Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

sestri
20. okt 2009

🙂 ...dík, mám čo som chcela...ale my to určite zvládneme...som silnejšia než som si myslela a aj musím byť, kôli Tinke...

anaret
21. okt 2009

sestri držím palce...

gucz
21. okt 2009

sestri aj ja držím palce 🙂

ja som bola včera na glukózovom tolerančnom teste, no a dnes mi volali, že mám opäť cukrovku ☹ , tak som dúfala, že tento raz sa mi to vyhne.....

lucxy
21. okt 2009

gucz a co teraz?

gucz
22. okt 2009

no nič, dieta a behačky po doktoroch, bože ako to ja nemusím... (ale však to asi každý okrem dôchodcov). Na diabetológii je ževraj nová lekárka tak som zvedavá čo mi povie, pri malej som mala výsledky len o trošičku zvýšené, tak som mala len zákaz malinoviek a cukru, zákuskov a podobne, ale ja aj tak necukrím, pijem najradšej chladnú vodu a tak... Tak som zvedavá koľko mi to teraz vyšlo, či si nebudem musieť aj vážiť všetky potraviny čo budem jesť 😝 😝 😝 😝
najhoršie je to, že idú Vianoce a viete že ja rada pečiem ☹ , neviem neviem či budú mať tento raz pre mňa také čaro 😒

sestri
22. okt 2009

ahojte...tak máme za sebou prvé sedenie u psychologičky...nepotešila ma, Tinka je vraj na tom dosť zle, ale dá mi ju do poriadku...musím rýchlo odsťahovať exa a Tinka ho ani nechce denne vidieť, tak ako by to chcel on...chcel sem chodiť za ňou každý deň po robote...na čo by sa potom sťahoval preč...neviem ako mu to poviem, nebude to chcieť pochopiť...doktorka povedala, že Tinka potrebuje kľud...možno sa zhorší v škole, ale bola som za triednou a všetko som jej vysvetlila...Tinka si s doktorkou celkom sadli a tomu som rada, lebo k nej nechcela ísť a terza sa teší na ďaľšie stretnutie...pevne verím, že jej pomôže a všetko sa zlepší...len aby to aj ex pochopil...a dík za držanie palčekov... 🙂

simka9122008
22. okt 2009

Sestri, ahoj, neboj sa malú dá dokina doporiadku, pomôže jej a ex to musí rešpektovať pre dobro malej, držím palce

lucxy
22. okt 2009

ahojte,,,teraz som dosla domov,,,,sestri dufam, ze malej pomoze ale hlavne je ze si aj sadli myslim ako ludia,,,,ja som mala poobednu aj zajtra,,,,

lucxy
23. okt 2009

dobre ranko,,u nas prsi teda teraz uz aj prestalo je hmla ale nie je zima,,,takze pekny dnicek,,,,mam poobednu idem upratat trosku,,,a spravit si nechty

gucz
23. okt 2009

lucxy ja som sa dnes zobudila do tmy, hmly no úplne ako v horore, ešte aj MM meškal z nočnej, tak som sa normálne aj bála, či sa mu na ceste niečo nestalo. Ale nestalo, zlatíčko moje stavil sa v potravinách, aby mám kúpil raňajky. Teraz hmla ustúpila, je pod mrakom a tak divne vlhko.

sestri to je dobre, že sa malá teší na ďalšie sedenie, určite jej to pomôže

lucxy
24. okt 2009

kde ste? vytahujem nas z tretej strany,,,ja som rano navarila,,,cinu a polievku + ryzu,,,,
a prave jem

anaret
24. okt 2009

milé dámy, ja Vás všetky zdravím z "romantického víkendu" z Liptovského Jána, kde sme len spolu s manželom... chýbajú mi deti, hlavne to, že je tu taký malý bazénik a malý by si to užil...ale čo už...ale potrebovali sme taký relax a hlavne byť spolu a prebrať nejaké veci, na ktoré nie je inokedy čas...

sme sami bez detí po prvýkrát, aj som mala taký čudný pocit, ako to zvládnem, ale dobre mi je, už dávno mi tak nebolo, škoda, že zajtra už idem domov... tak sa majte, ja prchám za manželom na izbu, pápápá...

simka9122008
24. okt 2009

Anaret, no supeeeeeeeeeeeeeer tak si to užívajte, potom sa ozvi ako bolo, ja by som tiež niečo také prijala

anaret
25. okt 2009

simka, no už som doma, bolo úplne fajn, ale na budúce by som brala aj s deťmi... ešte sa mi nestalo, aby som v sobotu doobeda ležala vo vírivke, dala si masáž a ešte sa močila v bazéne...pravý oddych pre žienku domácu... doporučujem vyskúšať....

simka9122008
26. okt 2009

Anaret, to je super, presne niečo také súrne potrebujem, len keby tu bolo niečo také blízko Košíc, mám v pláne niečo také zorganizovať na leto po našej svadbe, taký príjemný víkendík

lucxy
26. okt 2009

tak vidim, ze anaret sa mala suprovo,,,,tisko zavidim ale samozrejme v dobrom 🙂
mne dneska zubarka vytrhla zub,,,tak si idem na chvilu lahnut zatial caute

miresta
27. okt 2009

Ahojte kočky, tak sa hlásim, že sme už doma z nemocnice- konečne!!! Nemali miesto tak ma pustili domov, ale aj tak mám ruky také boľavé od infuzii, akoby som celé dni nosila nákupy. Stav sa mi veľmi nezmenil, akurát som pribrala 2 kg, čo ma vôbec neteší ale ležanie a umelá výživa aj ku normálnej to dá zabrať. Prepustili ma , naordinovali 5 druhov liekov a šetriť sa. Zatiaľ my inač pomôcť nevedia a ani sa nedá. Tak dúfam, že bábo ešte priberie a že sa nenarodí skôr.
No ak by ste chceli ešte niečo vedieť tak sa ma spýtajte, lebo ja neviem čo vám mám o tom napísať. Ale sme doma , nie veľmi oddýchnuté, lebo pre nedostatok miesta som dokonca ležala na popôrodnom, takže malé deťúrence mám dosť na čas, kým porodím svoje. 😀

anaret
27. okt 2009

miresta, tak oddychuj a dávaj na seba pozor, do pôrodu máš ešte dosť ďaleko...vydrž moja aspoň do 37. týždňa - aspoň tak hovorili mne...

lucxy
28. okt 2009

dobre ranko,,,akurat ranajkujem,,,, 🙂 a potom klasika upratat,,,,a ist do roboty ,,,mam poobednu,,,,
miresta davaj si pozor,,,,a vydrz este aspon 3tt a ja viem, ze ty zato nemozes ,,,,,
gucz a ty ako?
a kde ste ostatne,,,,???????????

simka9122008
28. okt 2009

Ja som tu, no o chvíľu fičím do školy, malý majú pasovačku, potom idem na preventívny ultrazvuk a poobede ideme k našim na 2 dni

gucz
28. okt 2009

ahojky kočky
ja som včera i predvčerom behala po doktoroch, v pondelok na tej diabetológii, včera som sa hnala na očné (z tej diabetológie ma poslali nech mi vyšetria očné pozadie), no ale nikto tam nebol, mali dovolenku, tak tam budem musieť ísť zasa na budúci týždeň. No a ešte som si odčakala svoje aj u ženskej (bola som na kontrole), tam mi robili kultivačný výter, tak zasa potom to odniesť na mikrobiológiu... No a potom ešte do mesta.. Tak keď som prišla na obed domov, už sa mi nič nechcelo.

Miresta snáď vydržíš aj s malinkou pokope, budem na Vás myslieť, ja budem šťastná, keď teraz vydržím pokope aspoň do toho 35 -36 týždňa. To už je fajn.

sestri
28. okt 2009

ahojte kočky...ako tak čítam, všetky máte kopu starostí...mne v piatok jedna odpadne...úplne sa odsťahuje...ale dalšia pribudne...sama platiť celý byt...bude sranda...inak sme v pohode...držte sa všetky...papa

lucxy
28. okt 2009

no sestri,,,a co mala? 🙂 v pohode?

anaret
28. okt 2009

sestri, tak vidím, veci sa dali do pohybu... a ostaneš v tom byte bývať ty už na stálo?? alebo ho predáte a prachy si rozdelíte? vieš, častokrát aj majetkové vysporiadanie sú riadne nervy.... a hlavne, ak niekto robí problémy...

poznám prípad, že už roky sú rozvedení a bývajú spolu, nejak sa im nedarí predať dom a všetko okolo toho...

lucxy
29. okt 2009

dobre ranko,,,dala som si varit obed a idem upratat,,,,a pozehlit,,,,a potom do prace tak sa majte krasne a piste aby som si vecer precitala 🙂 cmuk

sestri
29. okt 2009

malá sa má trochu lepšie...a byt predávame..už sme sa dohodli

aniel
29. okt 2009

Ahojte babenky 🙂
vôbec mi nešiel koník,všetky vás pozdravujem.Všetky máte starosti ☹

gucz,miresta-držte sa ,aby ste vzdržali až do konca.Vôbec som si neuvedomila ako sa vám ten čas kráti.O chvíľu budete mať bábätká a asi aj menej času.
miresta-v 34 týždni som aj ja rodila ako gucz,dokonca sme boli spolu aj v pôrodnici na izbe matiek.Ešte teraz si živo pamätám ako sme poctivo odsávali mliečko a nosili bábätkám na intenzívku.Dúfam,že porodíte riadne v termíne.Budem držať palce.
gucz-teda máš riadne behačiek,dúfam,že sa mi už žiadne tehotenstvo neprihodí 😎 😉 Niekedy by sme sa aj mohli stretnúť a keď to nevíde ,tak aspoň pošli sms keď budeš v pôrodnici a prídem vás pozrieť.

lucxy- dobre som pochopila-robíš v pekárni?TO potom máte vždy čerstvé pečivo ,mňam 😀

sestri -ja som tiež bola s Danielkou u psychologičky a preplácala jej to poisťovňa . Do 18 rokov.

anaret ,simka-zdravím aj vás

ja s twins sme stále v jednom kole a chodíme domov ,stále neskôr ako bolo pôvodne v pláne,ale baví nás to.Zajtra mám našťastie voľno.Som len trocha vyčerpaná,Sofinka ma celé noci budí.Neviem ju odnaučiť od kojenia,ale inak je to môj pokladík.Daniela začala študovať externe,tiež nám to odporučila psychologička.
Dúfam,že konečne dokopnčí školu.Do júla by mala mať dokončený tretí ročník,má to zrýchlené štúdium.

😵

anaret
29. okt 2009

ahojte, všetky vás zdravím... my sme boli s malým na logopédii, zasa máme cvičiť, tak že tak...

aniel
30. okt 2009

ahoj anaret-máme s deťmi starosti,ale ayj radosti.Poviem ti,že nikdy som nechápala prečo sa hovorí malé deti malé starosti,veľké deti veľké starosti.Pochopila som to ,ale na vlastnej koťži ,keď deti vyrástli,tak želám veľa trpezlivosti 😉

gucz
30. okt 2009

ahojček žienky

mám chvíľočku čas, tak nakúknem a koho nevidím, aniel čááááu
jasnačka že by sme sa mohli stretnúť 🙂, už sme Vás veľmi dlho nevideli. Sme zvedavé, však hoď nejakú fotku aktuálnu Sofinky 🙂 . A to sa neboj, že by som nedala vedieť keď sa malý narodí, určite aj sem za mňa niekto napíše (manžel alebo segra). Sofinka sa ešte stále kojí, kto by to bol vtedy v pôrodnici povedal ... si super mamina. Dúfam že aj ja budem malého kojiť. Písala som Ti že aj Danka čaká druhé bábo? Asi budú mať tiež chlapčeka (asi Davidka)

sestri to je super, že ex sa už odsťahuje, budete to mať zasa o kúsok ľahšie, aj Ty aj malá.