Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

anaret
31. okt 2009

aniel, je to 100%pravda- malé deti malé starosti, veľké deti.... hlavne taký pubertiak dá zabrať, niekedy je to onervy...ako ty zvládaš tvojich pubertiakov???poslúchajú?

sestri
31. okt 2009

ahojte kočky...tak a sme samé...včera som mala riadnu depku, ale už je dobre...je to úplne iné, keď viem, že sem už len tak nepríde...uvidím, čo so mnou urobí týždeň, keď bude Tinka na sústredení a ja budem úplne sama...ešte že mám tú posilovňu...veľmi mi pomáha...držte sa všetky

aniel
31. okt 2009

ahojte

gucz-teraz pri druhom budeš určite dlhšie kojiť ako pri Laurike neboj,len dúfam,že nebudeš mať také problémy.

foto hodím,keď bude troška času.

anaret-3 puberťáci a jedno bábko -tak si hovorí Sofinka,to je veľmi náročné,ale dá sa to.Veď to asi sama poznáš.

sestri-kúp si nejakú dobrú knihu,zapáľ vonnú sviečku a relaxuj,držím palce ,aby si to zvládla.

miresta
2. nov 2009

ahojky baby,

tak asi nemáme tak čas písať, alebo sa nám nechce, že je nás tu pomenej, no ja sa priznám nechce sa mi vysedávať za pc, len keď musám. Máme sa zatiaľ fajn, nič také teraz sa neprejavuje, tak dúfam, že to vydržíme aspoň do 38tt.

aniel - si suer že si sa ozvala

lucxy - dík, a tiež sa drž, už si sa v práci určite udomácnila, horšie to bude pred sviatkami a medzisviatkami, keď už nebudeš mať toľko času ako keď si bola doma.

gucz - ako moja? Ako zvládaš? Ja som od nemocnice a ten týždeň čo sme doma poriadne pribrala, asi aj z tých liekov a vitamínov všetkých čo mi dali, ale aj sa tak už nehýbem, tak aj kvôli tomu asi. Som z toho na nervy, lebo zase budem mať čo robiť zo zhadzovaním. No čo už rola mamičiek !!!

sestri - drž sa a hlavne veľa síl a trpezlivosti aj pri Tinke. Určite to prežíva aj ona poriadne, aj keď to asi nedáva až tak najavo.

Baby držte sa , ja sa zase ozvem. papa 🙂

gucz
3. nov 2009

ahojte žienky

pred hodinkou sme sa zobudili do zasneženého ránka, všetko je krásne bielučké, škoda len, že s ato určite neudrží a o chvíľu sa to roztopí.
Ja akosi nestíham, v sobotu som upratovala, potom sme mali návštevu. V nedeľu sme šli k svokrovcom a potom na hroby. Malej sa to strašne moc páčilo, samé svetielka, kvietky, nadšená bola. Domov sme prišli až neskoro večer. Včera som šla na poradňu, všetko je v najlepšom poriadku, výsledky z výteru boli negatívne, krčok drží, tlak trošku nižší, ale v pohode, bábo rastie.... No a schudla som kilo. To asi z tej cukrovkárskej diéty, alebo majú pokazenú váhu (vždy sa vážim u nich). No ale brucho rastie, tak nemám problém, pri malej som v tehu pribrala do 34 týždňa nejaké 4 kg. Potom som letela na očné, či ma zoberú, ale zasa som nevybavila nič, sestrička že oni berú len s časenkou (čaká sa na ne od piatej - šiestej ráno), alebo objednaných (platí sa za to). Tak som šla preč. Asi vo štvrtok tam pôjdem skoro ráno, snáď sa mi časenka újde. Potom sme šli na nákup, potom na chvľku k našim a potom šup domenko. No a poobede som robila jabĺčkovú výživu, svokrovi ktosi dal jabĺčka, sú dobré, akurát majú trochu škaredšie šupky. Tak som pri nich strávila neskoré poobedie, Laurika mi chcela strašne pomáhať, tak o to dlhšie mi to trvalo. Ale nevadí.
No a večer som už len odkväcla pri telke. Tak u nás asi tak. Zatiaľ sme všetci zdraví ťuk ťuk ťuk

miresta len pekne oddychuj, aby takmer všetka energia išla malinkej, aby pekne rástla. To že priberieš nerieš, to teraz nieje dôležité, potom zhodíme, teda dúfam 😉

sestri neboj, bude dobre, zvykneš si, čo ja by som dala za pár dní samoty.... Samozrejme MM aj malinkú ľúbim, ale niekedy by sa mi takých pár dní aj zišlo, poriadne sa vyspať, myslieť len na svoje potreby, oddychovať....
No a keď Ti bude moc smutno tak vybehneš do posilky, to je super, že chodíš cvičiť
ja by som si napustila vaňu, a čítala by som knihy, na to teraz vôbec nemám čas

anaret
3. nov 2009

gucz, neboj raz príde aj čas toho relaxu...

sestri držím palce a hlavne žiadna depka...

gucz
3. nov 2009

anaret ahojky, ja viem, že raz sa toho relaxu dočkám 🙂

baby kde ste všetky???

aniel
4. nov 2009

gucz-no neviem ,ja som sa toho relaxu nedočkala do dnešného dňa 😀 😀 😀

anaret -ako sa darí 😎

miresta- darí sa ,ale času málo. 🙂

gucz
4. nov 2009

si ešte tu??

miresta
6. nov 2009

Ahoj baby,

tak tak málo za taký čas nás tu ešte nebolo, asi máme všetky plno práce.

gucz - ja mám tiež jablčká a presne dnes som sa chystala robiť výživku, ale nakoniec som to musela odložiť, lebo večer budeme mať návštevu, tak chystám pohostenie. O tom priberaní máš pravdu, ale vieš ako nás to ženy serie. 😠 Aneboj snažím sa oddychovať keď to ide. Hrozne sa mi poslednú dobu zle spí v noci. Večer zaľahnem ako mrtvá o deviatej a o druhej v noci sa zobudím a normálne do štvrtej neviem čo so sebou. To som v prvom tehu nemala.

aniel - to je dobré. Čas si treba zadeľovať, nezabúdaj hlavne na detičky, a manžela a povinnosti manželské 😀 😀 😀 drž sa!

sestri - ako sa máš? Čo dcérka?

anaret - a čo ty, ako?

lucxy - máš toho veľa, že? Ako v práci v pohode?

anaret
6. nov 2009

gucz, moja zlatá želám Ti všetko naj k meninám, veľa zdravíčka, aby tehu dobre dopadlo a aby sa v živote mala veeeľa lásky okolo seba...

miresta, aniel, mám sa dobre, ale rýchlo, chodím do práce, 2 x do týždňa mám angličtinu a raz orient tanec, takže cez týždeň takmer nestíham... teraz periem, pečiem, počúvam Grigorova slaďáky a tak pri tom relaxujem....

aniel
6. nov 2009

gucz-všetko najlepšie,aby bola celá rodinka zdravá a drobček,abby sa nerodil riadne v termíne 🙂

anaret -obdivujem ťa ,že ešte stíhaš aj tanec.J a som chcela začať od pondelka cvičiť,ale niečo na mňa lezie,tak asi z toho nič nebude 😉

miresta-nezanedbávam ani tie manželské,ale poviem ti,že niekedy už ani to nevládzem 😖 😀

gucz
6. nov 2009

baby ďakujem za blahoželanie,
anaret aj Tebe všetko najlepšie k meninám 🙂 , veľa zdravia, lásky, šťastia prajem 😉

jáj mne sa zdá, že Tie dni majú nejak menej hodín či čo ako mali v minulosti, nič nestíham. Malá je už parťáčka, ale keď sa nudí.... no treba sa jej venovať, hráme sa splastelínou, češeme sa navzájom atď. Aj sa trochu začínam báť, čo si potom počnem s dvoma malými deťmi naraz, no ale snáď bude drobec pekne spinkať.

miresta ja si v poslednej dobe naopak cez deň ani nemám kedy oddýchnuť, idem si sem-tam ľahnúť keď malá cez obed spí, ale kým ja zaspím, tak ona vstáva. No a potom som večer už taká unavená, že zaspím ako drevo hneď, ani neviem že mám brucho a že mi pukocú kĺby v bedrách. A zobudí ma len plný mechúr, alebo malá, inak by som spala ako zabitá až do bieleho rána. Napríklad dnes ráno Laurika vstala o 4,30 a ani za svet spať, tak sme ako tak bojovali spolu, ale nakoniec sme o 5,40 vyliezli z postele. Táááák by som spala, že ako som pri malej ležala na gauči v obývačke, tak som ledva vnímala čo mi rozpráva (pozerala rozprávku vláčik Tomáš). Normálne som sa musela premáhať, aby som nezaspala. No a teraz mi už oči klipkajú zasa...

aniel
7. nov 2009

anaret-aj tebe všetko naj.Aj ty si Renatka? 😉

gucz,miresta-myslím na vás ja som ani neni tehu a tiež by som stále spala,čo potom vy? 🙂

gucz
8. nov 2009

ahoj zasa tu nikto nebol???

lucxy čo je s tebou, dlho si tu nebola, dúfam, že nie ste s malou choré...

my sa máme fajn, zajtra idem na krv, inak nič nové

anaret
8. nov 2009

dnes sme mali oslavu, boli tu naši, svokrovci aj kmotrovci desať ľudí plus my 4, takže bolo veselo...práve som spratala zo stola...

inak ženy, všetko, čo som vlani zhodila mám na sebe a neviem, čo ďalej, ale k diétke sa neviem prinútiť...

aniel
8. nov 2009

ahojte ja som dorobila tortu ,zajtra hodím foto 😉

gucz
10. nov 2009

aniel kde je to foto???

lucxy
10. nov 2009

ahojte,,,dlho som nebola,,,,hej gucz mala mi ochorela prvy krat antibiotika,,,tak asi tak,,,no a mala som ranne a cez vikend som musela byt unasich aj smalou lebo muz tiez robil,,,,,a vcera som mala tiez rannu tak to bol muz doobeda smalou a poobede uz aj ja,,,,a dneska mam volno a to som doteraz makala skym som dala vsetko dokopy

anaret
10. nov 2009

ahojky, aj môj malý od včera teplotuje, aj dnes... uvidíme ako to bude pokračovať, či pôjdeme asi aj k lekárke...

aniel
10. nov 2009

gucz -fotky sú pridané 😉

gucz
11. nov 2009

júúúj babule to mi je ľúto, že Vám deťúrence ochoreli, tak prajem maródom skoré uzdravenie. Také je nanič počasie, to isto z toho. My sme posledných pár dní zavreté stále doma, teda okrem nákupu, a aj to ideme autom. Ale už mi to začína liezť na nervy. Mne nevadí vôbec zima, ja ju mám rada, ale už by mohlo konečne prestať pršať, u nás je už všetko rozmočené, samé blato 😝 . Alebo nech sa ešte ochladí a nech sneží ako divé, to by malá mala radosť.
inak nemáme nič nového, čo by stálo za reč...

gucz
11. nov 2009

aniel si fakt šikulka, tortička je krásna

gucz
11. nov 2009

a ešte pekná fotka v pase 😉

anaret
11. nov 2009

aniel, pekná torta, si šikula...

malý celú noc teplotoval,dávala som mu 3 krát zábaly, ráno začal "brechať" - taký kašeľ ešte nemal, tak som išla k lekárke, povedala, že je to zápal hlasiviek, aj teraz stále teplotuje, nechutí mu jesť, chúďa moje...

gucz
11. nov 2009

anaret chúďa malý a čo mu na to dala? len aby to neprešlo do laryngitídy ako sme mali my... 😒

simka9122008
11. nov 2009

Anaret, presne to isté má moja malá, aj malý bol chorý, no už sa z toho ako tak dostáva, no malú strašne dusí a napína, chudinka moja, tiež teplotovala v pondelok, no mám to doma pestré, dvoch marodov, plus dobiehať s malým učenie, variť, no skoro nič mi nechcú jesť, tak to dávam do mrazáku čo sa dá
Dnes som konečne vybehla von sa prevetrať na poštu a skočil som do tesca už kúpiť nejaké darčeky, tak pre malú už mám aj na narodky aj vianoce komplet
Nemám čas sem veľmi písať, z času na čas si vás prečítam, tak všetky kočky zdravím budte zdraví a držte sa

maminkatn
11. nov 2009

ahojko,,babulky,,,,dosla,som vas,,kuk,,inak,,s,vami spolu citim,,,aj,ja som,,xora,,od,minuleho,tyzdna,,takze viem,,o,com,to,je,a,,,,a,mam,,ja,druhe antib...ale som stale na xudnuti,,mam uz vyse,,6 kilov,,,dolu za tri tyzdne,,,tak sa drzim,,
zdravim,,stare zname anjel,,guzc,,,simka,,,miresta anaret,,,

simka9122008
11. nov 2009

Ahoj maminkatn, tak to je super že sa tak držíš s kilami a skoré uzdravenie prajem ako sa majú vnúčence?

lucxy
13. nov 2009

ahojte,,,kde ste? ja som domka do pondelka ,,,lebo som mala uraz,,,na ruku,,,,takze tak,,,rano som varila a mam dobry neporiadok vsade,,,,tak mam nervy 😠