Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
2. dec 2008

ahojte no maminkatn aj moja sesterka isla takto na operaciu a doktor mal daku porazku tiez bola ztoho mimo ze zase musela cakat no co uz 🙂

anaret
2. dec 2008

twins - Ty aj žiješ???

ja budem piecť medovníčky, linecké a asi medové kokosové ježe a metrový koláš a ešte niečo plnkové...možno košíčky...alebo medové, neviem...

erikas
2. dec 2008

ahojte 😉 maminkatn nooo to je teda riadny bordel,pol dňa čakáš,psychicky pripravená,zbalená a pošlú ´ta domov 😠 teda toto by vytočilo aj flegmatika......aspoň si užiješ Mikuláša aj Vianoce doma v pohode 😉

ja už tiež začínam budúci týždeň s pečením suchého 😝 medvedie dlabky,linecké,mlynčekové banánky a ešte neviem čo vyňúram v receptoch....u nás medovníky veľmi nejdú tak ich nepečiem,vždy si kúpim na trhoch len tak na dekoráciu,nikto to u nás neje

gucz
2. dec 2008

mňamky, je tu ešte niekto? Pôjdem sa sprchnúť a zajtra idem do TT. Aj s anielom ideme s našimi babulkami na kontrolu k doktorke. A popozerať čo je v meste nového 🙂 , tak zatiaľ papa

erikas
2. dec 2008

gucz dobrú noc 😉 a pozdravuj sestru 🙂

erikas
3. dec 2008

dobré ránko 😉 včera posledná a dnes prvá to sa mi machruje keď končím nočnú 😀 u nás prší....budem sa len doma motať,nakúpim a upracem a pekný deň za mnou 🙂

lucxy
3. dec 2008

ahoj erikas,,,,co ides dneska do posilky? 🙂 toto je za pocasie 😖

gucz
3. dec 2008

ahojky erikas aniel nie je moja sestra, aniel je sestra twins 🙂 . A aj u nás prší, síce tak slabo, ale aj tak ☹ . Prší tuším vždy keď idem s malou k lekárke

aniel
3. dec 2008

gucz- o desiatej,ešte musím ísť k našim pre auto 😉

gucz
3. dec 2008

anielik ak chceš a nestíhaš teda tak môže byť aj o pol jednástej.... Však napíš, a kde teda?

erikas
3. dec 2008

lucxy v posilke som bola včera,dnes mám pauzu,pôjdem až v piatok 😉

gucz nejako sa mi to pomotalo s tými sestrami 😀

baby čo dnes varíte?hoďte inšpiráciu 😒

aniel
3. dec 2008

zemiakovú kašu s cibulou 😝

erikas
3. dec 2008

aniel to vôbec nie je zlý nápad 😝 ako ju robíš Ty?

sestri
3. dec 2008

ahojte...dnes máme trochu kľudnejší deň, dobre mi to padne...teraz som zjedla rajčinovú polievku a doma ešte dačo zahryznem.
zemiakovú kašu milujem, len manžel mi ju nechce jesť, tak si robievam len pre seba...

lucxy
3. dec 2008

ja som dneska rano robila mrkvovu s haluskami a vajickom,,,,,no bola u mna sesternica ktora mi po pol hodine oznamila, ze jej mala je nachladnuta ja nervy,,,,,no a dneska rano vstala mala a zacala kychat a uz ma aj sopel,,,,, 😠

lucxy
3. dec 2008

sestri ja mam rada paradajkovu lenze mne ju nikto nechce jest ani mala a ani muz

sestri
3. dec 2008

moja malá ju miluje...

lucxy
3. dec 2008

moja ma najradsej klasicku vyvar so zeleninkou a nitovky ktomu 🙂

simka9122008
3. dec 2008

Ahojte baby nejako vás zanedbávam, no som taká rozlietaná že až, aj dnes som pobehala celé mesto a teraz konečne trochu sedím pri káve

sestri
3. dec 2008

jaj káva, dnes som skoro doma, už som pustila práčku a idem si urobiť tiež kávu.

gucz
3. dec 2008

čaute babulky, tak aj ja som si akurát sadla ku kávičke, konečne. Domov sme z mesta dorazili až po tretej, normálne som unavená. Ale som rada, stretla som sa s anielom, potom aj s druhou kamarátkou a kúpila som malej šatky k vianociam. Len na ne ešte našijem červeno bordovú stuhu a bude z nej herečka 🙂
Normálne sa mi oči zatvárajú a malá ide spať až pred ôsmou, neviem či to vydržím, tak by som spala......

lucxy
3. dec 2008

gucz uz spisss? 😀

gucz
3. dec 2008

nie nie, ukladala som malú, ešte tam dačo mrmle... Ona keď je unavená tak najviac vymýšľa, takže som sa pri nej aj prebrala. Ledva čakám kým zaspí, pôjdem si potom poupratovať kuchyňu.

lucxy
3. dec 2008

moja pobehuje skocikom 😀

gucz
3. dec 2008

moja sa pokadila, tak sme to teraz dávali do poriadku, ale už je tam ticho, tak snáď už zaspala

gucz
3. dec 2008

Baby kde ste všetky, čo dávajú dačo dobré v telke?

lucxy
3. dec 2008

kde su tie casy ze sme tu kecali aj 5nas tu bolo naraz

gucz
3. dec 2008

no veru, pravdu máš. No nič, idem čumieť do telky, snáď tam dačo bude

lucxy
3. dec 2008

tak dobru nocku vsetkym 😔

aniel
4. dec 2008

dobré ránko baby,práve som omylom zmazala všetky fotky vo foťáku,skoro ma porazilo,nestačí ,že keď nám odišiel počítač zmizli všetky fotky,teraz toto asi ma porazí ☹