Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
3. feb 2009

lucxy ty dostávaš rodičovský príspevok na malú však? Vybavovala si si nejaké potvrdenie o tom zo sociálky pre manžela na daňové priznanie? Ako aby si na teba mohol odpísať nejakú čiastku?

lucxy
3. feb 2009

gucz ja sa bojim tyzden predtym ako tam pojdem ani jest nebudem lebo ked som vstrese nejem,,,robi sa mi ekzem tak to hadam nie ☹

gucz
3. feb 2009

si tu ešte ?

lucxy
3. feb 2009

hej som tu

gucz
3. feb 2009

ja som nejaká hotová, zatvárajú sa mi oči, asi pôjdem spať

lucxy
3. feb 2009

gucz to co si sa ma pytala ti zajtra napisem idem tiez ulozit veci a hajde do postele 😔 😔 😔 😵 😵 😵 😵 dobru nocku zajtra som tu ako na koni 😀

aniel
3. feb 2009

ahojky,tak vy už spinkáte a našej slečne sa nejako nechce.

gucz,tak to je dobre,že už nebolí

lucxy-a ty ho daj radšej von

sestri
3. feb 2009

lucxy...prepáč, hrala som sa a zabudla som na čas...môže ti to spôsobiť zdravotné problémy, cez zvýšené teploty až po problémy so srdcom, ale toho sa ty báť nemusíš...ak tam máš zápal tak on ti vlasne krvou prúdi po celom tele a môže si nájsť miesto, kde začne šarapatiť...ty môžeš ochorieť, ani nebudeš vedieť z čoho...zo zubov je veľa chorôb a ľudia o tom nemajú ani tušenie...

aj ja vám prajem dobrú noc...

aniel
3. feb 2009

sestri,tak tosom ani netušila,takže mŕtve zuby vybrať alebo ako to mám chápať?Iba tie čo bolia? 😉

lucxy
4. feb 2009

dobre ranko,,,,ako ste sa vyspali? my sme vstali 6,20 tak dobre,,,idem navarit 🙂

aniel
4. feb 2009

no nič moc,celú noc ma obťažovalomoje dieťa.Už som bola zúfalá asi ju už musím odnaučiť cuckať 😉

sestri
4. feb 2009

aniel...iba tie čo spôsobujú problémy... 😉

lucxy
4. feb 2009

no navarene,,,aniel budes ju asi musiet odstavit a bude to tazke 🙂 ale zvladnete to

gucz
4. feb 2009

lucxy si tu? no čo s tým potvrdením? ja neviem či si to mám ísť pýtať, alebo nie, MM nieje schopný ísť za účtovníčkou sa jej spýtať, on nerád vybavuje veci.... ach jo. Neviem či treba potvrdenie, alebo či stačí len čestné prehlásenie, že poberám rodičovský príspevok.

dia2006
4. feb 2009

Gucz, ak poberas len rodicovsky prispevok, je to posudzovane ako socialna davka, nezapocitava sa do prijmu, len
keby si mala nieco okrem toho, takze nepotrebujes nic, len to cestne prehlasenie. Takze si moze odpocitat manzel.

lucxy
4. feb 2009

hej gucz staci ked si napisem cestne prehlasenie,,,napises tam ze si nemala ine prijmy,,,, 🙂

gucz
4. feb 2009

diky baby. Bola som s malou na tej endokrinológii kvôli tomu prsku čo mala zdurené. Tak jej to prezreli a keďže sa jej to medzičasom zmenšilo, tak máme prísť o dva mesiace na kontrolu, asi to nebude z hormónov (teda jej vlastných) ale zo stravy, teda naďalej máme obmedzovať kuracie mäso. Tak uvidíme čo bude za 2 mesiace, ak by jej to zmizlo úplne tak nič, ak to nezmizne (už ho má zväčšené len minimálne) tak jej vezmú krv na rozbor.
Hneď vedľa je Sociálna poisťovňa, tak som tam behla len na informácie a tam mi povedala pani, že to sa pýta na úrade sociálnych vecí a rodiny, teda u nás v TT tam, kde je aj pracák. Tak tam budem musieť vybehnúť a napíšem si teda aj to čestné prehlásenie, že nikde inde nepracujem. Bola by som rada, keby mu na daniach niečo vrátili, však by sa nám to hodilo, nejaké koruny navyše. Jeho kolegovi minulý rok vrátili asi 18000,- Sk, čo si myslím je pekný peniaz

dia2006
4. feb 2009

Gucz, vratia mu sumu na zaklade toho, kolko mal odvedenych preddavkov za rok 2008. A TEba si moze odpocitat.

simka9122008
4. feb 2009

Ahojte žienky, tak z mojej diéty zase nič už to flákam jak sa len dá, vôbec to presne nedodržiavam, no aj tak idem 14.2. na svadbu tak začnem na ostro až potom.A vy ako ide vám to?

aniel
4. feb 2009

gucz-mne to potvrdenie dali na socialke pri úrade práce čo je

sestri
4. feb 2009

simka...svadba na Valentína...to je super, užite si to...

anaret
4. feb 2009

my máme ísť na ples- jeden 13.2 a druhý 14.2. Viem, že je to o držku,ale akosi sa to tento rok takto spackalo, že sú oba hneď po sebe...neviem si predstaviť ako to zvládnem...veď už nemám sedemnásť....

miresta
4. feb 2009

ahojky holky,

ja vám len na rýchlo píšem že na vás myslím, ale dva dni som u sestri takže namám čas napísať a večer som došla domov zničená a s bolesťou hlavy. Dnes som zase od osmej pri nej, ale detičky spinkajú ešte, tak som rýchlo došla napísať. Dúfam, že sa mi dnes večer podarí nakuknúť.
Všetky vás zatiaľ pozdravujem . 🙂

dia2006
4. feb 2009

Miresta, nezabudla som na Teba, len fakt nestiham. Dufam, ze chapes

lucxy
4. feb 2009

halo ja som tu,,,pozeram panelak a robim salat tarhonovy,,,no a potom idem upratovat 🙂

simka9122008
4. feb 2009

A to je aký Lucxy ja tarhoňu milujem, hoď recept

lucxy
4. feb 2009

mrkni 🙂

lucxy
4. feb 2009

baby mala ma uhryzla do krvi take je to sidlo,,,

simka9122008
4. feb 2009

Hmmmmmmmmm môže to byť fajné musím vyskúšať