Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
29. máj 2009

ahojky

dia tak to máš toho tiež dosť
sestri veď jej zbaľ teplákovú súpravu, rifle, nejaké tričká a jedny krátke nohavice ak by dačo a je vybavené. Nieje u nás až také strašné počasie. Napr. jarnú bundu som na sebe nemala riadne dlho. Včera u nás behali decká po vonku v krátkych gaťoch a navrchu mali mikiny. A samozrejme tenisky. Napríklad teraz je tu 13 stupňov podľa internetu, ale vôbec by som to teda nepovedala.
miresta som rada, že si sa ozvala, prajem Vám aby ste boli čoskoro zasa fit, ty, malá aj drobátko v brušku. Inak rýchlo to uteká, už si 13 týždeň 😕

sestri
29. máj 2009

gucz...nie je už také jednoduché baliť 12 ročnú babu...každý deň treba niečo iné...budú tam aj chalani a diskotéka... 😀
z roboty som letela domov, lebo ju zas riadne bolelo brucho a odišla zo školy...teraz je v posteli...to prejde...

gucz
29. máj 2009

áááááha, tak to je už o inom, no teraz sú tie dievčence už iné, ja som bola v 12tich ešte také decko 😅

sestri
29. máj 2009

vidím, že dnes sedíte doma...vonku je riadna zima...bŕŕŕ... ☹

gucz
29. máj 2009

sestri máš pravdu, sedím doma. MM šiel s malou do Trnavy, dačo zháňa a ja som zostala sama doma. Akurát začala riadna búrka, vonku vrieskajú alarmy áut.... 😕

sestri
29. máj 2009

tu nič nie je...práve som hodila do rúry kakaové hniezda...predtým som si dala kúpeľ pri sviečkach, super relax...

miresta
30. máj 2009

ahoj baby,

sestri - tak to ti závidím také užívanie si, aj tie starosti, že čo jej máš zabaliť, už aj ja keby som mala také veľké. 😀

gucz - moja nie som v 13 T, na ultrazvuku mi ukazuje že je stále o dva týždne dozadu, takže mi zatiaľ hovoria že v 11 T, aj keď pri Esterke to bolo tak isto, a narodila sa presne podľa mojich výpočtov, a podľa ich výpočtov o 11 dní skôr. Tak možno to bude aj teraz tak. Uvidíme. V piatok idem na ultrazvuk 3D, tak už budem vedieť asi že aj čo to bude. 😀 Potom dám vedieť.
Všetkým pekný víkend a pekné oslavy s deťúrencami. papa 🙂

lucxy
30. máj 2009

ahojte,,,,akurat som ulozila malu spat,,,,a pijem kafco,,,,potom ked sa zobudi pojdeme pozriet take vlaky ma byt daka akcia 🙂
miresta ako sa citis? 🙂

sestri
30. máj 2009

ahojte...u nás dnes pršalo, konečne...malá na súťaži zdolala aspoň svoj osobný rekord, na to že tam chodí len 2 mesiace, je to v pohode...prišla špinavá, v Trnave vraj riadne pršalo, skoro zrušili preteky...pred chvíľou som dožehlila a teraz pozerám telku...malá šla k babke...

prajem vám príjemný víkend...

aniel
30. máj 2009

ahojte-tak nám sa pridali k horúčke aj hnačky v utorok budú výsledky zo stolice ,doktor sa obával kôki tenkému črevu,ale ja dúfam,že len nejaká vyróza.

miresta-tak možno sa mužovi splní,že bude mať syna .Oteckovia si na to potrpia,aby splodili syna 😉 ,ale ja to vidím ,takže dcéry viacej roz maznávajú 😉

gucz-u nás bola teda riadna hrmavica.

lucxy-na aké vláčiky pôjdete pozrieť?

sestri-tak malá je šikulka.Ja som mala toľko žehlenia,že som žehlila 5 hodín 😠

dia-ty bi tiež nejaká zaneprázdnená

sestri
31. máj 2009

ahojte kočky...tak malá je už preč...mám navarené to včera, tak sa pustím do upratovania...hlavne sa chystám na detskú...povyberám všetky skrine, šuflíky aj poličky...malá bude zírať 😀 ...zas jej kopu sprostostí vyhodím a ani si to nevšimne...mám na to týždeň...teraz najprv povysávam byt a umyjem...po obede príde švagriná aj s cicou, tak nech mám poriadok...

sestri
31. máj 2009

ozaj dia...čo to IPčko?

lucxy
31. máj 2009

caute,,,,tak sestri uz si upratala? ja idem navarit druhe,,,,az teraz

simka9122008
1. jún 2009

Ahojte kočky, hlásim sa po dlhej dobe, dnes musím ísť s malou k dokine, lebo je chorá a aj na mňa od včera niečo lezie, bolí ma hrdlo aj celý človek, no a o počasí ani nehovorím, horšie ako na jeseň 😝

lucxy
1. jún 2009

ahoj simka no strasne pocasie,,,uz nech je trochu teplejsie lebo hroza a vy sa rychlo vyzdravte 🙂

gucz
1. jún 2009

čaute dievky, dnes nám nešiel net, tak zdravím až teraz 🙂
u nás je tiež také podivné počasie, celé doobedie pršalo, zima riadna, aj sme kúrili. Naobed vyliezlo slniečko, trošku sa oteplilo a teraz sa k nám zasa valia mraky....

simka prajem skoré vyzdravenie. Ja sa budem musieť objednať k zubárovi, už sa objednávam dva dni a vždy si na to spomeniem až poobede, no čouž ke´d mám hlavu deravú, nejak sa mi tam nechce, ale budem musieť, začínam cítiť zub 😝

dia2006
2. jún 2009

Ahojte, ja makam uz od 5,30, no neviem, ako dnes dopadnem, iste okolo obeda pride kriza, ved
som spala 3-4 hodinky.

Sestri, nezabudla som, dnes poobede, nestiham, mala som hrozny tyzden aj vikend - ja migrena,
ledva som zila /doslovne/, mala este nie je celkom fit, nevieme sa z toho vyhrabat.
Dnes je s nou este moj muz, ale uz v stredu bude musiet ist do jasiel.

gucz
2. jún 2009

ahojky
mňa dnes trápila taká strašná migréna, no fuj 😝 ,
kde ste všetky? zachraňovala som tému z tretej strany......

dia a čo si tak kratučko spala?

lucxy
2. jún 2009

caute,,,som sa dako neukazala nesiel mi net no a tak jedno sdruhym 🙂

aniel
2. jún 2009

dobrú noc,všetky vás pozdravuje twins 😉

lucxy
3. jún 2009

dobre ranko,,,ako ste sa vyspali? ja pijem kavu kto sa prida?
cauko aniel pozdravuj twins 🙂

sestri
3. jún 2009

dobré ránko...ja by som si aj dala kávu, ale nemôžem...už ju nepijem mesiac...
dnes máme celkom kľud...chodím už cvičiť...malej je na sústredení dobre a z toho mám najväčšiu radosť...

erikas
3. jún 2009

ahojte kočky,dobré ránko 😀 dnes mám voľno,a ešte k tomu narodeniny,tak idem do mesta niečo si kúpiř len tak pre radosť,poobede posedíme s kamoškami a susedami pri vínku 😎

v sobotu sme boli na pečenom prasiatku,bola tam úžasná nálada,živo a veselo,prišiel aj harmonikár,tak sme aj spievali ako o dušu spasenú 😀 domov som prišla po druhej ráno......

cvičiť zatiaľ chodím,bola som včera a idem v piatok,junior už chodí do školy,síce ho vypísala až do dnes,ale už v pondelok išiel,treba mu ešte nejaké známky poopravovať,u nás sa to deje ako vždy na poslednú chvíľu 😕

aniel pozdravuj twins

sestri
3. jún 2009

erikas...všetko najlepšieeeeeeeeeee 😉

gucz
3. jún 2009

čaute žienky 🙂

erikas všetko najlepšie k narodeninám prajem 😉
aniel pozdravuj twins

ja som dnes ráno bola u zubára, dva dni ma bolel zub, tak reku že idem. No a ako na potvoru som sa dnes zobudila a nič ma nebolelo 😀 , ale šla som i tak, vypátrali sme ho a už ho mám rozvrtaný a v ňom vložku. Fuj to je hnus v ústach 😝 tá pachuť z vložky.

gucz
3. jún 2009

dnes bolo vonku super, svietilo slniečko, tak sme si to užili. Navečer sa spustil vietor, dosť silný. Malá vyluftovaná už aj hajá a tu nikoho ☹

dia2006
3. jún 2009

Erika, vsetko najlepsie!!!
U nas nenormalne fukalo, mala ma tolko hlodov, ze sa stale len smejem a smejem. Minule som si kupila kabelku - vynimocne bola drahsia, prisla som domov uz s nou ako keby nic /pred muzom - nedrazdim ho zbytocne, ked vidi, ze ich mam 10/ a mala - maminka, ty mas peknu kabelku, novu. Velmi pekna, velmi a bola aj draha, vsak? Tak sme sa zacali rehotat, ze muzovi bolo iste aj jedno.

simka9122008
4. jún 2009

Dobré ránko kočky, na dnes ráno som total stratila hlas, musím ísť k dokimu ☹

gucz
4. jún 2009

dobré ránko
dia no fakt super s tou malou 🙂 , zlatá je, už sa teším keď aj naša bude tak kecať
simka si chorá? na hlas si kúp kalciový sirup, určite Ti pomôže
ja stále cítim ten robený zub, nebolí ma, ale mi tam vadí tá vložka 😝

dia2006
4. jún 2009

Aj ja sa chystam k zubarovi, bola som zaciatkom marca, ale mala to posunute
a ja som musela ist na pohreb a potom sa doobjednat, tak to je katastrofa.
Min dva mam v zlom stave, to uz citim a potom nejake krcky, na to som nachylna.

Neboj, gucz, este si toho uzijes hajajajjjj! Aj ja som sa strasne tesila, ked zacne kecat
a vymyslat a teraz som rada, ked je ticho aspon 5 minut. Stale mudruje, vysvetluje,
napodobnuje.