Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
26. okt 2008

kde ste všetky? užívate si rodinnú pohodičku? 🙂 My sme sa medzi tým vrátili, pračka mi vyprala, už som aj upratala a tu stále nikoho... 😕

lucxy
26. okt 2008

ahojky gucz, neboj ja som tady,,,, 😀 dako som nestihla prispiet, akurat varim madarsky gulasik,,,,a idem si zaliat cajik,,,no vonku je krasne teda aspon u nas krasne svieti slniecko 🙂

simka9122008
26. okt 2008

Ahojte baby no neviem ako vám to ide s diétou, no ja sa priznám dosť to poslednú dobu flákam, jem 6 cez 9, no od zajtra je tomu koniec, lebo ja takto nikdy do vianoc tých 5 kíl nedám dole. ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠

anaret
26. okt 2008

ahojte, zdravím všetky, ja som dnes varila karfiol s kašou a karfiolovú polievočku, piekla som pizza koláčiky, včera som piekla jablkové pyté, prala som 2 práčky a šila som si sako...takže som sem nestíhala...inak sa mám pomaly, malý už dobre, len ešte stále nemôže ísť von, tak mu je dlho...

anaret
26. okt 2008

simka a o diéte ani nehovorím, lebo sa stále akosi vzďaľujem od pravidiel...

dia2006
26. okt 2008

Ahojte, tato zmena casu je hrozna, to potrva par dni, kym si zvykneme. Mala robila trocha cirkus, ale nakoniec nastastie zaspinkala.

sestri
26. okt 2008

no ja som už aj zabudla, čo je to diéta...blížia sa sviatky, budem sa musieť riadne strážiť... 😀

aniel
26. okt 2008

ahojte moja dietka -dúfam začne poriadne od zajtra 🙂

gucz
26. okt 2008

aniel si tu ešte?

lucxy
26. okt 2008

no takze vsetky zacinate na tvrdo makat a dietkovat? 🙂

simka9122008
26. okt 2008

Asi tak lucxy, nejako to flákam ☹

lucxy
27. okt 2008

dobre ranko zienky,,,ako ste sa vyspinkali? akurat pijem kafe a pojdem dolidla maju tam mat taku kombinezu na zimu aj ciapku pre malu tak jej chcem ist kupit,,,,, 🙂

aniel
27. okt 2008

lucxy-zasa si prvá,my sme dnes spali do6.30.Teraz malú kojím a potom pôjdem cvičiť.Dnes si dám len vodu alebomlieko 😵

gucz
27. okt 2008

ahojky, tak aj my sa hlásime. Som nešťastná z tej zmeny času, zasa mi malá vstala už o šiestej ráno, dúfam, že sa to upraví. Aj ja pijem kávičku a potom ma čaká hora riadov a musím ísť na poštu, to budem mať ako rozcvičku 🙂 😉

aniel
27. okt 2008

no ahoj moja,my sa pekne míňame,ale dnes som ťa zastihla.čo ideš tento týždeň do TT.Ja idem s twins asi v stredu 😉

aniel
27. okt 2008

gucz-no kde si sa vyparila? 😠

simka9122008
27. okt 2008

Ahojte tak ku káve sa pripájam aj ja, dnes sa my od rána nedarí, všetko my padá a k tomu som sa moc nevyspala, malá sa každú chvíľu budila a ráno vstala so soplíkami, ale dnes začínam s diétou na tvrdo, musím do toho 15 decembra dať dole ešte 5 kíl.

dia2006
27. okt 2008

Ahojte, tak ja vstavam v pracovne dni o 5.30-5.40, aby som vsetko stihala. V sob-ned sa mi podari spat az do 6.hod, obcas dokonca mala da povolenie do 6.30. Samozrejme, ked je muz doma, tak vyspavaju. Ja zmeny casu prezivam intenzivne, ale rychlo si zvyknem.

miresta
27. okt 2008

Ahojte žienky, nebola som tu dlhšie, ale mala som akosi menej času a viac práce, dávam všetko dokopy, keďže sa tento týždeň cez víkend sťahujeme.
Mali by ste vydieť ako to u nás vyzerá, samé vrecia, tašky a ke&´d začnem s kuchyňou tak budú aj samé krabice s riadom, hihi, ale teším sa ja mám sťahovanie a zariaďovanie nového veľmi rada. Zase budú vianoce v novom a čistom a inde.

twins - ďakujem, ale neschudla som držím si váhu momentálne mám takú ako po 90dňovke.

aniel - ako? Ja si tiež kupujem už čižmy, lebo aj topánky dlhšiu dobu, totiž teraz je ten nový štýl, že viac okrúhlejšie a mne to vôbec neide ku mojej výške, vyzerám akoby som mala odrezané z nôh. Takže dnes som chcela ísť,, ale máme tu fajn zimu a malá je akási nervozna a uplakaná.
Ináč MÁME ZUBČEK, niežeby už celý vonku, ale vyšiel - som taká rada a hneď sa tlačí aj druhý asi preto je dnes taká zaplakaná, ani piškotku nevedela jesť.

gucz - aj tvoja malá si nevie zviknúť na čas, moja spinklala do siedmej, ale ja som bola hore aj včera aj dnes už o šiestej, ako taký debílek sama sedím v kuchyni a pijem kávu

simka - fajn, že mLIčKEJ TIE FLEKY ZMIZLI A žE TO JE Už LEPšIE AJ Z CHOROBOU, AJ KEĎ píšeš že zase má solíky, to je škoda. Moja sa chválabohu drží, nebola ešte chorá, tak že by sme s tým museli ísť ku doktorke, sople mala raz, ale to asi len z chcaty a zmeny prostredia

Kočky keď sa budeme teraz sťahovať tak dúfam, že nebudem dlho bez vás, keďže neviem či tam majú zavedený internet. Uvidíme.

No idem pracovať a baliť ďalej, malinká spinká tak nech stihnem čo najvac, pa a pekný deň všetkým

miresta
27. okt 2008

Ja tu stále napíšem také dlhé preslovy, čo???? 😀 😀 😝

lucxy
27. okt 2008

miresta a kde sa stahujete? 🙂

gucz
27. okt 2008

ahojky všetky, aniel áno míňame sa 😎 , boli sme na prechádzke, na tej pošte poslať balík a aj v obchode. Na stanici sme boli poobdivovať vláčiky, ešte sme stretli susedu, tak sme sa porozprávali, potom som ukladala malú hajať, ale už som tu 🙂

miresta prajem príjemné sťahovanie. Ja som sa sťahovala s rodinkou raz, sťahovanie nábytku aj vecí bolo v pohode, len to upratovanie potom ma moc nebavilo, lebo to trvalo dlhšie ako by som chcela. Sťahujete sa do väčšieho?

lucxy ahojky, my sme tu také stálice tuším, že? 😉

lucxy
27. okt 2008

ahoj gucz,,,no ja som hore zase od 5tej a to sme davali malu spat o 9tej nezabralo je ako hodinky 😀

gucz
27. okt 2008

aj ja som dala malú večer spať neskôr a nezabralo to. No čo, nedá sa oklamať.
Pôjdem zamiesiť cesto na medovníky, kým malá spí, tak zatiaľ papa

lucxy
27. okt 2008

co uz ides piect? 🙂

miresta
27. okt 2008

lucxy - sťahujeme sa len na druhý koniec Košíc. Budeme teraz ďalej od rodinky, ale prenájmy bytov šli dosť hore a tam sme našli trojizbový byt za dobrú cenu aj s dobrým majiteľom ako sa zdá. 😉

lucxy
27. okt 2008

aha takze byvate v podnajme? som nevedela som si myslela ze len gucz,,,,no je to hrozne stym podnajmom podla mna je lepsie si potom zobrat hypoteku ked pojdes do roboty a radsej splacat to 😉

simka9122008
27. okt 2008

Gucz ty už azda pečieš na vianoce?

lucxy
27. okt 2008

simka hlavne sa nestresuj s tymi 5kilami 😉

gucz
27. okt 2008

čau čau, ešte nepečiem, len som zarobila cesto na medovníky, ono musí istý čas odpočívať v chladničke. Ja ich pečiem vždy dopredu, lebo nepečiem len pre nás, ale aj pre svokrovcov, švagrinú, mojich rodičov. Každý pečie dačo iné a potom si to len povymieňame. a ešte mám taký recept, že tie medovníčky sú aj vo februári dobré, naši ich majú radi na večeru s čajíkom. No končím, malá je už hore. papa