Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

miresta
15. dec 2008

ahojte babenky - čítam, že už vo veľkom pečiete, ja začnem asi až to v piatok, lebo môj manžel by všetky keksíky a suché pečivo dokázal pojesť a to nechcem. Väčšinou vždy pečiem osvedčené recepty, no teraz chcem vyskúšať aj niejaké nové a to z Nového času pre ženy

gucz - to je mi ľúto, že maličká nechce spať a je mrzutá, dúfam, že túto noc už bolo lepšie

lucxy - blahoželám maličkej ku krásnym 2 rôčkom, nech je zdravučká a robí radosť rodičom

aniel - a ty ako, už si piekla niečo?

miresta
15. dec 2008

tak asi tu teraz nikto nie ste, tak idem niečo porobiť, pobciklovať si a potom nakuknem

aniel
15. dec 2008

miresta-asi aj ja niečo dnes popečiem,tiež sa u nás všetko poje 🙂

lucxy
15. dec 2008

baby ved nepecte tolko,,,,, 🙂
miresta diky,,,,a tvooja malicka sa ma ako?

gucz
15. dec 2008

čauko baby tak aj ja som sa sem konečne dostala, MM ide až na nočnú, tak tu hrá hry, teraz vybehol do obchodu 😵 . Noc sme mali celkom dobrú, malá zamrnčala asi 2x, ale to je v pohode. Na jar jej budeme robiť detskú tak sa potom možno vyspíme lepšie, lebo ona niekedy mrnčí, pritom o chvíľu zaspí aj sama, ale mňa to i tak zobudí.
K pečeniu, ja nemám moc napečené, akurát tie perníky, 1/3 som dala z nich mame a 1/3 svokre, a ešte tie labky, ale z tej dávky čo som piekla toho nieje moc, dve také malé misky. No a ešte som robila kokosové mašinkové, ale tiež len tak z polovice dávky, však sme na to len dvaja doma. No a ja som to sladké poschovávala, MM to už ochutnal, viac mu už nedám.

Dia tá prvá fotka v albume, to som robila ja a dala som si to vyvolať a poslala som to miesto pohladníc normálne v obálke rodine.

aniel aj ty hoď nejaké nové foto Sofinky aj ostatných deťúreniec 🙂 . Ja som kdesi zapatrošila kábel od foťáku do počítača, tak keď ho nájdem, tiež dačo prihodím.

erikas
15. dec 2008

ahojte kočky 😉 tak ja už mám chvááálabohu napečené,zatiaľ 5 druhov suchého pečiva,ešte budúci týždeň nejaký zákusok a synove obľúbené žĺtkové rezy tie musia byť 😝 úprimne Vám poviem,že za ten týždeň čo som bola doma som viac unavená ako keď som sa kmásala v práci 😀 ale nevadí,mám už všetko vyupratované,vyzdobené som spokojná.....dnes si ešte užívam voľno,zajtra mám službu,ale už sa teším ....aspoň si oddýchnem 🙂))))

dia2006
15. dec 2008

Erika, ake zltkove rezy?? Ja poznam zltkove s kokosom ci ako sa to vola. Na vrchu je zltok uz neviem s cim a ked
su domace vajicka, tak je to take skoro oranzove. Erika, ak to nie je tajne, kde pracujes, ked mas sluzby?? Inac,
ja som vzdy tuzila mat take zamestnanie, aj ked viem, ze to nie je ktoviecoo. Ale ja by som si vedela uzit volno
a hlavne vyuzit.

lucxy
15. dec 2008

erikas si sikulka no tak si dneska oddychni,,,,ja upratujem skrinu v kuchyni a tak no ved to poznate ale idem si spravit kavu lebo som daka ospata,,,dneska mala vstala 5,40 😠

aniel
15. dec 2008

tak babenky len oddychujte.Ja som sa ešte stále k tomu pečeniu nedostala ,ale aspoň zamiesim na tie perníky 😉

miresta
15. dec 2008

babenky - všetky tu už len okolo pečenia, ja si to určite užijem, až pred sviatkami.
Aj tak mi je malá dnes niejaká mrzutá, len poplačkáva, ale konečne zaspala, ale ako dlho to vydrží neviem, máme tu totiž susedov, čo prerábajú byt už mesiac čo sme tu, a stále keď dám malú spať, tak on začne vŕtať ako keby mal u nás kameru a chcel robiť na priek. Teraz zatiaľ len búcha, tak dúfam, že si pospí aspoň hodinku.
Ja mám kramy, takže aj migrénu, ale už mi je lepšie ako naobed.

lucxy - moja sa má fajn, okrem toho, že dnes nemá svoj deň. Má 4 zubčeky a pekne chodká v chodáku, len postaviť sa jej samej nechce zo zeme. Ona má aj tak slabé ručky od narodenia. Je veľká a dlhá,spravím niejaké fotky a potom hodím do albumčeka.

erikas - ja mám tiež recepty na žltkové , ale jedny sú vlastne orechové so žltkovou polevou, a druhé kokosové cesto a na to žltková plnka, ktorá sa mieša nad parou. A ty máš niektoré z tých, alebo ešte iné? Daj potom recept. 🙂

erikas
15. dec 2008

dia2006,miresta tie žĺtkové rezy to sú tie orechové navrchu žĺtkovo-cukrová poleva tie sú u môjho syna favoritom medzi koláčmi 😀

lucxy dodatočne blahoželám aj ja malinkej k narodeninám 😵

dia2006 ja som recepčná 😉 preto tie 12h služby

aniel
15. dec 2008

miresta -tie s orechami mám aj ja 🙂

gucz
15. dec 2008

erikas hoď ten recept na tie žĺtkové rezy, aj MM ich má najradšej, ale ešte som ich nerobila.

miersta to s tými susedmi Ti nezávidím, aj nám tak vŕtali, ale zásadne večer okolo ôsmej, tak sa MM zobral a šiel sa ich spýtať, či sú normálny, však v našom vchode nie je malá jediné dieťa. A ako mu bol dohovoriť, tak tam prišiel aj druhý sused (z hora) a ten im tiež povedal svoje a odvtedy je pokoj. Oni nemajú deti, tak im to tak nedošlo 😒

baby ja mám nejakú blbú náladu, túžim po vani, ale tej sa dočkám, až keď malá zaspinká, tak na mňa nejak prišlo smutno.... ani neviem pre čo.

aniel
15. dec 2008

vieš,že aj mne je niekedy,tak.Potom však príde malá dá mi pár pusiniek a prejde to 😉

gucz
15. dec 2008

hmmmm, tuším si aj ja idem pre prídel pusiniek 🙂

simka9122008
15. dec 2008

Ahojte baby ako sa máte ja len tak v rýchlosti, dnes som mala perný deň vyvárala som mužíčkovi, dnes večer príde domov z Anglicka, tak sa tešííííííííííííííím.

aniel
15. dec 2008

simka a daj si pozor ,aby ste niečo nezarobili,lebo o 9 mesiacov máte aj napečené 😀

simka9122008
15. dec 2008

Neboj aniel nič sa nemôže stať, lebo ja som zabezpečená 😉

dia2006
15. dec 2008

Ahoj Simka, ja si pamatam, spominala si, ze sa vrati 15.12., tak som na Teba dnes myslela. Tak si to uzite,
daj potom vediet /nie ako ste si uzili, ale co povedal na to, ako si schudla/, uz sme iste vsetky zvedaveeeeee!!!

simka9122008
15. dec 2008

Dobre baby dám vám vedieť určite

dia2006
15. dec 2008

Tak teda prijemny vecer, normalne sa viem vzit do Tvojich pocitov, moj /este vtedy nebol manzel/ robil
volakedy v Nemecku a chodieval domov raz za dva mesiace, tak som sa stale tesila. A Tvoj bol prec skoro rok ci ako - neviem, ci sa dobre pamatam.

lucxy
15. dec 2008

simka ja som si dneska na teba spomenula, ze ti ma prist drahy len som zabudla napisat,,,,no tak potom daj vediet sme nedockaveee,,,,ja som chvilu cvicila a teraz pijem caj

miresta
15. dec 2008

ahoj baby

gucz - s tou pochmurnou náladou sa ti nečudujem, veď aj vonku je tak všelijako, aspoň u nás sa o piatej rozpršalo a mrholilo, teraz už zase prší. Inač vrtať neprestali ani o osmej, tak tam šiel manžel, tak ešte že chvílku. No na poslednú chvíľu robiť byt , asi nestihajú do Vianoc. Konečne mala zaspala, bola hrozne unavená a zaplakaná, veď spala cez deň 45 minút, aj to ju zobudila vrtačka, takže s veľkým plačm. Aj vonku som s ňou bola dve hodiny, no nepomohlo- nezaspala, ale aspoň si poležala trochu a nepočula ten hluk. Lebo mňa hlava bolí už asi aj z toho. Som dnes úplne zničená.

erikas - tak viem ktoré koláčiky, tie sme už chutnali cez víkend u svokry, ona ich robila. Máme to podelené, ktorá čo aby sme všetky nerobili rovnaké.

simka - tak si to užite, spať asi ani nepôjdete, čo? Mne manžel má začať od februára robiť v Tatrách a to len na týždňovky, ale ja si to vôbec neviem predstaviť. No ale na všetko sa dá zvyknúť, ale chýbať bude určite. To ťa obdivujem, že si to tak zvládla. pekný večer.

miresta
15. dec 2008

no idem si urobiť čajík a dať pomaranč, lebo bez neho nezaspím a pozriem si Aha, dvaja v tom.

Dobrú nocku babenky, 😉 😵

lucxy
15. dec 2008

miresta to ako dlho idu vrtat? no onervy 😠

miresta
15. dec 2008

lucxy - už čo som tu mesiac prerábajú byt, ale prv to bolo stále okolo jednej asi hodinku a poobede okolo piatej tiež hodinku, a to bolo na nervy, lebo presne vtedy mi väčšinou mala spinká. A teraz od minulého týždňa asi od stredy vŕtajú, buchajú - prosto počuť to ako keby rozbijali celý byt - celý deň. A to sa nedá vydržať ani pre mňa a nie to pre malinkú, stále sa hrozne vyľaká, spustí žalostný plač a ja ju len utišujem. No už je ticho ale myslím si, že sa mi bude v noci budiť. Že sa jej bude snívať ten hluk, lebo ju to cez deň veľa krát vystrašilo a dvakrát zobudilo. 😢

lucxy
15. dec 2008

no to ti verim miresta,,,,ja by som mala strasne nervy,,,a mala ti aspon zaspi v kociku ci nie? lebo mne by mala nezaspala,,teda ona nespala v kociku od 5,5 mesiaca,,,neda sa snimi dohodnut dako?

miresta
16. dec 2008

dobré ránko babenky, tak ako ešte ste sa nedostali za Pc. Ja som akurát odprevadila manžela do robotky a tak sadím za počítačom a chodím po stránkach. Maličká spala celú noc a ešte spinká, moja zlatá potrebovala to ako sol v chlebe.

miresta
16. dec 2008

nie ste tu žiadna, tak sa zastavím neskôr. 😀

gucz
16. dec 2008

ahoj miresta ja som len na chvíľku, MM šiel spať po nočnej a malá nechce aby som tu sedela, či skôr aj ona chce písať na klávesnici a keď jej to nedovolím, tak reve ako besná. Takže sa zastavím neskôr, buď keď bude dačím zamestnaná, alebo ak zaspí. Inak pijem rannú kávičku a pomaličky sa preberám, vonku je voláko šedivo, tmavo, aj v byte tma jak v rohu, ale čo budeme stále svietiť?..... Keby chcelo aspoň napadať snehu, čo by sme boli od rána s malou vonku, ale takto.... ani sa mi nič nechce.

Ale všetkým prajem dobré ránko a krásnu náladu, no čo simka, ako dopadlo zvítanie?