra idem takto isto,,,,teraz som doupratovala pochystala veci no a este sa idem osprchovat,,,,tak zatial caute
simka ved som si hned myslela, ze ty sa budes vydavat takze gratulujemmmmm 😵

simka9122008
7. okt 2009

Ďakujem kočky 😵

gucz
7. okt 2009

čaute dievky, kde ste všetky???
u nás je vonku táááák krásne, normálne mi ukazuje 27 stupňov, neuveriteľné. Ešte stále sme však s malou soplavé, tak sa s ňou bojím ísť von 😒

ozaj čo je dobré na záhu? okrem tabletiek a sódy bikarbóny??? neviete

lucxy
7. okt 2009

ahoj gucz,,,no dneska bolo riadne teplo,,,,ja som hore od 4,20 isla som na 5tu do 14,15,,,,ufff,,,,no idem si chvilu oddychnut a spat,,,,
gucz na zahu su dobre mandle,,,,dufam, ze ti to prejde alebo fatra
tak sa zatial majte krasne,,,cmuk 😵 a kde sa stratila sestri, erikas a spolok a dia samozrejme, ha? no okamzite sa ohlaste jasne 😀 😵

miresta
7. okt 2009

ahojky kočky, píšem vám až teraz, lebo cez deň sme mali behačky a teraz som akurát s manželom dokončila ekonomickú stránku firmy.

Máme sa fajn, s maličkou sme boli na kardiologii, tak sa jej to nezlepšilo, ale zatiaľ len bez liekov, tak uvidíme, dúfam, že sa to nezhorší.

Idem spať lebo som hotová. Dobrú nocku, papa 🙂

anaret
7. okt 2009

miresta, aký máte s malou problém? ja od narodenia chodím s malým na kardio, má šelest, ale zatiaľ bez liečby, len sa to sleduje..-

lucxy, ako v práci? po MD je to asi riadna zaberačka??? a keď bude malá chorá, kto Ti s ňou pomôže???

simka a kedy v lete??? ja som sa vydávala v júni, už sme spolu 17 rokov...vtedy bolo krásne...

simka9122008
8. okt 2009

Anaret, tak dátum svadby je 24.júla

anaret
8. okt 2009

tak simka, to bude asi teplo a Ty budeš krásna nevesta, všade veľa kvetov a tak...držím palčeky, je to ešte ďaleko, ale aj tak..

simka9122008
8. okt 2009

No musím ešte dovtedy zhodiť nejaké kilečká 😒

gucz
8. okt 2009

ahojte holky mám novinku, čakáme chlapčeka 🙂 🙂 🙂 , celá rodina je šťastná 😉

simka9122008
9. okt 2009

Jééééééééééééj Gucz gratulujeeeeeeem

gucz
9. okt 2009

ďakujem 🙂 , hodila som aj pár fotečiek do albumu

simka9122008
9. okt 2009

Zlatunký je 😵

miresta
9. okt 2009

Ahoj holky, tak hneď taká super novinka tu na mňa pozerá.

gucz - gartulujem, to už budete úplna rodinka. super. Teším sa s vami. 🙂 A ako sa máte, už je lepšie?

anaret - tak mi takisto šelest, ale k tomu aj niejaký väčší problém s nedoikrvením a neuzatváraním sa chlopny. Ale zatiaľ tiež bez tabletiek, no povedala nám teraz naposledy, že myslela že sa to zrastie, že to ale aj napriek tomu berie zatiaľ za rastový problém a uvidí sa o 9 mesiacov ..... máme ísť na kontrolu. Dík si zlatá, že na nás myslíš.

lucxy - tak ako? Ako sa zabehávaš v práci, makaáš poriadne? 😉

simka- ty sa máš, ty nerobíš nič iné len po svadbách beháš. 😀

Pekný deň všetkým, aj keď sa nám tak hrozne ochladilo.

gucz
9. okt 2009

miresta ahoj, ďakujem za gratuláciu 🙂

áno je nám lepšie, ja mám síce ešte nádchu, ale už to nieje také hrozné, to časom prejde, dýchať môžem v pohode, už mi ani v ušiach nezalieha, tak som rada. Malá sa má tiež dobre, je z nej šinter, energie má aj za dvoch. Tiež ešte sem tam zakašle, ešte moc nechodíme von (len čo sme na otočku v obchode boli), ale myslím že od budúceho týždňa bude aj ona celkom fit.

k tomu srdiečku, aj my máme šelest (funkčný v ľavej komore), ale neškodný, ten takzvaný detský, mala by z toho vyrásť. No a má aj tú dieročku v srdiečku a tiež to na poslednej kontrole ešte nemala zarastené. Ale naša kardiologička vravela, že to má do troch rokov čas ( kamarátkinej malej to dokonca zarástlo až v 4 rokoch). Na kontrolu by sme mali ísť nejak v zime, tak uvidíme.

a čo Vaše vianočné bábenko? ako sa má? ako sa cítiš Ty? Ja už konečne nebývam taká unavená, ale začínam sa trošku cítiť nemotorne sem tam.

anaret
9. okt 2009

simka, kašli na kilečká, hlavne, že si šťastná a budeš mať manžela, ktorý Vás má rád...to je veľmi dôležité a ako čítam na koníkovi, dnes aj vzácne...

a Vy tehuľky, držím obom palce, teším sa s Vami, užívajte si tehu, ja som pri oboch deťoch od 5. mesiaca ležala, bola som zašitá a smutná, že sa s bruškom nemôžem " predvádzať"... a rátala som každý deň na posteli, len aby som nemala predčasný pôrod a vydržala aspoň do 37.týždňa... bolo to krásne, ale aj náročné... preto si to užite... a šetrite sa...oddychujte( ak sa to vôbec dá... pri malom dieťati - moja mala 10, keď som otehotnela...)

gucz a ako sa bude chlapček volať????

gucz
9. okt 2009

ahojky anaret, no ako sa bude volať....... tak to zatiaľ nevieme. Mne sa páči Miško, ale MM tým nieje nadšený, tak možno Riško, alebo Timko (ako tvoj 🙂 ). No ale možno nakoniec vyberieme úplne niečo iné. Akurát som si z netu z wikipédie opísala všetky schopné chlapčenské mená a pôjdem si s tým ľahnúť k telke a budem škrtať 😀 . Páči sa mi aj meno Peťo, ale tak sa volá MM a on nechce meno po sebe a v rodine máme Peťov už dosť. Tak fakt neviem ............. 😕

gucz
10. okt 2009

kde ste dnes všetky???

simka9122008
11. okt 2009

Dobré ránko, tak z KE hlásim dážď , to bude zas deň , navarené mám ešte od včera, tak sa budem naplno venovať svojim dvom ratolestiam

anaret
11. okt 2009

aj u nás prší, tiež mám navarené, dala som preť, žehlím, robila som chlebíky, čakáme poobede návštevu a večer ideme do kina na Jánošíka ...

lucxy
11. okt 2009

ahojte,,,aj u nas leje od rana teda uz od vcera,,,,ja riadim od rana,,,,ako besna,,,,mala ma hneva taka je protivna ze ma nervy beru uz neviem kam,,,,,poobede ideme sa najest do jednej restiky,,,moja mamina ma narodeniny,,,,vcera som mala rannu takze som bola hore uz od velmi skoreho rana,,,,vsetko sa mi doma nakopila no amen tma,,,,muz mi mal nehodu takze nemoze nic robit,,,,a nase auticko uz nemame,,,,nastastie mal odretu hlavu,,,a ruku pravu ma v dlahe tak som zvedava ako to dopadne ale som rada ze to nie je horsie,,,,,v piatok som bola na jednom pohovore tak dufam, ze si najdem inu pracu,,,, 🙂 takze cmuky cmuk

lucxy
11. okt 2009

a gucz gratulujem ku chlapcekovi 😵

simka9122008
11. okt 2009

Lucxy to ma mrzí s tou mužovou nehodou, nech je skoro fit a ty mu ofukuj rany, on ti to oplatí

lucxy
11. okt 2009

no simka ale mohlo sa stat teda aj horsie,,,,

simka9122008
11. okt 2009

To fakt, čiže mal šťastie, no to je ten lepší prípad

lucxy
11. okt 2009

ja som taka unavena,,,,ty kokso,,,zajtra zase vstavam o 4,10

lucxy
11. okt 2009

normalne prestalo prsat a vtaciky si pospevuju 😵