Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

miresta
7. feb 2009

tak, čo dnes máte veľa práce? No mne je už chvala bohu lepšie, hlava ma bolí už menej, aj som už zjedla banán, ale trasie sa mi žalúdok ešte stále a strašne sa trasiem. No aspoň viem, že neviem piť a ani nemôžem, boli sme totiž na oslave a dala som si víno, no a tak to dopadlo. 😉

lucxy
7. feb 2009

no miresta mas to tazke,,,musis sa uz dat dako do poriadku,,,ja sa idem chystat dneska mame stretko v meste s babami co chodia na konika 🙂

dia2006
7. feb 2009

Miresta, ked to je len od vina, tak to prejde rychlo, len aby to nebola chripka. Ja som takto dopadla este na strednej - myslela som si, ze je to od vina, ale bolo mi hrozne, celu nedelu som prelezala a vecer som zistila, ze mam vyse 39.

dia2006
7. feb 2009

Lucxy a tie kocky su odkial? Z MT alebo z celeho Slovenska, tak to je super, ze sa stretavate. Ved aj my sme sa chceli, len to nevyslo. Tak dufam, ze toto leto to vyjde.

anaret
7. feb 2009

ahojky, ja som mala dnes návštevu - také super kamošky, len je škoda, že sa málo stretávame...
trošku sme pokecali - teraz odišli a ja idem upratať, na zajtra mám navarené od dnes, upečenú mám štrúdľu a šatôčky z lístkového cesta, mám upratané, takže zajtra trošku budem oddychovať...

lucxy
8. feb 2009

dobre ranko,,,no stretko za nami prisla som okolo pol 2tej domkov,,,,teraz idem do obchodu,,,
dia nie baby su iba z martina,,,ale bolo dobre,,,je fajn ked sa takto stretneme 🙂
anaret ty si sikulka,,,,toto pocasie je ako na jar 🙂 neviem ci sa uz mam radovat alebo nie 🙂

sestri
8. feb 2009

dobré ránko...lucxy...ešte sa neraduj, má sa zas ochladiť...ja by som už prijala jar...
kočky...môj manžel sa zas rozhodol chudnúť, ale ja sa na 90tku necítim...a mám zas kilo dole...a to dokopy nič nerobím, neviem sa akosi rozhýbať...
dnes budem robiť sviečkovú, ale sa napapám, milujem ju...malej ju musím urobiť bez smotany, hádam to prežije...

simka9122008
8. feb 2009

Ahojte baby, tak ja celkom tú 90 dňovku až tak presne nedodržiavam no snažím sa jesť to čo sa v daný deň má aby som nepribrala do šiat na svadbu, nie moju nebojte sa 😀 a od pondelka po svadbe začnem naostro.

gucz
8. feb 2009

čaute babule dobré ránko 😀 , teda dobrý obed.
aj u Vás prší? u nás začalo v noci a teraz sem tam prská, no i tak je celkom teplo, zatiaľ. Dnes som hajala až do 3/4 na 10, MM vzal ráno malú zo spálne, tak som sa krásne vyspala, ako princezna 😉
k obedu si spravím kuracie prso, ešte neviem ako, pre MM som ešte včera večer spravila mäso na šťave, teraz som mu k tomu uvarila tarhoňu (mierne sa rozvarila, ale vravel, že mu to nevadí). No a čo spravím malej ešte netuším.
sestri super, že máš ďalšie kilečko dolu
simka ja tú 90tku tiež nedržím nejak presne, aj keď by som chcela. Včera som mala ovocný, ale jedla som hocičo... no i tak 2,5 kg dolu. Ale vidno to nieje.
aniel kde si?
miresta už je Ti lepšie ?

lucxy
8. feb 2009

ani ja uz nedrzim 90dnovku,,,,vydrzala som dakych 6dni,,,a koniec,,,,tak som sa vratila k cviceniu,,,,ale mozem povedat ze za tych 6dni ziadna zmena /myslim dolu/,,,,mne bude stacit ked sa vysportujem do leta

lucxy
8. feb 2009

simka davala si dotoho salatu normalny ocot? 🙂

lucxy
8. feb 2009

tak ten salatik z kapusty je fakt mnam mnam 🙂

simka9122008
8. feb 2009

Hej normálny ocot

lucxy
8. feb 2009

vytahujem nas zdruhej strany,,,,co robkate? unas tak vonku fuci ze sa neda ist nikam

sestri
8. feb 2009

tu u nás stále leje, je to otras...Tinka bola v kine, ja som upratovala a potom piekla...urobila som 2 koláče a už nie je po nich ani stopa...chcela som ešte žehliť, ale už na to kašlem, pozeráme seriál na jojke...

dia2006
8. feb 2009

Aj ja som chcela zehlit, tiez na to kaslem. U nas tiez leje, asi uz to pocasie nie je normalne.

dia2006
8. feb 2009

Migrena - zasa, ved to uz ani nepisem radsej, teplo-zima-sneh-dazd - proste je to stale horsie a horsie. Hlasia ochladenie, takze mam sa na co tesit.

sestri
9. feb 2009

dobré ránko kočky...neviem, čo sa dialo v noci, ale tu je kopa snehu, som zvedavá ako rýchlo sa to roztopí...no idem do práce, hádam mi pôjde autobus...pekný deň vám prajem.

lucxy
9. feb 2009

dobre ranko,,,aj u nas chumeli a nasnezilo cosik,,,to je nenormalne a tak za 3dni ma byt -5 az -10 😠

gucz
9. feb 2009

ahojky žienky tak aj u nás bola včera hotová pohroma. O štvrtej som šla s malou von, lebo som chcela, nech sa trošku vyvetrá a samozrejme pršalo, tak sme sa prechádzali asi 3/4 hodinu. Potom začalo strašne fučať a šli sme domov. No a večer bol nenormálny vietor, buchotala nám ventilácia v kúpelke, proste strašidelné.
No a teraz pozrem von a a vonku všetko mokré vyfúkané, na zemi , teda ako na hline mikrostopy po snehu, ale nesneží a je celkom jasno, teda nie je slnečno, ale ani ako včera pod mrakom. No a ozimilo sa, máme tu jeden stupeň. Teda zatiaľ.
dia no čo hlava, už nebolí?
sestri čo sniežik, drží?
lucxy krásny pas 🙂

no idem vytiahnuť malú z postieľky, už bude mať asi mliečko vypité

aniel halóóóó žiješ?

dia2006
9. feb 2009

Ahojte, tak tu v noci strasne prsalo. V BA bolo uz vtedy hrozne nasnezene, tak som vedela, ze
nas to caka. Rano bol uz vsade sneh, ledva zijem, sneh a dazd je najhorsi na migrenu, uz som
sa s tym zmierila. Celu noc som nespala, ale teraz mi pomohla aspon tabletka.
Gucz, ja som si vsimla /dost skoro, vsak?/, ze mala sa strasne podoba na Teba, naozaj velmi.
A nasa mala opica ide dnes po dlhej dobe do jasliciek, samozrejme s ocinkom zaspali, zbytocne
som volala na vsetky telefony v dome. A v stredu maju karneval, tak dufam, ze dovtedy vydrzi.

gucz
9. feb 2009

🙂 dia kto pozná iba mňa vraví, že sa Laura podobá na mňa a kto pozná mňa i manžela, tak vraví, že malá je manželová kópia. Tak neviem... určite má z oboch dačo, no z manžela viac, jeho fotkách z jasiel sú s malou úplne rovnaký, vážne, po mne má horenos. 🙂
mohla si si aj Ty dať nejakú fotku malej do albumu nech mrknem 😉

no ideme sa znova prebaliť..... malá stála a začala tlačiť, tak sa jej pýtam kakáš? ideš si hačať na šerblík? a ona nie, nie a ako vždy začne utekať preč odo mňa..... odkedy bola chorá, tak nechce ísť na šerblík, ja to nechápem. Aj keď sa nepýtala, ani nepýta, ale kakala doň celkom pekne

dia2006
9. feb 2009

Ja som videla len fotky, ale je to jasna vec!! Dam aj ja fotky, som hrozna, viem, ved aj v pase mam vyse rok staru,
odvtedy mame tolko peknych fotiek - hlavne ona.

aniel
9. feb 2009

gucz-tie šatky sú krásne,aj u nás strašne fučalo.Ozaj dietku už nedržíš?Ja začnem dnes ešte raz,ale už naposledy,ak to nepôjde,tak sa na to vykašlem.

dia a už vieš ako ich tam dať?

simka9122008
9. feb 2009

Baby ja som sa dnes pozerala do zrkadla a prišla som na to že my netreba až tak veľa schudnúť ako spevniť svalstvo, lebo to čo som schudla tak my to všetko hnusne visí a plus ešte tá moja celulitída na stehnách, neviete čo je na ňu dobré, poradte, prosím.

gucz
9. feb 2009

čauko baby
aniel tie šatky stáli 20 korún 🙂 .dietku tak držím že viacmenej nedržím aj držím zároveň. Napr včera som jedla k obedu kuracie prsko s čalamádou a kúskom chlebíka, ale na večer som si dala chlieb so salámou. Proste som na to mala chuť. Dnes varím k obedu zeleninovú polievku s hráškom, tak si to dám, no neviem či z polievky vydržím až do večera. Tak neviem. Ale aspoň niečo, myslím to kvázi snaženie, aspoň už nejem neskoro večer, za posledných 10 dní som po ôsmej jedla len raz. Ja mám ten problém, že ja som doobeda neni vôbec hladná, ale večer by som zjedla aj chladničku.
inak ako zdraví ste? keď si sa tu dlhšie neobjavila som sa bála, že vás dostala tá chrípka

simka to je super, že Ti už netreba chudnúť, len spevňovať, hor sa na cvičenie. S celulitídou Ti neporadím, to má podľa mňa každá žena, aj moja chudá segra.... možno nejaké masírovanie a skús si to pravidelne sprchovať chvíľu teplou a chvíľu studenou vodou, aby sa Ti tam rozprúdila krv.

dia tak na fotečky sa teším, som zvedavá 🙂

lucxy
9. feb 2009

gucz musis jest pravidelne aby si potom vecer nevyjedla celu chladnicku 😀
simka ja si davam teraz od dermacolu nieco na celulitidu,,,ale dobry krem je aj v avone,,,,a mala som aj to roll on, potom mi raz mama objednala ale neviem aka to bola znacka aj to bolo dobre,,,no tu jedine ostava vela zeleniny a cvicit

simka9122008
9. feb 2009

ďakujem baby za rady

simka9122008
9. feb 2009

Aké máte skúsenosti s receptami z ovsených vločiek?

lucxy
9. feb 2009

ake myslis recepty?