Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
4. dec 2008

dobré ránko všetkým, aniel dýchaj zhlboka.... je mi to ľúto 😢

erikas
4. dec 2008

ahojte 😉 zase som do večera v robote...čo už

aniel zálohuj si pre istotu fotky na CD,nejeduj sa,čo už narobíš ☹

gucz už si oddýchnutá po včerajšku? 😎

gucz
4. dec 2008

no dá sa povedať že ano, i keď som v noci k malej asi 5x vstávala. Lezie jej stolička, tak v noci mrnčí 😒

lucxy
4. dec 2008

tak jej daj nurofen a nebude mrncat 🙂

gucz
4. dec 2008

no túto noc jej asi dám nejaký čípok, však aby sme sa obe vyspali ako ľudia 😎 , čo robenkáte babulky?

gucz
4. dec 2008

Hodila som do albumu šatky čo bude mať Laurika na Vianoce. Boli biele s takou zelenou mašličkou, tú som dala preč a našila som jej tam červeno -bordovú stužku s mašličkou a na tú som našila také miniatúrne rolničky. Nech je z nej na Vianoce kočka. Dám jej potom k tomu biele pančušky (také bielo smotanové, lebo aj tie šatky sú smotanové). Ja sa na tie Vianoce vážne teším asi najviac z celej našej rodiny, na to že to už malá bude vnímať a tak. Akurát sa bojím, že bude chcieť zvešávať ozdoby zo stromčeka.... chjo

lucxy
4. dec 2008

gucz podla mna najviac pomaha ten nurofen je to na zuby 🙂 akurat som docvicila a jem polievku 😝

gucz
4. dec 2008

no veď ja mám nurofenový čípok 🙂 . Aj ja som už napapaná, pôjdem si zaliať kafíčko

sestri
4. dec 2008

ahojte kočky...práve som prišla z roboty, papám koláčik a idem si dať kávu.upracem riad a musím malej niečo na zajtra navariť, no netuším, že čo.na dnes som jej robila zeleninovú pizzu.
asi mám na chrbtici niečo vyskočené,ledva sa hýbem, ale dnes ma aspoň šéf potešil...22. a 23. už nemusím do roboty, vraj to zvládne s druhým dokim sám, nech si doma porobím veci, lebo budúci víkend som v službe.pekné od nich...potom budeme robiť až 7.januára...tak si riadne oddýchnem, len jedeň deň pôjdeme urobiť papiere medzi sviatkami a to je všetko. 🙂

lucxy
4. dec 2008

sestri tak to je dobre nie? 🙂

erikas
4. dec 2008

sestri ja idem robiť zajtra pizzu,môj syn zje jeden plech sám 😝 hlavne nech je tam šunka syr a vajcia 😀 zeleniny len tak aby sa nepovedalo
s tou chrbticou pozor.....aby si sa ráno postavila z postele 😲 ,ja som doma celý budúci týždeň,potom mám ešte tri služby a do Nového roku som doma,možno aj dlhšie 😀 jupíííííí

sestri
4. dec 2008

jasné, že je to super, veď sa aj teším...teraz som sa vrátila zo schôdze kôli zateplovaniu a budeme zateplovať...konečne sme sa dohodli.

erikas
4. dec 2008

sestri aj nám by sa veru zišlo zatepliť,ale my sa asi nikdy nedhodneme 😠 o vlastné kúrenie sme sa hádali 5 rokov 😒

aniel
4. dec 2008

baby ,tak si cez sviatky poriadne oddýchnite a nepreháňajte to s upratovaním a pečením.

lucxy -ja ti normálka závidím ako poctivo cvičíš a dodržuješ dietku

ja som tu dnes nebola celý deň.Malá mala haváriu.VARILA SOM V KUCHYNI A STáLE MI VYLIEZALA NA LAVICU,TAK SOM JU ZLOžILA A ANI SOM SI NEVšIMLA ,KEDY MI UBZIKLA.Utekala som za ňou do obývačky,ale už bolo neskoro.Bola vylezená na detskej stoličke a v tom pád,rovno na hranu stola a odtiaľ sa odrazila a ešte padla na chrbátik a a buchla si hlavičku aj zo zadu.Vpredu sa buchla presne medzi obočím a navrela jej tam riadna hrča.Rýchlo som ju obliekla a leteli sme lekárovi,tak som dovarila až teraz večer.Aešte sa mi prihodilo niečo zvláštne a to už neviem po koľký krát.Vždy keď má mať malá nejaký úraz v byte alebo sa niečo stane ,čo súvisí so zdravím,tak pri dverách mám palmu a vždy tam zbadám nejaký tien,ako keby ju niekto chránil.Prvý krát som si myslela ,že mi šibe ,ale teraz už ani sama neviem ,čo si mám myslieť.Môj ocko zomrel ,keď som ju čakala.Prasklo mu tenké črevo a malá sa mi narodila a mala problémy s tenkým črevom.Niekedy mám pocit akoby ju dedko chránil.

sestri
4. dec 2008

aj my to už riešime dosť dlho, ale konečne sme sa dohodli...

dnes som si dopriala kaderníčku, aby som zajtra vyzerala na akcii u manžela v robote ako človek, už som si nevedela nijak vyfúkať vlasy...bola som u kaderníčky v dedine, kde robím a platila som o 150 menej, ako tu v Nz...to je sila...robila mi všetko, to čo tu oni.

sestri
4. dec 2008

aniel...takéto nadpozemské veci sa stávajú ...oni sú poďla mňa nevysvetlitelné, ale sú...hlavne, že malá je v poriadku

gucz
4. dec 2008

aniel dúfam, že je Sofinka ok, a nešibe Ti, možno je dedko naozaj jej anielom strážnym. Ja síce nie som veriaca, ale určite medzi zemou a nebom niečo je.

aniel
5. dec 2008

dobré ránko babenky,dnes som tu tuším prvá 😉

aniel
5. dec 2008

Sofinka je v poriadku,vôbec som sa nevyspala,bála som sa ,aby nezaspala na veky.Kontrolovala som ju každú chvíľu,ale našťastie je už ráno a vyzerá to,že bude mať poriadnu modtinu 😉

lucxy
5. dec 2008

aniel ahojjjj,,,,no aj ja verim natake veci ked mi zomrel dedko tak presne o pol 3tej rano prestali ist jeho hodiny,,,,,no u mna je to tak ze ked sa ma nieco stat vacsinou sa mi nieco sniva a mam zvlastny pocit,,,,,
dneska sa citim strasne unavena asi ztoho nevyspatia,,,
deticky sa uz tesia na mikulasa? 🙂

erikas
5. dec 2008

ahojte kočky 😉 popíjam kávičku,potom pôjdem na nákup,upečiem pizzu,poobede si zasvičím a idem na nočnú 😝 ,musím aj ja môjmu "malinkému" pripraviť balíček 😀 on by bol smutný

aniel
5. dec 2008

aj áno,ale tí dvaja starší chcú,aby im Mikuláš priniesol kredit na telefón 🙂

gucz
5. dec 2008

čauko babulky, dobré ránko 🙂
aniel používaš ešte monitor dychu? Ja hej a tiež som malú kontrolovala aj v noci, keď vtedy spadla a uderila si hlavinu, ono Ti to tak nejak nedá sa ísť nepozrieť... Som rada že je Sofi ok, neboj, tá modrina zmizne, a na vianočných fotkách určite už nebude. Laure zmizla tak o 5 - 7 dní tuším. To je taký vek, ťažko ich ustrážiť potvorky malé 😎

lucxy čo si nevyspatá, sa Ti dačo zlé snívalo? Ja som dala malej ten nurofenový čípok, tak táto noc bola už lepšia, i keď som bola 2x hore, ale nevadí, lepšie ako 5x

gucz
5. dec 2008

baby a čo dostanú detičky k Mikulášovi? myslím malé detičky?

gucz
5. dec 2008

kde ste všetky zmizli?

dia2006
5. dec 2008

Ahojte, som velmi raada, ze som sa sem konecne dostala. Aniel, tiez si myslim, ze tieto veci su nevysvetlitelne, ale
tiez sa mi to stava. A verim tomu, tiez sa mi to velakrat stalo. Hlavne, ze sa nic nestalo, boze, tie deti su take
zive. Je to umenie vychovat, naozaj! Moj kamarat ma 11 surodencov, ja ich mamu osobne poznam, ale naozaj
jej nebolo co zavidiet. Vsetky deti su vychovane, poriadne, slusne, no proste neuveritelne. Ale ta pani stale
hovori, ze keby vedela, co ju v zivote caka, istotne by sa na tu cestu nedala.
Aniel, dufam, ze ste ok.

Sestri, tak prijemne posedenie, normalne Ti zavidim, ale samozrejme doprajem. Aj ja som bola konecne u kadernicky pred 2 tyzdnami, velmi dobre som sa citila.

Lucxy, posli mi ip, co noveho s planmi.

Gucz, uz som Ti chcela davnejsie povedat, ze sa na fotke velmi podobas na moju kamaratku - vola sa Evka a jej
mala sa vola Tamarka.

aniel
5. dec 2008

dia2006-sme a malá zasa vymýšla,musím byť stále v strehu.

sestri-aj mne by sa už zišlo ísť kaderníčke.

gucz- malá bude na Vianoce krásna.

lucxy
5. dec 2008

ahoooj dia no ze si sa konecne ukazala,,,inak dnes som nateba myslela ze co nepises,,,vecer ti poslem ip,,,,
idem este zmyt dlazky a dosprchy dokial ten moj maly cert spi,,,,varila som ateraz som to vsetko poumyvala a o 16 tej idem smalou n a mikulasa 🙂

gucz
5. dec 2008

čauko tak som aj ja tu na sekundu, moja tiež konečne zaspala, pol hodinu skákala v postieľke že ne-ne. Poomáčala som perníky v čokoláde, nech s tým mám už pokoj. Lucxy toho Mikuláša máte v meste? Ja neviem kedy je v Trnave, išla by som, ale MM má poobednú, takže by som sa tam ani nedostala. U nás bude Mikuláš na obecnom úrade až v nedeľu o štvrtej, v kulturáku. Minulý rok sme neboli, lebo bola Laura moc malá ale tento rok by som chcela ísť. Dúfam, že nám do toho nič nepríde 🙂

No čo neprezradíte mi, čo dáte na Mikuláša drobcom? Ja som malej kúpila brumíkov (to veľmi lúbi) a novú dudu na zaspávanie. Možno ešte vybehnem kúpiť dajaké banány. Čokoládu som jej nekupovala, ale možno jej kúpim tie malé kinderky.

aniel
5. dec 2008

gucz-ja len piškótky ,marína keksy,banány a mandarinky a do toho adventného vláčika podávam nejaké maličkosti.Nejaké lentilky,gumičky,gumených medíkov a čo ma napadne.Starším nejaké keksíky a kredit na telefón a samozrejme ovocie.MM-sójovú tyčinku ,banánku ,margotku,venčeky ,forte a nejaké ovocko a sebe ,aby sa nepovedalo banány a mandarinky 😀