Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

aniel
21. nov 2008

ERIKAS-PRáVEžE SOM NECVIčILA 🙂

gucz
21. nov 2008

ahojky baby, tak ovocný deň za nami... Zjedla som jabĺčko, vypila 4 kávy , vypila litre čaju a ešte som zjedla trošku ananásu (ten sušený či aký, plátky) a ešte u svokrovcov croasant. Nemali žiadne ovocie doma a už som bola riadne hladná (aj pažravá 😝 ). A pekný deň za nami. Ale v pohode, však čo už. Ale už nebudem papať nič. Je tu niekto,

lucxy
21. nov 2008

ahoj gucz ja som 🙂

polarka
21. nov 2008

Ahojte babulky!
4 kaaaavyyyy?...a stavy na toooo???
a tvoj zaludok OK?....nie celkom dobra kombinacia...ale ked sa citis dobre,tak je dobre...ja som sa tak dopracovala k vyzrazaniu zlcnikovych kamenov,sice som schudla 11kg vtedy...ale bolo mi biedne a krce brrrr...len pomaly,pomaly (ako p.nagy spieva 😀 😉 )

papa

lucxy
21. nov 2008

ahojky polarka,,,co bolo stebou? kam si zmizla? ako chudnutie,,,,,ja som zase zacala 90dnovku zatial sa dari,,,,hlavne je to, ze ja sa citim fajn 🙂 ja som mala dneska 3kavy a pohoda 🙂

aniel
22. nov 2008

lucxy a ty si na ktorom dni? 🙂

lucxy
22. nov 2008

ahojte

lucxy
22. nov 2008

no uz 4razy som pisala a konecne mi to odosiela 🙂 aniel na tom co aj ty

lucxy
22. nov 2008

no ja uz mam navarene a idem smalou vonku u nas snezi,,,,a potom budem upratovat lebo mala je ako diva tak idem snou radsej von 🙂 uvarila som polievku hovadziu s rezancami,,,,kura +ryza+ zemiaky,,,,no ale samozrejme premna priloha nie je ja si dam krajicek chlebika som si kupila vcera tmavy 🙂 tak do schudnutia 🙂 🙂 🙂

gucz
22. nov 2008

ahojky tak aj u nás snežilo, bolo to krásne, ale vyzerá to, že sa to už roztápa. Inak ja kávu zbožňujem, nerobí mi problémy vôbec. Ale je to aj tým, že pijem nesku s mliekom a nie zalievanú. ja neviem čo budem dnes papať, ešte som ani neraňajkovala a ideme k našim, tak uvidím, čo budú mať dobrého, určite si dačo vyberiem. Zatiaľ pa

dia2006
22. nov 2008

Ahojte, konecne som sa sem dostala. U nas strasne vela noveho, ale fakt nemam cas pravidelne prispievat, ale myslim na vas. Tak aspon strucne - od zajtra zacinam, sice neviem kolko vazim, neviem zohnat baterku do vahy, kupim si novu, ale podla oblecenia sudiac - je to max v mojom zivote. Dovod - v praci su nenormalne stresy, ci mi verite alebo nie, ja ani na WC nestiham, je to hrozne, ale chysta sa porada, tak s tym nieco bude. Cize cely den o hlade o smade, potom nieco do seba nalejem - samozrejme narychlo, obcas aj cestou domov, potom rychlo mala, vsetko pripravit, nieco navarit, domace prace a vecer sadam - liham poloziva, polomrtva a vtedy zjem hocico, lebo od hladu uz nevidim. Boze, jednoduch katastrofa .......... To si ani neviete predstavit. Viem, je to najhorsie, co mozem urobit. Ale takto to funguje uz 2. mesiac, takze bez ranajok uz nepojdem rano a hotovo a normalne pojdem na obednajsiu aj keby tu horelo.
Simka, tak to je super, este len teraz Ta caka .... vzruso!!!! Aj ja som ledva cakala, kedy zacne chodit.
Lucxy, nase male su asi obe riadne dive, ale ved ja sa uz ani nestazujem, uz som si akosi zvykla. To by nebola ona.
Hlody - vypadli mi z ruky letaky, noviny, proste cela posta, rozletelo sa to a mala hlasi: "Maminka, prosim Ta pekne,
jezismáriááá, co to robis?? Vsetko padalo, vsetko, zasa zasa???"
Sestri, ake pyzama ste spominali? Ja zhanam nieco pre neterku /8/, ale kupujem na 10 rokov, je vysoka.
a Ria?? Ta sa riadne dlho neukazala.
Aniel, Ty si na 90 dnovke?
A Gucz a ostatne kocky?
Ja by som si mala nasadit asi 900 dnovku 😉

simka9122008
22. nov 2008

Ahojte tak sa som si dnes urobila radosť a pokúpila niečo na seba budem to mať už na meniny a pod stromček, ale som aj celkom spokojná ako v tom vyzerám, predtým som sa len tad takými vecami kochala no dnes ich už konečne aj oblečiem huráááááááááááááá aj keď mojím cieľom bolo do vianoc na 60 kíl no asi sa to nesplní ale nestresujem, jem pozvoľne a z 90 dňovkou naostro začínam presne od 1.1.2009, tak kto sa pridá ku mne?

simka9122008
22. nov 2008

no začiatok som nejak preklepla, oprava( tak ja som si)

dia2006
22. nov 2008

Simka, ahoj, ja sa pridavam - mne sa stale najlepsie darilo od zaciatku roka, ale uz to zoberiem smrtelne vazne, aj ked neviem presne, ci to bude 90 dnovka, ale nieco na 100%. A prosim Ta, napis, co si si kupila, ked ja som taka maniacka, mna by to moc zaujimalo, teda ked to nie je tajne. 😉 . Velmi sa vyzivam v nakupovani, ale v poslednom
case je to uz biednejsie, proste nestiham.

sestri
22. nov 2008

ahojte...dia ty maniačka...kúpila som si konečne poriadne čižmy u Baťu ...koženné za veľa...
ja som začala piť ten čaj a celkom mi chutí...
pre chvíľou bola u nás taká chumelica, že by som ani nepriateľa nevyhnala von...

simka9122008
22. nov 2008

Dia kúpila som si čierne nohavice také elegantné, aby som bola pekná na vianoce, lebo tie čo mám doma sú my veľké, potom biely 3/4 kabátik, zateplené bordové nohavice a ešte toto

anaret
22. nov 2008

ahojte, simka dobré handry, budeš kočka na sviatky!!!
ja som nachladnutá, už 4.deň, tak sa nalievam čajom...

ako sa má twins, neviete?

gucz
22. nov 2008

ahojky kočky, tak ja len tak na chvíľku 😎

dia 2006 áno začali sme s 90tkou, sme na piatom dni (ja, lucxy, aniel)

konečne sa mi to podarilooooooóó, kúpili sme vianočný stromček, tak už môže byť aj Ježiška 🙂 . Inak nemám nič nového. No prchám, malá je podozrivo ticho, takže dačo vymýšľa. papa

aniel
22. nov 2008

dia-začala som ako gucz

simka-mne sa tie fotky nezobrazili

anaret-twins mala pokazený počítač,ale už jej ide,tak možno dnes už bude prispievať

gucz-my sme boli dnes 3 krát vonku ,malej sasniežik veľmi páči a mohla by tam byť aj celý deň keby nebola taká zmrznutá 😉

dia2006
22. nov 2008

Jezis, Simka, ja tam tiez nic nevidim a to som taka zvedava, iste si aj pekne oplieskala. Ale pomozte, ako to uvidim?
Ja viem, som maniacka, ale nevadi, ved /to je taka prihoda/.... moj muz nieco podotkol pred svokrovcami, ze nema ani korunu /to stale tvrdi, ale vzdy ma, len to rozprava, potom si kupuje drahe veci do auta a ine blbosti/. Ja som to obratila na srandu: "No, tak napriek tomu, ze nemavas pri sebe ani korunu, stale nieco pribudne na auto a nie su to lacne veci napr. xenonove svetla a neviem ake podsvietenie a blbosti, proste elektrony za x-tisic a pod."
Tak len rozpacite kyval hlavou a usmieval sa, hned zmenil temu na malu a svokra /na zachranu situacie podotkla/
"Ved co by si chcela - nepije, nefajci, tak aspon si kupuje do auta". Toto nebudem komentovat. Za zachranu synacika povie hocico. To vyzera, ze ja pijem a fajcim ci co??? A moze niekto prefajcit /teda ked uz fakt ten moj muz nepije/ tolko tisic mesacne?? Asi ano.... vo fantaziach mojej svokry.
Tak sa vratim k pointe .... mohla by som si nieco dovolit, ved nepijem a nefajcim..... 😉 . V podstate si to mozem povedat, nech si kupim hocico aj ked z posledneho, vsak? Ved ja nepijem a ani nefajcim!!

lucxy
23. nov 2008

dobre ranko zienky,,,baby co si idete dneska varit? myslim tym aniel a gucz
simka ja som tie veci vcera videla budes kocka naozaj,,,,,no u nas napadalo teda dost snehu teda na sanky to je,,,
ma to este jeden hacik malej budem musiet ist este kupit dake snehulky,,,,, 🙂

simka9122008
23. nov 2008

To fakt je u vás sneh, u nás iba tak trochen, prefúklo snehom a už ho niet, ale je riadna kosa, ,lebo sme dávali vianočné nálepky na okná.

gucz
23. nov 2008

simka ani u nás nieje snehu, i keď snežilo, ale dosť fučí, tak to odfúklo na role.

lucxy ja dnes pečiem krkovičku (pre MM) a k tomu budú varené zemiaky. Tie budem papať aj ja. A k tomu som si kúpila hlávkový (alebo ľadový - neviem to rozoznať) šalát. Poobede budem piecť koláč (tvarohový strúhaný). Možno totiž príde segra s priateľom na návštevu, ale nieje to isté. Ale MM ten koláč lúbi, tak mu spravím radosť a ja si z neho odložím do mrazáku pár dávok na uh večeru. Aspoň potom nebudem musieť rozmýšľať, čo budem večerať.

dia2006 aj MM je podľa svokry najlepší na svete, ale ja to beriem s rezervou, je to jej jediný synáčik a ešte aj najmladšie dieťa. Ale zasa nemôžem povedať, postaví sa aj na moju stranu ak je treba. A máš pravdu, neprepiješ, neprefajčíš, tak si niečo kúp... pre radosť, však máš na to tiež právo. Ja som taká sprostá, že kupujem len na malú, a na domácnosť (strava....) a na mňa nezostáva. Ale zasa ja nejak oblečenie nekupujem rada, mňa to nebaví. A s mojou postavou na mňa aj tak málokde niečo majú, čo by sa mi páčilo. Máme ísť na vianočný večierok z MM roboty, už teraz mám stresy, že čo si oblečiem...

sestri
23. nov 2008

ahojte...ja dnes robím rybu...pangas...kúpila som k tomu fix na rybu...a pečené zemiaky...malej som dala upiecť do alobalu karé, aby to nemala veľmi suché...
večer ideme von na večeru s mangelom...máme dnes 12výročie...ani sa mi nechce veriť, že je to tak dlho...
keďže som včera neupratovala, čaká ma to dnes...
čaj pijem, dnes ma riadne prečistilo...

simka9122008
23. nov 2008

sestri tak gratulujem k výročiu urobte si pekný večer iba pre seba

sestri
23. nov 2008

ďakujeme...