Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
25. mar 2009

dobre ranko,,,,tak unas dneska zase nasnezilo,,, 🙂

gucz
25. mar 2009

dobré ránečko aj u nás je trošku bieleho na zemi, ale skôr také nafúkané ako nasnežené. Ale v v nedeľu sa má už otepliť 🙂 . Konečne po dlhej dobe sme spali celú noc v kuse, úplny zázrak.
sestri kludne sa posťažuj, však na to sme tu, nie? Včera večer som môjmu povedala, že nech sa zakryje, lebo prechladne a bude sa sťažovať, že ho dačo bolí.... samozrejme som to myslela v dobrom, ležal pri telke a driemal a viete čo mi na to povedal, že čo by sa sťažoval, že to mne furt niečo je, že ma furt hlava bolí a tak...... 😖 😠 🙄
tak ja už sa posťažujem len Vám 😀 😉 🙂 keď mi niečo bude, aby moje vbýroky neboli použité proti mne 😀 😀 😀

simka9122008
25. mar 2009

Gucz to sú typický muži

erikas
25. mar 2009

ahojte 😉 gucz sme tu pre teba 😀 chlapi nie sú vobec empatické stvorenia

simka9122008 držím palce v 90-vke

aj u nás troška nasnežilo,varím kotlíkový guláš,plnené šampióny pre mojho juniora,na 13:00 idem na sono malej panvy a večer na nočnú....takže dnešný deň mám vyplnený až až,cvičiť pojdem zajtra poobede,pekný deň Vám 😎

gucz
25. mar 2009

baby ešte že Vás mám 🙂 , erikas máš toho teda dosť.... aj ja som robila guláš, ale včera a mexický, s červenými fazuľami a extra extra pálivou chilli papričkou habanero. Ale tej som tam dala len kúštek, no i tak som ho potom musela ešte nadrobiť, lebo bol ten guláš moc štiplavý. A dnes robím osie hniezda, strašne krásne tu voňajú, mňam

erikas
25. mar 2009

😝 gucz tak tým by som veru neodolala.....

na sono našťastie všetko v poriadku,to som bola v rámci gyn.preventívky,takže opať o rok budem tŕpnuť 😉

sestri Tebe sa všetko nejako navalilo naraz,moja zlatá,dúfam že Tinka je už ok s prstom a Tvoj chrbát ťa už dlho nebude trápiť ☹ to sú také obdobia,keď sa sype tak už poriadne...ja to dobre poznám

sestri
25. mar 2009

ahojte kočky...dnes som vďačná za to , že nosím okuliare...zo dňa na deň mám väčšie kruhy pod očami a okuliare mi ich ako-tak zakryjú...poraďte. čo s tým...krém mám a natieram sa ráno aj večer...vyzerám ako keby ma manžel bil 😠
Tinke sa vraj prst zlepšuje, ja som ho nevidela, chodí s ňou na preväzy manžel...už konečne nemá teplotu, ale dnes som sa riadne vyľakala...nevedela som jej zastaviť krvácanie z nosa...
aj u vás je taká zima?...už by konečne mohla skončiť...
ešte zajtra do roboty a potom deň voľna...aj na ten sa teším...
teraz si idem napustiť vaňu a poležať si...potom spinkať...ešte nakuknem

lucxy
25. mar 2009

ahojte,,,tak ja len na skok,,,,dneska som bola u zubarky/moja vacna story/,,,,tak sa rozhodla ze mi ten zub vytrhne pichli mi dve injekcie a dobrych 40minut mi to trhala no a nechcel ist vonku koren takze zajtra rano idem do nemocnice,,,, ☹ fnuk totalne sa bojim bojim bojim,,,,ze mam ten koren v dutine,,,,,

gucz
25. mar 2009

lucxy fúúúúúha, to Ti teda nezávidím ☹ , hlavne Ti prajem nech to máš rýchlo za sebou a nech ťa to dlho nebolí. Aj ja začínam nejak cítiť zub (čo mi robil zubár naposledy), takže po ďalšej výplate tam naklušem. MM mal teraz 2 dni nadčas, tak môžem ísť míňať 😀
erikas no veď ja som ani neodolala, ja už dlho nedržím tú dietu, však podľa toho aj vyzerám, som riadne pribratá teraz, ale keď nieje moc čerstvej zeleniny po ruke, tak ma to ani nebaví.... Tak teraz varím a pečiem na čo mi príde chuť a potom cez leto budem zasa zdravo žiť 😉
sestri pekne si oddýchni, ozaj máš toho dosť. To krvácanie z nosa... neviem, ja som si dala vždy dačo mrazené na krk, samozrejme v utierke a hlavu nezakáňam, práve že ju mám dole, nech to pekne vyteká kým tečie. Spomeň to však detskej lekárke, či má malá dosť krvných doštičiek, nech jej vezme krv pre istotu

gucz
25. mar 2009

aniel a Ty kde si? šiješ tú blúzičku? som na ňu zvedavá 🙂

miresta
25. mar 2009

ahojky, ja som mala dnes pekný deň, manžel má dva dni voľno, takže ma ku pc nepustí. Zjtra ideme kupovať ten kočiar, tak som zvedavá aký si vyberieme,

Inač kočky, všetky sa tu vyžalujte, veď preto sme tu.

Dobrú nocku, pa 🙂

gucz
26. mar 2009

Dobré ránečko babulky,
hlásim jemný snehový poprašok u nás dolu pri TT a zamrečené, ale je 1 stupeň, tak sa to roztopí
miresta prajem príjemný nákup, ak sa bude dať, nech si ten kočík - káričku hlavne malá výskúša, lebo výzor klame. Ja som Lauru pri sebe nemala keď sme kupovali golfky, ale mala som so sebou meter a miery starej káry.
Baby ja by som tak spala a ten môj drobec je úplne vyspaný.... 😔 😎 , no už aj mlieko dopila, tak idem,pa

sestri
26. mar 2009

ahojte...lucxy...tak to si ale dopadla, vždy je lepšie ísť na chirurgiu hneď, ako takto dopadnúť...viem to, lebo robíme práve takéto veci...vôbec ti nezávidím, drž sa.
inak asi budem mať od malej chrípku...v nedeľu máme veľkú akciu s Tupperware a tam určite chcem byť.

gucz
26. mar 2009

čauko sestri čo Ti je zle? Máš teplotu? Inak dostala som od mamy predčasne k narodeninám ten oranžový krájač na cibuľu 🙂 , len som ho ešte neskúšala, tak potom napíšem ako sa mi páči.

sestri
26. mar 2009

gucz...nie, len hrdlo začínam riadne cítiť a pokašliavam...ten krájač je super...teraz je v akcii mlynček na orechy, strúhanku,čokoládu,syr, dokonca aj zemiaky a mrkva sa na ňom dajú strúhať...je super

miresta
26. mar 2009

gucz - jasnačka že vyskúšame, berieme ju zo sebou.

sestri . tak sa lieč, ty máš poslednú dobu také nešťastie , vždy chorá.

sestri
26. mar 2009

miresta...veď to je problém, to liečenie...doma ostanem, keď je už naozaj zle...nemá kto za mňa robiť ☹

lucxy
26. mar 2009

caute tak uz to mam za sebou stravila som tam od pol 8mej rana a domov som dosla o 3tej,,,,ale uz to mam za sebou,,,robili mi to na operacnej sale,,,,vrtali a nabuduci tyzden si idem dat vybrat stichy lebo mi to aj zasivali,,,,neda sa mi ani pit,,,,taky zvlastny pocit,,,hadam zajtra bude lepsie,,,,ta svina koren sa tam tak drzal nechcel ist vonku, ale poviem vam ze som happy ze to mam za sebou, a neda sa mi ani rozpravat

aniel
26. mar 2009

lucxy-ty si hrdinka,ja by som sa bááááála a neviem či by som sa dostavila.

gucz-yajtra ju došijem ,dnes som už bola taká unavená,že som nevládala.Vieš ako zákusky.Už sa mi o nich bude aj snívať,fuj už ma bolí aj žalúdok,čo stáleoblizujem.

miresta-dúfam,že si dobre kúpila.

sestri-dúfam,že už aj tebe sa polepší.

erikas,simka-konečne ste sa aj vy ukázali.Ja som s 90dnovkou skončila a cvičiť už dva dni nestíham,ale polepším sa.

inak snívalo sa mi ,že som videlaplnú nádrž rýbneviete ,čo to znamená?Naposledy ,keď sa mi to snívalo,teda videla som len jednu rybu som bola tehotná. 😉 Dúfam,že nebudem.

lucxy
27. mar 2009

caute,,,,no vcera ked som bola nadopovana to bolo lepsie,,,no dneska sa mi fakt neda rozpravat,,,,najlepsie je ako to vysvetlit dietatu akcnemu ked stale a v jednom kuse sa vypytuje,,,,,pojdem si nakupit stavy,,,,a skocim si do lekarne kupit taky drink co sa vypije a nahradza stravu 🙂 no ono sa to teraz hoji tak je to take,,,,uz aby bolo takto o tyzden

miresta
27. mar 2009

ahojky kočky, tak mi sme včera zase neboli kúpiť ten kočiar, bolo mi hrozne zle, neviem od čoho ale od obeda do večera som mala prehánky na Wecku. Mala mi hrozne v noci kašľala, má aj zvýšenú teplotu, tak s nou idme k lekárke. Dnes vstala o pol šiestej, tak už teraz spí...dospáva. A keď vstane tak budeme letieť, aby sme to stihli. Tak dúfam, že sa nám to dnes už s tým kočiarom podarí.

lucxy- tak ja sa hrozne bojím zubárky, ešte že mám dobre zuby. takže budeš mať vlastne prečisťovaciu kúry, keďže len šťavy budeš piť. To je fajn, aspoň na niečo to je dobré. 😀

aniel - tak ty už dokonč a potom si daj aspoň 2 dňový oddych

sestri - tak to je blbé, že ťa nemá kto zastúpiť v práci

gucz - kedy máš narodky a koľko?

sestri
27. mar 2009

ahojte....vidím, že sa pridali ďaľšie choré...je to strašné, žiadna nemá pokoj... ☹

lucxy...musela si si riadne užiť, ak ti povolili vyplachuj si ústa repíkom, alebo kamilkami, bude sa ti to rýchlejšie hojiť a ľad ti pomôže skôr odpuchnúť.

ja som dnes doma...uvidím, čo stihnem urobiť, ale asi sa na všetko vykašlem a nebudem robiť vôbec nič 😀 ...mám nedokončené puzzle tak si sadnem k nemu a budem iba obšívať drobnosti.navarené mám.
malá je ešte doma a aj keby nebola chorá, majú zavretú školu...chrípkové.
idem si dať tabletku...ridne ma začína bolieť brucho...dostala som.

aniel
27. mar 2009

baby pridala som foto tej blúzky,čo som šila malej .Teraz som došila letím k našim dokončiť tie koláče .Majte sa krásne ,prečítam si vás večer 😉

sestri
27. mar 2009

tak to si frajerka...vyzerá to ako z obchodu...super

gucz
27. mar 2009

aniel pekná (aj blúzka aj dcérenka), si šikulka 😉
sestri aj ja som dostala 🙂, teda sa mi rozbiehajú
miresta narodky mám až 8.apríla, ale mama sa nevedela dočkať.
juj baby ja som dnes taká oťapená, stále sa mi privierajú oči, ja mám tuším spavú nemoc či čo 😔 😀 , aj tak podivne cítim hlavu.... dúfam, že z toho nebude migréna ako počas minulých "sviatkov". A zasa mám dilemu čo mám spraviť k obedu..... dosť skoro že??? no manžel tam má zbytok toho mexického guláša, malej zavarím slížiky do polievky, ale čo budem jesť ja???? 😕

gucz
27. mar 2009

kde ste všetky??? 😕 , nakúknem teda večer 🙂

miresta
27. mar 2009

ahoj gucz - akurát somdošla, ale len na skok, lebo robím jablkovú tortu nepečenú.
Som poriadne nazlostená, lebo ten kočiarik čo chcem nemajú u nás v KE, aspoň už sme boli v troch predajniach, kde viem že predávajú tieto značky, no ale nemajú tie modely. No aj iné sme pozerali, skúšali a tak, no nebola som spokojná. Zajtra ešte pojdem do jedného....kde mi odporúčili, tak som zvedavá.

miresta
27. mar 2009

aniel - blúzka je pekná, a malinká ma uplne tvoj pohľad. 😕

inač celý deň ma príšerne bolí hlava. U doktorky inač nič také nám nepovedala, vraj jej stačí Calcium, no ale mne sa to nepáči, dúfam, že to nebude ako naposledy, že sme brali tri sirupy a nakoniec to prešlo do zápalu priedušiek.

gucz
28. mar 2009

dobré ránko
tak babulky včera som sa sem už nedostala, poobede sme boli v meste, šla som mame kúpiť darček, tiež bude mať narodeniny a skôr ako ja. potom sme ešte kupovali drobnosti do domácnosti a ani neviem ako, už bol večer....
miresta to poznám, aj ja si niečo vyberiem na nete a potom to zháňam po celej TT a nikde to nemajú... napr. včera som zháňala stužku čo je z jednej strany akoby háčkovaná, dáva sa to na ozdobu látky, neviem či chápeš čo myslím.... no a v žiadnom obchode čo som bola to nemali... ešte mi zostávajú dva, ale do tých pôjdem nabudúce. Šijem malej takú hračku a chcela som to ozdobiť, no mám smolu.
Larurika sa začína rozkecávať, tak je strašne zlatá, už povie (v)táčik, mamina, a na všetko čo nemá brať (telefón, ovladač a podobne) vraví že je to maminé, na autorádio, že je to tatové..... No už ten môj drobec vykrikuje, tak musím ísť