Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

dannynka
7. nov 2008

dia-nakukla som sem ako keby som bola tusila ze sa tu o mne hovori 😀

ano maminkatn je moja mamina,ja som ju nahovorila na tuto strasnku a takpovediac naucila aj surfovat 😀

dannynka
7. nov 2008

inak babulky ako sa mate?
mne uz sa pomalicky zacinaju kilecka vraciat,uz mam spet 2-kg....ale to kvoli tehu 😵

sestri
7. nov 2008

ahoj...tak myslím, že to je normálne, veď drobec musí rásť. 🙂

dannynka
7. nov 2008

no ved to...som zvedava kolko kg naberiem teraz pri prvej dcerke to bolo len 8-kg 😉

anaret
7. nov 2008

ahojte, zdravím všetky, maminka tn - blahoželám, aj Tebe gucz - veĎ sme mali včera meniny...žijem veľmi rýchlo, teraz som bola 2 dni v Bystrici, uťahaná som ako kôň, dnes večer som varila guláš, piekla štrúdle, ovocnú tortu, orechový zákusok,metrový koláč - čakáme na víkend hostí...
zatiaľ sa majte, dobrú noc...

maminkatn
7. nov 2008

hojky,,,,,nutelove rozky,,,,to su bratislavske,,,rozky,,,len napln,,,je nutelova,,,a moze byt orexova,,,abo makova,,,,dakujem za blahozelania..... 🙂 pekne od vas,,,ze ste si spomenuli....som sa potesila.....ano danynka,,je moja jedina dcerka,,,,mam len jednu,,,,a dvox xalanov,,,,dakujem bohu ze mam aspon jednu bo by som sa asik pri tyx mojix xlapox zblaznila....

gucz
7. nov 2008

anaret aj tebe všetko najlepšie k meninkám 🙂 , a príjemnú oslavu, mňam metrový koláč 😀

dia2006
7. nov 2008

Sestri, predstav si, aj nam zomrel vcera jeden znamy. Ja som z toho ostala totalne sokovana, pred 2 tyzdnami sme ho stretle v NR a hovorila som muzovi, ze dobre vyzera, bol tak moderne obleceny, aj sme kecali. To je hrozne, isiel rano do roboty, odpadol, zastava srdca, infarkt.... A ked si niekto mysli, ze pil, mal chorobu alebo mal nadvahu, tak nic z toho. Zil zdravo, sportoval, dobra postava, skor stihly.... hotova som bola aj som hotova.

dia2006
7. nov 2008

Tak Renatky, vsetko najlepsie aj ked dodatocne, ale ja som nevedela, ako sa vlastne volate. Aj ja mam kamaratku, ale vcera som nestihala ani zit, to bola ako cesta rychlikom, v robote peklo-stres-chaos, este som si brala domov robotu, ledva som to dotukala a zaspala som hadam cestou do postele. Rano som ani nevedela, ci zvoni budik, telefon alebo niekto zdola.

aniel
8. nov 2008

gucz-pamätám,mňam

maminkatn -všetko naj,ani ja som si to nejako nevšimla.

dia2006,keby si to nenapísala ,tak ma to nikdy nenapadne 🙂

aniel
8. nov 2008

anaret-všetko naj aj tebe 🙂

lucxy
8. nov 2008

ahojte, konecne som na 5minut zapla pc,,,,vsetko uz mame omalovane a popremiestnovane,,,,no este vsetko upratat uff to bude makacka tak som zvedava dokedy budem hore,,,ale aspon mala je mami tak v pohode idem riadit 🙂

anaret
8. nov 2008

dík za blahoželania...
už mám jednu návštevu za sebou, zajtra čakám ďaľšie...
a pri tých zákuskoch ozaj nemôžem odolať....
lucxy, super, že budeš mať vymaľované, to je hneď iný pocit....

maminkatn
8. nov 2008

ahojky,,,,,babulky... 🙂
tak uz je po oslavax,,,,,bolo fajn....akurat ta moja svagrinka...mala samo ze preslov....a kazdy musel byt tixo...ale ja ju moc nemusim,,,,lebo pri nej je kazdy hlupy len ona je mudra,,,,
ale to neriesim,,,,,upiekla mi tortu,,,,a dostala som kopu kvetin,,,a retiazku s skorpikom.... 😀
aj dcera bolA AJ S MALINKOU,,,,,NENI ZVYKNUTA NA TOLKO LUDI TAK POVEDIAC CUDZIX...ALE NAKONIEC TO ZVLASDLA DOBRE... 😉
a este zajtra k nam pride dcera,,,aj s malinkou a konecne si ju uzijem ,,,ale najskor,,idem do robotky.....a poobede budem s nou,,,,,,,

simka9122008
9. nov 2008

Ahojte baby ja nejako nestíham a zanedbávam to tu, ospravedlňujem sa dnes tu bude trochu chaos, prídu malej gratulovať k meninkám, tak sa hlásim teraz, lebo potom idem piercť a pripravovať na oslavu.
Ináč všetko naj všetkým oslávencom 🙂
Lucxy tak to je super, že to máš hotové, určite to musí vyzerať super 😉
Ja pri malej vôbec nestíham sem napísať a keď spí tak to využívam na domácnosť.

aniel
9. nov 2008

lucxy-už máš upratané?

simka-moja najstaršia má dnes 17 a pocit ženy s mladšou dcérou sme jej robili piškótovú tortu.Tú všetci zbožňujeme 😀

lucxy
9. nov 2008

ahojte,,,no uz mam upratane este taku skrinu zmontovat do kuchyne a je vsetko ale to uz nie dneska,,,neda sa mi pisat som si ziletkou omylom zarezala hlboko do malicka tak super no,,,ale inak som maximalne spokojna s prerabkou izby 🙂
a vy ako co nove?

simka9122008
9. nov 2008

Aniel tak všetko naj dcére k 17 bože kedy som ja toľko mala, to už bolo straaaaaaaaaaaaašne dáááááááááááávno
Mi už máme po oslave, určite my vybehne kilo hore, no čo už zase priškrtím cez týždeň 😀 😀 😀

lucxy
9. nov 2008

simka tak to ja mam asi 3kila dolu teda aspon sa tak citim,,,uplne odlahcena,,,,aj dneska som jedla len na ranajky ryzu, potom na obed ryzu +maso a teraz zase trochu ryze + jeden banan
pojdem si teraz zacvicit 🙂

anaret
9. nov 2008

ahojte, zdravím, ja mám tiež po oslavách a návštevách, takže zajtra zasa začne pracovný blázinec, pobolieva ma hlava už 4 dni, takže nič moc...

erikas
10. nov 2008

ahojte kočky 😉 oslávencom želám aj ja dodatočne všetko len to najlepšie 😵 tuším sme všetky v jednom kole,ja tiež to tu zanedbávam kvôly času...tento týždeň plánujem 2x posilovňu aj doma ak bude trocha času nejakého Pilatesa hodím 😀 mám dostať mrchu tak som ako balón a chute mám na všetko,čo už to sa upraví,pekný deň 😀

lucxy
10. nov 2008

dobre ranko,,,jaj dneska sme spali do 6,20 paradicka,,akurat pijem kafe,,,rozmyslam aku idem uvarit polievocku
erikas tak sa ti paci v posilke? 🙂

aniel
10. nov 2008

dobré ránko-ja dnes začnem mliečnou dietkou a hor sa zasa na cvičenie.

lucxy a čo si si si dala ryžovú dietu?

simka-aj ja by som mala rada tých 17

erikas-tak nech ti ta posilňovňa víde.Dúfam,že aj ja budem schopná celý týždeň cvičiť.

anaret -mňa čakajú na budúci týždeň hody,ideme svokre a tentotýždeň jej musím napiecť a ešte ma čaká zaváranie cvikle.To by už malo byť so zaváraním tento rok koniec,aba ak by som ešte zohnala karfiol za dobrú cenu 😉

gucz
10. nov 2008

čauko bambulky tak aj ja sa pridávam, vstávali sme o siedmej. Vonku je nanič čas, ale inak celkom fajn. Hlava zatiaľ nebolí. Navarené mám od včera, akurát ryžu musím dorobiť, takže dnes som vlastne "slobodná žena" 😀

anielik ako chceš robiť karfiol? Svokra ho zavárala s kúskami mrkvy v pikantnom náleve. V pohári to ofialovelo, ale inak je to dobré. A kde to máte hody? Tuším sú aj v Hrnčiarovciach?

Lucxy čo porezaný prst lepšie?

aniel
10. nov 2008

hody sú v Kaplnej.
karfiol,len trošku ovaríš,dáš sladko-kyslý nálev a len 7.min sterilizuješ..Nesmieš pridať zeleninu,lebo ti zmení farbu 😉

gucz
10. nov 2008

hmmm tak to asi kvôli tej mrkve ofialovelo, ale nevadí, aspoň je to zaujímavé

gucz
10. nov 2008

idem sa venovať malej, níčí mi tam MM 😉

lucxy
10. nov 2008

ja som dala varit polievku,,,,,pijem caj hannasaki,,,,mala sa hra s babikmi,,,,prst mam oblepeny no ani sa tam nechcem pozriet som si na tom malicku riadne odfaklila,,,,zle sa mi umyva riad 🙂

lucxy
10. nov 2008

aniel nie ryzovu ja som len tak mala nato chut 😉

aniel
10. nov 2008

lucxy-ja si pravidelne zarezávam ,ja som taká nešika.Viem aké je to nepríjemné a ako to bolí. Idem cvičiť ,zatiaľ pa pa 😉